Reklama

Reklama

Trench 11

Trailer 1

Obsahy(1)

Prvá svetová vojna sa blíži ku koncu, vojská Dohody prechádzajú k protiútoku pri Cambrai a nemecké vojská ustupujú. Britské velenie vysiela skupinku šiestich vojakov preskúmať záhadné, nedávno opustené nemecké podzemné zariadenie, nachádzajúce sa na území nikoho. Existuje totiž odôvodnené podozrenie, že sa v priestoroch bunkra 11 dialo niečo extrémne tajné a dôležité. V rovnakom čase sa však do bunkra vracajú aj nemeckí vojaci, aby zahladili stopy po tajných experimentoch. A navyše, samotný bunker sa opusteným javí len na prvý pohľad... (beso74)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (17)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Před Overlordem další vojenský horor o bunkru, kde probíhaly německé experimenty a nadále zde přežívají zmutovaní Němci. Film je chválený jak na IMDB tak na Rottenech, ale já osobně nemohu jásat velkým nadšením, protože na můj vkus toho film nenabídl dostatek. Chválit se dá určitě pochmurná atmosféra a celkem sympatická jednotka, mínusem jest poměrně málo akce a téměř žádné gore, trošku krve tu sice je, ale většinou to vyzní do prázdna. Na podívaní je to však o něco lepší, než jsem očekával. Věřím, že Ovelord bude větší jízda.50% ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Zhruba 7 vojáků (5 jich umře zhruba v prvních 45 minutách) se vydá na misi prozkoumat bunkr kde Němci dělaly něco nezákonného. Přijdou tam a zjistí,že tam pěstovaly jakési červíky co napadají lidi a útočí na jejich rozpoznávací smysly. Tak se snaží na to přijít a uprchnout z tama v patách jsou jim, ale Němci , kteří se snaží zahladit stopy a i zmutovaní obyvatelé úkrytu. Těžce nízkorozpočtová záležitost zhruba s 20 herci a jednou prostřelenou hlavou.Jinak film nemá co nabídnout jelikož nejzajímavější postava je tam jedna blondýna co se tam mihne tak 3 minuty. Pusťte si radši podobně laděný Outpost (Bunkr Smrti) případně některé z jeho pokračování. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Kanadský snímek „Trench 11“ v sobě měl určitý potenciál, já jsem třeba vždycky zvědavý, co se v těch bunkrech najde, jenže ve chvíli, kdy to najdete, začnete o film ztrácet zájem, a to nejen proto, že celkové dění není až tak zajímavé, ale jednoduše proto, že v tomhle není nijaká větší myšlenka. I když je to trikově dobře provedené, pořád dostanete to, co byste čekali. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Skupinka vojenských průzkumníků na cestě za odhalením tajných německých experimentů. Nic zvláštního. Odpočátku z filmu dýchala lacinost, ale v podobných případech záleží na tom, jak se podaří ztvárnit atmosféru podzemních chodeb a také na tom, co vnich čeká a na to zase tak moc peněz potřeba není. A v obou případech platí nic moc. Trochu nahoru film táhne pár hezkých béčkových detailů a relativně sympatičtí herci, ale to nestačí ani na průměr. 35% ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Skupina anglických vojačikov sa vydá na expedíciu do nemeckého zákopu plného prekvapení, zatiaľ čo ďalšia skupinka Nemcov má za úlohu tunel zničiť a zahladiť všetky stopy. Sú tam totiž infikovaní. Tí síce vyzerajú mierne zmutovane a pásomnice, ktoré z nich vychádzajú tiež nie sú úplne na zahodenie, lenže horor to z biedy nevyťahuje. Mohlo to byť buď poriadne akčné, lebo masakráž mutantov by mi rozhodne nevadila, alebo to mohlo byť napínavé a atmosférické, lebo samotné prostredie si to pomaly až pýtalo. Ale ničoho z toho sa divák nedočká. Nájazdov infikovaných je minimum, akcia takmer žiadna, väčšinou nudná konverzačka a prechádzka po tuneloch. Či budú Nemci s Britmi spolupracovať, alebo sa navzájom vystrieľajú, mi bolo ukradnuté. Len málo vojnových hororov je dobrých, tento medzi ne patriť nebude. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama