Epizoda 1 (S02E01) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller / Komedie / Dobrodružný / Romantický

Velká Británie, 2019, 25 min

Režie:

Lucy Forbes

Předloha:

Charles S. Forsman (komiks)

Scénář:

Charlie Covell

Kamera:

Benedict Spence

Hudba:

Graham Coxon

Producenti:

Jenny Frayn

Střih:

Tony Kearns

Kostýmy:

Emma Rees
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (10)

 • bart_
  *****

  Je k neuvěření, že od tohoto prvotního britského seriálového zjevení uplynuly již dva dlouhé roky, a já až do nedávné doby seriózně nedoufal, že se pokračování vůbec dočkáme. Díky všem bohům se tak stalo a my se dočkali parádního zpestření příběhové hloubky.(11.11.2019)

 • Dr. Hawkeye
  ****

  Výborný úvod do druhé série, který přivádí na scénu novou postavu Bonnie, bývalou Kochovu milenku, která se chce pomstít za jeho smrt...(23.1.2020)

 • Necrotongue
  ****

  První epizodu druhé sezóny jsem ohodnotil poněkud rozpačitou čtyřkou, protože mám z postavy Bonnie nedobrý pocit. První má myšlenka patřila tomu, že se zase někdo cítil být dotčen nedostatkem barev a upozornil na neplnění kvót. To už jednoho fakt přechází humor. 4*-(28.1.2020)

 • ALIENka_
  ***

  Nějaký seriály by prostě jenom měly bejt minisérie o jedný sérii, což samozřejmě Netflix nedělá, takže všechno musí vzápětí posrat aspoň několika dalšíma sériema, který sprzní všechno, co jde. Nová postava je nezajímavá, jak svině a její příběh by dokázalo vytvořit i 5ti letý děcko s ADHD. Sakra první série taky nebyla perfecto, ale bylo to aspoň taková pičovina na zrelaxování, tady tohle je slabej odvar čehosi. Hodnocení: 5/10(6.4.2020)

 • Trevor
  *

  Práva na vynikajúci seriál získal v roku 2018 Netflix a hneď to je cítiť. Keďže bol seriál na pomery Netflixu príliš konzervatívny okamžite je do seriálu obsadená afroameričanka Bonnie, čo by samé o sebe samozrejme nepredstavovalo najmenší problém, ak by dokázala hereckým výkonom zapadnúť medzi svojráznu dvojicu James a Allyson z prvej série. To však nevyšlo a napriek naďalej vynikajúcej hudbe sa čaro prvej série vytratilo. Skrátka, Netflix má erotické ruky a čoho sa chytí, to doj**e. Starý, otrepaný vtip, bohužiaľ pravdivý. Potom narazíte na internete na článok mentálne zaostalej novinárskej nuly z Refreshera, ktorá sa zadúša nad vynikajúcim seriálom od Netflixu a obraz o tom, kto pravidelne prispieva na účet tohto plátku pre mladú generáciu je Vám ihneď jasný.(6.11.2019)

 • Sayko
  ****

  Tak jsme se konečně dočkali! Po napínavém ukončení posledního dílu první série zde však není žádné vysvětlení, rovnou jdeme tvůrci nahazují nový příběh, který nás skvěle vtahuje do děje. Prakticky pokračujeme ve stejných kolejích, stejná hudba, scénografie i humor. Inu nevadí, vypadá to, že mají tvůrci pořád co nabídnout, zatím jsem se nenudil.(13.12.2019)

 • maruna0007
  ***

  Sere mě postava Bonnie, proto dávám 3*, protože takhle blbá postava se jen tak nevidí. Těším se až se vrátí na obrazovky, naše hlavní duo. :)(7.11.2019)

 • leo430
  ****

  Vůbec jsem nevěděl co od pokračování čekat a byl jsem zvědavý, co tvůrci vymyslí.. A vymysleli to teda bravůrně.. Nemůžu se dočkat dalších dílů.. Úvod to byl slušný, ale chyběli mi tam naši hrdinové..(14.5.2020)

 • LachtanShows
  *****

  Nebyl jsem předloni mezi těmi, které tenhle spíše experimentální britský teen seriál úplně uchvátil, oněch 8 dvacetiminutovek jsem ale zhlédl a s očekáváním druhé série jsem byl i zvědav, kam se bude příběh po těch bizarních událostech ubírat. A k mému překvapení se zde rýsuje velmi pozoruhodná pointa.(6.11.2019)

 • Tobias18
  **

  30%.(2.2.2020)