poster

Mladí Titáni do toho!: Ve filmu

 • USA

  Teen Titans Go! To the Movies

 • Kanada

  Teen Titans Go! To the Movies

 • Nový Zéland

  Teen Titans Go! To the Movies

 • Austrálie

  Teen Titans Go! To the Movies

 • Velká Británie

  Teen Titans Go! To the Movies

Animovaný / Muzikál / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2018, 84 min

Předloha:

Bob Haney (komiks), Bruno Premiani (komiks)

Hudba:

Jared Faber
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • oveckaoa
  ***

  Tenhle film mě zaujal hned jak to mělo jít do kin bohužel to pak z českých kin stáhly což je škoda jelikož je to lepší a celá filmografie Filipa Renče a i na úrovni některých filmů co do kin jdou. Seriál neznám a nikdy jsem ho neviděl, ale klidně bych do něho i šel. Film má dobrou kadenci vtipu (nejlepší je parodie na cameo Stana Leeho, které je dokonce lepší než většina jeho cameí v marvelovkách minimálně v Captain Marvel) a ze začátku se zde i dobře paroduje (Supermanův a Batmanův otec jména, sólovka Green Lanterna atd) bohužel ke konci už dojdou nápady a recykluje se to. Každopádně lepších 60 procent(21.6.2019)

 • Yoshitsune
  *****

  Temní fandové DC, co sou neustále zahalení v temnotě, budou tenhle film (tak jako seriál) nenávidět, ale zbytku se to bude líbit......do jisté míry. Tenhle film funguje samostatně, ale pokuď máte nakoukaný seriál Teen Titans Go! z roku dva tisíce třináct, tak film více doceníte. Jednak sou tady ve filmu tuny a tuny odkazů, jak na onen seriál, tak vlastně na všechno a je jedno jestli je to ze světa DC nebo Marvelu, pozor na Stan Lee a jeho excelsior !!! Tenhle film, tak jako seriál, má jednu velkou a nespornou výhodu, nebere se vážně, je barevný, je vtipný a nestane se že by nudil nebo působil hloupě. S humorem je to tady, jako u Spongeboba v kalhotách, jeto takové na hraně, částečně pro děti aaa částečně ne. Superman je zde fajn, zlej Deadpool umí překvapit a ty paka kterým patří tenhle film sou úžasný. Já se bavil a to je důležitý.(14.8.2019)

 • Koda
  ****

  Takže... nechte mě prosím mluvit a projevit svojí myšlenku, kterou mě tento film střelil hned do hlavy po pár sekundách puštění, a to, že dabing je kvalitní, obsazení je výborné, AVŠAK si osobně myslím, že mluvení nebylo ve studio dostatečně kontrolované, a to je velká chyba. Vážně jste ponechali mluvící lidi s původním znění? Samozřejmě, písničky chápu a sám bych se na něj podíval i s původním zněním, ale momenty, který jsou na mluvení byly párkrát vynechány a výskyt, jako "morons" který nebyl součástí písničky prostě neodpustím. Chyběly mi tam k tomu filmu i titulky k písničkám, tak jsem si je manuálně pouštěl přes originální znění... ale, to je jenom moje výtka z hlediska dabingu. Chválím ale Petra Neskusila a Oldu, kteří výborně nadabovali hlavní postavy. V Cartoon Network mi David Štěpán s Jakubem Nemčokem moc nesedí, ale budiž. Z filmu jako takového jsem ale měl daleko větší radost. Ze začátku se to tak nějak začalo oprašovat a vypadalo to, že to bude spíš parodie opět na nějaké vtipy z DC Comicsu. ALE ONO NE! Tenhle film mě doslova a do písmene okouzlil parádním příběhem, který měl hlavu a patu, protože jsem hned pochytil pointu filmu, že náš Robin se chce stát filmovou hvězdou a tak si musí najít nějakého padoucha a dostat se do Hollywoodu, kde se setkáme i se Stanem Leem (osobně!) a zjistíme, jestli přátelství je něco víc, než jenom film. Bylo zde spoustu epických momentů, překvapení, zvratů, člověk u toho i začne přemýšlet, do to se pobaví a je tam i jedna smutná scéna, která ale bohužel moc dlouho nevydržela. Dále je tu bombastický výběr chytlavých songů, které mě doslova bavily a jsou celkem dobře zapamatovatelné. Postavy ale to už jsem napsal i v seriálu jsem si hrozně oblíbil. A TO DOSLOVA! Bylo zde i spoustu vtipů s kaděním, Lvím králem, nebo Deadpoolem a tak. Hrozně mě mrzí, že tenhle film nevyšel do kin... původně tu v Česku nebyl ani Cartoon Network, takže chápu, že vzpamatovat se bývá těžký oříšek. Já tedy doufám, že podobný film s mladými Titány někdy vyjde i k nám do kin. Hele, je mi to líto... ale strašně rád bych tu teď narval 5 hvězd.... aleeeeeeeee nnnNEMŮŽU.... ty body v dabingu, které byly odfláknuté mě celkem naštvaly a tu s tou smutnou scénou by si taky mohli lépe pohrát. Proto tedy nakonec házím 4 hvězdy, ale chci vám z obrovského srdce zatleskat.(24.3.2020)

 • Víteček
  ****

  Přestože mám raději vážněji podané superhrdinské příběhy, tak tohle vůbec nebylo špatné. Neznám seriál, ale film byl většinu času zábavný a navážel se snad do všeho, spojeného s hrdinskými filmy. Ve srovnání s nedávným hraným seriálem Titáni, který byl utrpení sledovat, to bylo mnohokrát lepší a příjemné osvěžení. Víc se mi to líbilo v první části, která skončí po cestování časem, ale i druhá část není vůbec špatná a ač je to celé trochu infantilnější, pobavil jsem se dobře. 70 %.(24.8.2020)

 • dragon94
  ****

  Bylo to fajn. Samozřejmě film je hlavně zaměřený na děti a tak je k tomu i potřeba přistupovat. Vlastně toho nemám moc co vytknout. Možná, kdyby to nemělo typický klišé šablonovitý příběh, a nebo tam nebylo, až tolik písniček. Zbytek je celkem standartní podívaná, ve které se sem tam najde pár opravdu parádních a vynikajících vtipů a náražek na všemožné filmy. Hlavně teda kvůli nim dávám 4*, a né pouze tři.(24.10.2018)

 • - V závěrečných titulcích je odkaz na seriál z roku 2003 Teen Titans. (Puxina)

 • - Nicolas Cage namluvil Supermana. Mladý Bruce Wayne mluví hlasem, který mu propůjčil Nicolasův syn Kal-El Cage. Supermana měl Nicolas Cage hrát v roce 1998 ve filmu „Superman Lives“, režisérem byl Tim Burton, ale tři týdny před natáčením došlo ke zrušení. (Rominator)

 • - Cameo si zde také zahrál konkurent DC Stan Lee. (petr.koca)