Generální ředitel Jaromír Soukup v diskusním pořadu, ve kterém hlavní úlohu hraje to, co trápí a zajímá diváky televize Barrandov. (TV Barrandov)

RedAK odpad!

V Česku se zrodil další Jára světového formátu, vedle Járy Guru a Cimrmana je tu nově i Jára Soukup; věhlasný novinář, advokát, boxer, rétor s dikcí Parkinsona a moderující mozková příhoda v jedné osobě. V neposlední řadě také generální ředitel tévé Barrandov, stanice populární mezi českými důchodci a Milošem, kde se svojí milovanou nabíječkou Kateřinou Brožovou osídlil prakticky všechny svoje obskurní pořady i relace. Tuzemské televizní kanály jsou takovým hezkým ekvivalentem Ripleyova muzea kuriozit a přestože v nich bují nespočet rakovin co minutu, vedle Járy se i gastroterorista Láďa Hruška jeví jako celkem sympatický vřed v kšiltovce. On to nejspíš i ten Jára nemyslí úplně špatně, vždyť si jenom koupil televizi, obsadil do ní sebe, starou, Okamuru, pár imigrantů do štábu a na moderátorské úrovni autistického jůťubera s poruchou soustředění a rekordní kadencí pěti přeřeknutí za slovo vpaluje do obrazovek jednu neopakovatelnou změť pixelů za druhou. Za pozornost stojí určitě i výčet názvů pořadů, které si Jára sám moderuje: po seriózní diskuzi v Duelu Jaromíra Soukupa se můžeme intelektuálně obohatit v Aréně Jaromíra Soukupa, pak se zdravě rozhořčit v Kauzách Jaromíra Soukupa, abychom v závěru uznale pokyvovali nad Instinkty Jaromíra Soukupa. Jára si názvy svých pořadů zřejmě losuje v generátoru náhodných slov, za která vždy naprcá svoje jméno a další hodinová výplň v bizarním televizním programu je na světě. Není proto vyloučeno, že se v budoucnu dočkáme Úchylek Jaromíra Soukupa, Nádorů Jaromíra Soukupa či Seznamu náhodných podstatných jmen Jaromíra Soukupa. A pak se nezapomeňme divit, že nám tu vládne SPD, HIV a AIDS, když svojí sledovaností dáváme tomuto přežít. ()

Radek99 odpad!

Legendární novácký Kotel našel novou reinkarnaci. Buranství plebsu vyhřezlé na televizní obrazovku. Rozdíly jsou ovšem zjevné - zatímco Michaela Jílková byla pořád profesionální moderátorka schopná mluvit na kameru, Soukup je jenom narcistní kašpar a jeho moderátorské kvality by mu stačily stěží na moderování školní besídky... ()

Karlos80 odpad!

Soukup je jen další nastrčený panáca (z řad řízené opozice) kdy plní zakázku těch sil (řekneme vyšší moci), které nad nim drží ochrannou ruku. Jinak by si nikdy nemohl dovolit to, co si dovoluje. Tady vůbec nejde o soupeření mezi ČT a TV Barrandov. Jde o boj mezi židy! A jak jsem k těmto závěrům došel? Po shlédnutí pár jeho vystoupení musím konstatovat, že všechny jeho debaty jsou čistě účelové …tedy povrchní. On nikdy neimprovizuje. Soukup jede vždy podle not, které mu byly připraveny předem. ()

Eliott odpad!

Soukup je jak špatný a nevýrazný moderátor, tak i osobnost, proto se není čemu divit ze když tkzv arénu navštíví kupříkladu Horáček před volbami, tak si z pořadu v mžiku udělá svojí kampaň, ,,hnutí volme horáčka", za což by se měl soukup který se snaží ovlivňovat lidi co to jde opačným směrem velice stydět ()

Tom_Lachtan odpad!

A to jsem si zrovna říkal, že jsem na ČSFD už dlouho nedával žádnej odpad a v tom hle! Najdu si profil odporností Jaromíra Soukupa, který se tímto stává oficiální jednotkou trapnosti, ze které je vám stydno a fyzicky trapně už po pár desítkách vteřin jeho pořadu. A tady obzvlášť protože tahle zombie inkarnace už tak ohavného Kotle z Novy z dob před patnácti lety dostává se Soukupem nové rozměry odpornosti a imbecility. ()

filmfanouch odpad!

Něco tak stupidního jako byl celý výskyt Andreje Babiše v této ´´věci´´ (bojím se to nazývat pořadem) jsem už dlouho neviděl. Nejlíp to Soukupovi natřel chlápek v hledišti kterého Soukup po minutě přestal poslouchat a začal mlčet své klasické Soukopoviny aby ho musel výborně šetřit Drahoš. Jestli nějakou televizní stanici poslat do hrobu za TV Regina tak asi právě TV Barrandov s tímto '' výborným'' panem Soukupem. Dávám Soukopovcům rok, maximálně dva. ()

salahadin odpad!

Prosím orgány činné v trestním řízení, aby proti Jarinovi Souchoťovi zasáhly a znemožnili mu prznění našich už tak dost těžce zkoušených nervů. Aneb totální tragéd, který má místo umu tučnou sumu. Ale je to přitom de Bill. Za díl s bezdomOvčáčkem holdujícím fíkusu bych doporučil pár facek, aby se pánům Souchoťovi a tomu druhému rozsvítilo v kebuli. ()

Allien.9 odpad!

Musím uznat, že to byl od TV Barrandov odvážný krok, obsadit na post moderátora (politického diskusního pořadu) mentálně postiženého člověka. Na druhou stranu je hezké, že konečně některá z televizí myslí i na tyto lidi. Edit: Právě jsem se dozvěděla, že Jaromír "Mirek" Soukup není retardovaný a že je dokonce ředitelem TéVé Barrandov!!! :-o ()

kingik odpad!

Nepohledný šedesátník před televizí volá na svoji stejně nepohlednou padesátiletou manželku z obýváku do kuchyně: "Růžo, není to ten manžel vod té Brožové?!" Růžena obratně překousává poslední mufloní kost od oběda, nahne svoji otylou hlavu a houkne hlasem polární medvědice něco v tom smyslu, že na obrazovku dost dobře nevidí. Uplyne ani ne čtvrthodina, když manžel nadšeně hlásí, že ten týpek v saku se znovu culí v upoutávce před finálním rozuzlením Nebezpečně análních stahů. Růženě trvá posbírat tři "mišelíny" ze židle, znovu tedy moment s žabákem v saku propásla. Nemusí zoufat, neb během jediného dne se muž, budící ve studiu dojem že se mu chce permanentně chcát, což je doprovázeno obsesivním pochodováním dopředu a vzad, zjeví ještě minimálně stokrát. Nemám návod, jak tento pořad přežít. Pořad ocení jedinci imbecilního smýšlení, kterým témata o exekutorech, doktorech a jiných zbytečnostech budou připadat mnohdy kulantně zábavná, přičemž mohou přidat interaktivně polínko pod kotel, když "kotelnickou" Míšu Jílkovou střídá jakýsi žoviální pseudomoderátor, který se rád chlubí svým nákupem bomba televize, až je z toho Soukup. 0/10 ()

dr.horrible odpad!

Normálne by som na niečo podobné nekukal, ale internety žili videjkami zo šou, kde si Michal Horáček vytrel s nejakým pseudomoderátorom prdel, tak som zvládol aspoň tú jednu časť a áno, jedná sa o vskutku rozkošné divadielko. Niekto zo zaručene neplateného publika dokonca vypustil fotku zoznamu otázok, z pera pana Soukupa. A tak to pritom vyzeralo spontánne! Ale ne, fakt lidi, toto už je dno. Rozner na hrad! ()

Crocuta odpad!

Zářný příklad toho, jak diagnóza J.S. - absolutní ztráta soudnosti a absence vkusu v kombinaci s megalomanií - dokáže vyplodit různé pořady naprosto shodných vlastností: nudné, blbé, nechutné - zkrátka nekoukatelné. ()

easaque odpad!

odpad publicistické pořady na Barandově jsou evidentně pěkně dopředu připraveny a jdou na ruku všem pozvaným hostům. Majitel televize Barrandov Soukup tu veřejně leze do prdele a pozývá si jen spřízněné duše. A jsem rád, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Podrobné hodnocení není v tomto případě opravdu potřeba. ()