Úsek 48: Ze scénáře na plátno (E04) (epizoda)

Stage 48: Script to Screen

Dokumentární

Česko, 2017, 9 min

Martin Pomothy

Martin Pomothy

John Kourounis (mod.), Tereza Srbová (mod.), Martin Pomothy (mod.)

Výborná epizoda. 70%(24.11.2017)

Tak to je sranda hodnotit autora csfd při jeho prohlídce Hollywoodu. :-) Jo, život je plný paradoxů, stejně jako práce na filmech. A tenhle závěrečný díl jen potvrzuje, že tvořit filmy je nejen zábava, ale i práce.(24.11.2017)

• SNCIS

Nejslabší část. - 30%.(25.11.2017)

Veľmi pekný záver seriálu Prohlídka filmových studií: Warner Bros. Studios. Dozvedel som sa niečo nové o výrobe filmu a všetko to sprevádzal výborný POMO s Terezou Srbovou a Johnom Kourounisom. Áno, zabavil som sa a aj som sa niečo nové naučil. Škoda však, že je to krátke.(24.11.2017)

Pro mě osobně je tato epizoda spolu s tou první suverénně nejlepší a nejchytlavější. Trošku až návštěvníkům WB Studios závidím. Kdo by si nechtěl sednout na pohovku z Přátel? Stát na terase, kde stával Charlie Harper a balil tam ty svoje seriálové holky? Odnést si suvenýry a třeba i fotku/video se zeleným plátnem, resp. obrazem, co se na něm promítne? Filmařina je strašně zajímavá práce, náročná i zábavná, ale pokud se výsledek vydaří a dostaví se úspěch, je to pro všechny určitě velké zadostiučinění. Za sebe říkám, že Prohlídka filmových studií: Warner Bros. Studios je super dokumentární pořad.(29.11.2017)