Suicide Squad: Hell to Pay

Animovaný / Akční

USA, 2018, 86 min

Oproti tomuhle https://www.csfd.cz/film/363631-batman-utok-na-arkham/komentare/ se jedná o slabší záležitost. Příběh je slabší (hledá se jakási karta zajišťující vstup do nebe) a příjde mě zde až moc postav navíc ke konci to zavání slátaninou jelikož každý zrazuje na počkání. Pochválit se tak dá brutalita zhruba 1 až 2 vtipné hlášky a postava Coperheada. P.s. to Wallerová nepoznala, že Frosty nemá ten čip nebo jakým způsobem ji pak sledovala, když jí to ten Zoom vytáhl?(11.4.2018)

Krvavý, sexy animák, ve které jsou antihrdinové opravdu antihrdinové – filmová sekce WB by si prostě ke svým kolegům měla zajít na školení Assault on Arkham se mi sice líbil víc jak přízemnější zápletkou, tak postavami (tady prostě od začátku víte, kdo to schytá), ale rozhodně je to důstojné pokračování (co navíc stíhá navazovat i na The Flashpoint Paradox, aniž by vás s tím mlátilo o hlavu), pořád daleko převyšující hraný snímek. Je to dospělé, je to dobře napsané a je to pekelně zábavné. Pořád mě mrzí ten pojaponštělý styl, ale akční scény jsou nářez (zásobníky vysypané do nebohých hlídačů a vybuchující hlavy included) a dynamika mezi charaktery, kteří se všichni snaží uzurpovat jednu věc a neustále se vzájemně podrážejí, je na úrovni ritchieovek. Takhle si představuju komiksový film!(1.4.2018)

Šmakózní animovaná přisprostlá brutalitka, ve který desetiletý žáby hulej trávu ve feťáckejch doupětech, anti-hrdinky si dopřávaj lesbickej sex ve výřivce (kreslený bradavky!!), a Harley Quinn je ještě debilnější a nahláškovanější než obvykle. Jo, a taky tu umře cca sto lidí včetně hlavních postav, většinou dost nepěkně a se spoustou krve a mozkomíšního moku. Proč má DC odnož koule jenom v jejich animovaný sekci? Tohle jako celovečerák nenatočíš!(3.5.2018)

Jak už psal zelda82, je až neuvěřitelné jak orginální a neotřelé dokážou být animáky od DC (potažmo WB) a nezáživně plitké 100x dražší hrané adaptace jim nesahají po příběhové stránce ani po kotníky. Hell to Pay, který se točí kolem jedené vypečené karty je nekompromisní, krvavý a dospělý animák. Víc takových!(29.3.2018)

Vynikající animák, který mě překvapil návazností na vynikající Flashpoint paradox. Chytlo mě to od začátku a už nechytlo. Vynikají postavy, skvěle napsaná zápletka a celkově prostě jeden z těch klasických kvalitativně kolísajících DC animáků, naštěstí zde se to přehouplo to té silné poloviny. PS : Nejvíc cool postava je rozhodně Tiger, s tím bych si dovedl představit další filmy..(28.4.2018)