Jagveld

Jemná a krásna Emma je po poruche svojho auta svedkom vraždy, kedy šesť násilníkov chladnokrvne zabije policajta. Emma uniká a banda vrahov sa ju snaží dostať v odľahlej pustine. Zdanie, že by mala byť ľahkou korisťou sa ale postupne rozplýva, pretože život je plný prekvapení a podceňovanie sa nevypláca. (dixx)

silentname

"Hunting Emma" je nakoniec podľa mňa celkom obstojné. Nemyslím si, že tento film ocení každý, no po tom, čo som si posledné dni odsedel, tak mám pocit, že tu je pár momentiek a okrem toho asi rád sledujem ženy, ktoré sú schopné sa ubrániť a zlikvidovať svojich nepriateľov. Podobne ako pár mesiacov dozadu v "Revenge" aj tu máme rovnaký konflikt. Až na pár výnimiek. V prvom rade mám pocit, že tento film tak dobre nefunguje, lebo viac-menej je naša hrdinka v poriadku. Neskončí ani znásilnená, ani zhodená z útesu alebo niečo podobné. Len svojim páchateľom utečie a je schopná sa brániť. Ale ukáže, že vie byť chytrá. A čo mi ešte v "Revenge" fungovalo lepšie bol fakt, že po tom, čo je Jen zhodená, tak nemá problém sa so svoimi protivníkmi vysporiadať v absolútnej tichosti. Tu je trošku vidno, že za tým taký veľký budget nebol a niekedy s nimi komunikuje. A sú to trošku klišé. Ale na druhú stranu som jej fandil, bol som zvedavý, či odstráni všetkých svojich nepriateľov, alebo či dvaja náhodou nedostanú milosť. Mal som pocit, že možno aj mohli. Ako celok je pravda, že som tento film už videl. Dokonca aj tento rok. Ale bavilo ma to. Úvodných 20 minút by som o niečo skrátil, dostal sa rýchlejšie k pointe a mohlo to byť ešte lepšie. Ale keď sa veci začnú diať, tak to ide celkom dobre. Je to síce len môj subjektívny dojem, ale nemôžem povedať, že by som si film neužil. Sledovalo sa to dobre. Takže podľa toho dávam aj svoj rating. Hodnotenie: B- ()

ricci.s

Takže opäť tu máme jednu akčne naladenú a pohľadnú železnú lady, ktorá sa nechtiac stane svedkyňou vraždy, a tak jej neostáva nič iné, len sa ponaháňať s partiou ozbrojených zabijakov po púšti. Zvyšok je myslím jasný. Vyložene zlé to nebolo, ale film má najmä tú smolu, že vyšiel krátko po brutálnej megapecke "Revenge". Akurát sa to snaží byť viac o akčnosti a menej o krvavom násilí, čo mne osobne ničím neimponuje. ()

Arsenal83

Uma Thurman z Južnej Afriky sa vydala na divoký maratón na úteku pre zločincami, keď ich náhodou zazrela pri bežnej ľudskej aktivite, t.j. vraždení. Už do smrti nezabudne na to, že sa v takých situáciách treba inšpirovať napríklad na Slovensku a keď visím, že sa deje zločin, tak samozrejme odvrátim zrak, zaleziem do diery alebo sa k útočníkom pridám. Táto blondýna si však príslušný manuál neprečítala a tak nám vznikla celkom zaujímavá naháňačka, ()

ANTYCHRYST

Další nasrané děvče co si nenechá nic líbit.. Tentokrát.. bohužel.. hodně nudná a zdlouhavá verze..jako koukat každejch 5 min na vzpomínky z dětství..kde se dozvíme jak jí otec učil přežít ..vskutku zábava.. jediný co chybělo..jak jí učil si utírat prdel ! Krom posledních pár minut.. nulová akce..zabití nezáživný a nezajímavý... 30% ()

oveckaoa

Dnes si odpovíme na zásadní otázku ´´ jde natočit survival špatně,, . pokud jste si mysleli, že nejde tak tenhle kousek Vás přesvědčí o opaku. Takže Emmě cestou domů chcípne auto tak jde a hledá někoho kdo by jí dal vodu do chladiče bohužel k její smůle natrefí na bandu maníků co právě odstřelily policajta a jdou i po ní. Celé se to odehrává kdesi v prérii takže zde máme jedno napajedlo s vodou a jeden barák více nic a v tom celém se pohybuje Emma a zhruba 5-6 maníků Hraje zde zhruba 13 herců (cca 6 se mihne v prvních 5 minutách jen ) z toho 1 se tam mihne jen tak jeden se objevuje jen na obrazovce mobilu a jeden tu chodí o berli a kdyby zde nebyl nic se nestane. Vraždy stojí za pendrek a jsou jen vyloženě na náhodu o logice a scénáři též pomlčím (chápu, že to tam znala na rozdíl od nich, ale přece jen něco potřebuje i na přípravu tady je to prezentované tak jako by po ní nikdo nešel a ona měla čas si vše připravit a vytvořit). 2 hvězdy za hlavní hrdinku na kterou se dá dívat. ()