Kombinace King, Abrams, Franco a cestování v čase k odvrácení atentátu na JFK zněla velice zajímavě, ale bohužel se mi nedostalo to co jsem očekával. Seriál má osm epizod, ale z toho mě plně zajímaly asi tak čtyři. Často se to odvrací k méně zajímavým liniím, které sérii jen zbytečně natahují, ačkoliv románek Sadie + Jake měl na konci krásný a dojemný konec. Seriál vás vtáhne do doby 60. let svojí skvělou výpravou a soundtrackem, počínaje výbornou úvodní znělkou. Jako jednohubka na jeden den slouží dobře, určitě doporučuji. 80%(2.9.2016)

Tenhle seriál je na rozdíl od seriálu z pera mistra Kinga „Pod kupolí“ úplně jiný level. Trošku jsem se zpracování obávala, ale nebylo proč. „11.22.63“ má hlavu a patu a postavy se mnoho od původního zpracování neodchylují. James Franco byl asi nejlepší možná volba. Jako milovník éry šedesátých let jsem si každý díl plnými doušky vychutnávala – ta auta, to oblečení, ty účesy, ta hudba, ten čistší svět – prostě pecka.. Příběh mě bavil už v knize, takže není o čem polemizovat. Z pozice fandy dávám plný počet :-D(17.6.2016)

Prvé veľké seriálové sklamanie tohto roka a i keď som túto Kingovu predlohu nečítal, tak mám pocit, že problém by mohol byť už v nej. 11.22.63 aspoň v tej seriálovej podobe namiesto toho, aby naservíroval akokoľvek premyslený výlet do (alternatívnej) histórie a zaujímavo sa pohrával s dobovými atribútmi, tak ponúka tuctový mystery seriál s pár základnými líniami ohľadom Kennedyho z minulosti a to je všetko. Mám pocit, že celej tej zápletke chýba už elementárna logika a komplexnosť. Dostali sme takmer až ľahkú komédiu, u ktorej sa dá občas pousmiať, pokiaľ začnete jej príbeh brať akokoľvek vážne. Nemôžem si pomôcť, ale na môj vkus je toto až príliš cheesy, gýčovité, bez napätia, plné klišé dialógov, nezaujímavých postáv a ešte aj vizuálne strašne televízne pôsobiace (a to nemyslím v dobrom, pretože v dnešnej dobe už aj televízne seriály dokážu neraz konkurovať filmovej tvorbe). Akokoľvek som chcel, tak som nemohol brať 11.22.63 nijako vážne a ešte aj ten Franco mi tu ukrutne nepasoval a toho mám ako herca rád. SEASON 1 = 2,5* (5/10)(24.3.2016)

Tak po zhlédnutí celé série musím konstatovat,že se celý seriál docela povedl a naplnil má očekávání.Filmy podle Kinga se mi vždy líbily,a tak mě zajímalo,jak to tvůrci vkloubí do seriálu.Povedlo se jim to.Do hlavní role cestovatele časem obsadili mého oblíbeného herce Jamese Franca,který svou roli zvládl na výbornou.Mrzí mě,že v seriálu nepobyl trochu déle Josh Duhamel.Nejvíce se mi líbilo asi prostředí 60.let,které zde bylo rozpracováno velmi dobře.A konec byl dechberoucí.Možná si přečtu i knihu.Ale bylo zde i pár nedostatků.Někdy mi to přišlo až moc natáhlé,přehnané,ale i tak tomuto seriálu dávám lepší čtyři hvězdy.Hodnocení:85%(20.4.2016)

Ako by ste zareagovali, keby dostanete príležitosť zmeniť dávnu minulosť a tak ovplyvniť ďalekú budúcnosť? V rovnakej situácii sa ocitá učiteľ dejepisu Jake Epping, ktorý je jedného dňa požiadaný svojim blízkym priateľom, aby sa časovou slučkou presunul do obdobia 60 rokov minulého storočia, zistil totožnosť vraha J. F. Kenedyho, a zabránil tak jeho poprave v uliciach Dallasu. Človek by si možno povedal, že to nemusí byť až také náročné, avšak zistiť identitu strelca nebude tak jednoduché ako sa môže na prvý pohľad zdať. Bol ním skutočne Lee Harvey Oswald? Alebo snáď mafia, komunisti z Kuby či nebodaj samotná vláda U.S.A.? Aj keď sa zdá, že na tom nemusí nijak mimoriadne záležať, opak je pravdou. V sázke je totiž zrod samotnej vojny vo Vietname. Jake má presne "dve minúty" nato, aby zmenil budúcnosť amerického národa či politický vývoj pre nasledujúce desaťročia. Nie som veľmi stavaný na "čumákovanie" seriálov. Tento počin som sa rozhodol sledovať najmä z dôvodu, že sa venuje vražde J.F. Kenedyho, pričom s touto tématikou som sa nejden krát stretol pri sledovaní množstva dokumentov. S obavami na krajíčku ma totiž zaujímalo, ako dopadne tento projekt, keď si zoberie na paškál takú serióznu udalosť, aká sa stala v Dallase pred 60 rokmi.(27.2.2016)

• - V úvodu závěrečné epizody 1. série "The Day in Question", ve scéně, kdy Jake (James Franco) a Sadie (Sarah Gadon) běží po Dealey Plaza, jsou na place i herci, kteří představují osoby, které ve v roce 1963 opravdu účastnily události. Můžeme tak zde vidět například Abrahama Zaprudera, jenž vešel ve známost tím, že celý atentát natočil na svou kameru. (Tristaver)

• - Ve scéně, když se Jake (James Franco) vrací zpátky do roku 2016, je vidět, že v místě, kde prochází časem stojí černé auto a před ním strom. Tento strom se nepřirozeně hýbe, takže je nejspíš přidán digitálně, ale je chyba v grafice. (Ace.A.T.L.)

• - Spoiler: Zatímco v seriálu hraje Bill Turcotte (George MacKay) významnou roli Jakeova (James Franco) parťáka, v předloze umírá již při zabití Franka Dunninga (Josh Duhamel). (Tristaver)