Zajímavá a bohatá premisa je na ploše osmi dílů poctivě rozpracována a rozehrává se vtahující příběh, který zaujme nejen titulní premisou zabránení atentátu na Kennedyho, ale dokáže také udržet divákovu pozornost osobnějšími vedlejšími liniemi. Postavy jsou totiž dobře vykresleny a díky tomu nebudete jejich osobní příběhy brát jako nucené rozptýlení od hlavního příběhu, ale budete je brát jako zajímavý doplněk a obzvláště u romantické části budete držet palce. Cestování v čase zde má pevná a jasně pochopitelná pravidla, kterými se děj drží a nesnaží se diváka ničím zbytečně mást, ani podvádět, karty jsou jasně na stole. Průběh příběhu i jeho vyvrcholení jsou kvalitní a uspokojivé, ale přesto jsem se nedokázal po dokoukání zbavit dojmu, že to chtělo ještě něco navíc, možná větší hrátky s časem, více šokujících momentů, ale ani takhle si nemohu stěžovat, neboť se nám dostalo kvalitního, uzavřeného příběhu, který se nebude zbytečně natahovat, což je v dnešní seriálové kultuře vzácnost.(20.3.2018)

Úžasný seriál s obdivuhodnou atmosférou šedesátých let, která jednoduše vtáhne diváka do všeho dění. Hlavní zápletka tu funguje jen napůl, protože druhou půlku vyplňuje tak trochu druhý život Jake Eppinga. Zaujal mě ten jiný styl špionáže a sci-fi prvky tlačení minulosti, navíc tu nechybí nádherně fungující romantika. Franco to zahrál skvěle a do Sadie jsem se zamiloval. Fajn příběh, který chytí za srdce.(6.4.2016)

Dokonalé, už dlouho jsem neviděl televizní produkci, která by mě dokázala tak okázale přenést do nejkrásnější desetiletky v historii lidstva. Teda pokud se zrovna nejmenujete John Fitzgerald Kennedy. Nevím, kde všechny ty krásný auťáky posbírali, ale tu dobovou atmosféru dotvářejí naprosto suverénně. Tak jako dobová hudba, kostýmy a vůbec celková nálada, tohle se pánům a dámám, kteří za tímhle nejlepším krimi seriálem stojí, fakt povedlo. Mysteriózno, hororové radovánky, ale taky přesah až kamsi do noir už je "jen" ta nejšťavnatější třešnička na tomhle šmakózním dortu. James Franco cestovat časem očividně umí, páč ten borec je beztak z let šedesátých a do současnosti si při chvilkovém pomatení mysli jen odskočil. A Stephen King je king.(21.7.2016)

Tento seriál byl sám o sobě speciální tím, že jsem se o něm dozvěděl asi dva týdny před premiérou a to holou náhodou a v celku se mi zalíbil námět a příběh. Nějak je to ironie... byla to náhoda a tento seriál o tom v podstatě je. Seriál je pro mne hodně zvláštní záležitostí. Nebyl snad ani jeden jediný díl, který by se mi nelíbil a natož, že se jedná o počin od menší stanice, tak byl kvalit vysoko rozpočtového počinu. Tohle je něco, co mi vstoupilo do života a asi dlouho v něm zůstane, protože postavy byly dokonalé k zalíbení a jejich příběh se úžasně prožíval. Finále je obrovsky dojemné a hudebně podkreslené jako kdyby ho měl na starost pan Zimmer. jedno z největších překvapení roku 2016 a asi i zároveň jeden z nejlepších seriálů jaký jsem kdy viděl.(6.4.2016)

Kombinace King, Abrams, Franco a cestování v čase k odvrácení atentátu na JFK zněla velice zajímavě, ale bohužel se mi nedostalo to co jsem očekával. Seriál má osm epizod, ale z toho mě plně zajímaly asi tak čtyři. Často se to odvrací k méně zajímavým liniím, které sérii jen zbytečně natahují, ačkoliv románek Sadie + Jake měl na konci krásný a dojemný konec. Seriál vás vtáhne do doby 60. let svojí skvělou výpravou a soundtrackem, počínaje výbornou úvodní znělkou. Jako jednohubka na jeden den slouží dobře, určitě doporučuji. 80%(2.9.2016)

• - Spoiler: Zatímco v seriálu hraje Bill Turcotte (George MacKay) významnou roli Jakeova (James Franco) parťáka, v předloze umírá již při zabití Franka Dunninga (Josh Duhamel). (Tristaver)

• - Ve scéně, když se Jake (James Franco) vrací zpátky do roku 2016, je vidět, že v místě, kde prochází časem stojí černé auto a před ním strom. Tento strom se nepřirozeně hýbe, takže je nejspíš přidán digitálně, ale je chyba v grafice. (Ace.A.T.L.)

• - Majitel nočního klubu, který se Jakeovi Eppingovi (James Franco) a Billovi Turcottemu (George MacKay) ve 3. epizodě 1. série "Other Voices, Other Rooms" představí jako Jack Ruby, byl ve skutečnosti odsouzen k trestu smrti za vraždu Lee Harveyho Oswalda, hlavního podezřelého z Kennedyho vraždy. (FTP)