Like.Share.Follow

Glenn Gers

Lyn Moncrief

Joel Corelitz
  • Lisabellla

Velmi nezdařený film. Dokoukala jsem ho do konce v sebezapření. Pošahaná pipka (od začátku filmu je jasné, o koho jde) stolkuje mladíka, co žije na youtubu (černoch s blond přelivem - fuj!), umře pár (dva) lidí (jen tak jakoby mimochodem) a zbytek jsou divné řeči puberťáka. Odjedou na chalupu, tam je pipka najde a film je u konce. Tedy poslední minuta mě pobavila - jen ta jedna minuta zachránila stav od "na zvracení" a pozvedla ho na "odpad". Ztráta času. Špatně natočeno. Špatně zahráno. A ani hudbu to nemá pěknou. Nekoukejte se na to.(8.5.2018)

• Marceloo

Internet je miestom, kde narazíte na mnoho rôznorodých charakterov. O tom sa presvedčí aj Garrett (Keiynan Lonsdale), ktorý je úspešným YouTuberom. Má milióny fanúšikov a to sa mu stane osudným, keď sa jedna z jeho fanúšičiek snaží získať jeho pozornosť za každú cenu a pred ničím sa nezastaví. - Tento moderný hororový subžáner fakt môžem, ale toto je velmi otravne natočené a postavy sú úplne nesympatické. Ja osobne PC hry už dlhé roky nehrám, ale asi nikdy nepochopím, ako sa niekto môže pozerať na iného človeka, ako hrá nejakú hru. Veď keď už tak si zahrám ja sám, nie? Ako horor to vôbec nefunguje a som z toho sklamaný hlavne preto, že Glennov Gersov minulý horor sa mi celkom páčil a toto bol výrazný krok dozadu. + herec z Outcast a The Belko Experiment + herečka z Ouija: Origin of Evil a Bedeviled(29.11.2017)

• Aywes

Hnojový scénář občasně rozzáří pouze roztomilá herečka. Nesympatický hlavní hrdina se chová jako totální kretén. A těma srancema by na youtubu zapadl. Vrcholem všeho je filozoficko-rétorická pasáž, kdy se hlavní postava vyjadřuje ke vztahu technologií a sociálních problémů na úrovni pana Roznera. Z filmu si chci uchovat pouze milý úsměv Emy Horvath. Bez toho ale vydržíte. Tohle můžete s naprostým klidem vynechat.(17.2.2018)

TyTrubko, po tomhle cyber napínáku jsem se orosil. Po všech těch kyberšikanách tahle historka s kozatou hysterkou z kyberprostoru má políčeno na ebony květákového youtubera, který zaplatí daň za svoji internetovou slávu. Pokud nemáte rádi tuberácké blby, kteří by bez internetů pošli na dávivý kašel, tím líp. Samozřejmě, že ani Garrettovi nelze fandit, když jeho ego dostane náraz. Fajn je, že ten týpek i po stalkingu pořád streamoval. Keiynan Lonsdale byl skutečně určen k fyzické likvidaci. Slizké youtublbce vůbec nesleduji, dovedu si ale představit, že něco takového, jako je Garrett, zvesela brázdí internet a má to sledovanost. Daleko lepší bylo sledovat posedlou a fanatickou šílenku, která si nechtěla připustit, že po jedné vášnivé noci jejich vztah nemá budoucnost. Jen těžko se věří, že Ema Horvath touto rolí debutuje. Prostě solidní kreace. A dál už jen mírný nadprůměr. Film moc nelze označit za horor, nedosáhne těch správných proporcí. Coby thriller funguje obstojně. Krve se přímo nebojí, ovšem čekejte jen malou porci gore. Objeví se i záhadná minulost psychicky narušené šílenky. Film určitě mohl mít lepší gradaci. Finále v lesní chatě není nejhorší. Poslední scéna filmu je veselá. Celkově je ale film pořád jen tuctovou kyber záležitostí, režijně zploštěnou do televizních proporcí, která v divákovi tolik nerezonuje. Je to i tím, že režisér Glenn Gers dlouhou dobu nic nerežíroval a hned se vrhl na fenomén doby, který v době svého posledního režijního zápichu, ještě tolik nebujel. Takový malý lajk, byť bytostně nenávidím tohle označení, tomuhle kousku ovšem můžu dát. Zdejší hodnocení je až příliš příkré. 6/10(21.11.2017)

• Karamanlis

Za vlasy pritiahnutý thriller, ktorý si len ťažko nájde cieľovú divácku skupinu. Obávaným killerom tu je jedna síce proporčne obdarená, no inak útla brunetka, ktorej špliecha na maják a poradiť si s ňou akosi nedokáže polícia ani miestni borci, majúci voči nej fyzickú prevahu a presilu. Like.Share.Follow zjavne poukazuje na nebezpečenstvo anonymného virtuálneho sveta a varuje pred fiktívnymi internetovými priateľstvami, táto výchovná stránka filmu však nemá žiadnu razanciu.(18.11.2017)