Spartakus (TV seriál)

Spartacus

Akční / Drama / Dobrodružný / Historický

USA, 2010–2013

Joseph LoDuca

Andy Whitfield, Liam McIntyre, Lucy Lawless, John Hannah, Viva Bianca, Manu Bennett, Craig Parker, Lesley-Ann Brandt, Erin Cummings, Peter Mensah, Jai Courtney, Anna Hutchison, Nick E. Tarabay, Antonio Te Maioha, Dustin Clare, Katrina Law, David Austin, Siaosi Fonua, Stephen Dunlevy, Craig Walsh Wrightson, Eka Darville, Raicho Vasilev, Daniel Feuerriegel, Ande Cunningham, Janine Burchett, Brooke Williams, John Bach, Lliam Powell, Mark Mitchinson, Campbell Cooley, Karlos Drinkwater, Matthew Chamberlain, Tim Foley, Tania Nolan, Mia Pistorius, Brooke Harmon, Matt Gillanders, Jon Brazier, John Way, Tim Cronin, Matthew Saville, Cynthia Addai-Robinson, Reuben de Jong, Kyle Rowling, Marcus Johnson, Dylan Hopkins, Bonnie Sveen, Hanna Mangan Lawrence, Michael Hurst, Ellen Hollman, Alain Chanoine, Simon Merrells, Christian Antidormi, Pana Hema Taylor, Gwendoline Taylor, Jenna Lind, Tom Hobbs, Todd Lasance, Cohen Holloway, Peter McCauley, Jared Turner, Richard Norton, Paul Glover, Luna Rioumina, Conan Stevens, Catherine Boniface, Lauren Shaw, Ditch Davey, Joseph Naufahu, Andrew Stehlin, Mark Ferguson, Aaron Jakubenko, Vince Colosimo, Brett Tucker, Jeffrey Thomas, Peter Feeney, Marisa Ramirez, Jason Hood, Stephen Papps, Barry Duffield, Colin Moy, Anthony Ray Parker, Stephen Lovatt, Joel Tobeck, Andrew Grainger, Greg Ward, Chris Petrovski, Kevin J. Wilson, Levi Holley

Komentáře uživatele Heisenberg_ k tomuto TV seriálu

UPOZORNĚNÍ! Tenhle seriál není pro slabé povahy. Jediné co zde uvidíte jsou: prsa, hektolitry krve, sex, meče, souboje, znovu prsa, a samozřejmě nesmí chybět "Já jsem Spartakus". Nechybí ale i pěkný historický děj (jedna z mých nejoblíbenějších kapitol dějepisu) Proto tenhle seriálek tak zbožňuju ;) Někteří ho moc nemusí, ale co se nedá Spartacovi upřít je historická epičnost, a 3 season finale, která se všechny řadí mezi jedny z TOP seriálových epizod. Za zmínku stojí i vedlejší minisérie Gods of the Arena. Pro mě je nejoblíbenější první řada s už bohužel zesnulým Andym Whitfieldem, ale Liam McIntyre taky nebyl špatný. A finále je skoro o zastavení dechu, a taky zde není ani nouze o emoce, jo brečel jsem, a nestydím se za to. Tenhle seriál budu mít vždy rád.(29.1.2017)

Pro mě nejlepší série, která je ještě taková komornější, ale i tak skvělá, pěkně atmosferická, v některých momentech pěkně emocionálně vypjatá.(11.8.2017)

Možná to bude znít trošku absurdně, ale tohle je dle mého názoru jedna z nejlepších seriálových epizod. Společně s Victory nejlepší epizoda seriálu.(11.8.2017)

Opět, jak u první řady, tak je i tohle jedna z TOP TV show epizod. "Padnu. Ale ne dnes. Teď už víš kde mají římani své místo. Na kolenou."(11.8.2017)

Poslední řada je hodně akční, hodně epická, ale mě tu trošku něco chybělo - ta neskutečně atmosferická komornost. Ale musím říct, že příběh se uzavřel tak, jak by každý chtěl: epicky, ale i pěkně smutně.(11.8.2017)

Říkal jsem to dvakrát, říkám to po třetí: jedna z nejlepších seriálových epizod. Nebudu lhát, prostě jsem tu slanou vodu z očí uronil...(11.8.2017)