Reklama

Reklama

Napínavý snímek od "krále hororu" Jasona Bluma pojednává o nebezpečích digitálního věku a rizicích, která podstupujeme, když své životy zveřejňujeme na internetu. Děj se točí kolem úspěšného youtubera Garretta (Keiynan Lonsdale) a jeho posedlé fanynky, z níž se stane fanatická stalkerka (Ema Horvathová), která se nezastaví před ničím, aby se ke Garettovi přiblížila. (HBO Europe)

(více)

Recenze (39)

Cappuccino 

všechny recenze uživatele

S hororom nemá Like.Share.Follow absolútne nič spoločné. V najlepšom prípade možno snímku označiť za jednoduchý thriller s celkom slušným námetom, ale neuveriteľne amatérskym spracovaním, z ktorého snáď vyčnieva iba psychopatická Ema Horvath. Horko-ťažko dopozerané a pokiaľ sa nechcete mučiť céčkovým projektom plným príšerných hercov, určite sa tomuto filmu oblúkom vyhnite. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Internet je miestom, kde narazíte na mnoho rôznorodých charakterov. O tom sa presvedčí aj Garrett (Keiynan Lonsdale), ktorý je úspešným YouTuberom. Má milióny fanúšikov a to sa mu stane osudným, keď sa jedna z jeho fanúšičiek snaží získať jeho pozornosť za každú cenu a pred ničím sa nezastaví. - Tento moderný hororový subžáner fakt môžem, ale toto je velmi otravne natočené a postavy sú úplne nesympatické. Ja osobne PC hry už dlhé roky nehrám, ale asi nikdy nepochopím, ako sa niekto môže pozerať na iného človeka, ako hrá nejakú hru. Veď keď už tak si zahrám ja sám, nie? Ako horor to vôbec nefunguje a som z toho sklamaný hlavne preto, že Glennov Gersov minulý horor sa mi celkom páčil a toto bol výrazný krok dozadu. + herec z Outcast a The Belko Experiment + herečka z Ouija: Origin of Evil a Bedeviled ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

TyTrubko, po tomhle cyber napínáku jsem se orosil. Po všech těch kyberšikanách tahle historka s kozatou hysterkou z kyberprostoru má políčeno na ebony květákového youtubera, který zaplatí daň za svoji internetovou slávu. Pokud nemáte rádi tuberácké blby, kteří by bez internetů pošli na dávivý kašel, tím líp. Samozřejmě, že ani Garrettovi nelze fandit, když jeho ego dostane náraz. Fajn je, že ten týpek i po stalkingu pořád streamoval. Keiynan Lonsdale byl skutečně určen k fyzické likvidaci. Slizké youtublbce vůbec nesleduji, dovedu si ale představit, že něco takového, jako je Garrett, zvesela brázdí internet a má to sledovanost. Daleko lepší bylo sledovat posedlou a fanatickou šílenku, která si nechtěla připustit, že po jedné vášnivé noci jejich vztah nemá budoucnost. Jen těžko se věří, že Ema Horvath touto rolí debutuje. Prostě solidní kreace. A dál už jen mírný nadprůměr. Film moc nelze označit za horor, nedosáhne těch správných proporcí. Coby thriller funguje obstojně. Krve se přímo nebojí, ovšem čekejte jen malou porci gore. Objeví se i záhadná minulost psychicky narušené šílenky. Film určitě mohl mít lepší gradaci. Finále v lesní chatě není nejhorší. Poslední scéna filmu je veselá. Celkově je ale film pořád jen tuctovou kyber záležitostí, režijně zploštěnou do televizních proporcí, která v divákovi tolik nerezonuje. Je to i tím, že režisér Glenn Gers dlouhou dobu nic nerežíroval a hned se vrhl na fenomén doby, který v době svého posledního režijního zápichu, ještě tolik nebujel. Takový malý lajk, byť bytostně nenávidím tohle označení, tomuhle kousku ovšem můžu dát. Zdejší hodnocení je až příliš příkré. 6/10 ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Měsíc zdarma HBO, náš milovaný zákazníku - tak ten mi byl čert dlužen, kurva drát! Hledím na neskutečné kujebákoviny, zatímco televizní balík sportovních kanalizací leniví a torrenty se z nudy homosexuálně bratří peer-to-peer. No nic. Lajkšérfolou nesledujte, přátelé. Je to srajda. S ústředním kreténem, kterému byste po deseti vteřinách rádi zatli tipec, vypnuli modem kladivem a zrušili účet u nebeského broadcastera. Jediné plus je Horvathka, vcelku talentovaná herka v rozjezdu, se kterou si snad ještě užijeme legraci. Až ji obsadí do něčeho normálního, co bude režírovat nedebil. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Thriller o jednej peknej, no totálne vyšinutej pizde, ktorá sa nevedela zmieriť s tým, že ju jej platonická láska po vzťahu na jednu noc poslala do prdele, a tak sa rozhodla urobiť mu zo života peklo. Dokonca sa chudák musel pred ňou ukrývať, no tak či tak si ho našla, takže záverečná konfrontácia je aspoň trochu napínavá. Aspoň na rozdiel od prvej polovice filmu, ktorá je k smrti nudná. Dá sa to ináč bez problémov pozrieť, nie je to ani ničím urážajúce. Herci sú sympatickí a nakrútené je to pekne. Len znova sa to zbytočne pokladá za horor. Čo je v tom filme, dokopy jedna, dve vraždy? Najskôr to tvorcovia chceli venovať širšiemu publiku, takže sa to drží pri zemi, čo je škoda. Do týždňa zabudnem. ()

Galerie (7)

Související novinky

Seriálový Pán prstenů vítá další posilu

Seriálový Pán prstenů vítá další posilu

11.12.2019

Jen pár dní zbývá do premiéry dalšího velkého fantasy seriálu Zaklínač od Netflixu. Tím však souboj o „novou Hru o trůny“ zdaleka nekončí. V rámci pár let totiž dorazí hned dva velké konkurenční…

Reklama

Reklama