Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Třetí řada seriálu Nebe s.r.o., odehrávající se ve 40. letech 19. století, sleduje idealistického maloměstského kazatele (Daniel Radcliffe). Ten se spojí s hledaným zločincem (Steve Buscemi) a jeho emancipovanou ženou z prérie (Geraldine Viswanathanová), aby se na dostavnících vydali po Oregonské stezce na západ v tomto komediálním dobrodružství napříč americkou krajinou, která je – stejně jako dnes – plná nebezpečí i příslibů. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (3)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První řada měla dost skvělých nápadů,ale potenicál nenaplnila.Druhá na tom byla podobně a navíc byla matoucí skokem do středověku.Třetí řada na to šla stejně jako dvojka,tudíž si zachovala původní obsazení a tentokrát skočila do období divokého západu.To se ukázalo jako dobrá volba a ze všech tří řad je nejlepší.Jasně,rezervy tu pořád jsou,ale situace a humor jsou absurdnější a většinu času fungují tak jak by měly.Největší podíl na tom má svérazný bandita Steva Buscemiho a Radcliffův pološílený kazatel…70% ()

cerdax2 

všechny recenze uživatele

Jednicka byla super, dvojka podivne cosi, trojka zacala ve vysokem tempu, skoda, ze se ke konci zakuckala a vyrazne zpomalila. 75% ()

Galerie (152)

Reklama

Reklama