poster

Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 45 min

 • dr.horrible
  odpad!

  Normálne by som na niečo podobné nekukal, ale internety žili videjkami zo šou, kde si Michal Horáček vytrel s nejakým pseudomoderátorom prdel, tak som zvládol aspoň tú jednu časť a áno, jedná sa o vskutku rozkošné divadielko. Niekto zo zaručene neplateného publika dokonca vypustil fotku zoznamu otázok, z pera pana Soukupa. A tak to pritom vyzeralo spontánne! Ale ne, fakt lidi, toto už je dno. Rozner na hrad!(16.12.2017)

 • Castrator
  ****

  Soukup jako moderátor byl hodně prkenný a nepřirozený, ale zlepšuje se a už není takové utrpení ho sledovat. Samotný pořad je trochu návratem do 90. let, kdy debaty byly více živé a politici se nabáli říct kontroverznější názor, aby je nějaký kavárenský pohunek (Moravec) nezačal napadat a vnucovat jim něco, co vůbec neřekli. Jako protiváha příšerným Otázkám V. Moravce není Duel J. S. vůbec špatný a vyvažuje nevyváženou veřejnoprávní ČT (viz studie o nadržování některým politikům a jisté politické straně). V současnosti je to nejlepší politická debata v našich televizích. To nevypovídá o kvalitě Duelu J. S., ale o tom jak strašné ty ostatní debatní pořady jsou.(30.1.2018)

 • Eliott
  odpad!

  Soukup je jak špatný a nevýrazný moderátor, tak i osobnost, proto se není čemu divit ze když tkzv arénu navštíví kupříkladu Horáček před volbami, tak si z pořadu v mžiku udělá svojí kampaň, ,,hnutí volme horáčka", za což by se měl soukup který se snaží ovlivňovat lidi co to jde opačným směrem velice stydět(25.9.2018)

 • filmfanouch
  odpad!

  Něco tak stupidního jako byl celý výskyt Andreje Babiše v této ´´věci´´ (bojím se to nazývat pořadem) jsem už dlouho neviděl. Nejlíp to Soukupovi natřel chlápek v hledišti kterého Soukup po minutě přestal poslouchat a začal mlčet své klasické Soukopoviny aby ho musel výborně šetřit Drahoš. Jestli nějakou televizní stanici poslat do hrobu za TV Regina tak asi právě TV Barrandov s tímto '' výborným'' panem Soukupem. Dávám Soukopovcům rok, maximálně dva.(10.1.2018)

 • salahadin
  odpad!

  Prosím orgány činné v trestním řízení, aby proti Jarinovi Souchoťovi zasáhly a znemožnili mu prznění našich už tak dost těžce zkoušených nervů. Aneb totální tragéd, který má místo umu tučnou sumu. Ale je to přitom de Bill. Za díl s bezdomOvčáčkem holdujícím fíkusu bych doporučil pár facek, aby se pánům Souchoťovi a tomu druhému rozsvítilo v kebuli.(8.12.2017)

 • - Moderátor pořadu a majitel televisní stanice Barrandov, která jej vysílala, Jaromír Soukup pořad zrušil kvůli bezobsažnosti toho, co v něm politici říkali. (JoranProvenzano)