Like.Share.Follow

Glenn Gers

Glenn Gers

Lyn Moncrief

Joel Corelitz

TyTrubko, po tomhle cyber napínáku jsem se orosil. Po všech těch kyberšikanách tahle historka s kozatou hysterkou z kyberprostoru má políčeno na ebony květákového youtubera, který zaplatí daň za svoji internetovou slávu. Pokud nemáte rádi tuberácké blby, kteří by bez internetů pošli na dávivý kašel, tím líp. Samozřejmě, že ani Garrettovi nelze fandit, když jeho ego dostane náraz. Fajn je, že ten týpek i po stalkingu pořád streamoval. Keiynan Lonsdale byl skutečně určen k fyzické likvidaci. Slizké youtublbce vůbec nesleduji, dovedu si ale představit, že něco takového, jako je Garrett, zvesela brázdí internet a má to sledovanost. Daleko lepší bylo sledovat posedlou a fanatickou šílenku, která si nechtěla připustit, že po jedné vášnivé noci jejich vztah nemá budoucnost. Jen těžko se věří, že Ema Horvath touto rolí debutuje. Prostě solidní kreace. A dál už jen mírný nadprůměr. Film moc nelze označit za horor, nedosáhne těch správných proporcí. Coby thriller funguje obstojně. Krve se přímo nebojí, ovšem čekejte jen malou porci gore. Objeví se i záhadná minulost psychicky narušené šílenky. Film určitě mohl mít lepší gradaci. Finále v lesní chatě není nejhorší. Poslední scéna filmu je veselá. Celkově je ale film pořád jen tuctovou kyber záležitostí, režijně zploštěnou do televizních proporcí, která v divákovi tolik nerezonuje. Je to i tím, že režisér Glenn Gers dlouhou dobu nic nerežíroval a hned se vrhl na fenomén doby, který v době svého posledního režijního zápichu, ještě tolik nebujel. Takový malý lajk, byť bytostně nenávidím tohle označení, tomuhle kousku ovšem můžu dát. Zdejší hodnocení je až příliš příkré. 6/10(21.11.2017)

• Morholt

Tak hodina je o ničem. On je známej youtuber, ona pošahaná fanynka a tak to nějak řešej. Cílovka pro tenhle film je jasná, takže mě ani nepřekvapuje, že mě to moc nebavilo. V závěrečné půlhodince dojde na nějakou konfontaci, která sice není bůhvíjaká, ale aspoň se začalo něco dít. herecky průměr a jediné, co vyloženě pobaví, je samotný závěr. 30%(11.4.2018)

• Aywes

Hnojový scénář občasně rozzáří pouze roztomilá herečka. Nesympatický hlavní hrdina se chová jako totální kretén. A těma srancema by na youtubu zapadl. Vrcholem všeho je filozoficko-rétorická pasáž, kdy se hlavní postava vyjadřuje ke vztahu technologií a sociálních problémů na úrovni pana Roznera. Z filmu si chci uchovat pouze milý úsměv Emy Horvath. Bez toho ale vydržíte. Tohle můžete s naprostým klidem vynechat.(17.2.2018)

• Lisabellla

Velmi nezdařený film. Dokoukala jsem ho do konce v sebezapření. Pošahaná pipka (od začátku filmu je jasné, o koho jde) stolkuje mladíka, co žije na youtubu (černoch s blond přelivem - fuj!), umře pár (dva) lidí (jen tak jakoby mimochodem) a zbytek jsou divné řeči puberťáka. Odjedou na chalupu, tam je pipka najde a film je u konce. Tedy poslední minuta mě pobavila - jen ta jedna minuta zachránila stav od "na zvracení" a pozvedla ho na "odpad". Ztráta času. Špatně natočeno. Špatně zahráno. A ani hudbu to nemá pěknou. Nekoukejte se na to.(8.5.2018)

Rozhodně si to nezaslouží tak nízké hodnocení jako to má. Viděl jsem daleko horší filmy než tohle. Jinak horor moc nečekejte 90 procent filmu je o chlápkovi co je věčně na netu a hraje tam s někým hry (fanoušci této´´ zábavy,, si přihoďte libovolný počet hvězdiček) nebo dělá jakoby vtipné videa a cca 10 procent filmu přinese rozuzlení. Hvězda dole za toho jeho kamaráda co vypadal jak Ed Sheeran a iq vypadalo,že má menší než placatý kámen P.s. je sice pěkné, že měl sledovanost 2 miliony,ale když potřeboval pomoct pomohla mu jen jedna cáklá kráva (navíc místo, aby zavolala policii radši dojela autem co by jako zmohla proti ženské s sekyrou) . 60 procent P.p.s. prej od krále hororů co se to tady potí za sračky Psychor se na tom nijak nepodílel pokus o vtip :-)(14.11.2017)