Od tohoto seriálu jsem čekal víc. Seriál který, má pár dílů by rozhodně neměl po úvodních dílech ztrácet dech. Pak se také seriál neubránil řadě paradoxů. Tomu se dá však těžko vyhnout a je spíše ojedinělé, když se tvůrcům podaří dodržet všechny náležitosti ohledně fenoménu cestování časem. Kdyby úroveň byla stejná jako v prvním díle, mohlo by se jednat skutečně o skvostný seriál.(12.6.2017)

SPOILER ALERT! Je to super seriál a když má člověk volný nedělní odpoledne, tak se to dá sjet celý najednou. Konec je však zklamáním. Jakeovo rozhodnutí ponechat Sadie svému osudu a životu bez něj nedává smysl. Beztak se na konci dozvíme, že v roce 2016 je pořád slečnou, takže se buď rozvedla vícekrát a nebo zůstala single po zbytek života, každopádně by tím Jake minulost nijak zásadně neporušil a žádnou smyčku by vytvářet nemusel, protože by po jejím boku zaujal pozici, která beztak nikomu nenáležela. Dalším rozčarováním, které závěr seriálu nabídl, je alternativní budoucnost, ve které JFK přežil. Respektive zklamáním je fakt, že se o ní alibisticky téměř nic nedozvíme, krom toho, že zjevně byla třetí světová, protože si Harry pamatoval bomby a Maine vypadalo jako klasicky post-apokalyptický mrtvý město. Tři roky se Jake snaží zachránit prezidenta pro lepší budoucnost a když do té budoucnosti dorazí, tak si ani pořádně nezjistí, co a hlavně jak se to všechno vlastně podělalo. Je to škoda tím spíš, že to kazí dojem nad celým zbytkem seriálu, jehož většina epizod je svou kvalitou nadstandardních. Funguje to ve špionážní i osobní rovině, tím pádem vůbec nevadí odbočky od atentátu. Naopak, vedlejší zápletky mají kolikrát větší náboj, než celá kauza JFK.(9.1.2017)

Za mě obrovská škoda. Pilot úžasně navnadil, pak se přešlo k romantice, čímž zmizela veškerá temná a mysteriózní atmosféra. A zvláštní je, že někdy fungoval butterfly efect dokonale, jindy vlastně vůbec. Asi někdy fakt až moc přemýšlím. Každopádně skvělé herecké obsazení, postavy byly dobře napsané i zahrané, jen mi připadá, že příběhový potenciál nebyl tak úplně naplněn.(15.6.2016)

Kingova kniha je samozrejme komplikovanejsia a ponuka viacero casovych posunov. Serialove spracovanie je vsak velmi vydarene, atmosfera z knihy je v podstate zachovana, knizne nuansy s viacerymi casovymi posunmi su tu sice zjednodusene, no rozumne. Po cely cas mi vsak chybala hudba Thomasa Newmana, ktora sa mi vyslovne pytala. Na druhej strane Daniel Webber ako Lee Harvey Oswald je paradny. Serialovy 11.22.63 je perfektnym dokazom toho, ako nasa serialova doba dokaze spracovat veci, ktore by sa inak na obrazovky nikdy nemohli dostat. Ja som spokojny 4,5/5*(22.3.2017)

Dozvěděl jsem se o tomhle veledíle úplnou náhodou. Teď , když už to mám celé za sebou, jsem za to neskutečně rád, jelikož nepopsatelných 8 hodin jsem byl naprosto v jiném světě(čase) a užíval si tam každou sekundu. Dobové zpracování na jedničku s *, neskutečný výkon Franca , který byl famózní a v neposlední řádě, skvělá předloha( kterou si musím ještě přečíst) a k ní i scénář. Všechno do sebe krásně zapadlo a bylo to napínavé až do úplného konce, který mě ještě stihl rozebrat na milión malinkatých kousíčků ( ano jsem cíťa). We did not ask for this room or this music....(24.4.2016)

• - Ve 4. epizodě 1. série "The Eyes of Texas" je zhruba ve 43. minutě vidět ve dveřích odraz štábu. (Scelleton)

• - V úvodu závěrečné epizody 1. série "The Day in Question", ve scéně, kdy Jake (James Franco) a Sadie (Sarah Gadon) běží po Dealey Plaza, jsou na place i herci, kteří představují osoby, které ve v roce 1963 opravdu účastnily události. Můžeme tak zde vidět například Abrahama Zaprudera, jenž vešel ve známost tím, že celý atentát natočil na svou kameru. (Tristaver)

• - Spoiler: Zatímco v seriálu hraje Bill Turcotte (George MacKay) významnou roli Jakeova (James Franco) parťáka, v předloze umírá již při zabití Franka Dunninga (Josh Duhamel). (Tristaver)