Suicide Squad: Hell to Pay

Animovaný / Akční

USA, 2018, 86 min

Alespoň v těch animácích nakopává DC Marvelu pozadí. Suicide Squad: Hell to Pay nabízí přesně to co jsem chtěl vidět. Podrazy, záporáky, jenž si nebojí ušpinit ruce, krvavé akční scény, a hodně ujetý humor. Příběh má velmi slušné tempo a dobře pobaví, a neurazí. Objevují se zde méně známe postavy, což vůbec není na škodu, protože se s nimi dá mnohem lépe pracovat, než kdyby zde byly ty nejznámější padouši. Suicide Squad: Hell to Pay je velmi slušný animák, který fandy DC nemůže urazit.(15.4.2018)

O 2 třídy slabší jak předchozí animák s touto pošahanou partou rozehranou. A nejsem si rozhodně jist,zda chci DC animáky s takovým množstvím krve a nechutnými sexuálními konotacemi. Na to máme Vertigo. Takto Rkový film bych rozhodně víc bral v DCEU,než v DCAU. Plus je,že zdejší sestava je téměř totožná jako u předchozího animáku patřícího ale do Arkhamské série. A jedná se o 2.nejdelší DC animák (tím 1.je logicky Dark Knight returns se svými 150min.). A na závěr bych se chtěl vysmát tvůrcům,když zabili (!) nezabitelného a nezničitelného Vandala Savage. Opravdu,když píšu scénář,tak bych se měl kurňa aspoň kouknout na základní historii DC postav. Zvláště je to dost podivné u tvůrců,kteří toho mají už sakra co za sebou. No,pro neznalce,ne fakt,V.S.nemůže!!! zemřít,natožpak být zabit. Stejně nemožné a nesmyslné,jako Zodova smrt v MofS.(1.5.2018)

Rozhodně nejbrutálnější počin od DC. Tak jako Batman: Útok na Arkham, kdy se poprvé sejde bandička Suicide Squad, klape vše na jedničku a úspěšně navazuje na asi nejlepší animovanou adaptaci DC. Obměna týmu nemá chybu a nechybí nejlepší záporáci universa. Kéž by to šlo i v hraných verzích.......9/10(10.7.2018)

Určitě je to lepší než téměř stejnojmenný dva roky starý počin. Parta padouchů je opět pohromadě a má nový úkol, zajistit kouzelnou kartu do nebe. Po cestě mají mnoho překážek, tuto kartu by rádo získalo víc lidí. Setkají se například s Professorem Zoomem, Silver Banshee, Pygem nebo Vandalem Savagem. O podrazy taky není nouze. No prostě tak, jak to DC animáky umí. Sam Liu má spoustu dobrých filmů. "Vsadím se, že čůrá rampouchy." :D(17.6.2018)

Vynikající animák, který mě překvapil návazností na vynikající Flashpoint paradox. Chytlo mě to od začátku a už nechytlo. Vynikají postavy, skvěle napsaná zápletka a celkově prostě jeden z těch klasických kvalitativně kolísajících DC animáků, naštěstí zde se to přehouplo to té silné poloviny. PS : Nejvíc cool postava je rozhodně Tiger, s tím bych si dovedl představit další filmy..(28.4.2018)