La ragazza nella nebbia

Donato Carrisi

Vito Lo Re

Scénografie:

Tonino Zera

Závěr a celé vyprávění příběhu je ve stylu Španělské tvorby, celkové zpracování dobré, ale jak píše uživatelka hazdrova dalo by se s tím ještě pohrát. Nenudila jsem se ale ani chvilku (i přes dlouhou stopáž), příběh byl zajímavý a napínavý. Něco mezi třemi až čtyřmi hvězdičkami. Možná časem hodnocení zvednu, záleží jak dlouho mi snímek zůstane v paměti. :-)(26.4.2018)

Zaujímavý psychologický kriminálny príbeh plný zaujímavých scén s hviezdnym obsadením predurčoval zaujímavú podívanú. Režijne a scenáristicky dej plný zápletiek natoľko zaujme diváka a vnesie do deja, že nepostrehne nereálne situácie, ktoré v psychologickom antonymálnom ponímaní nedáva zmyseľ pre výsostne enormnú snahu zaujať.(16.12.2018)

• macejko1979

Prvá hodina filmu o ničom.(19.4.2018)

Zajímavě, co se týká časové posloupnosti vystavený thriller, který však, již díky atmosféře bohem zapomenutého městečka i samotného krimi případu jistě stojí za zhlédnutí. Moc médií a jejich dokonalé využití. A nebo vlastně ne.(3.6.2018)

Precizní po všech stránkách se závěrem jako hrom.(29.10.2018)

1 2 následující >>