Série(2) / Epizody(16)

rionka

hrozne zvlastni pocin. rada scen mi vubec vtipna neprijde. nicmene je to absurdne realisticke. z pohledu asociala az bolestive. po celych betlemech serialu s krasnymi vyzehlenymi modelkami jsou tady skutecni awkward lide s kruhama pod ocima, spinavyma hadrama a nesmirnym psychologickym nakladem osamelosti. kamera a vizual naprosto super, vyborna hudba a stopaz taky sympaticka. i presto si to nedam znovu, bylo to moc... too much. ale je to nesporne zajimavy koncept. druha serie pribeh krasne uzavrela. ()

diahexik

První série je o dvou děckách, co utečou z domova a díky spoustě hloupejch a nerozmyšlenejch rozhodnutí se dostanou do obrovskejch problémů. Postavy jsou sympatický, humor funguje a k tomu všemu jsou všude fakt nádherný scenérie. Chvílema je to jako neskutečně pubertální Pulp Fiction s romantickou zápletkou. Ze začátku to vypadá jako prkotina pro děcka, ale s rozvinutím děje si člověk k postavám začne dělat vazbu a začne ho zajímat, jak dopadnou. Pět hvězd. Druhá série z nějakýho důvodu vyměnila humor za drama, o čemž nemůžu říct, že by to byl dobrej krok. V první sérii hybatelem celého děje byla Alyssa, James byl člověk, co jejím hloupým nápadům dopomáhal a snažil se, aby všechno nějak dopadlo. V druhé sérii se to otočilo, James je ten, který hýbe dějem a Alyssa je jen jeho společnice, která občas pomůže. S její změnou mám asi největší problém. Chápu, že si prošla opravdickým peklem, ale její postava bez náboje vůbec nefunguje. Celá série je vlastně jen o tom, jestli spolu James a Alyssa budou, což se protáhne na osm epizod, ze kterých by člověk mohl prvních sedm přeskočit a stačilo by mu to. Jsem zklamanej, protože začátek je slibnej, ale pak všechno upadne jen do divnýho kolotoče romantickejch pocitů s úplně dementní kriminální zápletkou. Dvě hvězdy, obrnuda. ()

terhulinka

Další nadhodnocená kravina. Dva nevděčný rádoby drsňácký smradi. Dialogy se snaží být strašně cool, přitom jsou neuvěřitelně trapný a nuda. ()

Arigato

Zcela nevšední, místy skoro až absurdní, velice svižná minisérie plná černého humoru. Zpracování nemá chybu. Režie, střih na jedničku, líbí se mi i ten melancholický nádech a výběr hudby je naprosto perfektní. Ačkoliv mi ústřední dvojice po prvních dvou dílech vůbec nesedla, nestačil jsem se sám divit jak rychle jsem si ji nakonec oblíbil. Herci jsou neokoukaní a dost mě baví. Svěží jednohubka, která ale dozajista neosloví všechny. ()

Matyspa

Něco naprosto neskutečného. Nerad hodnotím, když jsem neviděl celý seriál, ale tohle je ta nejlepší nejdivnější věc, co jsem kdy viděl. Prostě top, 5 hvězdiček je samozřejmost. ()

jaytothezee

Vyborne. Coming of age zaner mam velmi rad, taktiez britsky suchy humor, vyborny soundtrack a trochu tej spravnej bizarnosti. Pri niektorych momentoch som sa prichytil ako sa nahlas rehocem. Okrem jedneho slabsieho dielu je to vyborny binge watching az do poslednej sceny, ktora tak trochu pripomina koniec jedneho filmu z francuzskej novej vlny. ()

JenomDominik

“I didn’t know where we were going, or when I was gonna kill her, but I punched my dad in the face and stole his car. And that felt like a good place to start,, Už od shlédnutí traileru jsem věděl, že mě to bude bavit, ale nečekal jsem něco takhle originálního a nápaditého.... That’s f***ing five stars! ()

ProfChudak

Vlastne taký fajn 2,5 hodinový filmík. Dávam 5 hviezd za prvé diely (hlavne úplne 1., ktorý je dokonalý), super hudbicu a hlavne Jessicu Barden, ktorá je herecky skvelá + jej angličtina je ako balzam na (d)uši. O teenage vzburách bolo natočeno plno filmov, napísano mnoho kníh, tento miniseriál je ale predsa spešl svojou bezprostrednosťou, psychologizáciou hlavných postáv i neustálym WTF efektom (preto ten názov?) Ku koncu sa to už trocha vlečie a koniec bez konca, takže si netflixáci asi nechali otvorené dvierka pre možné pokračovanie. Ak bude, dúfam, že bude rovnako f--ked off. ()

MadyDollar

Jak výbornej rozjezd, tak strašně upadající konec. Zezačátku tam jsou fakt chytrý a chytlavý dialogy, ale vyvine se to v naprosto nezajímavou historku s nezajímavejma postavama. Dokážu si představit, že pro určitou zájmovou skupina to bude pecka nade vše, ostatní to uvidí jako průměr. ()

nate_DAVE

Vynikající záležitost. Začátek totálně zvracenej, uchylnej, krvavej a divnej, potom takova uz bohužel normalni klasika doprovazena naprosto famózní hudbou a finalni píseň stejná jako ve filmu mother to skvěle celé zakončila. Nebýt tuctoveho děje druhé poloviny serie, dal bych bez váhání plný počet. ()

AceDandelion

Za mě 5*, nemám nic, co bych tomu vytkla. Klobouk dolu obema hercum hlavnich postav, oba jsou skvělí ! Serial jsem zkoukla na dvakrat a fakt me bavil ! Je to krátký, svěží, vtipný, drzý, zvrhlý, nemorální, ulítlý a zároveň dostatečně dramatický. Doufám v druhou sérii, protože jestli nebude a opravdu to skončilo takhle, tak budu muset tento snímek označit jako ten nejkratší, co mi zlomil srdce. ()

Desmi

Začátek seriálu byl vynikající, postupem času mě ale přestal šokovat. Závěrečný díl, ačkoliv dopadl dramaticky a vlastně bez odpovědi, nezpůsobil velkou chuť vědět, jak příběh dopadne. Těch 25 minut je na takovouhle kravinu opravdu tak akorát. ()

theBandicoot

Rozjezd seriálu je naprosto dokonalá směsice humoru a zábavy. Děj je docela absurdní, ale právě to je jeho stavebním kamenem vtipnosti, hlášek a chování postav. Kvůli krátké stopáži cca 20min na 1 díl nejsou žádné hluché místa, ikdyž druhá polovina děje už mi přišla o něco pozvolnější a o poznání horší. // Za mě 80% ()

KoudyTheAlko

Super mini série která je crazy a stáhneš jí za jeden den jak nič! (áno napsal sem nič!) Neváhej a dej si tenhle příběh o dvou úleťáckejch blázíncích. / Druhá série rozhodně nic nezkazila, možná naopak. ()

Dejfajz

Wow. Vůbec nechápu, co jsem to zrovna viděl. Na začátku seriálu si říkáte něco jako "Co to má být? Myslí to jako vtip nebo to myslí seriózně?" Pak se stane pár věcí, který prostě ani nechápete, jak se staly. První čtyři díly jsem si říkal "Líbí se mi to vůbec?" Byl jsem strašně zmatený. Ale pak se všechny věci změnily, hlavní postavy jsem si doopravdy zamiloval a s tím i celej ten seriál. Zaujal mě přesně tím, čím asi zaujat měl. Líbí se mi proměny těch hlavních postav, kdy můžeme ze začátku slyšet, co si myslí, ale zároveň říkají něco jiného. A na konci seriálu říkají oba sami sobě přesně to, co si myslí. Jo, možná to je nakonec víc o lásce než o tom, čím to bylo na začátku, ale tím jo to právě možná ještě zajímavější. Opravdu skvělá podívaná. Dávám skvělých 90%! ()

Doggie773

Asi nejdivnější a nejvíc psycho seriál, co jsem viděla. Seriál má sice jen dvě hlavní postavy o kterých se točí celý děj ale víc jich ani nepotřebuje a to je na seriálu to unikátní. Už jen první série vám ukáže velké rozvinutí obou charakterů, kterým by jste v některých chvílích nejradši vrazili facku a ono se taky není čemu divit když je jeden z nich psychopat a pak holka, která má problémy s chováním ale i přesto si uvědomíte, že je vlastně máte docela rádi. Seriál se může pyšnit kamerou a střihem. Oba představitelé hlavních postav si zaslouží obrovský potlesk, protože jejich herecké výkony byly neskutečné. ()

hrackabanan odpad!

Pro někoho kdo asi vůbec nechápe a nikdy nepochopí britský humor (jako já), kterého je v tomto seriálu přespříliš, to bude jen velký cringe zážitek. Shlédla jsem první 4 epizody - už nikdy víc! *krev tekoucí z očí a uší* ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot