Hra o všechno

• Belgie

• Austrálie

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2017, 95 min

Spojení Jamie Foxx a opravdu dost drsná krimi ? Toto se už jednou ujmulo v Miami Vice, na které jsem si ihned vzpomněl po tom, co jsem viděl úvodní plakát k tomuto filmu. Baran Bo Odar byl pro mě doposud velkou neznámou, ale teď mi teda ukázal, že v něm něco je. Sleepless mě překvapilo svým tahem na bránu, všechno pěkně odsýpalo bez nějakých zbytečnějších momentů. Jamie Foxx byl trefou do černého, jeho zakaboněná tvář (v zásadě se tak tvářili ale všichni herci) mi na takového typu policisty sedělo. Ve vedlejší roli bych chtěl pochválit i Harboura, který mi přišel po celou dobu sympatický, ačkoliv to nebyl žádný beránek. Jak tady všichni už asi posté omílají, tak scénář určitě nebyl z kategorie těch nejkvalitnějších, ale že by byl až tak tragický ? S tím nemohu souhlasit. Pár nelogických momentů bych našel, ale nic, co by mě nějak více vyvedlo z míry. Bitky jsou fakt drsné, naturalistické, opravdu takové, jaké bych si představoval v každém akčním filmu. Děj sice probíhal pouze v kasině nebo kolem něj, ale mě to přišlo jako dobrý nápad. Závěrečná sekvence v garážích byla skvělá stejně jako ta následující v autě. Asi se mnou většina nebude souhlasit, ale já bych dvojku prostě a jednoduše chtěl. Potenciál stát se nadprůměrnou sérií to má. Za mě dávám 81 %(18.4.2017)

To indický sem neviděl(vlastně žádnej indickej film doteď),francouzský byl průměr,a na americkou verzi mě nalákal Foxx.Film mě hodně překvapil,v poslední době sem naladěnej na podobně schématicky zastaralý a okopčený filmy.Děj si neodpočine,akce je dost,nesmysly v ději jsou taky,prostě béčko který mě bavilo jak svině.Chudák,koho tohle neba.80%.(4.7.2017)

• mark9th

Od filmu v hlavnej úlohe s Foxxom a Monaghan som čakal viac. Takýchto príbehov o utajených policajtov, kde sa všetko točí okolo drog a všetko môže vyriešiť len jeden ''správny '' chlap sa natočilo také kvantum, že režisér sa mal poriadne dobre zamyslieť ako to spraviť, aby to nevyznelo tak monotónne a sucho. Absolútne nič originálne nie je k videniu, scenár vytvára dojem ako by bol písaný za pochodu, postavy sú klasicky tupé a bez schopnosti zanechať akýkoľvek hlbší dojem, než len ''I am a good cop''. Typická ukážka toho ako natočiť akčný podpriemer.(11.4.2017)

Dobrá akční jednohubka. Je to jeden z dalších příběhů o zkorumpovaných policajtech, ale dobře se na to dívá a vlastně po celou dobu filmu je tam dostatek akce. Není to sice nějak převratný film, ale myslím, že pokud ve čtvrtek večer nemáte co dělat a máte rádi akční filmy, tak tohle je ideální film pro vás.(26.4.2018)

Další nezajímavá akční jednohubka. Samotný Jamie tady moc nepřesvědčil a to spolu se stupidním příběhem moc k celkovému dojmu nepřidá. Každopádně ale zjistíte, že každý Američan má v přihrádce schovanou pistoli. Na zabité volného večera to ve výsledku stačí, ale jsou i lepší možnosti, po čem sáhnout, 2,5*(20.6.2017)

• - Jde o první film švýcarského režiséra Barana bo Odary natočený v anglickém jazyce. (Dr Lizal)

• - Okrem nevadského mesta Las Vegas, kde prebiehal dej filmu, pracovali filmári aj v Atlante. (MikaelSVK)