poster

Let There Be Light

 • Kanada

  Let There Be Light

 • Velká Británie

  Let There Be Light

Drama

USA, 2017, 100 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • kaylin
  odpad!

  5 % za Kevina Sorba, který se tu hodně snažil, ale jinak tenhle film nestojí za nic. Říkat, že láska k bohu něco změní, je prostě kravina, člověk si prostě jenom musí uvědomit svoje místo na světě. Nepříjemný, propagandistický film, který se z vás snaží vymačkat slzy. Kevin se dal na režii jen proto, aby prezentoval, v co věří.(12.3.2018)

 • Marze
  *

  Sol Harkins je nejznámější světový ateista a je osamělý. Po zkušenosti blízké smrti se jeho pohled na svět změní. Najde smysl života. Tolik jalová zápletka.V propagaci filmu stojí, že má vyvolat smích a slzy. Sekulární diváci mohou být při sledování překvapeni stejně jako když jsou na rohu ulice zastaveni pouličním kazatelem. Je to dobrý vzkaz špatně podaný. Jednu hvězdu dávám za to, že je to antimuslimské. Žádná z postav není uvěřitelná, ale Sorbo předvádí výborné herectví i když hraje špatně napsanou postavu.(17.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace