Vězni hororu (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV

Velká Británie, 2013, 22x48 min

Účinkují:

Reggie Yates (mod.)

Nápad je výtečný, ale zpracování horší. Je to sice sranda, ale podobných věcí jsou mraky a spousta jich je lepších. První polovina je většinou nuda, ovšem ty poslední výzvy (když už zbývá jen jeden soutěžící), byly zatím všechny fakt zajímavé a dobré, stejně jako útěk před psy, což je samozřejmě i nejlepší část. Sledovat se to dá, ale kvalita výzev je velmi nevyrovnaná. 60%.(28.10.2017)

• DžejPý

On je ten název vlastně docela výstižný - při sledování jsem se fakt cítil jako uvězněný v hororu... Zachránil mne dálkový ovladač TV. Takhle si napínavou soutěž/hru nepředstavuju. Připadá mi to jako wrestling - všichni účastníci se tváří, jak je to opravdové a přitom všichni ví, že jde o amatérské divadelní (filmové) představení.(30.10.2017)

• Master19

Jsem majitelem pár fóbií, takže vím, že takto to nefunguje. Mizerné divadýlko...(31.10.2017)

• nudlis

Vězni hororu? To jako fakt? Žádnej horor jsem tam neviděl, jen pár vyklepanejch buzniček z nějaký chlapecký skupiny. A jinak to byl průměrnej strašidelnej dům z Matějský. Ale producenti si zřejmě mysleli kdo ví kolik peněz na tom trhnou :-)) A skončilo to v nočním vysílacím čase na nejhorších televizních stanicích :-))(12.4.2020)

• Frantisek.Fu

15%(5.5.2018)