Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw

• Kanada

• Austrálie

• Nový Zéland

Akční / Krimi / Thriller / Komedie

USA, 2019, 134 min

• verbal

Hopsnšó je zase přesně takový ten pompézně natočený, ovšem zcela impotentní, sterilní, zubokazný a obezitu způsobující akčňák, totálně bez jakékoliv invence nebo výraznějších vyfikundací či tumorů. Prostě nenápaditá tuna tisíckrát viděných anemických holyúdských klišovitých sraček narychlo pomletých do filmburgru spolu s obvyklou gigadávkou dávivých rodinných hovnot zcela v souladu s celou sérií Rychle, ty debile. Nyní navíc, v časech, kdy degenerující mentálové xmrti rádi ožužlávají jen slaboduchá leporela pro dyslektiky, bylo rozhodně přínosné pokračování apgrejdovat o nějakého toho Supernegra, aby se prasátko pořádně nažralo. Počítám, že s takovou bude v devítce pan Nafta rovnou řídit Bamblbýho. Charizmatický a jako vždy strojově přesný Diris Leba to sice rozhodně trošku povznesl, avšak jinak prostě jen ultrasuchý Jasoň dvě hodiny nijak zvlášť vtipně dráždí Rampu MekSteroida, na což Superanabolon jako obvykle reaguje tím svým správňácky mentorujícím downím gogokukučem typu „Pijte hodně mléka, vy malí tlustí zmrdi, a pomáhejte slabším a štíhlejším, protože tak je to správné, americké a protože jinak nikdy nebudete jako já. Chceš si sáhnout na bicáky, chlapečku?“, do čehož na pozadí sice efektně, avšak tupě a účelově havarují všemožné druhy dopravních prostředků a vybuchují jaderné elektrárny. Jakž takž držící dementní slepenec kýčovitého vtipkování a šrotování pak naprosto pohřbili Jasoňovou znovu nalezenou „přenádhernou“ sestřičkou Fionou, speciální jednotkářkou, která vypadá, jako by někdo zkřížil irského setra a kedluben a bije se jako opilá štětka v gejklubu, nicméně i tak ji Dz Skála zatouží povozit na anaboliky povislé jitrnici, což samozřejmě vede k řadě z jiných filmů vykradených a jakože děsně kokotmických situací, a hlavně megatrapnou partičkou polynézských ragbyových otyloňů, vedených pevnou tlustou rukou oslizlé samojské matrony Mamy Kami. Tam už k totálnímu fekálu fuckt chyběl jen na pozadí šišlající Ibrahim Maiga !(4.8.2019)

No............ čekal jsem kravinu jak Brno, a také že je to kravina. Typická hollywodská slátanina. Ale... Mám převelikou pro "Rocka" a Statham umí prostě zahrát perfektního drsňáka - jeho nasranej ksicht mě baví. Jejich duo je bezvadné, obzvlášť jejich hlášky. Rychle a zběsile je pouze nápis na plakátu coby jako lákadlo, ale jinak to má s tím jen společné hlavní aktéry. A "černej superman" byl docela zajimávý, ale jako zaporák měl svou dějovou linku jasně napsanou, takže žádné překvapení se nekoná. A Vanessa Kirby je docela sexy :) Při bojových scénách :)(19.11.2019)

• robo_sykora

The Rock začína celkom hazardovať so svojou kariérou. Chcel som dať tri hviezdičky, ale za ten dementný záver v titulkoch jednu odoberám. Sem tam som sa zasmial, ale v podstate to je trápnosť prepletená nezymselnými akčnými scénami. Ani tá kamera nefunguje. Tento film si nezaslúži mať v názve "Fast and Furious"... a tie narážky na rodinu na začiatku a tiež na konci filmu ako ospravedlnenie roztrhania Fast and Furious rodiny... nie nie a ešte raz nie... dúfam, že to nebude mať pokračovanie. A úplne to zabilo zaradenie Kevina Harta.(31.7.2019)

Hobbs a Shaw u mě navždy zůstane ve znamení Samojské nakládačky to byl totiž ten pravý akční zážitek který já od akční kinotrháku čekám. Další věc je že každá generace má svoje zamilované duo jako byl Spencer a Hill nebo Stallone a Schwarzenegger no a dnešní doba má Rocka a Stathama. Ti dva se už v osmičce skvěle doplňovali jak v akci tak i v hláškách a tenhle film je taková ta koruna navrh, třešnička na dort. Přepálená akce nulový scénář z původní série zůstali a já díky za to, tak už je to zaběhnuté, už to tam patří a mrzelo by mě kdyby tomu tak nebylo i tentokrát(1.8.2019)

Člověk to musí brát trochu s nadhledem, ale já se celou dobu skvěle bavil, jak akcí, tak humorem. Jednu hvězdu musím ubrat za sem tam “vážný” sentimentální scény, jak je rodina důležitá (ne že by nebyla, jen už mi to v každým filmu začíná lézt krkem), ale jinak jsem dostal víc než jsem čekal, jsem z toho nadšený 😊👍(1.8.2019)

• Proky11

Pekný marketing pre oboch hlavných predstaviteľov pre zvýšenie počtu ich sledovateľov na Instagrame. Bléééé(2.8.2019)

Rychle a zběsile s nádechem G.I. Joe a pořádnou porcí vtipných hlášek. Ideální film na odreagování, kde je zábava na prvním místě.(2.8.2019)

"Velkolepé,zábavné,nenáročné" . Skvělý obsazení + skoro nonstop akce+ hlášky obou představitelů+sexy Vanessa Kirby. Cool záporák v podání Idrise Elby ! "Prostě pohodový letní blockbuster ". Co jsem čekal a chtěl od filmu,tak my splnil do sytosti !!(2.8.2019)

Stathama miluju a The Rocka mám rád. A tahle dvojka v jednom filmu je proste legendární. Ano některý scény jsou dost nereálné ale strhává kvůli tomu hodnocení v 9 filmu série? To je trochu blbost. Šel jsem do kina s jistým očekáváním a to se i vyplnilo. 85%(3.8.2019)

Šílenost! Ale boží! 8/10(4.8.2019)

Dobře jsem se bavil a to nemluvím o manželce která vedle hýkala jako osel, vnučka taky velká spokojenost, která byla umocněna velkou porci nachos. Co víc si přát od letní taškařice.(4.8.2019)

Od zacatku do konce vyborny hlasky a akce, The Rock a Statham skvela akcni dvojka(4.8.2019)

Věděl jsem, že to bylo pořád dokola a bylo to pořád dokola. Ale bavil jsem se celkem dobře. DJ mám rád.(4.8.2019)

Naprosto neobjektivních pět hvězd za tenhle akční náser. Pozor na lehký spoilery ohledně setpieces. Jel se do kina poměrně neochotně, ale jelikož momentálně nic nedávají, tak jsem si řekl, že si alespoň nechám vypláchnout mozek u týhle akční série, jejíž poslední díl jsem ani neviděl. No a můžu říct, že takhle jsem se v kině už dlouho nezasmál. Fakt jsem regulérně chcal z každá scény následující po pádu z mrakodrapu. Sice větsina z těch scén asi neměla bát vůbec vtipná, ale v tom je síla tohodle filmu. Příběh je samozřejmě takovej hloupější Mission Impossible a dialogy jsou střídavě hodně trapný a vcelku vtipný, ale to co se na plátně děje mě fakt ničilo. Když Rock čapne helikoptéru, jak kapitán Amerika nebo, když tam partička týpký v čele s ním začně dělat Hakku nebo co to mělo být asi nezapomenu do konce života. Jsem přesvědčen, že jsem našel svůj oblíbený guilty pleasure film na vypnutí mozku. Dále potěšila i Vanessa Kirby, která vypadá fakt pěkně a pochvalit musím zejména Stathama za jeho luxusní přízvuk a hlas. Rock bohužel působí jako nejslabší herec tady, ale to upřímně vůbec nevadí. 85%(4.8.2019)

humor akcie napätie.dvaja super herci....čo viac si želať?(6.8.2019)

Na film jsem šel protože nic jiného nedávali. Jsem mile překvapený. Celou dobu je slušná akce, která se střídá opravdu vripnými scénami. Skvěle funguje chemie mezi hlavními postavami. Po první skvělé polovině ale film trošku ztrácí tempo. Jako fast&furious to není ani trošku ale...skvělý spin off podle mě mnohem lepší než původní Franchise.(6.8.2019)

letna popcornovka bez nejakého výrazneho príbehu ktorá prvoplánovo počíta s charizmou Dwayna a Jasona. Je to ich predstavenie a o nič iné vo filme ani nejde. Od začiatku do konca sa jeden pred druhým predbiehajú a doberajú sa kto rozdá viac úderov a kto pri tom vyzerá lepšie. Rozhodne ide o fantazy rozprávku v ktorej opäť neplatia žiadne fyzikálne zákony ale to už nikoho neprekvapí. Dwayne drví skaly a protivníkov a nezastaví ho ani nezničiteľný Idris. akcia strieda akciu a za každých okolností je miesto na vtipkovanie aj keď ide o život. nehľadajte to v tom zmysel stačí si to užiť a zabaviť sa lebo presne to je cieľom.(7.8.2019)

Super akce...ale mozek nechte doma.(7.8.2019)

Idris Elba nebol ten, kto vo filme hrá nadčloveka. Akciou nabité sci-fi, pri ktorom si mozog (ale nie logika) dokonale oddýchne.(7.8.2019)

Nie je to typický diel série prevažne o autách, ale páčil sa mi možno ešte viac. Hlavná dvojica spolu skvelo ladí, ich komunikácia na mňa nepôsobila umelo (čo je často problémom v takýchto filmoch). Nechýbala akcia, humor, zápletka bola zaujímavá a páčila sa mi aj kultúrna vložka na konci. Veľmi príjemne ma tento film prekvapil.(7.8.2019)

Keby som mal v skratke pomenovat tento film, povedal by som: bezducha zabava... Mal som pocit ako by som bol na dalsom Marvel filme, uplne sci-fi. Ked sa v prvych dieloch FaF objavilo par neuveritelnych scen, tak tu to bolo cely film. Jednoduche klise uz tolkokrat videne, bez pridanej hodnoty. The Rock ma svoje publikum pre tento "novy" zaner, ktory ovladol. Za to Statham je podla mna posledny akcny hrdina ale tento film je len jednoducha zabava stale jednoduchsej zabavy pre masy.Pri vypnutom mozgu 3/5(9.8.2019)