Hurá do džungle! (TV seriál)

• Jihoafrická republika

Jungle Beat

Animovaný / Rodinný

Jihoafrická republika, 2003, 39x5 min

• ivishka

Úvod vystřihnutý jako ze simultánního překladu. Animace dělaná na způsob podprůměrné el stupido hry, která spíše urazí, než pobaví, hudba ze zoo tycon hadra a příběh hodnotný asi jako prázdná pixla arašídů. Nejhorší animovaný film co jsem kdy v životě viděla!Vrcholem byla včela šňupající pyl...Nevím ale myslela jsem si, že animovaný film dělá animovaným filmem právě vymakaná animace - pokud někdo chtěl za velmi levné peníze sesmolit animák pak se do toho neměl raději pouštět. Pravidlem také je, že co do filmu vrazíte se vám vrátí(tady ten výdělek stejně jako investice pravděpodobně moc velký nebyl).(15.11.2012)

Pár příběhů je povedených, pár jich je slabších. Pětiletý synovec se u toho řechtal celkem často, mě to taky párkrát rozesmálo. Dalo se na to v klidu chvílema koukat, i když je to určené spíš pro nejmenší. Já bych to viděl objektivně tak na 60%.(28.11.2010)

• Prochy38

Moc rád bych řekl, že je to jen hloupost pro nejmenší. Jenže si stojím celkem pevně za tím, že tohle pro nejmenší opravdu není. Řekl bych, že se tomu mohou smát jen dospělí a malé děti jen koukají a nechápou. Podle mě absolutně nevhodný seriálek pro děti. Zvířata nejsou namalovaná tak zle, i když v dnešní době si myslím, že by mohla vypadat lépe. Je to přecejen pro děti! A ty příběhy?! Takhle se přece zvířata nechovají! Jak mám tomu maléhu prckvi vysvětlit, co tam ta žirafa dělala?? Jediný hezký příběh byl ten se pštrosem. Proto taky nedávám odpad!.(11.5.2012)

Tak mě se to tedy líbilo. Tady nejde o to, aby animace byla brilantní (ovšem špatná rozhodně neni),ale hlavně abyste se pobavili, což Jungle Beat rozhodně splňuje. Já osobně jsem se u některých scén třískal smíchy ;)(18.11.2013)

Lacná animácia, nič moc príbeh ale tie jednotlivé scénky... Scenárista musel byť pod vplyvom ľahkých drog, to je jasne vidieť. Také extrémne hlúposti ktoré sa tu nachádzajú a jednotlivé škodoradostné výjavy ktoré sa dejú zvieratám nenájdete nikde inde. Deti sa na tom zasmejú a veru aj ja hehehe.(12.3.2017)