The Making of 'Thriller'

• USA Making Michael Jackson's Thriller (více)
všechny plakáty

Tato videokazeta vyšla 14. prosince jako vůbec první ve své kategorii. Jen za první měsíc se prodalo 500 000 kusů a celkově s více jak milionem prodaných kopií se stala nejprodávanější videokazetou všech dob. Film zachycuje Michaela a jeho tým v zákulisí, v tanečním studiu s Olou Ray i v maskérně, kde se postupně za pomoci složitého líčení promění ve vlkodlaka. Film doplňuje videoklip s bratry Jacksonovými k písni Can You Feel It a písně z alba Off The Wall. (Roman.Ticka)

TheMaker

º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ THE KING OF POP FOREVER !!¸„ø¤º° ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨°º¤ø Michael's the BEST!!!! I ♥ you ()

Paity

Račte se usadit a podívat se jak se natáčel možná nejznámnější videoklip všech dob. A také klip, který zná snad každý. ()

jprmusic

Klip Thriller stál ve své době neuvěřitelný 1 mil. dolarů (pokud mám správné informace). A za to se na začátku osmdesátých let dal natočit celovečerák. Tohle "Making Off" ukazuje, proč se z Thrilleru stal nejlepší klip všech dob - absolutně kreativní Jackson byl totiž jedinej, kdo měl kvalitu a vizi něco tak novýho a mimořádnýho natočit, a hlavně na to měl prachy. ()