Zkažená mládež

Klub vyvolených

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2000, 104 min

• Sonick

Půvabná hlavní hrdinka, krásná a úžasná vedlejší hrdinka, zbytek kočky z golfového klubu a do toho sex, párty, pláže a hlavně chladnokrevné vraždy…Co byste ještě chtěli? A teď trochu vážněji, jasný děj, jednoduché záběry + očekávatelné momenty dávají jednoznačný náznak o slabém filmu. Opravdu dobrou práci však odvedli maskéři a především výkon Susan Ward stojí za to.(7.1.2008)

Rozpočet $24miliónovTržby USA $5,280,035Tržby Celosvetovo $5,284,035(11.8.2009)

Vraždy prosáklé .... sexem. Velice předvídatelné a některé "napěťové" scény jsou legrační.(27.1.2012)

Možno naivná tupôtka, ale mňa to celkom bavilo. Pravda, z veľkej časti najmä vďaka výkonu sexy záporáčky Susan Ward, ktorá bola fakt dobrá. Byť na mieste toho doktora, radšej by sa nechal ňou pretiahnuť ako skončiť s golfovou palicou v zátylku :)) Lori Heuring je tiež kočka, ale ako tej "dobrej" jej pochopiteľne chýbal ten sexepíl tej "zlej", ktorý mala Susan Ward. Akurát by som ešte vytkol záverečnú pasáž, kedy dostane naša hlavná hrdinka viackrát lopatou po tlame, no napriek tomu je až nečakane energická :)(20.6.2016)

• klerik

Na oko pekné, na mozog tupé ako hrom. Divoké "zvraty" rozosmejú, ale kuká sa na nich fakt dobre...(14.12.2007)

• - Na stránkách rottentomatoes.com má snímek hodnocení jen 2 kladná procenta. (Terva)

• - Film byl hodnocen na dostupnost R, ale sexuální scéna mezi Brittany (Susan Ward) a Henrym (Daniel Hugh Kelly) byla příčinou zvýšení na PG-13. (Terva)