The Truth (E05) (epizoda)

Mysteriózní / Thriller

Plummy Tucker

Zvuk:

Kevin Roache

Scénografie:

Carol Spier, Peter P. Nicolakakos (set dekoratér)

Kostýmy:

Roland Sanchez

Na "znetvoření" Sadie jsem se moc těšil (no co, tak mám rád brutalitky), a musím tedy podotknout, že zde byla situace podle mě lepší jak v knížce, protože v románu to bylo tak, že Deke vychrstl na Johnnyho nějakej hrnec s polívkou, Jake ho následně zmlátil, a pak si John prořízl hrdlo. Zde to bylo o mnohem lepší a napínavější, takže určitě palec hore. Ale k pokusu o atentát na Walkera dávám menší palec dolů, protože to bylo pěkně trapné promarnění. No a nakonec: reakce Sadie, že je Jake z Futurelandu, z toho jsem se nemohl nesmát - jako to v ní nic nevyvolalo? Schválně bych chtěl vidět např. reakci mojí mámy, kdybych jí řekl, že máme v kumbále časovej portál, a když jsem cestoval do minulosti, omylem jsem ošoustal mojí babičku, takže jsem vlastně její otec. Perfecto!(1.7.2017)

• classic

Už tri epizódy po sebe, ma dosť srali, až mám Franca, Abramsa a Kinga - plné zuby, lezú mi na nervy, a neviem sa dočkať toho, keď seriál skončí ! Alebo jestvuje ešte štipka nádeje, že posledné diely ma dostanú do kolien, a dočkám sa konečne toho, na čo už dlho čakám ? Tu sa očividne zabúda, prečo sa sem Jake vrátil z budúcnosti do minulosti. James Franco mi zo začiatku sedel v tejto role, čím ďalej sa na neho pozerám, tým mám divnejší pocit. Považujem ho za progresívneho herca, celkovo stíha viacero funkcií naraz, áno, i produkuje, aj režíruje, určite je to osožnejšie niekde inde, ako tuná. Uznávam najmä aj to, že pozeranie ubieha rýchlo, ako voda, že sa ani nenazdám, a už je koniec, a záverečné titulky + zvučky. Škoda, že sa momentálne tvorcovia veľmi zaoberajú romantickou rovinou, pretože sa vytráca hlavná myšlienka. Potenciál tu bol, a neviem, či autor predlohy, je tým správnym človekom, kvôli komu sa pustili do „neprebádaných vôd” ?(23.10.2017)

Návrat na vrchol, po slabším předchozím díle se dočkáme napětí i krvavých hodů. Děj se trochu vrátil k hlavnímu tématu, ale úplný návrat čekám v dalších dílech.(16.4.2016)

Pátý díl přináší překvapivě napínavou, krvavou a vyhrocenou scénu.(31.3.2016)

Po "špatném" předchozím dílu je tento díl naopak vynikající. Ta krvavá scéna v domě byla skvělá, ale proč sakra Jake nevrazil exmanželovi, když se nad ním skláněl ?! Jo, vím, že měl zbraň, ale měl neskutečně mnoho příležitostí, kdy se skláněl a nemířil na něj, tudíž ho mohl lehce mohl odzbrojit... To je jediná chybička na tomto dílu, jinak úžasné :).(21.2.2017)