• milka

Pilot: Že by konečně pořádná seriálová "kingovina"? Pilot 11.22.63 možná na první pohled tolik nešlape zrovna na plyn a nenabízí příliš kulervoucích situací. Naopak, moc se tu toho nestane a spíše než na smrtící tempo se tu spoléhá na pečlivé budování věcí příštích. To však tvůrcům vychází na výbornou a divák už teď chce vědět, jak se příběh sympaťáka Jakea vyvrbí nadále. Atmosféra je parádní, Franco hraje na jedničku a záhady a tajemství sympaticky přibývají. Něco mi ale říká, že kdyby se Hulu drželo vzoru svých internetových konkurentů a dopřálo nám ihned jeden velký maratónek, divák by si to celé vychutnal o to více. Takhle nám nezbývá nic jiného, než s napětím čekat na další týdny a doufat, že tahle “kingovina“ konečně dokáže naplno využít svůj nesmírný potenciál.80%(21.2.2016)

Prvé veľké seriálové sklamanie tohto roka a i keď som túto Kingovu predlohu nečítal, tak mám pocit, že problém by mohol byť už v nej. 11.22.63 aspoň v tej seriálovej podobe namiesto toho, aby naservíroval akokoľvek premyslený výlet do (alternatívnej) histórie a zaujímavo sa pohrával s dobovými atribútmi, tak ponúka tuctový mystery seriál s pár základnými líniami ohľadom Kennedyho z minulosti a to je všetko. Mám pocit, že celej tej zápletke chýba už elementárna logika a komplexnosť. Dostali sme takmer až ľahkú komédiu, u ktorej sa dá občas pousmiať, pokiaľ začnete jej príbeh brať akokoľvek vážne. Nemôžem si pomôcť, ale na môj vkus je toto až príliš cheesy, gýčovité, bez napätia, plné klišé dialógov, nezaujímavých postáv a ešte aj vizuálne strašne televízne pôsobiace (a to nemyslím v dobrom, pretože v dnešnej dobe už aj televízne seriály dokážu neraz konkurovať filmovej tvorbe). Akokoľvek som chcel, tak som nemohol brať 11.22.63 nijako vážne a ešte aj ten Franco mi tu ukrutne nepasoval a toho mám ako herca rád. SEASON 1 = 2,5* (5/10)(24.3.2016)

Tak po zhlédnutí celé série musím konstatovat,že se celý seriál docela povedl a naplnil má očekávání.Filmy podle Kinga se mi vždy líbily,a tak mě zajímalo,jak to tvůrci vkloubí do seriálu.Povedlo se jim to.Do hlavní role cestovatele časem obsadili mého oblíbeného herce Jamese Franca,který svou roli zvládl na výbornou.Mrzí mě,že v seriálu nepobyl trochu déle Josh Duhamel.Nejvíce se mi líbilo asi prostředí 60.let,které zde bylo rozpracováno velmi dobře.A konec byl dechberoucí.Možná si přečtu i knihu.Ale bylo zde i pár nedostatků.Někdy mi to přišlo až moc natáhlé,přehnané,ale i tak tomuto seriálu dávám lepší čtyři hvězdy.Hodnocení:85%(20.4.2016)

Tenhle seriál je na rozdíl od seriálu z pera mistra Kinga „Pod kupolí“ úplně jiný level. Trošku jsem se zpracování obávala, ale nebylo proč. „11.22.63“ má hlavu a patu a postavy se mnoho od původního zpracování neodchylují. James Franco byl asi nejlepší možná volba. Jako milovník éry šedesátých let jsem si každý díl plnými doušky vychutnávala – ta auta, to oblečení, ty účesy, ta hudba, ten čistší svět – prostě pecka.. Příběh mě bavil už v knize, takže není o čem polemizovat. Z pozice fandy dávám plný počet :-D(17.6.2016)

Bezpochyby jeden z nejlepších seriálů vůbec. Především díky předloze Stephana Kinga, podle které tento vyjímečný mysteriozní seriál vznikl. Celkové zpracování cestování v čase a jeho vysvětlení, včetně tzv. butterfly efektu a to jak se minulost brání je skvělé. Atmosféra je zpracovaná dokonale, člověk se opravdu vtáhne do 60.let a napomáhá tomu i soundtrack. James Franco, Sarah Godon, George MacKay a i další herecké obsazení je výborné. Jenom škoda, že to nebylo delší... 98%(28.3.2017)

• - V posledním, 8. díle 1. série "The Day in Question" můžeme ve scéně, kde Jake Epping (James Franco) vybíhá patra ve snaze zabránit atentátu na J.F.K., vidět nápis Redrum. Nápis odkazuje na jiné Kingovo dílo, a to "Osvícení". (MatyasF)

• - Spoiler: Zatímco v seriálu hraje Bill Turcotte (George MacKay) významnou roli Jakeova (James Franco) parťáka, v předloze umírá již při zabití Franka Dunninga (Josh Duhamel). (Tristaver)

• - Ve 4. epizodě 1. série "The Eyes of Texas" je zhruba ve 43. minutě vidět ve dveřích odraz štábu. (Scelleton)