poster

Spartakus (TV seriál)

 • USA

  Spartacus

 • Slovensko

  Spartakus

 • Velká Británie

  Spartacus

Akční / Drama / Dobrodružný / Historický

USA, 2010–2013

Hudba:

Joseph LoDuca

Hrají:

Andy Whitfield, Liam McIntyre, Lucy Lawless, John Hannah, Viva Bianca, Manu Bennett, Craig Parker, Lesley-Ann Brandt, Erin Cummings, Peter Mensah, Jai Courtney, Anna Hutchison, Nick E. Tarabay, Antonio Te Maioha, Dustin Clare, Katrina Law, David Austin, Siaosi Fonua, Stephen Dunlevy, Craig Walsh Wrightson, Eka Darville, Raicho Vasilev, Daniel Feuerriegel, Ande Cunningham, Janine Burchett, Brooke Williams, John Bach, Lliam Powell, Mark Mitchinson, Campbell Cooley, Karlos Drinkwater, Matthew Chamberlain, Tim Foley, Tania Nolan, Mia Pistorius, Brooke Harmon, Matt Gillanders, Jon Brazier, John Way, Tim Cronin, Matthew Saville, Cynthia Addai-Robinson, Reuben de Jong, Kyle Rowling, Marcus Johnson, Dylan Hopkins, Bonnie Sveen, Hanna Mangan Lawrence, Michael Hurst, Ellen Hollman, Alain Chanoine, Simon Merrells, Christian Antidormi, Pana Hema Taylor, Gwendoline Taylor, Jenna Lind, Tom Hobbs, Todd Lasance, Cohen Holloway, Peter McCauley, Jared Turner, Richard Norton, Paul Glover, Luna Rioumina, Conan Stevens, Catherine Boniface, Lauren Shaw, Ditch Davey, Joseph Naufahu, Andrew Stehlin, Mark Ferguson, Aaron Jakubenko, Vince Colosimo, Brett Tucker, Jeffrey Thomas, Peter Feeney, Marisa Ramirez, Jason Hood, Stephen Papps, Barry Duffield, Colin Moy, Anthony Ray Parker, Stephen Lovatt, Joel Tobeck, Andrew Grainger, Greg Ward, Chris Petrovski, Kevin J. Wilson, Levi Holley
(další profese)

Komentáře uživatele Tumbik k tomuto TV seriálu

 • Krev a písek (série) (2010)
  *****

  Série bez jediné chybičky. Dokonalost ve všech ohledech - záběry, celkové zpracování, efekty, krev, příběh, herci. Zrada, věrnost, loajalita. Každou epizodu chytáte jedním dechem, seriál vás nenechává spát. Perfektní, úžasné, dokonalé.(26.8.2017)

 • Znamení bratrství (S01E08) (epizoda) (2010)
  *****

  Vztah Spartaka a Crixa je neskutečně zamotaný, jednou chce jeden druhého zabít, podruhé zase chránit... Vynikající seriál.(25.8.2017)

 • Zabte je všechny (S01E13) (epizoda) (2010)
  *****

  Díl, který nemá chybu. Po všech stránkách dokonalé umělecké dílo.(26.8.2017)

 • Pomsta (série) (2012)
  *****

  Ze začátku jsem byl skeptický vzhledem k Liamu McIntyreovi. Ovšem ukazálo se, že se na roli Spartaka hodí stejně dobře jako Andy Whitfield. Úžasných deset dílů. Dokonalá výprava, efekty (hlavně v boji a krev), skvělý casting. Takhle má vypadat pořádný seriál! Dokonalé.(31.8.2017)

 • Uprchlík (S02E01) (epizoda) (2012)
  *****

  Jelikož jsem netušil, že představitel Spartaka, Andy Whitfield, zemřel, byl pro mě obrovský šok, když se najednou objevil cizí chlápek a všichni ho oslovovali Spartacus. Je to obrovská škoda, Andy měl nevěřitelné charisma a nejspíš ho budu mít už napořád zafixovaného jako "pravého Spartaka" a bude mi dlouho trvat, než si zvyknu na nového představitele, Liama McIntyrea. I přesto si však myslím, že je Liam perfektní náhrada. Druhá série začala více než zajímavě a jistě je na co se těšit.(26.8.2017)

 • Hněv bohů (S02E10) (epizoda) (2012)
  *****

  Druhá série končí stejně fenomenálně jako první. Dokonalost.(31.8.2017)

 • Válka zatracených (série) (2013)
  *****

  Ve třetí epizodě je více bitev, krve a emocí. Nechybí ani úžasné dialogy a morální poučení. Nevím s jistotou, jestli je třetí série nejlepší sérií seriálu, ale rozhodně vím, že má nejlepší epizodu celého seriálu - Victory. Neskutečně jsem si užil všechny tři řady, všechny tři jsou pro mě bezchybné, dokonale provedené a podle mě i stejně dobré. Byla by opovážlivost vyvyšovat nějakou sérii nad ostatní dvě. Dokonalé.(4.9.2017)

 • Decimace (S03E04) (epizoda) (2013)
  *****

  Caesarovi se daří rozvracet Spartakovo vojsko. Aneb jak malá jiskra dokáže zažehnout velký plamen...(31.8.2017)

 • Rozdělené cesty (S03E08) (epizoda) (2013)
  *****

  Seriál graduje a přináší samé neskutečné epizody, jaká je jistě i tahle. Dokonalost.(3.9.2017)

 • Mrtví a umírající (S03E09) (epizoda) (2013)
  *****

  And this I promise you. We will live free or join our brothers in death!(4.9.2017)

 • Vítězství (S03E10) (epizoda) (2013)
  *****

  Dokonalé, dojemné, strhující. Brečel jsem. Jeden z nejlepších seriálových dílů všech dob. Strhující vyprávění příběhu díky dokonalému scénáři. efektům, úžasné hudbě a v neposlední řadě i díky vynikajícím hercům. Děkuji všem, kteří se na tomto seriálu podíleli, za vynikajíc¨í podívanou, která nemá v historických seriálech obdoby.(4.9.2017)