bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na "znetvoření" Sadie jsem se moc těšil (no co, tak mám rád brutalitky), a musím tedy podotknout, že zde byla situace podle mě lepší jak v knížce, protože v románu to bylo tak, že Deke vychrstl na Johnnyho nějakej hrnec s polívkou, Jake ho následně zmlátil, a pak si John prořízl hrdlo. Zde to bylo o mnohem lepší a napínavější, takže určitě palec hore. Ale k pokusu o atentát na Walkera dávám menší palec dolů, protože to bylo pěkně trapné promarnění. No a nakonec: reakce Sadie, že je Jake z Futurelandu, z toho jsem se nemohl nesmát - jako to v ní nic nevyvolalo? Schválně bych chtěl vidět např. reakci mojí mámy, kdybych jí řekl, že máme v kumbále časovej portál, a když jsem cestoval do minulosti, omylem jsem ošoustal mojí babičku, takže jsem vlastně její otec. Perfecto! ()

Tumbik

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po "špatném" předchozím dílu je tento díl naopak vynikající. Ta krvavá scéna v domě byla skvělá, ale proč sakra Jake nevrazil exmanželovi, když se nad ním skláněl ?! Jo, vím, že měl zbraň, ale měl neskutečně mnoho příležitostí, kdy se skláněl a nemířil na něj, tudíž ho mohl lehce mohl odzbrojit... To je jediná chybička na tomto dílu, jinak úžasné :). ()

classic

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Už tri epizódy po sebe, ma dosť srali, až mám Franca, Abramsa a Kinga - plné zuby, lezú mi na nervy, a neviem sa dočkať toho, keď seriál skončí ! Alebo jestvuje ešte štipka nádeje, že posledné diely ma dostanú do kolien, a dočkám sa konečne toho, na čo už dlho čakám ? Tu sa očividne zabúda, prečo sa sem Jake vrátil z budúcnosti do minulosti. James Franco mi zo začiatku sedel v tejto role, čím ďalej sa na neho pozerám, tým mám divnejší pocit. Považujem ho za progresívneho herca, celkovo stíha viacero funkcií naraz, áno, i produkuje, aj režíruje, určite je to osožnejšie niekde inde, ako tuná. Uznávam najmä aj to, že pozeranie ubieha rýchlo, ako voda, že sa ani nenazdám, a už je koniec, a záverečné titulky + zvučky. Škoda, že sa momentálne tvorcovia veľmi zaoberajú romantickou rovinou, pretože sa vytráca hlavná myšlienka. Potenciál tu bol, a neviem, či autor predlohy, je tým správnym človekom, kvôli komu sa pustili do „neprebádaných vôd” ? ()