Pokud nemůžete večer usnout ( stejně jako hlavní hrdina tohoto filmu a vlastně i já :o) vřele vám doporučuji tento snímek. Sice neusnete, ale zaručuji vám, že se skvěle pobavíte a těch 115 minut nebude v tomto případě žádnou ztrátou. Největší předností tohoto snímku jsou bezesporu herecké výkony obou hlavních představitelů. Jak Jeffa Goldbluma jako leteckého inženýra a nespavce Eda Okina, tak i krásné Michelle Pfeiffer v roli Diany a v neposlední řadě fakt, že snímek se nebere zcela vážně a zejména při scénách honiček se " záporáky " se budete náramně bavit. Jako příjemný bonus, skvělá píseň B.B. Kinga - Lucille, provázející vás celým filmem a přesně padnoucí do atmosféry celého snímku. p.s. škoda pouze té závěrečné přestřelky, která se k celkové atmosféře celého snímku nehodí a trochu kazí dosavadní dojem.... p.s.2 The king lives.... :o)(31.8.2009)

Tak zvaně starý dobrý poctivý film. Anebo ne? Jen jedna z mnoha příček, po kterých vystoupala Michelle Pfeiffer na absolutní vrchol. Velice to zestárlo a nemám potřebu to vidět znovu, už jenom pro tu pravidelnou sinusoidu pomalých obyčejných dialogů a sterilní akce. Na druhou stranu pro případy nespavosti to má své kouzlo a jsou tu zajímavá camea.(10.2.2010)

Příjemný filmeček s velmi slušným obsazením, bohužel občas neví, jestli má být komedií nebo thrillerem. Což je škoda, protože Mišce a Jeffovi to moc sluší. Ve své podstatě ve filmu o nic moc nejde, jen Goldblumův hrdina je zapleten nešťastnou náhodou do honičky po Pfeifferové, která má drahé kameny a honí ji skupina iráčanů. Jeden z mála filmů, kde uvidíme Michelle Pfeiffer skoro zcela tak, jak ji Pán Bůh stvořil. Hudba: Ira Newborn.(8.9.2009)

Jeff "Moucha" Goldblum trpí insomnií a tak se jede Do noci projet. Tím sledujeme nejen jeho eskapády. Into the Night překvapí decentním humorem, který je velmi příjemný. Koutky se mi nejednou pozvedly. Landis se také objeví v jedné roli (a také rozesměje). Jedním slovem nádherná Pfeiffer (jak také jinak) se nám cudně odhalí a opravdu JE na co se koukat. Na dnešní uspěchanou dobu by snímek potřeboval mírně zkrátit, ale na zlaté osmdesátky je ideální i pro rande v kině. Romantika se kupodivu (ne)koná.(9.3.2009)

Jak já Edovi rozumím. Také jsem měl období, kdy jsem se pár let pořádně nevyspal. Kdybych v té době byl ještě oblažen zjištěním, že je má manželka nevěrnice nevěrná, tak bych také rozjel rozdýchat její mimomanželský sex v noci na letiště. Proč na letiště? Protože pouze tam skáčou nádherné blondýny v ohrožení do vozů zmatených intelektuálů. A jelikož tam na Eda zrovna jedna zbyla, tak já jsem si tento snímek mohl před výživným spánkem pořádně užít.(1.6.2012)

• - Režisér John Landis získal na Cognac Festival du Film Policier zvláštní cenu poroty. (Rodriguez)