poster

Scooby-Doo a skupina Kiss

 • USA

  Scooby-Doo! and Kiss: Rock and Roll Mystery

Animovaný / Rodinný

USA, 2015, 72 min

Hudba:

Jared Faber
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jimmy15
  *****

  Co bych to byl za fanouška kdybych tenhle film neviděl. Pohádka na pěkné odreagování, nic hlubšího se v tom ani najít nedá.(15.1.2016)

 • kingik
  ***

  Animované dobrodružství, v němž je legendární skupina Kiss největší atrakcí. Zazní zde jejich několik největších pecek a jednotliví členové jsou zde obdařeni superschopnostmi. Scoobyho parta je odsunuta téměř do pozadí, skoro je zde až navíc. Tentokrát se o její služby nikdo neprosil. Do rockového parku kamarádi zavítali na speciální halloweenský koncert skupiny, ale ten je ohrožen. Řádí zde totiž démon zvaný Rudá stvůra, který má zálusk na vzácný a mocný diamant, s nímž je možné povolat zkázu. Kámen mají v držení Kissáci, kteří ho nedají bez urputného boje. Po akční stránce se film prakticky nezastaví a velmi sympaticky se tímto způsobem tvůrcům vymkl kontrole. Některé dravé akční pasáže jsou prokládány nesmrtelnými hity z dílny oslavované kapely. A ke slyšení je to nejznámější, co na hudebním poli pomalovaní hudebníci spáchali. Svoje kreslené postavičky si dokonce i namluvili. Spojení s kreslenou partou kolem psa Scoobyho se světem skutečně existujících hudebníků už tolik zajímavě nepůsobilo. Ty dva rozdílné světy se ne a ne optimálně spojit. Muselo se tedy také i hudebníkům přiřadit několik ne moc přirozených prvků, které v podstatě byly nadpřirozené. Jejich schopnosti plivat obří oheň, používání rentgenového oka a další kissácké vychytávky, už tolik nenadchnou. Své nápady ale film uměl poměrně dobře využít ve svůj prospěch. Kissácký park skýtá množství atrakcí, které malé i velké diváky zaujmou. A pořád se něco dělo. Akce se na diváka valila ve velkých přívalech. Animace nebyla samozřejmě na špičkové úrovni. Jedná se o animované dílko určené pro televizní promítání. Tomu je vše podřízeno. Technická kvalita zaostávala za bombastickými kino-animáky posledních let. Režijní dvojka Spike Brandt & Tony Cervone specializující se delší dobu na tyhle lacinější animovaná dílka zná dokonale, co na děti a jejich rodiče zabere. Animovaný svět si nyní zarezervovala rocková partička, která spojila síly s veselou partou záhadologů. A to by v tom byl čert aby té záhadě nepřišli v takovém počtu na kloub. A skutečně přijdou na to, jak se to s tou strašidelnou záhadou vlastně mělo. Závěr je docela dobře vypointovaný. Tím líp. 60%(10.11.2015)

 • janececek
  *

  Jeden z nejslabších dílů Scoobyho série. Čím novější díly, tím nižší úroveň a kvalita. Grafika je parádní, efekty, hudba, to všechno musím pochválit, ale ten děj.. Přehnané, na můj vkus až moc přehnané. Kde jsou ty staré časy, kdy film měl trochu zajímej namět. Tady se vyskytujou jen ubohé pokusy o humor a pořádnej příběh nikde. Ne, prostě se mi tento díl nelíbil. Doufám, že budoucí kousky budou o něco lepší.(19.3.2016)

 • ARI50
  **

  Jenom za Kiss dobrý.(22.9.2018)

 • LION-MR.T
  *****

  Čekání jako vždy se vyplatilo!!!(5.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace