James ukáže své skryté nadání, Alyssa se popere s mazaným vedoucím benzinky a Eunice udělá překvapivý objev. (Netflix)

Trevor

James s Allyson za pomoci chlapca Froda z obsluhy čerpacej stanice túto vykradnú a v ukradnutom aute pokračujú ceste za otcom Allyson. Detektívovia Noon a Donaghue vypočujú matku Clivea Koscha Floru kvôli obvineniam zo sexuálneho násilia, ktorého sa mal dopustiť ako učiteľ na vysokej škole. Flora najprv detektívov vyhodí, ale ozve sa v nej svedomie a na stanici prinesie kameru s nahrávkami svojho syna, na ktorých týral ženy. Detektívovia tak veria, že vražda Clivea bola sebaobranou a teenagerov obvinia iba zo zabitia. Dostanú správu o tom, že deti vykrali benzínovú stanicu a James s Allyson nakoniec zazvonia pred dverami otca dievčaťa. V niektorých fázach to vyzeralo skoro ako road movie, avšak aspoň prepadnutie čerpacej stanice epizódu trochu oživilo. ()

Necrotongue

Šestou epizodu bych ohodnotil čtyřmi hvězdičkami, protože tvůrci ani tentokrát nepolevili v kvalitě, ale musel jsem přidat i pátý kousek za přepadení benzínky. Skvěle jsem se u něj pobavil, anglický humor mi prostě sedí a tady ho bylo plno, i když zrovna neřval a nemlátil do činelů. ()

Dr. Hawkeye

Začíná se to zamotávat. Policie má v ruce konečně důkaz, který by pro Alyssu a Jamese mohl být polehčující okolností, nicméně zabití je zabití, i když k němu došlo v sebeobraně. No, snad nedopadnou jako Bonnie a Clyde... ()

• V epizodě se objeví stříbrný Opel Monza 3.0E z roku 1983. (J.F.B.)