poster

Hra o všechno

 • USA

  Sleepless

 • USA

  Sleepless Night

  (neoficiální název)

Akční / Thriller

USA, 2017, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Praxis
  ***

  Jamie Foxx v nasraném módu, kterého všichni chtějí jen a jen ojebat včetně maminy Monaghan. Vcelku nenáročná akční výplachovka, která svoje karty rozdá hned záhy a vy se pak jen debilně tlemíte, jak je to všecko krásně dementní. Ale pro dnešek zrovna takovýhle styl moc potěšil. Akční scény jsou ucházející a vy tak máte pocit, že jste zkoukli zase jednou pěkné hutné béčko. 60%(25.4.2017)

 • Kingjiri
  **

  Sterilní akční béčko, který s výjimkou Jamieho Foxxe v hlavní roli nepřináší vůbec nic zajímavýho. Akce je přinejlepšim pouze průměrná, chybí napínavější / zajímavější příběh stejně jako lepší záporák nebo aspoň pár hlášek. Taky bych uvítal bohatší výpravu, protože prostory kasína začnou brzo nudit. Jenže problém nejsou ani tak lokace, jako nudná režie společně s dramaturgií.(13.6.2017)

 • bararich8
  ***

  Další nezajímavá akční jednohubka. Samotný Jamie tady moc nepřesvědčil a to spolu se stupidním příběhem moc k celkovému dojmu nepřidá. Každopádně ale zjistíte, že každý Američan má v přihrádce schovanou pistoli. Na zabité volného večera to ve výsledku stačí, ale jsou i lepší možnosti, po čem sáhnout, 2,5*(20.6.2017)

 • choze
  ***

  Průměrný akční thriller, který ale na tu hodinu a půl dokáže zabavit, protože scénář se žene stále vpřed, akce není marná a obsazení je solidní. Foxxova postava je sice ze začátku za kokota a sympatie si získává spíš buldočí policajtka Michelle Monaghan, ale srovná se to a záporáci - Mulroneyův de Niro z výprodeje a správně výhružný McNairy - jsou taky fajn.(5.5.2017)

 • M.i.k.e
  *

  jedna hvězda za rádoby šokující zvrat,jinak je ale Sleepless neuvěřitelná nuda,která by se díky pár scénám možná dala zkousnout,ale to by to nesmělo být tak strašně moc hloupé,postavy by se nesměli chovat tak děsně nelogicky a nemělo by to vypadat tak zoufale lacině.Ani jsem nevěděl,že jde o remake něčeho,ale věřím,že originál bude tak asi 100x lepší...20%(17.4.2017)

 • - Okrem nevadského mesta Las Vegas, kde prebiehal dej filmu, pracovali filmári aj v Atlante. (MikaelSVK)

 • - Jde o první film švýcarského režiséra Barana bo Odary natočený v anglickém jazyce. (Dr Lizal)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace