Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw

• USA Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (více)

Když ti dva stanuli poprvé tváří v tvář ve filmu Rychle a zběsile 7, byla z toho nenávist na první pohled. Prodloužená ruka Spravedlnosti Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a zběhlý agent britské tajné služby Deckard Shaw (Jason Statham) byli proti své vůli nakonec donuceni spolupracovat a navzdory nekonečné averzi se jim to poměrně dařilo. I proto je asi nemělo zaskočit, že dostali společnou zakázku na nalezení a zneškodnění jedné tajné britské agentky, která údajně přešla do nepřátelského tábora. Shaw má v téhle operaci poměrně jasnou motivaci, protože jejich společným cílem je jeho mladší sestra Hattie (Vanessa Kirby). Řečeno slovy klasika, všechno je jinak, což Hobbs i Shaw zjistí hned poté, co ji najdou. Hattie se totiž na vlastní pěst pokusila zastavit jistého pana Brixtona (Idris Elba), který usiluje o vyhlazení poloviny lidstva, a sebrala mu něco, co k tomu dost potřebuje. A protože Brixton má materiální a překvapivě i fyzickou převahu, musí vzít Hobbs i Shaw nohy na ramena. Honička vede přes deštivý Londýn, radioaktivitou zamořené okolí Černobylu až na Hobbsovu rodnou Samou v Polynésii. Jenže před některými lidmi se prostě utéct nedá. (CinemArt)

Shit

Je to blboučký a strašně přehnaný, ale baví to v rámci svých možností, nicméně potenciál postav Hobbse a Shawa to mělo větší než co se z toho nakonec vypráskalo ()

Djoker

Tváří se to jako Rychle a zběsile, ale není to Rychle a zběsile. Hobbs i Shaw se ihned pasovali mezi tahouny původní série, takže není překvapením, že dostali vlastní film. Tentokrát je zřejmá inspirace v akční klasice Mission Impossible. Kočkovaná hlavní dvojky má stále grády, ovšem latexová exhibice Black Panthera už moc záživná není. Největším tahákem je tak Kirby a její ultra hot agentka s povolením svádět. ()

choze

Konečně jsem dostal Rychle a zběsile bez Diesela - RaZ pro mě totiž začíná pětkou. Hobbs a Shaw vyměňují týmovku za snad ještě vděčnější buddy movie (ten subžánr miluju), navíc postavené na dvojici největších sympaťáků, kteří kdy sérií prošli. Jejich špičkování stejně jako v osmičce baví, Vanessa Kirby v tom s nimi bez problému drží krok (příště by se klidně mohla trhnout ona), akce je hodně a kromě obligátního Londýna a Ruska se podíváme i na neokoukanou Samou. Škoda je, že vám bude úžasně jedno, jak to celé dopadne, a že i když autohoničky mají svoje momenty (a ta závěrečná na útesu je správně zábavně absurdní), bitky jsou nevýrazné až běda, což zrovna u Leitche překvapí. A když už se to obešlo bez Diesela, mohlo se to obejít i bez jeho canců o důležitosti rodiny. Nezaujal ani sci-fi záporák a kamaráčoftská camea (nevtipní Reynolds s Hartem) spíš otravovala. Takže za mě to spíš než parádní jízda byla ucházející, v lecčems sympatická projížďka, na kterou ale nebudu spěchat podruhé. ()

Gilmour93

V podstatě se z toho stala komiksová týmovka, ve které se čeká, až superhrdina položí vítěznou pětku (míčem je černý Superman i Shawova sestra). Oceňuji, že se jakž takž podařilo vypořádat s Torettovým syndromem rodinných hodnot a špičkování mezi dvěma kohouty na akčním smetišti mělo ty správné buddy movie parametry. Že jsou tady ale i diváci, které spíš než cheesy přepálenost s lobotomickým pozadím zajímá staromódní akce, při které se o hrdiny můžou bát, to v posledních letech producenty blockbusterů příliš netankuje. Vidět to Newton, přál by si, aby mu na hlavu spadla celá jabloň.. ()

Psema

Asi jako vzít Mission: Impossible a zabalit ji do celofánu marvelovky. Koukatelné (obzvlášť na Leitche s jeho neschopností koherentně vyprávět), ale vlastně strašně smutné při uvědomění si, že tenhle líný shluk pixelů, dementní zápletky a siláckých dialogů z kanálu je teď považován za akční standard a letní zábavu. No stakes, no drama, no tension. A to je i na akční kravinu prostě blbě. A Dwayne by se fakt neměl ocucávat před kamerou. Bizár. ()

sniper18

Pôvodnú sériu Rýchlo a zbesilo mám síce napozeranú, ale až na piaty diel, ktorý je z nej jediný skutočný akčný film ju nijak zvlášť neobľubujem, diely predtým boli na môj vkus až moc autičkárske a tie potom zase stále prehnanejšie bez tej pravej žánrovej driny. Hobbs & Shaw mohli dopadnúť akokoľvek, berie si z nich najlepšie postavy, teda aspoň z tých prvých dielov, v ktorých sa objavili, potom to už aj s nimi išlo pomaly dolu vodou, ale predsa len sú to jedni z minima západných akčných hrdinov, ktorí na to ešte majú, len to by najprv museli hrať v skutočnom akčnom filme a toto si už len pokračuje v nastavenom štýle pôvodnej série. Príbeh, to je to najbéčkovitejšie z najbéčkovitejšieho a to tentoraz nie je kompliment, zase nejaký supervírus schopný zničiť ľudstvo a k tomu supertajná organizácia tvoriaca pomaly kyborgov. Takéto zápletky vôbec nemusím. A ani to prevedenie. Nemám nič proti odľahčeným akčným filmom, ale všetko s mierou. Žánrové klasiky osemdesiatych a deväťdesiatych rokov vždy vedeli, kedy majú byť zábavné a kedy aj trochu pritvrdiť, pridať trochu napätia alebo nejaký osobnejší motív, aby sa divák zblížil s postavou. Tu absolútne nič. Tu je hlavnú duo zajaté a mučené hlavným záporákom, sú obkľúčení armádou, ale aj tak to má atmosféru rodinnej večere. Takto sa akčné filmy nerobia. Ale aspoň musím uznať, že sa tu stále niečo deje a často sa striedajú lokácie, takže na moje prekvapenie som sa vôbec nenudil. No že by ma to dokázalo aspoň na okamih strhnúť, tak to ani omylom. Obsadenie je samozrejme na prvý pohľad veľkým plusom, akčné duo Dwayne Johnson a Jason Statham, ale pripadali mi tu strašne mäkkí a Idris Elba ako hlavný záporák tiež. Je to výborný herec, ale tu z neho nejde žiadny rešpekt a je rovnako mäkký ako hlavné duo. A tak najviac sa mi tu páčila Vanessa Kirby, ktorá si jediná drží úroveň. A rovnako je na tom aj akcia. Je jej tu plno, je rozmanitá a veľkolepá, ale vôbec neviem, čo ma z nej má baviť. A tu je ďalší obrovský rozdiel oproti prístupu žánrových klasík a tohto filmu. Akční hrdinovia boli vždy nesmrteľní, guľky sa im vyhýbali a vážnejšie zranenia tiež, ale aspoň sa netvrárili, že sú si toho plne vedomí. Keď sa akčný hrdina chystal urobiť niečo nebezpečné, urobil to iba keď musel, keď išlo o bezprostredné ohrozenie seba alebo blízkych a aj sa pritom tváril, že to bude asi bolieť. Ale tu? Keď zabijaci unikajú po stene mrakodrapu, Dwayne Johnson bez váhania vyjde von, aj keď pár metrov odtiaľ má výťah a doslova skáče dobrých dvadsať metrov z jedného zabijaka na druhého. Ale Jason Statham vojde do chodby s desiatkov ozbrojených protivníkov a nie, že by sa dokonalo sústredil na nich, lebo je to nebezpečná situácia, on má ešte čas obzerať, ako sa pritom tvári jeho kolega. Na prvý pohľad sa to tvári ako oldschool, ale pritom to má omnoho bližšie k Marvelovkám, než normálnym akčným filmom. A keď si akciu zhrniem, súboje sú strašne priemerné, stále tie isté chvaty, žiadny nápad, a necítiť z toho žiadnu tvrdosť a bolesť. V ľubovoľnej sólovke má Statham lepšie bitky. Prestrelky sú kvôli ratingu strašne sterilné a tie veľkolepejšie scény sú síce nápadité, ale strašne digitálne a prehnané. Takže ani neviem, čo ma tu z toho malo baviť. A technicky je to vzhľadom na rozpočet, ťažko hodnotiteľné. Nemám prehľad vo vysokorozpočtových filmoch tohto typu, spomínané Marvelovky nepozerávam, ale ten digitál vidno nepretržite, tak to asi nebude žiadna sláva. Takže celkovo tomu ten priemer dám, nenudil som sa a aspoň to bolo celkom nápadité. Ale aj tak si myslím, že natočiť za takýto rozpočet akčný film s dvomi akčnými ikonami a dopadne to takto, tak je to riadna hanba. Keď si predstavím, že rok predtým mal premiéru iný akčný veľkofilm, Mission Impossible: Fallout, s rovnakým ratingom a porovnateľným rozpočtom a ten bol teda úplne iná liga. Omnoho fyzickejší, chlapskejší, skutočnejší, napínavejší, emotívnejší. Toto teda netuším, pre akú je cielovku. Raz bohato stačilo. A ak má akčný žáner pokračovať v tomto trende, nech radšej čo najskôr úplne zmizne. 55% () (méně) (více)

3DD!3

Extrémně zábavná, akcí narvaná jízda se zapnutým nitrem. Béčková zápletka prodchnutá přehnanými akčními scénami, s na míru ušitým virem a osamělým záporákem, na kterého platí pouze staré dobré kamarádství a rodina v téhle sérii nepřekvapí. Diesel style. Leitch si je oné béčkovitosti vědom, ale o to víc ji popotahuje za cecík a dojí všechny ty absurdnosti s maximálním GE. Přesně soustružené stěry Stathama a Johnsona jako by přichvátaly přímo z osmdesátek. Kinetická a přehledná akce ctí starou školu i když je vyupgradovaná jako Idris Elba, který si černého Supermana zahrál s neuvěřitelnou chutí. Uteče to jako voda, proskotačíme se skvělými lokacemi a camea jsou třešničkou na dortu. Vanessa Kirby má šmrnc a celé si to v závěru velmi sebevědomě říká o pokračování. Za mě mu ho dejme. ... se jim roztaví vnitřnosti. Už je jí devět, je připravená tyhle věci slyšet. ()

Spiker01

Mísí se ve mně dva pohledy, jak na daný film pohlížet. Na jednu stranu příliš nefandím spin-offům a hlavní série je pro mě už poměrně vyčpělá značka a devítku s příliš velkým nadšením nevyhlížím. Na tu druhou jsem se na Hobbs & Shaw těšil fakt hodně a to hlavně kvůli prvotřídnímu castingu (kdy vzali dvě nejoblíbenější nové postavy a šoupli je k sobě), kterému nakonec chyběl snad jen ten Keanu Reeves a samozřejmě také kvůli Davidu Leitchovi, jehož (nejen já) považuji za jednoho z nejlepších akčních režisérů současnosti. Jeho angažmá se pochopitelně potvrdilo jako geniální tah a já už fakt nechápu, kde dlouhodobý scénárista série, Chris Morgan, na ty nápady pořád chodí (i když mu tentokrát vypomáhal Drew Pearce). Typicky je káždému po traileru jasné, že se jedná o tradiční buddy movie, ač na pohled vymírající žánr, Statham s the Rockem mu dávají zavzpomínat na zlaté časy a vesměs jsem si jejich špičkování vychutnával (až na první setkání, kde je těch muskulaturních hlášek přece jen až moc). K tomu dostali k ruce ještě mojí velkou oblíbenkyni Vanessu Kirby, jež se myslím po M.I. naplno kvalifikovala v akčních rolích a v dalším Batmanovi bude taktéž skvělá. A tentokrát nesmím zapomenout ani na záporáka, totiž Idrise "Black Supermana" Elbu, který to má s vybíráním rolí tak napůl, ale tady si to opravdu užívá a ne nadarmo se říká, že ti nejlepší herci jsou z Britských ostrovů (nechybí ani Helen Mirren). Připočtěme k tomu ještě pár nečekaných cameií a vyleze nám z toho výborně natočený akční nářez pro kluky každého věku, který je na kino jako dělaný a věřím, že za pár let se už do kina budeme vláčet jen na tyhle blockbustery a na zbytek koukat ve VoD službách. Škoda, že ten Lukův brácha to nestihl včas. Dvojku chci za 2 roky...9/10 ()

Kaka

Uřvaná, přepálená a humpolácká akčňárna s digitálním finále a režisérem, který nezvládl velký film. Je až s podivem, že akčnění vlastně ani moc nešlape, protože taková Atomic Blonde byla scénáristicky možná až příliš zamotaná a to jí sráželo ve finále vaz, čím ale vynikala, byla doslova kulervoucí akce. Tady bylo potenciálu nekonečno, když jsou na scéně dvoumetrová hora svalů a vyrýsovaný frajer ovládající všechna možná bojová umění. Kam se tedy poděl Leitchův typický rukopis je velká záhada. Daleko zajímavější byl Elba, bohužel s plochou dráhou svého charakteru. Kirby OK. Na začátku to celé ještě vypadá slušně, honička Londýnem velmi OK. Východ už je ale slabší a akční Samoa to definitivně pochovává. Svojí fanouškovskou základnu si to asi najde a to i přesto, že chybí hlavní tahák série v podobě Vina Diesela, ale podstatně raději budu příště sledovat dvacátý patý díl, kde jsou všechny key persony spolu. ()

castor

Další z příspěvků „tak trochu přes čáru“, přesto to David „sakra v kurzu“ Leitch (John Wick) tak nějak ukočíroval. Ze špičkového řemesla nelegálních pouličních honiček série Rychle a zběsile je dnes totálně přepálená záležitost, jinak je ale zase v sázce osud planety a kupí se jedno žánrové klišé za druhým. I řada nelogičností. Vše ale zakrývá výborně natočená akce (opět samozřejmě ignorující fyzikální zákony), které je tolik, že divák odpustí to mnohé okolo. Obzvlášť když má na plátně dva charismatické řízky, kteří se nejprve nenávidí, pak se mile dobírají a v závěru se už plácají po ramenou. Sestra jednoho z těchhle plešounů se nechala nakazit vnitřnosti tavící látkou, rodina bude hrát podstatnou roli i u druhého z hrdinů. Potenciál byl asi ještě větší, ale buďme rádi za tuhle uřvanou show, která má výtečnou honičku v Londýně a slabší výlet na Východ i na Samou. Uvolněná atmosféra, skvělá práce kaskadérů i zbytečné digitální hrátky. A Vanessa Kirby je kus. Tři až čtyři hvězdy. ()

D.Moore

Opravdu je scenáristům a režisérovi více než 15 let? Nechce se mi moc věřit stejně jako tomu, že ten samý David Leitch natočil Johna Wicka. Samozřejmě, série Rychle a zběsile je také čím dál rychlejší, zběsilejší a víc a víc na hlavu, ale aspoň to je zábava. Hobbs a Shaw mě až na několik scén příliš nepobavili. ()

Wacoslav1

Ale jo nakonec to dopadlo docela ok. Sice by měl někdo tady přidat i žánr sci-fi, protože jestli poslední díly Fuck And Fekalious byly kulantně řečeno, přehnaný, tak to ještě nebylo vůbec nic. Co je, ale fajn, že tohle není tak ostudně infantilní jako třeba poslední díl výše zmíněné série. Žádnej otravnej Vin Diesel žádný stupidní kecy o rodině a tak se to dá docela v pohodě vydržet. I když se pořád nemůžu zbavit dojmu, že ve srovnání například s Posledním Rambem platí, že méně je někdy více a fanouškem těhlech novodobých akčních šíleností už se na stará kolena fakt nestanu, ale Rock se Stathamem jsou aspoň uvěřitelní, takže proč ne.60% ()

Davies182

Tak dobře, vezměme to dejme tomu tak, že na tyhle überpřepálený hovadiny teda ještě NEJSEM tak starej (páč to by bylo smutný), ALE prostě mě občas dokážou solidně vyčerpat. Už zase mi tam s přibývající stopáží a nabobtnávajícíma akčníma scénama vadí ty CGI atrakce, až příliš okatě ignorující jakýkoliv fyzikální zákony. Jasně. Já vim, že je to schválně. Je mi jasný, že to je esence těch filmů. Jen to prostě s klidným srdcem nedokážu strávit. A čím je to delší, tím víc mi to mozek nebere. Den, kdy se z Rychle a zběsile stal klon Transformers a horších DC-čkovek, se holt do mýho povědomí zlatým písmem nezapíše, no. To nitro a ryzí závody mi tam fakt chyběj, furt asi nejsem schopnej se přes to přenýst... Přejmenujte už tu frančízu konečně. ()

pepo

Ou. Takze nakoniec sa ziadna pecka nekona. Je to velmi fajn becko za obrovske prachy, ale ta odzbrojujuca debilita v megalomanskom blockbusterovom sate, ktorou ovplyvaju posledne styri casti hlavnej serie, tu proste chyba. Strasne mi to pripominalo stvorku piratov z karibiku (aj ked toto nie je zdaleka taky trapas). Hobbs aj Shaw su dokonale korenie, ale na vlastny film su to malo zaujimave postavy. Aj ked Rock a Statham su samozrejme uplne super a velmi si to uzivaju. Po akcnej stranke ide takisto o krok vzad. Ziadna scena sa k vrcholom Rychlo a zbesilo ani nepriblizuje a bolo by to super akurat v casoch, ked bola seria uplne v haji (druha az stvrta cast). Stale vsak ide o jemny nadpriemer a navstevu kina si to zasluzi. Akurat netreba ocakavat ziadnu udalost. 6/10 ()

Xmilden

V rámci původní série fungovali Hobbs a Shaw prakticky nejlépe a nekonečná série o autech byla díky nim politá živou vodou. Závěrečná třetina, která se odehrává na Samoe sice odhalí, že jakkoliv se může film tvářit drsně, stejně se jedná vlastně o další rodinnou akční blbinu, kde rodina prostě drží při sobě, dávní rivalové se začnou mít rádi a kdysi oblíbené postavy jakmile nemají dostatek hlášek neví kudy dál. Jenže stále Hobbs a Shaw patří k tomu nejzábavnějšímu co v rámci série vzniklo a klidně bych si dal i nášup. Režisér je zkušený řemeslník a akční scény má v malíku. Podruhé mě to bavilo mnohem více. 75% ()

lesumir

Ou. Mega kokotina, kde něco jako zákony fyziky neplatí až si u toho klepete na čelo, proč to kurva někdo takhle točí, když je to úplně mega ujetý, vypatlaný a tupý. Chemie mezi Johnsonem a Stathamem mizivá, buddy movie z toho není ani kdyby se kluci na hlavách točili. Vanessa Kirby a její prasečí nosánek se snaží sekundovat dvou tupounům, ale ani tam ta chemie moc nefunguje. Idris Elba má schopnosti dpč jako Superman nebo nějaký marvelovský pako. __ Ale jako jo, první hodinu a půl jsem se celkem bavil, ale jak se z toho staly ty rodinný pouta ze Samoy, začalo mě to mega srát. Jako když sežerete balíček hnusnejch chipsů, je vám blbě a otevřete si ještě jeden, protože máte pořád chuť. No a potom už jenom blijete na hajzlu. ()

Fiftis

Nieje ani možné, že toto je vzdialený bratranec prvého Rýchlo & Zbesilo, ktoré bolo o tuningových pouličných závodoch. Kiež by sme sa pri premiére v roku 2001 vedeli pozrieť do budúcnosti, aby sme videli ako šialene budú filmy vyzerať. Všetko môžem pochváliť, ako akciu, efekty, hudbu či hercov, ale nemám rád keď už sa skutočne preháňa. Dwayne Johnson a Jason Statham by si mali dávať pozor, aby neboli noví Chuckovia Norrisovia 21.storočia o ktorých sa budú robiť vtipy akí sú neporaziteľní. Viď scénu, kedy The Rock vystrčí ruku z okna auta a chytí pod krk motorkára, pri rýchlosti 150km/h bez toho, aby mu otrhlo ruku. A čo tak, aby Johnson držal jednou rukou reťaz a na nej bojovú helikoptéru? Nieje problém. A nehovorím o neskutočnom sci-fi čiernom supermanovi, ktorý je polo robot - polo boh. Prečo to nemôže mať normálny príbeh? Alebo tie Transformer motorky, ktoré zostrojil hádam sám Optimus Prime. Inak celkovo čo sa týka "závodov", tak tie stáli za vyliž. A všetky dobré scény sme videli v traileri. Volá sa to Fast & Furious, ale už ani z ďaleka to neznamená niečo s autami. Žiadne cool závody. Tie obsahoval film asi z 10tich %. Celkom sklamanie. ()

DJ_bart

série Rychle a Chlupatě je pro mě osobně asi tak oblíbená jako recepty Ládi Hrušky v čele s pizzou z pomazánkového másla, takže nemůžu hodnotit jinak. ()

Shakers

Mission Impossible 2 s trochou korením G.I. Joe v obale od tvorcov, čo ohýbajú fyzikálne zákony v sérii rýchlo a zbesilo. Séria rýchlo a zbesilo už dávno nie je tým čím bývala, od piateho dielu keď prišiel na palubu Rock sa séria pretransformovala na akčný film a tento spin-off je toho jasným dôkazom. Kto čakal niečo iné, tak ten musí byť dobre vedľa, pretože tu ani trailery neklamali. Ja som spokojný. Dostal som čo som očakával, medzi Stathamom a Rockom to vždy iskrilo a po tomto filme je jasne, aké veľké prínosy sú tieto mena pre ságu Fast & Furious. Príbeh je podobný MI2 ale o to tak ani nejde. Aj bez Torreta je tento film rýchly a zbesilý, plný testosteronu a výbuchov a to je to o čo tu kráča. Akcia a humor je dotiahnu takmer k dokonalosti a tým pádom je o kráľovskú jazdu postarané. Bavili ma herci (nie len Jason a Dwayne, ale aj Vanessa a Idris), bavila ma (prepálená dobre natočená) akcia, bavili ma camea a obzvlášť plný zásobník hlodov a hlášok, ktoré majú v zásobníku nabite Statham s Rockom. Kráľovská zábava, ktorá prekonáva v niektorých momentoch aj Torretovu partičku autičkárov. Po Wickovi 3, ďalší skvelý zážitok a jednoznačne Buddy movie roka! P.S.: Počkajte si kým neskončia titulky. 90% - 5* ()

lamps

Dvě největší herecké guilty pleasure ikony současnosti si porovnávají velikosti všemožných tělesných partií v nahláškovaném buddy akčňáku od režiséra Johna Wicka a Deadpoola a ....... není to moc zábava. Ochromení mozku je automatický proces, který jsem před začátkem projekce poslušně provedl, tudíž jsem se hned u několika akčních sekvencí upřímně pobavil (hlavně závěr s helikoptérou je fakt super... jakože fakt), ale ve zbytku se jede nějak na neutrál. Humor je až na pár výjimek hrozně nucený a okamžitě se projeví, že těmhle dvěma hovadům to společně nejvíce sedí ve vedlejších rolích, kdy si můžou co deset minut z očí do očí zanadávat a zase ustoupit nějakému decentnějšímu humoru. Příběhem je to zase béčko zaseknuté pár dekád nazpět, které sice odsýpá a přihazuje vítaný rozptyl v podobě Vanessy Kirby, ale dnes už divák po všech Rychlých a zběsilých svou naivitu pomalu ztrácí a černý superman, neschopný seřezat polonahé rugbyové mužstvo s oštěpy, už ho moc do kolen nesrazí. Těšil jsem se, ale přesycenost podobnými blbinami spojená s tvůrčí křečí mi zážitek věru pošramotila.. ()

Black Adam konečně oživil kina

Black Adam konečně oživil kina

23.10.2022

V posledních měsících návštěvnost kin, i velké tituly v nich dostupné, výrazně zpomalily - nejvýdělečnější film od července je s velkým náskokem Bullet Train, který globálně prodal lístky za 239… (více)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Brie Larson míří mezi rychlé a zběsilé

Brie Larson míří mezi rychlé a zběsilé

11.04.2022

Natáčení desátého dílu série Rychle a zběsile by mělo brzy začít a v posledních dnech probíhá verbování nových členů do „rodiny“ Dominica Toretta. Ta se podle nových zpráv v následujícím pokračování… (více)

Rychle a zběsile se dočká dalšího spin-offu

Rychle a zběsile se dočká dalšího spin-offu

06.07.2021

Když Vin Diesel před nějakou dobou prohlásil, že série Rychle a zběsile se chýlí ke konci, myslel to tak, že se pravděpodobně, možná, spíš ale asi ne, blíží konec hlavní ságy Rychle a zběsile,… (více)