The End of the F***ing World - Série 2 (2019) (série)

Epizoda 8 (S02E08)

(epizoda)

Alyssa, která se zoufale snaží zahnat vzpomínky na noc u Clivea, najednou zmizí a James z toho zpanikaří. (Netflix)

Necrotongue

Finální epizoda druhé sezóny a zřejmě i celého seriálu se tvůrcům vcelku povedla. Velkým kladem pro mě byla absence Bonnie, oba hlavní hrdinové tak dostali dostatek prostoru, takže jsem si mohl užít návrat pachatelů na místo činu i rozptýlení otcova popela. 5*- ()

ALIENka_

Moc sice nejsem na takový ty šťastný romantický konce, ale jo, tady jsem ráda, že to skončilo tak, jak to skončilo. Upřímně doufám, že už žádná další série nebude a Netflix mi tedy nezprzní další dobrej seriál. Takhle to už je skvěle zakončený, a už to nechte odpočívat prosím, nechci na tenhle seriál vzpomínat s pachutí na jazyku. Hodnocení: 8/10 ()

Dr. Hawkeye

Moc hezký závěr. Nebo to nebyl závěr a můžeme se těšit na třetí sezónu? Obecně mi tato druhá přišla temnější, vážnější, ale zároveň o něco nevyrovnanější. To ale nic nemění na faktu, že jsem ji zhltnul za jedno odpoledne... ()

Trevor

Absencu Jonathana Entwistla je cítiť v celej sérii a rovnako tak aj v poslednej epizóde. Bohužiaľ seriál už neponúkol tak výborný dej ako tomu bolo v prvej sérii a pochopiteľne má teraz vyššie čísla, keďže fanúšikovia ktorý si k postavám vybudovali bližší vzťah tento záver privítali. Ako nestranný fanúšik som si prvú sériu vychutnal, v druhej mi to pripadá už skôr ako bad romance Ale vďaka aj za to. ()

LachtanShows

Všechno jednou končí a já jsem rád, že se svého závěru dočkal i tento seriál, u něhož jsem nedoufal ani v řadu druhou. Ta ale odstartovala tak napínavě, že jsem za ni nemálo vděčný. Na její vyvrcholení se ale již nikdy nesmít navázat, jedině by jej to poškodilo. ()