Drive

Drive

Akční / Krimi / Drama

Indie, 2019, 147 min (Alternativní: 119 min)

Není to úplně špatný film, má skvělé obsazení (nebýt Jacqueline a Bomana, tak by bylo moje hodnocení ještě nižší) a zajimavou i když tuctovou zápletku, krásné exotické lokace. Co však pokulhává je v první řadě scénař, divák by měl být asi překvapený dějovými zvraty, ale to se tvůrcům tak nějak nedaří a děj je dost předvýdatelný, díky čemuž se divák většinu času nudí a čeká na to kdy to už konečně přijde. Hudební složka filmu (písně mě moc nebavily a občas jsem je dokonce i přeskakoval, abych to utrpení zkrátil) se taky zrovna nevyvedla (krom úvodní písně), což zamrzí dvojnásob, ptože kdybych chtěl bezduchou akční podívanou bez písniček, pustil bych si něco z USA. Až teď při psaní komentáře si všímám, že jsem viděl na Netflixu zkrácenou verzi, je tudíž možné, že by bylo moje hodnocení jiné, kdybych viděl plnou verzi (147 minut).(1.11.2019)

Filmu nechýba švih, to je fakt, chýba však okamih prekvapenia, dej bol silno predvídateľný, romantická línia nikde, piesne nič moc, úprimne, nebiť predstaviteľov hlavných hrdinov tuctová záležitosť. Páčil sa mi ten odkaz s Kingom na Dilwale, kde sa Bomani tiež tak volal, možno náhoda a možno nie, v princípe to nie je nudné, ale ani waw!(1.11.2019)