poster

The End of the F***ing World (TV seriál)

Komedie / Drama

Velká Británie, 2017, 2 h 43 min (Minutáž: 8x25 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petisek
  *****

  Nečakané prekvapenie! Výborná seriálová jednohubka, ktorá poteší netradičným námetom, britským čiernym humorom, filmárskou originalitou, výborným soundtrackom a výberom ústrednej hereckej dvojice. Tých dvoch, bez ohľadu nato, ako veľmi strelene sa chovajú, proste musíte mať radi a držíte im palce na ceste na koniec poj***ného sveta.(7.1.2018)

 • Yoda sama
  ****

  Podľa skutočného príbehu, všakže? Pretože z toho ten cynický pohľad tínedžerov (ne)dobrovoľne odtrhnutých od tejto doby priam sálal. Ro-zto-mi-lý minivýlet s roztomilými postavičkami/ rozprávačmi, ktorý využíva svoj koncept uvážene a nehrotí to do absurdných momentov, len to ostáva príjemne čierno humorné so zdvihnutým prostredníkom a nezapnutým pásom až do finálnej emočnej konfrontácie. Love how they love.(1.2.2018)

 • spacylemon
  *****

  Saďourskej pošuk a jeho deprivovaná postpubertální kámoška jedou na výlet... prvotní euforický pocit z útěku z všednosti se sice postupně přelomí ve slušnou depku, ale vždyť to znáte, nic netrvá věčně; noco, aspoň to zkusili :) ...... btw. je vždycky tak osvěžující, vidět v televizi taky ošklivé lidi. A sympatické, že se tvůrci nesnaží dělat z diváka pitomce zbytečně přetaženou stopáží. Pokud si k tomu ještě pořídíte f***ing hipsta lahůdkový soundtrack, tak je to skoro láska.... "Please don't let them get you down / Because you're the only superheroes in our town, lalala..."(17.1.2018)

 • MikyAff
  ***

  Je to divný.. což ovšem neznamená, že špatný. Hlavní hrdinové projdou postupně zajímavou změnou a úplně stejně se měnil i můj postoj k nim. Chvíli je nesnášíš, tu druhou fandíš a tak dokola. Škoda postupnému vývinu událostí. Škoda, že to, co nám zezačátku tvůrci rádoby slibovali, se nakonec zvrtlo v něco úplně jiného. A pro mě teda i škoda toho konce.(14.1.2018)

 • vyfuk
  ****

  Dokážu si představit, proč to oslovilo tolik lidí ve výsledku. Něco takového není obvyklé na vidění, už jenom tou atmosférou, že se to celé odehrává v Anglii, je to nekorektní, bláznivé a v podstatě takové trochu beze smyslu. Je to takový humorný nekonečný road trip a směska událostí, které do sebe postupně zapadají. Dokážu si představit, jak se někdo královsky bavil, když toto vymýšlel. Nedivím se mu. Pro mě to nebylo nic dokonalého, převratného, něco co by přineslo originální osvětu. Ale bavil jsem se. Docela dost a to se počítá.(4.2.2018)

 • - Seriál byl inspirován stejnojmenným komiksem od Charlese Forsmana z roku 2013. (Nelitos)

 • - Spoiler: Jak se děj v seriálu vyvíjí a James (Alex Lawther) se postupně stává více lidským a méně psychopatickým, mění se i jeho oblečení z tmavých barev na světlejší a barevnější. Souvisí to s vývojem jeho osobnosti. (Nelitos)

 • - Jessica Barden je jediná herečka, která si zopakovala svou roli z krátkého filmu TEOTFW (2014). (radecacek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace