Parmanu: The Story of Pokhran

• Indie परमाणु-द स्टोरी ऑफ पोखरण (více)

Andrea1717

Som trochu v rozpakoch, je to na základe skutočnej udalosti, takže je to zrejme dosť realistické čo sa týka faktov, ale aj tak ma to zaujalo, je to kus histórie a fakt sa na to dalo dívať. Vytrženie sa nekonalo, pre Indov je to určite iný pohľad, vlastenectvo z toho len kypí, aj keď nie som si istá, či by som ja na svoju vlasť bola práve z tohto dôvodu hrdá. Na Johna sa dobre díva, ale je trošku prkenný herec, sem sa hodil, tu príliš emócií nebolo, ktoré by musel hrať. Chvíľami mi celá ta sranda s odpaľovaním bômb, prišla ako keby sa deti hrali na pieskovisku. ()

rigby

Nemohu souhlasit s tím, co film oslavuje. Možná jako Ind bych se cítil hrdý, ale tuto dávku nacionalismu jsem prostě nemohl rozdýchat. Navíc film je hodně rozvláčný a chybí mu hlubší atmosféra. Ani k hlavnímu hrdinovi, ani k nikomu dalšímu jsem si za ty dvě hodiny nedokázal vybudovat žádný vztah kromě lhostejnosti. I když je film natočen na rozdíl od jiných indických filmů téměř západně, nedokáže oslovit, snad jen pro většinu z nás neznámými fakty. ()