Vězni hororu (TV pořad)

Release the Hounds

Soutěžní / Reality-TV

Velká Británie, 2013, 22x48 min

Reggie Yates (mod.)

Nápad je výtečný, ale zpracování horší. Je to sice sranda, ale podobných věcí jsou mraky a spousta jich je lepších. První polovina je většinou nuda, ovšem ty poslední výzvy (když už zbývá jen jeden soutěžící), byly zatím všechny fakt zajímavé a dobré, stejně jako útěk před psy, což je samozřejmě i nejlepší část. Sledovat se to dá, ale kvalita výzev je velmi nevyrovnaná. 60%.(28.10.2017)

• Master19

Jsem majitelem pár fóbií, takže vím, že takto to nefunguje. Mizerné divadýlko...(31.10.2017)

• Aleix

Asi nejděsivější z celýho pořadu je zjištění ,že se to odehrává poblíž Bratislavy.(27.10.2017)

• DžejPý

On je ten název vlastně docela výstižný - při sledování jsem se fakt cítil jako uvězněný v hororu... Zachránil mne dálkový ovladač TV. Takhle si napínavou soutěž/hru nepředstavuju. Připadá mi to jako wrestling - všichni účastníci se tváří, jak je to opravdové a přitom všichni ví, že jde o amatérské divadelní (filmové) představení.(30.10.2017)

• brasek

Unikátna hororová zábavná show? Blbosť! Zmagorení súťažiaci tam revú, kričia a vzlykajú ako keby to bola realita. Naozaj nejakí takí strašidelní šašci vyvolávajú smiech a nie des.(28.10.2017)