Začalo to jednou skříní, která vede do minulosti a snahou zabránit atentátu na Kennedyho, což je pro Američany evidentně jejich trauma, když o tom točí filmy pořád dokola. Minisérie podle Kinga je sice zdánlivě mysteriózní sci-fi, ale postupně se odhalí, že jde hlavně o romanticky bolestný vztah s dívkou z minulosti. ____ Hodně tu nesedí. Už vůbec ne umanutá a dlouhá snaha zastavit atentátníka, když by to šlo mnohem rychleji. Myšlenka, že historie se brání, aby ji někdo změnil, je sice zajímavá, ale zas tak velkou snahu na to historie nevynakládá, protože změny možné jsou. Kdo je ten šílenec v dlouhém kabátě? Je snad cesta do minulosti peklem pro všechny aktéry, kteří zůstávají spoutaní časovou smyčkou? Co kamarád Bill, a jeho myšlenkový veletoč, který o to jasněji odhalí, že Bill je zcela prázdná postava, sloužící jen k tomu, aby měl hlavní hrdina komu vysvětlovat své myšlenkové pochody. ____ Vyvedla se výprava, kdy hlavně Sadie nosí svou řadu perliček na elegantních kostýmcích, ve kterých je přesto sexy. SHRNUTÍ: Na televizní produkci dobrý.(11.9.2018)

po 6 dílu...možná sem čekal trošku víc,ale nemůžu říct,že by to byl nezajímavý kousek.King sice nepatří mezi moje oblíbence,ale z toho co jsem zatím viděl mám mnohem radši tyhle jeho mysteriózní věci než horory.Francova účast je fajn,stejně jako celá ta retro atmosféra 60.let.jsem zvědav co přinesou poslední 2 díly...80%(28.3.2016)

V jádru je to jedinečný seriál, téměř bez vad, jenomže jeho problémem je že se jednu chvíli snaží jít na věc moc hrrr a druhou chvíli to utne a pokud se nestane toto vtrhne do toho ženská a jak víme ženské jsou odjakživa zlo. Ne že by to něják seriál markantně ovlivnilo, ale prostě mi tento románek do tohoto seriálu moc nehodil. Když pomineme toto máme skvělou příběhovou línii s nečekanými zvraty, promyšleným příběhem, skvělými herci, nečekaným koncem a hlavně dokázal vyvolat emoce. ( 13.9.16 až 14.9.16/1.série )(14.9.2016)

Za mě obrovská škoda. Pilot úžasně navnadil, pak se přešlo k romantice, čímž zmizela veškerá temná a mysteriózní atmosféra. A zvláštní je, že někdy fungoval butterfly efect dokonale, jindy vlastně vůbec. Asi někdy fakt až moc přemýšlím. Každopádně skvělé herecké obsazení, postavy byly dobře napsané i zahrané, jen mi připadá, že příběhový potenciál nebyl tak úplně naplněn.(15.6.2016)

Dallas 63 od Kinga je výborná kniha, sice se to v některých věcech lišilo, ale prostě bylo to super, King z toho dýchal každým záběrem a do toho skvělý James Franco. Napětí se dá kolikrát opravdu krájet, atmosféru to má dobrou a plyne to krásně. Osm dílů je akorát, není to utahané a nudné. Naprostá spokojenost, je fajn vidět Franca i v takovýchto projektech a ne jen v těch bláznivých komediích. Prostě výborné, cestování časem, život v minulosti, drtivý návrat, no prostě skvělý.(4.7.2016)

• - Majitel nočního klubu, který se Jakeovi Eppingovi (James Franco) a Billovi Turcottemu (George MacKay) ve 3. epizodě 1. série "Other Voices, Other Rooms" představí jako Jack Ruby, byl ve skutečnosti odsouzen k trestu smrti za vraždu Lee Harveyho Oswalda, hlavního podezřelého z Kennedyho vraždy. (FTP)

• - Ve scéně, když se Jake (James Franco) vrací zpátky do roku 2016, je vidět, že v místě, kde prochází časem stojí černé auto a před ním strom. Tento strom se nepřirozeně hýbe, takže je nejspíš přidán digitálně, ale je chyba v grafice. (Ace.A.T.L.)

• - V této epizodě se objevil i odkaz na seriál MASH (od r. 1970), když Jake Eppings (James Franco) říká, že sloužil u MASH během války v Koreji. (R.K.)