poster

La ragazza nella nebbia

 • anglický

  The Girl in the Fog

Thriller

Itálie, 2017, 128 min

Režie:

Donato Carrisi

Scénář:

Donato Carrisi

Hudba:

Vito Lo Re

Scénografie:

Tonino Zera
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (25)

 • Tejkina
  ***

  Závěr a celé vyprávění příběhu je ve stylu Španělské tvorby, celkové zpracování dobré, ale jak píše uživatelka hazdrova dalo by se s tím ještě pohrát. Nenudila jsem se ale ani chvilku (i přes dlouhou stopáž), příběh byl zajímavý a napínavý. Něco mezi třemi až čtyřmi hvězdičkami. Možná časem hodnocení zvednu, záleží jak dlouho mi snímek zůstane v paměti. :-)(26.4.2018)

 • solisoli
  ***

  Zaujímavý psychologický kriminálny príbeh plný zaujímavých scén s hviezdnym obsadením predurčoval zaujímavú podívanú. Režijne a scenáristicky dej plný zápletiek natoľko zaujme diváka a vnesie do deja, že nepostrehne nereálne situácie, ktoré v psychologickom antonymálnom ponímaní nedáva zmyseľ pre výsostne enormnú snahu zaujať.(16.12.2018)

 • macejko1979
  **

  Prvá hodina filmu o ničom.(19.4.2018)

 • lineker
  ****

  Zajímavě, co se týká časové posloupnosti vystavený thriller, který však, již díky atmosféře bohem zapomenutého městečka i samotného krimi případu jistě stojí za zhlédnutí. Moc médií a jejich dokonalé využití. A nebo vlastně ne.(3.6.2018)

 • honza.kuzel
  *****

  Precizní po všech stránkách se závěrem jako hrom.(29.10.2018)

1 2 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace