Celkem slusnej serial, misty lepsi, misty horsi...8 dilu je akorat dost. Bohuzel je to takovy ten pocin, kdy aby se dej nejak "zamotal" nebo zdramatizoval, musi se hlavni hrdina (nebo nekdo kolem nej) misty chovat jako pitomec a nebo delat uplne hloupe a amaterske chyby. Plus takova ta softerotika (teda jakoze laska) musi byt dneska proste narvana vsude...(18.4.2016)

Tak po zhlédnutí celé série musím konstatovat,že se celý seriál docela povedl a naplnil má očekávání.Filmy podle Kinga se mi vždy líbily,a tak mě zajímalo,jak to tvůrci vkloubí do seriálu.Povedlo se jim to.Do hlavní role cestovatele časem obsadili mého oblíbeného herce Jamese Franca,který svou roli zvládl na výbornou.Mrzí mě,že v seriálu nepobyl trochu déle Josh Duhamel.Nejvíce se mi líbilo asi prostředí 60.let,které zde bylo rozpracováno velmi dobře.A konec byl dechberoucí.Možná si přečtu i knihu.Ale bylo zde i pár nedostatků.Někdy mi to přišlo až moc natáhlé,přehnané,ale i tak tomuto seriálu dávám lepší čtyři hvězdy.Hodnocení:85%(20.4.2016)

King+Abrams+Franco+časovka o bezvýznamném středoškolském učiteli, který dostane šanci změnit k lepšímu svůj život i dějiny národa tím, že se vrátí v čase a zabrání atentátu na JFK. Jenže minulost nechce být změněna a má mechanismy, jak se bránit, a jak hrdina zjišťuje, možná by ani změněna být neměla... King námět šikovně postavil kolem jednoho z největších amerických traumat i záhad a v seriálové podobě (knihu jsem zatím nečetl) je zřetelně kingovský, slušně napínavý (v druhém díle až hororový) a pěkně retro. Najdeme tu pro žánr časovek běžné otázky i zvraty a novinkou je snad jen lehce morbidní vychytávka "sebeobrany minulosti". Dobré cliffgangery, byť bez zvratu se ztrátou paměti bych se obešel a uvítal bych vícero cest časem/alternativních budoucností (viz. OSUDOVÝ DOTEK).(21.2.2018)

První 2 díly absolutní paráda ("You shouldn't be here" kdo viděl tak ví), prostředek se odtrhnul od hlavního tématu a spíš se vázal na vztahy hlavních postav což mě moc neoslovilo, ale to finále to byla velká bomba nemluvě o výborných dialozích s hlubší myšlenkou. Po shlédnutí seriálu mám chuť si přečíst knížku a v budoucnu se k ní určitě dostanu. Kdo má rád Franca a cestování v čase, tak neváhejte. 80%(15.6.2016)

Tak mě to donutilo přečíst si Kingovu předlohu, ačkoliv jsem byl v knihovně poměrně překvapen její tloušťkou. Po začátku čtení už mi to bylo jasné, že seriál je takový výcuc hlavních věcí, co se udály a ačkoliv si tvůrci příběh značně přizpůsobili (v knize se cestovalo až do roku 58, naopak tam nehrál prakticky žádnou roli Bill), tak musím uznat, že to ve mě zanechalo hlubokou stopu. Velkolepý a dojemný závěr už byl v obou případech velmi podobný. Ale co se tedy týče seriálu samotného, který tady hodnotím, tak souhlasím s některými názory co jsem četl - začátek byl sice skvělý, ale neměl jsem po něm pocit, že plně chápu všechno co se děje a jak to funguje. A tak stejně i to, že díly mezi začátkem a koncem měly trochu pomalejší spád. Zbytek mi naprosto vyhovoval, atmosféra začátku 60. let navozena skvěle, James Franco byl pro tuto roli zrozen a nádherná Sadie (Sarah Gadon) byla třešničkou na dortu. 95%(14.7.2016)

• - Ve 4. epizodě 1. série "The Eyes of Texas" je zhruba ve 43. minutě vidět ve dveřích odraz štábu. (Scelleton)

• - Spoiler: Zatímco v seriálu hraje Bill Turcotte (George MacKay) významnou roli Jakeova (James Franco) parťáka, v předloze umírá již při zabití Franka Dunninga (Josh Duhamel). (Tristaver)

• - Po požáru můžeme na zdi pokoje vidět modré světlo z vozu záchranné služby. V roce 1960 všechny záchranky používaly červené světlo. (R.K.)