poster

Láska pod hvězdami (TV film)

 • Kanada

  Love Under the Stars

 • Kanada

  Play Date

  (neoficiální název)

Komedie / Romantický

Kanada, 2015, 82 min

Režie:

Terry Ingram

Kamera:

Michael Balfry

Hudba:

Jeff Toyne

Producenti:

Kim Arnott

Střih:

James Ilecic

Kostýmy:

Claudia Da Ponte
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

 • velkyvezir
  ***

  Klasická oddychovka s předvídatelným dějem i koncem, tentokrát se sympatickými herci, dávám za tři, protože mi to v danou chvíli sedlo do nálady.(14.2.2016)

 • suzanne1997
  *****

  Během toho, když píšu svůj komentář, přemýšlím, jaké hodnocení mám vlastně dát. Tenhle film se mi líbil, byl jiný, energický, v žádném případě se netáhl a co se mi na něm nejvíce líbilo byl vztah dvou lidí, respektive tří. Becca se stále nemohla rozhodnout a najít sama sebe, Emilly se zase nedařilo odpoutat se od smrti své matky a Nate byl u obojího. Kdybych měla najít chyby, musela bych jo hodně hledat a stejně žádnou nenajdu. A proč? Tenhle film se mi prostě líbil. A jeho konec se mi líbil ještě víc, mohu prozradit jenom to, že Becca našla sama sebe, lásku, a tím nemyslím jenom lásku k muži, ale především lásku k dítěti, a novou rodinu, kterou nemá jenom na půl roku. Takže pokud máte chuť, podívejte se. Nezabere Vám to déle než dvaaosmdesát minut.(24.11.2016)

 • Eddemi
  ***

  Celkovo to bolo na rodinny TV film velmi slusne. Az na ten zaver, ktory to cele poslal kade lahsie... Skoda.(10.4.2016)

 • Sagra
  *

  Hrozně nudný film.(24.1.2019)

 • kolodej1
  *

  co k tomu říct? Červená knihovna jak vyšitá. A to po všech stránkách, jak co se děje týče, tak hereckými výkony. Kdo tenhle specifický žánr nemusí, měl by se tomuhle TV dílku širokým obloukem vyhnout(29.1.2016)

 • ioope
  *****

  Ani nevím, proč se mi tento kanadský film tak líbil, snad taky proto, že se zajímám o psychologii a rád bych ji vystudoval, takže toto téma bylo pro mě velice blízké. Jsem spokojený jak s příběhem, tak s hereckými výkony a vlastně celkově obsazením. Herečky a herci jsou velice příjemní a nejsou dokonalí...jako žádný člověk. Každých pět minut jsem brečel...opravdu. Také jsem dosud nic podobného neviděl, kolik překážek může stát začínajícím psychologům v cestě...(13.2.2016)

 • JenomDominik
  ****

  Celkem pěkně natočené love story s příjemnými herci a když vám na film sedne nálada, může se vám líbit tak jako mě. 4* (70%)(24.2.2016)

 • TeachMe
  odpad!

  Docela hezkej chlap a docela hezká ženská - to jsou jediný dva klady, jinak prostě klasická červená knihovna se strašlivým koncem...(19.2.2018)

 • zanet.r
  ***

  Klasický romantický film s předvídatelným koncem, ale celkem fajn:-)(10.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace