Wrath of Silence

Čína, 2017, 119 min

Yukun Xin

Yukun Xin

Shan He

Veskrze standardní čínský thriller, v němž účinkuje frigidní mongoloid, jehož obsesí je na nervy lezoucí srkání rajčat. Not great, not terrible.... Verdikt: 6,2 ocelových trubek z 10 [#WEAREONE](5.6.2020)

Tak tohle teda žádný pohodový filmík na odpoledne nebyl a konec mě dostal. Nicméně mě to neoslovilo tolik jako ostatní tři hodnotitele, kteří tomu dali plný počet. Vidím to na lepší průměr. Velkým plusem je zobrazení bezútěšného, drsného a surového monotónního prostředí a života obyčejných venkovanů, kteří jsou na vše sami, mocní s nimi šoupají jako s figurkami po šachovnici a pro dosažení cílů se neštítí ničeho. Ve filmu jsou pro mě spíš neznámé tváře, ale to by tak nevadilo, herecky je to zvládnuté dobře. Problém jsem spíš měla s hluchými místy, které tomu ubíraly tempo. Dlouhé záběry na jedno a to samý, kdy se nemluví a nic moc neděje. Za zkouknutí to ale stálo. Přeloženo.(19.8.2019)

• Flipnic-RE

To co vypadá v prvních 20ti minutách velice nadějně až na hranice feelingu akční hk cat 3ky se změní v uuuuuuumorneeeeé a nekonečnééé pobíhání stepí a krajinou a hledání unesenýho dečka. Konflikt ve verzi "krutý mafiánský boss vs vesnický buran,co se umí prát" bohužel není vůbec tak dobře rozpracováno jako by to zvládli Korejci... Film obsahuje pár do očí bijících failů, nudné nesmyslné pasáže a postupem času se mění v úmornou nudu. Ale i tak jsou tam silné a zajímavé scény. Pro skalní příznivce Asie ano. Pro zbytek nuda...(18.4.2020)

Silný film.Na jednej strane moc a na druhej beznádej a hrozný príbeh.(21.8.2019)

Místy hodně přehnané, nicméně příběh dobrý a překvapivě reálně na čínský film podaná šeď prostředí v jakém tam místní lidé žijí.(1.4.2020)