Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dva velcí rádioví rivalové Sonia a Nick mají uvádět společnou talk show. Jejich protichůdný přístup k lásce, vztahům i životu postupně rozvíří úplnou válku pohlaví. V osobním životě se však spřátelí a začnou si uvědomovat, že by za tím mohlo být i něco víc... (TV Prima)

Recenze (4)

Marsik 

všechny recenze uživatele

UPC HORIZON GO - Komentář k filmu č. 2, to nás teda moc není, každopádně jooo, svými 4 hvězdičkami jsem tomu pomohl ze 49% na 50% ;-) A jsem za to rád, protože tohle bylo velmi, ale velmi příjemné překvapení, kde Kanada ukázala, že umí točit. Škoda, že šlo jen o TV film. Kdyby byl větší rozpočet, mohlo to dopadnout ještě lépe. Láska v éteru na mě působila optimisticky, ale co je hlavní - přirozeně a nevyumělkovaně. Ne jako v drtivé většině USA komedií, kde jsou všichni umělí, krásní a nepřirození. Zde to hlavní dvojici slušelo a člověk si říká, že to jsou úplně obyčejní lidé jako my všichni. Doporučuji dabing, ve filmu se hodně mluví, tak ať se nezaobíráte jen rychlým čtením titulků. 75% (with J.) ()

Miro_CZ 

všechny recenze uživatele

Chtělo by se říct "další předvídatelná romantická komedie, u který od začátku víte, jak to všechno dopadne". Nakonec ale celkem příjemná komedie s povětšinou svižnými a chytrými dialogy, která vám uteče ani nevíte jak. Dal bych možná i 4* za celkem sympatické hlavní hrdiny, ale až moc mi to připomínalo starší, ale o třídu lepší The Ugly Truth s hodně podobnou myšlenkou. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama