Epizoda 4 (S02E04) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller / Komedie / Dobrodružný / Romantický

Velká Británie, 2019, 25 min

Lucy Forbes

Předloha:

Charles S. Forsman (komiks)

Charlie Covell

Benedict Spence

Graham Coxon

Jenny Frayn

Tony Kearns

Kostýmy:

Emma Rees

Tentokrát dostalo prostor téměř až melancholické polemizování nad bezvýchodnosti situace se vskutku kuriózním rozuzlením.(11.11.2019)

• Trevor

Rozhovory medzi Jamesom a Allyson už nie sú to, čo v prvej sérii (ako som už spomínal zmenil sa nielen scénarista) postava Bonnie mi pripadá úplne mimo a takmer zbytočná, aj keď je celý dej postavený na jej pokuse o pomstu. A v neposlednom rade dvojica hlavných protagonistov je opäť o 2 roky staršia a skrátka to hranie sa na mladších teenagerov na prahu dospelosti im už tiež nejde tak dobre ako tomu bolo v prvej sérii. Rovnako tak zobrazenie ich myšlienkových pochodov v prvej sérii bolo podstatne lepšie ako je tomu teraz.(6.11.2019)

Kupředu to táhnou už jen hlavní herci a jejich skvělý postavy, jinak je to podstatně slabší než první série a nečekám, že by se to zlepšilo, nedává mi to moc důvodů pokračovat dál.(23.11.2019)

Začínám na sobě pozorovat, že vždycky když se začne děj víc točit kolem postavy Bonnie, moje spokojenost se snižuje. Neříkám, že byly události v motelu nezajímavé, to určitě ne, pro mě ale tenhle seriál dělají James a Alyssa a přes to vlak nejede.(28.1.2020)

Tak druhá série jede v nápadně melancholickým až depresivním duchu a to se mi kurva líbí! Bonnie tam pořád působí tak nějak divně, teda oni jsou tam snad divný všichni, ale ona je tak normálně divná, takže mi tam moc nesedí (jestli to dává smysl teda). Každopádně ten konec se smrtí jednoho zoufalce někde na kraji světa s řeckejma kořenama se fakt povedl! Hodnocení: 8/10(6.4.2020)