The End of the F***ing World - Série 2 (2019) (série)

Epizoda 6 (S02E06)

(epizoda)

Alyssa se rozhodne, že je čas vyřešit situaci na domácím poli, James se snaží vymyslet nový plán a Bonnie s novou dávkou energie pokračuje na svojí cestě za pomstou. (Netflix)

Necrotongue

Podobně jako v předchozí epizodě jsem nebyl s děje v tomto dílu dvakrát nadšený, přesto jsem lehce přidal na hodnocení, protože jsem se přece jen o něco víc bavil. Určitě to bylo dáno i prostorem, který dostali po svém rozchodu obě hlavní postavy. 4*- ()

LachtanShows

Tak trochu kriminální nádech už nám pořádně houstne, jsem zvědavý, jak bude naloženo s osudem Bonnie. Nepředpokládám, že by se jí podařilo dosáhnout svého cíle. Ale v tomto seriálu je možné opravdu všechno. ()

Trevor

Paradoxne až opätovné rozdelenie Jamesa a Allyson seriálu vrátilo šťavu a záver tejto epizódy ma prinútil ihneď si zapnúť nasledujúcu, avšak to neznamená že týmto dali autori zabudnúť na nezvládnutý úvod série. ()

ALIENka_

Už to vypadá trochu zajímavějc, ale pořád se nic moc neděje, každej jezdí sem a tam a při tom má pár flashbacků. James teda zjistí, že Bonnie asi nebude úplně v pohodě a Alyssa se rozvede s manželem. No konec každopádně zajímavej a doufám, že příští epizoda bude dobrá jak sviň. Hodnocení: 6/10 ()