poster

Zoo (festivalový název)

 • Irsko

  Zoo

 • Velká Británie

  Zoo

 • USA

  Zoo

Rodinný / Historický / Válečný

Irsko / Velká Británie, 2017, 96 min

Režie:

Colin McIvor

Scénář:

Colin McIvor

Kamera:

Damien Elliott

Hudba:

Mark Thomas
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marze
  ***

  Příběh o slůněti a dítěti, které má rádo zvířata. Vzrušující dobrodružství pro všechny generace se smutnými okamžiky.(2.9.2018)

 • orkadimenza
  ****

  Zpočátku se to tvářilo jako obyčejný rodinný snímek, pro děti trochu naivní - ideální materiál na filmový festival. Jenže postupem času jsem se začal sbližovat s jednotlivými postavami (i když mi některé byly zpočátku nesympatické), příběh začínal nabývat na filmové dramatičnosti a nakonec se z toho vyklubal velmi pěkný snímek. Pomáhá tomu vystižený vztah člověka se zvířetem, příjemný soundtrack Marka Thomase a taky fakt, že jde o film podle skutečné události. Ještě navíc když poutavě vyobrazuje přátelství a odvahu, nemůže být Zoo hodnoceno špatně. Za mě se jedná o velmi milou podívanou, škoda že jen pro festivalové oči.(10.6.2018)

 • valasek.m
  *****

  Za mě nejlepší film letošního 58. ZLÍN FILM FESTIVALu. Tento film celou dobu tak lehounce plynul, že jste ani nepostřehli, že sedíte v kině a prostě jste jen zírali na plátno, co tam se všechno děje. Nádherný lidský příběh, který mě osobně velice chytil za srdce. Tento zážitek umocnilo, že jsem se před filmem vyfotografoval a popovídal si s Artem Parknsonem, se kterým následně pokračovala debata i po filmu a Art nám prozradil i nějaké zajímavosti z natáčení.(12.7.2018)

 • - PETA, organizace za etické chování se ke zvířatům, bojovala za kompletní zastavení filmu. Vadilo jim, že ve snímku filmaři použili skutečného slona, který mohl přijít k újmě, a ne slona počítačového. [Zdroj: Lidovky.cz] (whack)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace