Todd and the Book of Pure Evil: The End of the End

Animovaný / Komedie / Horor

Kanada, 2017, 80 min

Craig David Wallace

Shawn Pierce

V podstatě několik epizod, namíchaných do jednoho celovečeráku, který s láskou vzdává hold celému seriálu. Vůbec nevadí, že je to animák, úroveň, postavy, hlášky, dabing i všecko ostatní, je natolik shodné se seriálem, že to člověk ani nevnímá. Závěrečná Hannah mi připomněla tu hnusnou zombie megeru z finále Braindead, o dalších hororových odkazech, hlavně na předchozí epizody seriálu, ani nemluvím. Výborná pocta, která si udržela laťku a hlavně nám konečně dala finále. Mrda. PS: Upřímně nedoporučuji sledovat ani hodnotit těm, kteří se seriálem nemají zkušenost, tento film je v podstatě finále 26 dílného seriálu a jako takový je koncipován, takže se nestydím říct, že pokud neznáte seriál, z filmu si nic neodnesete a v podstatě většinu děje ani správně nepochopíte.(17.1.2019)

• mimozakon

animovane ukonceni serialu, 4 epizody, ktere cely pribeh privedou do zdarneho konce. Kvuli tomuto jsem si pustil cely serial, ktery teda nestal za moc. Tady je ale animace hezka, ale epizody se nesou ve stejnem duchu.(4.2.2019)