Generální ředitel Jaromír Soukup v diskusním pořadu, ve kterém hlavní úlohu hraje to, co trápí a zajímá diváky televize Barrandov. (TV Barrandov)

filmmovier odpad!

Barrandov je svobodná televize, tohle není politická debata, tohle je Aréna Jaromíra Soukupa a Jaromír je vládce světa, který sice má rád recesi a legraci, ale asi jí nechápe, Horáček je machr, Zeman je jediný správný prezident, většina ostatních je špatná, placený komparz pěje samou chválu nejen na Miloška, ale i na Jaromíra (který naštěstí nikdy kandidovat nebude, protože je na Barrandově spokojený, ale platit diváky, aby ho vychvalovali do nebes, fakt nemusí) a Ovčáček se svým fíkusem to je fakt teda něco, přátelé, nevím, ze kterého z těch dvou šašků se mi chce blejt víc. A kdyby jste si náhodou chtěli vzít do ruky mikrofon, Jára vám ho nedá, protože vás nezná a tohle je přímý přenos, takže na krádež barrandovského mikrofonu s Járovou DNA můžete rovnou zapomenout, přátelé. Navíc se Jára, malý nástěnkář, neuvěřitelně přeříkává a mluví jak kokot. Ovšem pokud si vymyslí i nějaké další pořady na zbývající dny v týdnu, tak se třeba zlepší a bude lepší než Leoš a Bouček dohromady. Ovšem pokud chcete vidět, jak TV Barrandov leze v této dopředu připravené bizarnosti do prdele kandidátům a naopak do prdele posílá ty, kteří se jí nelíbí nebo nepřijali pozvání a odmítli přijít, a jak je celá tahle svobodná televize naprosto nestranná, tak fakt doporučuju. STOJÍ TO ZA TO. A to myslím naprosto vážně. Jen riskujete duševní zdraví a dlouhé blití. Ale Jára si z nás, členů nekomunistické strany, kteří haní jeho práci a pořady a výběr hostů, naštěstí nic nedělá, takže můžeme být klidní. Jára je právník! A taky nesnesitelně obrovskej egoista, vylízanec a kr***etén. Svým způsobem se to možná vyplatí sledovat pravidelně, umělecky a objektivně je samozřejmě jediné možné hodnocení odpad, ale velmi neobjektivně je to vlastně tak dobré, že by se to dalo vychválit i do nebes. Copak tuhle snůšku odporností, debilit a sra*ček nemůže nikdo zakázat? ()

topi80

Ač je Jaromír Soukup důkazem vyvrácení teorie, že moderování není pro každého, hodnotím celkem kladně. V době, kdy se mainstreemové televize proměnily v hlásnou troubu budování eurosocialismu a multikulturalismu, zatímco názory neslučující se s ultralevicovým viděním světa jsou ostrakizovány (v lepším případě) či umlčovány, a TV Barrandov se stává určitým televizním ostrůvkem svobody (byť už i Prima začíná zlobit), ani nemohu jinak. ()

Tom_Lachtan odpad!

A to jsem si zrovna říkal, že jsem na ČSFD už dlouho nedával žádnej odpad a v tom hle! Najdu si profil odporností Jaromíra Soukupa, který se tímto stává oficiální jednotkou trapnosti, ze které je vám stydno a fyzicky trapně už po pár desítkách vteřin jeho pořadu. A tady obzvlášť protože tahle zombie inkarnace už tak ohavného Kotle z Novy z dob před patnácti lety dostává se Soukupem nové rozměry odpornosti a imbecility. ()

Mijagi odpad!

Sjezd ubožáků, co jsou schopní za 300,-Kč za jedno natáčení držet agitační cedule a jako roboti pokřikováním negativně či pozitivně reagovat na předem domluvená slova, která jim diktuje ještě větší ubožák. Ne, Jaromír Soukup opravdu není moderátor. Ego mu sice poletuje až v obláčcích, ale moderátorské vlohy nemá. U nečekaných odpovědí hostů (a formát diskuzního pořadu takové odpovědi předpokládá) pořad sklouzává díky Soukupově neschopnosti improvizace do trapnosti. Obsahově je to brak od začátku do konce. Vůbec mě nepřekvapilo, když jsem se dověděl, že jeden ze Soukupových poradců, kteří stojí při natáčení na kraji placu, je bývalý šéfredaktor bulvárních plátků Pavel Novotný, schopný slézt pro prachy na dno žumpy a ještě se tam s úsměvem rochnit. Chro chro. ()

Allien.9 odpad!

Musím uznat, že to byl od TV Barrandov odvážný krok, obsadit na post moderátora (politického diskusního pořadu) mentálně postiženého člověka. Na druhou stranu je hezké, že konečně některá z televizí myslí i na tyto lidi. Edit: Právě jsem se dozvěděla, že Jaromír "Mirek" Soukup není retardovaný a že je dokonce ředitelem TéVé Barrandov!!! :-o ()

• Moderátor pořadu a majitel televisní stanice Barrandov, která jej vysílala, Jaromír Soukup pořad zrušil kvůli bezobsažnosti toho, co v něm politici říkali. (JoranProvenzano)