poster

Like.Share.Follow

 • USA

  Like.Share.Follow

Horor / Thriller

USA, 2017, 90 min

Režie:

Glenn Gers

Scénář:

Glenn Gers

Kamera:

Lyn Moncrief

Hudba:

Joel Corelitz
(další profese)
 • Aywes
  *

  Hnojový scénář občasně rozzáří pouze roztomilá herečka. Nesympatický hlavní hrdina se chová jako totální kretén. A těma srancema by na youtubu zapadl. Vrcholem všeho je filozoficko-rétorická pasáž, kdy se hlavní postava vyjadřuje ke vztahu technologií a sociálních problémů na úrovni pana Roznera. Z filmu si chci uchovat pouze milý úsměv Emy Horvath. Bez toho ale vydržíte. Tohle můžete s naprostým klidem vynechat.(17.2.2018)

 • ricci.s
  **

  Thriller o jednej peknej, no totálne vyšinutej pizde, ktorá sa nevedela zmieriť s tým, že ju jej platonická láska po vzťahu na jednu noc poslala do prdele, a tak sa rozhodla urobiť mu zo života peklo. Dokonca sa chudák musel pred ňou ukrývať, no tak či tak si ho našla, takže záverečná konfrontácia je aspoň trochu napínavá. Aspoň na rozdiel od prvej polovice filmu, ktorá je k smrti nudná. Dá sa to ináč bez problémov pozrieť, nie je to ani ničím urážajúce. Herci sú sympatickí a nakrútené je to pekne. Len znova sa to zbytočne pokladá za horor. Čo je v tom filme, dokopy jedna, dve vraždy? Najskôr to tvorcovia chceli venovať širšiemu publiku, takže sa to drží pri zemi, čo je škoda. Do týždňa zabudnem.(9.11.2017)

 • Cappuccino
  *

  S hororom nemá Like.Share.Follow absolútne nič spoločné. V najlepšom prípade možno snímku označiť za jednoduchý thriller s celkom slušným námetom, ale neuveriteľne amatérskym spracovaním, z ktorého snáď vyčnieva iba psychopatická Ema Horvath. Horko-ťažko dopozerané a pokiaľ sa nechcete mučiť céčkovým projektom plným príšerných hercov, určite sa tomuto filmu oblúkom vyhnite.(6.1.2018)

 • Karamanlis
  **

  Za vlasy pritiahnutý thriller, ktorý si len ťažko nájde cieľovú divácku skupinu. Obávaným killerom tu je jedna síce proporčne obdarená, no inak útla brunetka, ktorej špliecha na maják a poradiť si s ňou akosi nedokáže polícia ani miestni borci, majúci voči nej fyzickú prevahu a presilu. Like.Share.Follow zjavne poukazuje na nebezpečenstvo anonymného virtuálneho sveta a varuje pred fiktívnymi internetovými priateľstvami, táto výchovná stránka filmu však nemá žiadnu razanciu.(18.11.2017)

 • kingik
  ***

  TyTrubko, po tomhle cyber napínáku jsem se orosil. Po všech těch kyberšikanách tahle historka s kozatou hysterkou z kyberprostoru má políčeno na ebony květákového youtubera, který zaplatí daň za svoji internetovou slávu. Pokud nemáte rádi tuberácké blby, kteří by bez internetů pošli na dávivý kašel, tím líp. Samozřejmě, že ani Garrettovi nelze fandit, když jeho ego dostane náraz. Fajn je, že ten týpek i po stalkingu pořád streamoval. Keiynan Lonsdale byl skutečně určen k fyzické likvidaci. Slizké youtublbce vůbec nesleduji, dovedu si ale představit, že něco takového, jako je Garrett, zvesela brázdí internet a má to sledovanost. Daleko lepší bylo sledovat posedlou a fanatickou šílenku, která si nechtěla připustit, že po jedné vášnivé noci jejich vztah nemá budoucnost. Jen těžko se věří, že Ema Horvath touto rolí debutuje. Prostě solidní kreace. A dál už jen mírný nadprůměr. Film moc nelze označit za horor, nedosáhne těch správných proporcí. Coby thriller funguje obstojně. Krve se přímo nebojí, ovšem čekejte jen malou porci gore. Objeví se i záhadná minulost psychicky narušené šílenky. Film určitě mohl mít lepší gradaci. Finále v lesní chatě není nejhorší. Poslední scéna filmu je veselá. Celkově je ale film pořád jen tuctovou kyber záležitostí, režijně zploštěnou do televizních proporcí, která v divákovi tolik nerezonuje. Je to i tím, že režisér Glenn Gers dlouhou dobu nic nerežíroval a hned se vrhl na fenomén doby, který v době svého posledního režijního zápichu, ještě tolik nebujel. Takový malý lajk, byť bytostně nenávidím tohle označení, tomuhle kousku ovšem můžu dát. Zdejší hodnocení je až příliš příkré. 6/10(21.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace