Prohlídka filmových studií: Warner Bros. Studios

• USA Exploring Movie Studios: Warner Bros. Studios
všechny plakáty
Celý film
Česko, 2017, 37 min (Minutáž: 7–12 min)

Režie:

Martin Pomothy

Scénář:

Martin Pomothy

John Kourounis (průvodce), Tereza Srbová (průvodce), Martin Pomothy (průvodce)

Epizody(4)

Exkluzivní 4-dílný doku-seriál ČSFD.cz z kalifornských Warner Bros. Studios. Zakladatel ČSFD.cz Martin Pomothy a česká herečka Tereza Srbová procházejí ve studiích místy, které je možné vidět na turistické prohlídce s průvodcem, ale není povoleno na nich natáčet. Jejich průvodcem je nejlepší z průvodců Warner Bros. Studios, americký herec a moderátor John Kourounis. (ČSFD.cz)

Celý film

Zagros

Děkuji za sympatickou snahu přiblížit jednu z továren na sny uživatelům csfd. Jednotlivé epizody se mi líbily, sám se do těch míst asi nepodívám a nakouknutí to byla zajímavá. Je až zarážející (i když logické), jak je vše podřízeno komerčnímu úspěchu a studio se chlubí jen těmi úspěšnými věcmi. Uvítal bych více historie, například založení studia, více jeho projektů i ty méně úspěšné, větší ponoření do jednotlivých procesů, rozhovor i s nějakým tvůrcem, apod. Další výtka je k délce a zbytečnému členění na díly, klidně bych se mrkl na hodinový dokument. Nakonec ale přidávám navíc jednu hvězdu za snahu a za sdílení videí. ()

Ivo

"Tak lidičky, nám se to tady s váma hrozně líbilo... a nashopovali jsme si tu i spoustu supa souvenýrů (jak můžete vidět v našich naditých warnerkauflandových taškách) - yeah, ok, grejt, yeah" . Po zhlédnutí tohoto vysoce uměleckého díla se stále tak nějak nemůžu zbavit dojmu že pan "režisér" si možná trošku spletl tento web se svým osobním facebookovým profilem ? :) Ale pozor - jak jsem se z kuloárních informací právě dozvěděl, toto video se už údajně objevilo i v předběžných nominacích na Oszkara ! Ale když to zase srovnám s tím výletem na Kokořín ... Jinak asi těžko ještě něco dodat k verbalově zcela vyčerpávající anál lytické recenzi :) Snad jen - Hamarosan találkozunk a Disneyland-ban ! ()

verbal

Skvělá práce, drazí funoušci HOMObáze aka „Čsfbezďáci“!!! Ta léta vaší otročiny v podobě zapáleného plnění komerčního projektu daty úplně zadarmo se konečně vyplatila! Z příjmů za všechny ty nádherné, vkusné a ani trochu rušivé reklamy, zvláště při přejetí myší, které jsou poslední dobou až velmi necitlivě rušeny nějakými zkurvenými texty o filmech, si ujo HOMO spravil popiči výletik z Horných Ovcojeb až do tej Emeriky! Akože bohovské Uau!!! Přibalil si s sebou svého oblíbeného náctiletého kuřbuřta, pochlebovače a naprosto neschopného kameramana v jedné osobě a namířili si to rovnou k ještě Teplejším Bratrům. Takže jste se nakonec dočkali možná až příliš štědré odměny za své benefiční negření. Jste rádi? No jen si to představte! Exkluzivně pro funoušky ČSFD jim Bratři jako jediní dovolili natáčet ve svých studiích! A to zásadně, ale zásadně NIKDY nedělají, tedy pokud nevysolíte pár stovek doláčů za mediální licenci. Pak to dělají imrvére a rádi. Prostě specialitka a exkluzivita jako hovado, tudíž můžete být na sebe náležitě pyšní. Náš hrdý syn Tatier a Dunaja si k tomu navíc exkluzivně najal čtvrtořadou rozkuřovačku, tedy pardon, chtěl jsem říct hérečku, co si třikrát na pět minut zakřovila s třetiřadými holyúdskými herci, a úplně, ale úplně exkluzivně výjimečného průvodce, který jako všem těm hordám ťamanů před naší milou vidláckou delegací asi tak po miliónté exkluzivně odhrkal svůj part. Na tu exkluzivní slávu se otec zakladatel navlékl do exkluzivně špatně střiženého bangladéšského trička s homobázím nápisem (škoda, že na gumáky bylo horko), zdůrazňujícím vypracovaně povislé panděro, a s pražsko – maďarskou dickcí trousil bačovská moudra spolu s opravdu totálně zabijáckými humory jako například: HOMO: „Ty, čuvaj, Kokotrounis, keby som si ja mal vybrať medzi šoférovaním tohoto akože Batmobila a čítaním scenárov, vybral by som si Batmobil!“ Kokotrounis: Uááááááá buhehehe dzzzzzz, počkaj, počkaj, kým z toho smiechu popadnem dych, dúfam, že ma nejebne, aby som ti mohol povedať, že tak vtipného poľnohospodára sme tu ešte nikdy nemali!!!“ Mezi všemi těmi topornými vesnickými trapnostmi (místy jsem se až styděl za něj) pak už jen s nesporným hereckým, scénáristickým a režijním antitalentem dokonale paroduje Svěrákův part v Na samotě u lesa. Volně parafrázováno: Smoljak (Průvodce): „Tak tady se mlelo obilí.“ Svěrák (HOMO): „Tak děti, pozor! Tady se mlelo obilí!!!“. Výsledkem všeho toho smažení je pouze další vidiečanstajl tupopiárko, hrátky náctiletého neumětela s Pinejklem a rádoby zákulisní, nic neříkající dokokotkument, který si každý řadový turista v pohodě zmákne o dovolené na mobil, a jakých se v daleko záživnější a profesionální formě na internetách válejí tuny. Dokokotkument, který na seriózní filmové databázi s novou a lepší filmovou publicistikou rozhodně nemá co dělat, jakož i jeho tvůrci. Ale co, je to přeci jen pro funoušky a ty vždy ten náš pokrytecký bukanýr tak urputně preferoval před buzi-nysem! A proto na ně už nejmíň deset let z vysoka jebe, před jakýmikoliv problémy strká hlavu do písku, když tak jen bezhlavě a bez vysvětlení banuje, přičemž vnitřek té údajně „třistatisícové“ komunity zcela ovládli pacienti s multiúčty a jiní psychotici, které je samosebou z důvodů statistik pro reklamní agentury kontraproduktivní mazat. Hlavně držte huby, zdarma krmte profily a obsahy a příště vás v rámci zaměstnaneckých benefitů virtuálně vezmu i do Dyznylendu, kokoti! () (méně) (více)

leila22

Áno, dalo by sa z toho vyťažiť viac, ale zas taká kritická by som nebola. Ktovie koľkým z nás sa podarí dostať do Warneru, aspoň cca vieme, na čo sa tešiť. Asi najviac ma bavila posledná epizóda, ale určite by som neodmietla ani takú jazdu na batmobile, úlet v Dome rekvizít alebo dobrú kávu v Central Perku. ()

Hanys_

Super počin, provedení takové hodně podomácku. Hodně zachraňuje Terka Srbová a samozřejmě Kourounis, který je těžký sympaťák, a nejspíš by sám zvládl utáhnout i čtyřhodinový dokument. Každopádně každé takové podívání se do kulis Hollywoodu je fain, jen je škoda, že to působí jako lepší video z dovolené. ()

• V záběru na horskou dráhu ve znělce seriálu sedí a divákům mává z prvního vozítka Martin Pomothy, zároveň natáčejíc jízdu POV kamerou. (ČSFD)
  • Kameraman Daniel Bordovský je českého původu, druhý kameraman Chase DuBose je původem z Los Angeles a na natáčení byl přizván na poslední chvíli. (ČSFD)

ČSFD.cz exkluzivně z Warner Bros. Studios

ČSFD.cz exkluzivně z Warner Bros. Studios

02.11.2017

Natáčet kamerami v kalifornských Warner Bros. Studios, včetně lokací na jejich "guided tour", je zakázáno. ČSFD.cz se podařilo nejen získat povolení pro natáčení hned dvěma kamerami, navíc dostala k… (více)