Já, Kajínek (TV seriál)

Mark Bliss

Petr Jákl

Karel Coma
  • sorrow

PRIMA chytla šanci za pačesy a vydělává na jakési zpovědi kriminálníka a lidi to baví, pořad vydělá kačky a to je přece PRIMA. Pořad se měl ale spíše jmenovat Já, Jánošík. Ano vykrádal byty, ale tím přece okrádal komunisty, ne prostý lid. Byl to vlastně takový chartista. A když přišel náš světec na to, že pojišťovny vloupačky neproplácejí, byl náš hrdina tak laskavý, že vždy po vloupačce poškodil alespoň jeden zámek (a jak se dozvěděl o tom, že pojišťovny vloupačky neproplácejí, byl se na to snad informovat u svých obětí nebo přímo v pojišťovně???). Nikdy nikomu neublížil, jen hned v prvním díle vypráví, jak zkopal tři příslušníky. Osobně je mně k pláči, že se zde z trestance, který první polovinu života parazitoval na ostatních slušných lidech a druhou polovinu života ho stejný lid živil v lochu, dělá hrdina. On ale přece také na svobodě dřel, vždyť otevřít trezor trvalo někdy i čtyři hodiny, a to je přece také práce. Honí si zde triko, jak měl naplánovaný útěk do Karibiku, ačkoli při jeho prvním útěku se zmohl jen na to, že trčel několik týdnů zašitý v bytě a čekal až si pro něho přijde zásahovka. Opravdu krásné vyprávění jednoho chvástala, kterému část národa pěkně zobe z ruky a jemu to nyní hodí pěkný výdělek. To je ale nakonec dobře, Kajínek bude mít peníze a nebude mít potřebu nás opět okrádat.(18.11.2017)

• M.i.k.e

sebestřednější,populističtější a tendenčnější onanii jsem snad ještě neviděl.Tohle je výsměch všemu a všem.Aspoň že pan Kajínek si tuhle ejakulaci do obličeje všech normálních lidí evidentně užívá...nechápu jak může vůbec projít do televize pořad o tom,že je vlastně v pořádku okrádat stát a pojišťovny když není zbytí (je úplně jedno jestli jsou sami pojišťovny zlodějina) a všechno je to vlastně děsně cool...sám nejsem přesvědčen o tom,že je Kajínek vrah a v tomhle je nejpíš něco víc co asi ani nikdy nezjistíme,nicméně i přesto že nejpíš není vrah je to vlastně jen obyčejný podovodník a zloděj a v tomhle je pak tahle oslava ještě horší...jestlipak se i další zloději dočkají svých oslavných pořadů?(13.11.2017)

• DareDeer

"Když dítě řekne, že ho baví škola, tak je úchylný". Nad slovní neobratností tohoto údajně nadměrně inteligentního exhibicionisty zůstává rozum stát. Dávat mediální prostor trestanci, jenž je znám tím, že je zdatný manipulátor, mi přijde stejně dobrý nápad jako pustit pedofila do školy, aby děti učil sexuální výchovu. 15%(14.11.2017)

• Disk

Stačilo mi jenom těch pár ukázek v Pořadu Luďka Staňka a už cítím neuvěřitelné množství studu. Celý "dokument" Já, Kajínek je naprostý výsměch spravedlnosti i lidským hodnotám. Tohle je od Primy absolutní humus. Dělat z celoživotního zloděje, recidivisty a pravomocně odsoiuzeného dvojnásobného nájemného vraha nějakou celebritu... hele, na to se nedá vymyslet nějaké slušné ani neslušné pojmenování.(18.11.2017)

• Spinosaurus

V tomhle pořadu jde kvůli absenci zdravého rozumu v české společnosti opravdu do tuhého. Diváci Babovřesek a voliči Miloše Zemana, Tomia Okamury či další pakáže se tu od své modly dozvědí, jak je cool vykrádat byty, přepadávat policisty nebo ojebávat stát. Jsem doslova v šoku. Ale lůza pochopitelně tleská..(12.11.2017)