Mladí Titáni do toho!: Ve filmu

• USA Teen Titans Go! To the Movies (více)
Trailer 1
Animovaný / Muzikál / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný
USA, 2018, 84 min

Zdá se, že všichni významní superhrdinové září ve vlastních filmech – všichni kromě mladých Titánů! Ale nepsaný vůdce týmu Robin je odhodlaný tuto situaci napravit a proměnit se z pučmidráta ve skutečnou hvězdu. Kdyby jen dokázali přimět nejžhavějšího hollywoodského režiséra, aby si jich všimnul. S několika ztřeštěnými nápady a písní v srdci se mladí Titáni vydávají do Tinsel Town, naproti svému snu. Ale když jsou svedeni z cesty hlavním záporákem a jeho maniakálním plánem na ovládnutí Země, všechno se příšerně zvrtne. Přátelství i bojovné nasazení týmu začne selhávat a samotný osud mladých Titánů se ocitá v ohrožení! (HBO Europe)

Trailer 1

silentname

Opäť mám možnosť hodnotiť tento film ako film sám o sebe. A nemám pocit, že by to bolo úplne najhoršie. "Teen Titans Go! To The Movies" je v reále televízny animovaný film s televíznou animáciou. Funguje to v pohode. Prvá polka je podľa mňa síce trošku biedna, no v momente ako sa dostaneme do druhej časti filmu, tak sa veci začnú konečne posúvať a začína film mať aj reálne pointu. Nemôžem povedať, že je to veľmi originálne, ale na druhú stranu je to dosť farebné, dosť šialené a dosť energické na to, aby decká pri tom nezaspali a pobavili sa. Pár fórov pobavilo, iné boli moc detinské. Stačilo mi to osobne vidieť raz. A neviem ani čo viac o tom povedať. Možno by som pridal ešte fakt, že je to tak bláznivé, že som ostal skutočne spokojný. Na jedno pozretie stačilo, ale to je asi všetko. Hodnotenie: B- ()

dragon94

Bylo to fajn. Samozřejmě film je hlavně zaměřený na děti a tak je k tomu i potřeba přistupovat. Vlastně toho nemám moc co vytknout. Možná, kdyby to nemělo typický klišé šablonovitý příběh, a nebo tam nebylo, až tolik písniček. Zbytek je celkem standartní podívaná, ve které se sem tam najde pár opravdu parádních a vynikajících vtipů a náražek na všemožné filmy. Hlavně teda kvůli nim dávám 4*, a né pouze tři. ()

Yoshitsune

Temní fandové DC, co sou neustále zahalení v temnotě, budou tenhle film (tak jako seriál) nenávidět, ale zbytku se to bude líbit......do jisté míry. Tenhle film funguje samostatně, ale pokuď máte nakoukaný seriál Teen Titans Go! z roku dva tisíce třináct, tak film více doceníte. Jednak sou tady ve filmu tuny a tuny odkazů, jak na onen seriál, tak vlastně na všechno a je jedno jestli je to ze světa DC nebo Marvelu, pozor na Stan Lee a jeho excelsior !!! Tenhle film, tak jako seriál, má jednu velkou a nespornou výhodu, nebere se vážně, je barevný, je vtipný a nestane se že by nudil nebo působil hloupě. S humorem je to tady, jako u Spongeboba v kalhotách, jeto takové na hraně, částečně pro děti aaa částečně ne. Superman je zde fajn, zlej Deadpool umí překvapit a ty paka kterým patří tenhle film sou úžasný. Já se bavil a to je důležitý. ()

Spiker01

První půlhodinu jsem pekelně litoval, že jsem si vůbec film pustil. Možná jsem si měl zjistit, že je to pokračování seriálu pro děti a ne předchozích Titans. Nicméně bych náležitě ocenil některé naprosto neuvěřitelné nápady, které se ve filmu vyskytují (připomíná to Paralelního Spideyho), například sebeparodie a neustálé rejpání do Marvelu (ano, i Big Stan se ukáže) a těžko věřit, ale některé scény bych si rád pustil separátně znovu. Na víc než nadprůměr to ovšem nevytáhnu a případné další díly z téhle subsérie vynechám. ()

Blackhand47

Když DC potká Spongeboba, dostanete tohle. O existenci ztřeštěných Titánů jsem věděl již delší dobu, ale jaksi jsem se k nim dostal až tímhle filmem, který by mohl být jedno velké meme sám o sobě. Příběh jako takový je opravdu hloupý, najdete v něm vtipy o prdění a natřásající se zadky, ale kvůli čemu stojí jej shlédnout alespoň jednou jsou všemožné narážky, parodie na víceméně cokoliv i odkazy na konkurenční Marvel. Vlastně pouze tyto drobné vtípky mě donutily film dokoukat a minimálně na Batmana jedoucího na Alfrédovi jen tak nezapomenu. Hloupé písničky však film táhnou ke dnu a Sléééjd je ještě větší chudák než ten Plankton (plán má vlastně úplně stejný jako z prvního Spongebob filmu). 60% ()

• Nicolas Cage namluvil Supermana. Mladý Bruce Wayne mluví hlasem, který mu propůjčil Nicolasův syn Kal-El Cage. Supermana měl Nicolas Cage hrát v roce 1998 ve filmu „Superman Lives“, režisérem byl Tim Burton, ale tři týdny před natáčením došlo ke zrušení. (Rominator)
  • V závěrečných titulcích je odkaz na seriál z roku 2003 Teen Titans. (Puxina)