Tak po zhlédnutí celé série musím konstatovat,že se celý seriál docela povedl a naplnil má očekávání.Filmy podle Kinga se mi vždy líbily,a tak mě zajímalo,jak to tvůrci vkloubí do seriálu.Povedlo se jim to.Do hlavní role cestovatele časem obsadili mého oblíbeného herce Jamese Franca,který svou roli zvládl na výbornou.Mrzí mě,že v seriálu nepobyl trochu déle Josh Duhamel.Nejvíce se mi líbilo asi prostředí 60.let,které zde bylo rozpracováno velmi dobře.A konec byl dechberoucí.Možná si přečtu i knihu.Ale bylo zde i pár nedostatků.Někdy mi to přišlo až moc natáhlé,přehnané,ale i tak tomuto seriálu dávám lepší čtyři hvězdy.Hodnocení:85%(20.4.2016)

Velice zajímavá minisérie, která i přes trochu fádní námět (pro neamerického diváka) přináší velice povedenou adaptaci prý výborné knihy od matadora hororového a sci-fi žánru - Stephena Kinga. Těch 8 epizod je dějově dost bohatých, možná místy až zbytečně překombinovaných, avšak pro diváka velice přívětivých. Kdo čeká typický kingovský drsný thriller, nejspíše bude zklamán. Ač se to nezdá, 11.22.63 je dost limonáda a mimo několika drsnějších sekvencí nejde v thrillerové rovině nijak zvlášť do hloubky. Konspirační thriller to opravdu není. Hlavním tahounem je především parádní atmosféra 60. let. Po technické stránce nemám prakticky co vytknout, herecky rovněž ne. Jamese Franca mám osobně velice rád a jeho upřímně působící herectví a charisma celkově zklame jen málokdy. Postava Jakea Ambersona mu tedy sedí jako málokterá role. Sarah Gadon jako Sadie je také super a v momentě, kdy se hlavní dvojice seznámí, už je tak nějak jasné, jak to všechno dopadne. Závěr totiž moc nepřekvapí a i když si člověk samozřejmě nedomyslí všechno, taková ta odhadnutelná šablona zůstává. To je kromě trochu nevyrovnaného tempa (např.: zápletka ohledně ztráty paměti je úplně zbytečná a křečovitá, ostatně jako pár dalších věcí napříč celou sérií) rovněž má jediná výtka.(11.10.2016)

Je tu nový mysteriózní seriál podle Kingovy předlohy. A je to vážně povedené. Ani jsem nečekal, že mě to tak chytne hned po pilotu. James Franco se pro tuhle roli kupodivu celkem hodí. Jeho přítel mu ukáže skříň ve své kavárně, ze které může cestovat do konce října 1960 a to bez nějakých následků. Koncept cestování časem mají udělaný docela zajímavě. Po radách svého přítele se tedy vydává do minulosti, aby zabránil atentátu na J.F. Kennedyho. Musí ale ještě předtím nasbírat spoustu dalších informací a faktů. Hlavně se snaží zapadnout do tehdejší doby. Je to pěkně retro. :) Čas se s ním opravdu nemazlí a klade mu různé překážky. Spoiler: Franco se snaží v minulosti zapadnout a sežene si parťáka. Také se sblíží s nádhernou Sadie a věci se začnou komplikovat. Minulost prostě nechce být změněna a brání se zuby nehty. Nakonec si Jake uvědomí, že měnit čas není dobrý nápad a že je lepší nechat věci tak, jak jsou... Je to i celkem dojemné a poučné. Zmiňuje se tam i tehdejší rasová nesnášenlivost. "Když něco v minulosti opravdu vyjebeš, minulost pak vyjebe s tebou."(21.2.2016)

• DwayneJohnson

Vzdávám po třech dílech, hodnotit raději nebudu, protože bych šel asi hodně nízko, ale těch pár vět napsat musím, snad, aby se mi lépe spalo. Blbější seriál už jsem dlouho neviděl, i když je možné za A: že jsem ho nepochopil, nebo za B: ono se to rozjede v dalších dílech. Fakt velká škoda, že se to nikdy nedozvím.(4.6.2016)

Výborná minisérie, kde každá zahraná role je koncertem sama o sobě. Skvělý James Franco, Geroge MacKay, Daniel Webber, stejně jako herci ve vedlejších rolích v čele s charismatickou Tonyou Pinkins alias Miss Mimi. Co bych ale vytknul, je až příliš časté sklouznutí k romantickému patosu, které není pro samotný děj až tak důležité, vyměnil bych ho raději za předložení historických faktů. Nicméně, tím by se asi zmenšila divácká základna. Rukopis Abramse je velmi dobře čitelný, některé scény mi připomněly jeho Fringe <3(18.4.2016)

• - Majitel nočního klubu, který se Jakeovi Eppingovi (James Franco) a Billovi Turcottemu (George MacKay) ve 3. epizodě 1. série "Other Voices, Other Rooms" představí jako Jack Ruby, byl ve skutečnosti odsouzen k trestu smrti za vraždu Lee Harveyho Oswalda, hlavního podezřelého z Kennedyho vraždy. (FTP)

• - Jake Amberson (James Franco) v tomto díle zmiňuje, že mu FBI přidělila novou identitu potom, co zradil organizaci Mafia. Přitom zmíní mafiány Michaela a Freda, čímž odkazuje na velkofilm Kmotr. (ELBobes)

• - Kongresové centrum má automatické posuvné dveře se senzorem pohybu. Tato technologie v roce 1960 ještě neexistovala. (R.K.)