Acrimony

• USA Tyler Perry's Acrimony (více)

Keď sa Melinda zoznámila so študentom techniky Robertom, bola skeptická voči jeho smelým plánom a zdržanlivá voči jeho očarujúcej povahe, ale nemohla poprieť, ako ju priťahuje. Keď sa do seba zamilovali, Melinda pretvárala seba aj svoj život tak, ako to od nej vyžadoval. Robila všetko, čo chcel. Obetovala sa preňho, tvrdo pracovala, aby finančne podporila jeho veľkolepé plány, a znášala ho v dobrom aj v zlom. Jedného dňa si uvedomila, že po tom všetkom, čo preňho urobila, žne štedré odmeny iná žena. Vtedy Melinda stratila nervy a rozhodla sa mu krvavo pomstiť. A pomstu nedokáže pustiť z hlavy ani dnes... (TV JOJ)

LIVINGDEAD

Celý film o vztahu pošahané krávy a ubožáka. Pobavilo mne, že když byli studenti, byl Černoch menší než jeho milá. Když byli starší (vyměnili herce), tak Černoch byl o půl metru větší. Já nevěděl, že tato rasa roste do výšky celý život :-) Jinak hovadina. Nechápu jak tu černou mohl milovat, vypadala jako opice! ()

Johnny.ARN

Trpká pomsta je čierno-čierny film, kde nepomohlo ani zvyšovať jas. Pritom taková blbosť, rozťahaná do dvoch hodín. Berem, ten záver bol fajn, len že sa to dalo čakať, lebo diagnóza a milióny robia svoje. 1 z 5 ()

Arsenal83

Veľmi zaujímavé sci fi, povedal by som tak moderne pojaté, pretože alternatívny názov tohto filmu by mohol byť aj "Hľadá sa verný černoch", inak podľa mňa celkom dobrý nápad na reality show. Čiže ako fantasy tento film celkom ujde, no netreba to brať celkom vážne. ()

oveckaoa

Ženská sbalí chlapa, který je švorc, ale za to má baterku, která jednou bude terno a hodí hodně peněz. Mezitím než se to stane ho, ale dotuje svými penězi pak se rozvedou a on tu baterku prodá a je v balíku i s novou ženou na , kterou ta bývalá žárlí. Dal bych i 4 , ale ten konec je ptákovina už vidím zhruba 4 chlápky jak skočí do moře kvůli jedné labilní pipině nemluvě o tom, že na té jachtě byla určitě minimálně jedna lékarnička. Jinak píčovina ani fantasy mě to nepřijde v dnešní obě jsou tak opravdu blbí lidé , že dotují jiné a mají z toho kulové. ()