poster

Truth or Dare (TV film)

Horor

USA, 2017, 90 min

Režie:

Nick Simon

Kamera:

Kevin Duggin

Hudba:

Nima Fakhrara

Producenti:

Lisa M. Hansen

Střih:

Don Money

Scénografie:

John Hockaday
(další profese)
 • dubinak
  **

  Na tohle jsem se šla dívat s domněním, že sleduji Truth or Dare z roku 2018, který zrovna opustil plátna kin. Už jen tento fakt mi po 45 minutách a mém prozření dost zkazil zážitek. No, ne že bez tohoto zjištění by to bylo jinak. Tohle je totiž opravdu debilní duchařina bez špetky normálního jednání postav, které jsou ještě navíc úplně tupé a nesympatické. Vím sice, že je to jen TV film, ale ta první půlka byla tak idiotská a nelogická, že jsem měla chuť to vypnout. Přiznávám, že druhá půlka reputaci trochu napravila tím, že to začalo být docela dost morbidní a na gore se nešetřilo. To ale neznamená, že postavy přestaly být debilní. Závěr je pak už jen lehký výsměch a odfláknutá záležitost, která vám ani nedá šanci mít z toho nějaký hlubší dojem či zážitek.(31.5.2018)

 • *CARNIFEX*
  **

  Uznávam, že sa najmä v druhej polovici objavili pasáže, kedy aj mne pomerne solídne skrúcalo hubu. Dokonca ani nemôžem tvrdiť, že by ma tento malý TV horor, vyslovene nebavil. No bohužiaľ, najmä počas duchárskych pasáži, nesmierne cítiť, že sa predsa len nejedná o mimoriadne zručné spracovanie, a tak tento snímok, možno odporučiť skôr tým menej náročným.(7.12.2017)

 • Dlo'h-osh
  *

  K tomuto filmu mě přivedl novější stejnojmenný film Jeffa Wadlowa, na rozdíl od něj mě dost zklamal. Můžu horory, i ty brutálnější, ale zde jsou gore scény až zoufale prvoplánové a nezaujmou. Hraje se téměř výhradně na úkoly, jež spočívají v tom sebe nebo ostatní zmrzačit nebo zabít a jelikož se v tomto případě tvůrci ani neobtěžovali s nějakým pozadím a spojovací vatou, postav vám ani není líto a jen čekáte, kdo půjde na porážku další.(3.9.2018)

 • oveckaoa
  ****

  Tohle mělo jít do kin místo tohohle https://www.csfd.cz/film/572120-vadi-nevadi/prehled/. Na tv film nadprůměrná záležitost a docela mě překvapilo jak je to krvavé. Jedinou výtku mám ke konci kdy jim dal někdo pušku s 1 nábojem a není řečeno, aby hrály ruskou ruletu a přesto ji hrají klidně si mohly mířit třeba na nohy a přežili by to. Alternativa Would You Rather(3.8.2018)

 • ricci.s
  ***

  Z tých TV hororov od Syfy, ktoré tento rok vyšli, je tento zatiaľ najlepší. Skupinka mladých sa rozhodne zahrať si vadí nevadí v prekliatom dome, čo sa im samozrejme vypomstí. Musia totiž splniť tak trochu samovražedné úlohy. Ak ich nesplnia, zomrú tak či tak. Takže veľmi rýchlo zistia, že vytrhnúť si 2 zuby, príp. zjesť spálenú ľudskú kožu, budú možno ešte tie ľahšie výzvy. A ja som si počas sledovania filmu uvedomil, že ma to proste baví a bol som zvedavý, čo za šialenstvá tí chudáci budú musieť urobiť. Odľahčený a zábavný kúsok. Pridať na rozpočte a bola by to pecka.(17.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace