The Carmilla Movie

Komedie / Horor / Romantický

Kanada, 2017, 97 min

Spencer Maybee

• Morholt

Film sice navazuje na seriál, jehož znalost by dost možná dala tomuhle dílku nějaký ucelenější rámec, ale jen těžko by zvýšila hodnocení. V kostce jde o lesbickou šaškárnu, kde se parta nesympatických slepic plus přihřátý hoša z posilovny snaží přijít na to, proč jejich kámoška, toho času vyléčená upírka, dostává sem tam chuť na krev. Vtip nula, na nějaké krvavé hody rovou zapomeňte a i casting stojí za starou bačkoru. Pokud bych byl holka na počátku puberty, možná bych to ocenil. Takhle jsem to nebyl schopen dokoukat.(6.11.2017)

Začali první sérií natočenou za 4 dny na jednu kameru. A zatím skončili filmem natočeným za 14 dní na kamer několik. 1/3 financí vybrali od svých věrných fanoušků a v zákulisí/pozadí filmu, dělají neskutečné množství "extra" nahrávek, videí, rozhovorů. Tenhle film je spíš myšlenka, celá ta bublina kolem je 60% a film samotný takových 40%. Kdo nezná celý jeho příběh, nesleduje samotné herce, produkční tým etc. nejspíš mu myšlenka uteče, jako samotné vtipy a detaily ve filmu. Faktem ale zůstává, že své fanoušky má Carmilla po celém světě a já jsem jedním z nich. Pokud lidé dělají to, čemu pevně věří, tak to vždy stojí za to. Takže za neskutečnou snahu, naprosto úžasnou myšlenku v pozadí filmu, za detaily a vtipy pro zasvěcené, za všechno to, co dokázali, za všechno co dělají ve svém volném čase kolem, nemohu jinak než 5* a doporučit podívat se nejen na film, ale i na rozhovory, seriál, články a tak dále.(11.11.2017)