Sem naprosto nadšenej timhle 8 dílným seriálem. James Franco je doslova strhující, výprava jak-by smet!! A Sadie :) krasná Sadie! Konec byl tak smutnej ! 90%(18.5.2016)

Cestování do minulosti s cílem zachránit JFK mě nadchlo. Nemalý podíl na tom měl samozřejmě James Franco a kostýmy a auta 60. let. Návrat do současnosti byl teda poněkud... no ten mi přišel takový odfláknutější, nevím.(16.8.2016)

V jádru je to jedinečný seriál, téměř bez vad, jenomže jeho problémem je že se jednu chvíli snaží jít na věc moc hrrr a druhou chvíli to utne a pokud se nestane toto vtrhne do toho ženská a jak víme ženské jsou odjakživa zlo. Ne že by to něják seriál markantně ovlivnilo, ale prostě mi tento románek do tohoto seriálu moc nehodil. Když pomineme toto máme skvělou příběhovou línii s nečekanými zvraty, promyšleným příběhem, skvělými herci, nečekaným koncem a hlavně dokázal vyvolat emoce. ( 13.9.16 až 14.9.16/1.série )(14.9.2016)

SPOILER ALERT! Je to super seriál a když má člověk volný nedělní odpoledne, tak se to dá sjet celý najednou. Konec je však zklamáním. Jakeovo rozhodnutí ponechat Sadie svému osudu a životu bez něj nedává smysl. Beztak se na konci dozvíme, že v roce 2016 je pořád slečnou, takže se buď rozvedla vícekrát a nebo zůstala single po zbytek života, každopádně by tím Jake minulost nijak zásadně neporušil a žádnou smyčku by vytvářet nemusel, protože by po jejím boku zaujal pozici, která beztak nikomu nenáležela. Dalším rozčarováním, které závěr seriálu nabídl, je alternativní budoucnost, ve které JFK přežil. Respektive zklamáním je fakt, že se o ní alibisticky téměř nic nedozvíme, krom toho, že zjevně byla třetí světová, protože si Harry pamatoval bomby a Maine vypadalo jako klasicky post-apokalyptický mrtvý město. Tři roky se Jake snaží zachránit prezidenta pro lepší budoucnost a když do té budoucnosti dorazí, tak si ani pořádně nezjistí, co a hlavně jak se to všechno vlastně podělalo. Je to škoda tím spíš, že to kazí dojem nad celým zbytkem seriálu, jehož většina epizod je svou kvalitou nadstandardních. Funguje to ve špionážní i osobní rovině, tím pádem vůbec nevadí odbočky od atentátu. Naopak, vedlejší zápletky mají kolikrát větší náboj, než celá kauza JFK.(9.1.2017)

85-90% ... Knihu som zatiaľ nečítal, no seriál to bol veľmi slušný, napínavý a zaujímavý. Možno od posledných dvoch epizód som čakal viac, ale inak super. Aj hudobne, aj herecky, vizuálne či scenáristicky.(15.4.2016)

• - Kongresové centrum má automatické posuvné dveře se senzorem pohybu. Tato technologie v roce 1960 ještě neexistovala. (R.K.)

• - V úvodu závěrečné epizody 1. série "The Day in Question", ve scéně, kdy Jake (James Franco) a Sadie (Sarah Gadon) běží po Dealey Plaza, jsou na place i herci, kteří představují osoby, které ve v roce 1963 opravdu účastnily události. Můžeme tak zde vidět například Abrahama Zaprudera, jenž vešel ve známost tím, že celý atentát natočil na svou kameru. (Tristaver)

• - V této epizodě se objevil i odkaz na seriál MASH (od r. 1970), když Jake Eppings (James Franco) říká, že sloužil u MASH během války v Koreji. (R.K.)