• Tetsuo

Na to už fakt skoro není slov. Totální everyday patriarchy bullshit každou půlminutu. Polovina jakože vtipů pointovaná větami "To nemůžeš pochopit, protože jsi chlap/jsi ženská". ________ Svět, ve kterém v časopise Playboy nemají HR oddělení a na recepci může ze dne na den pracovat kdokoli, s kým ani nikdo nepodepsal smlouvu; film, kde se finální Noc talentů odehrává ve dne; svět, v němž majitel časopisu je větší šupák než vyhozený šéfredaktor; mediální prostředí, kde úplně neschopný blbec dostává novinářské ceny; fantasmagorie, v níž údajný feminista okouzluje ženy neustálým "mainsplainingem", což je přesně to, co by dělat neměl. __________ Film, co vypadá, jako by ho napsal Michal Viewegh po mrtvici (viz slavný sloupek, kdy se proměnil ve svou ženu a pak si sahal na prsa a do kalhotek), ale napsali ho Radka Třeštíková a Rudolf Havlík po opici nebo lobotomii. Ani Po čem ženy touží s Gibsonem nebyl žádný zázrak, ale aspoň nějak držel scenáristicky pohromadě. Tento film drží asi jako pochroumaná záda Jiřího Langmajera a má inteligenci Dominiky Myslivcové. ________ Chcete-li to ve zkratce: Je to podobná romantická komedie jako Mechanický pomeranč. Čiré utrpení.(19.9.2018)

Na tenhle film jsem šel v podstatě jen díky tomu, že mezi filmy na které jsem chtěl jít, bylo tak velké okno, že se mě v tomhle mrazu nechtělo bloumat ani po ulicích, ani po knajpách, takže jsem zaparkoval prdel i na tenhle biják a světe div se, byl jsem velmi příjemně překvapen. Nebylo to žádná křečovitá legranda za každou cenu, ale dobře napsaný vedlejší postavy, skvěle přihrávaly Karlovi i Karle, aby celá zápletka mohla vyniknout, nenuceně a uvolněně. Sara Sandeva docela kočka, Langoš má na podobný postavy patent, mluvím o té první části no a Anna na mě sice působí sympaticky, ale hrozně mě vadí její hlasový projev, na něm by měla zapracovat. Kéž bych se u všech našich komedií cítil tak v pohodě jako tady.(28.11.2018)

Trošku jsem se bál toho nápadu. Bál jsem se hlavně toho, že se bude opakovat stará známá, tisíckrát omletá myšlenka, a nic nového nepřinese. Musím ale říct, že film má obrovské štěstí na herce. Jirka Langmajer a Anička Polívková jsou prostě bombastičtí. Dokonce u Aničky ty její grimasy nemají prostě chybu. Ten její přerod je neuvěřitelný. A dokonce i scénář hláškami nešetří a tak to tady docela slušně odsejpá. Pořád je to ale libivá česká komedie v koprodukci Primy. Každopádně ale musím uznat, že když už se nějaká komerční televize do podobných filmů trefí, tak Prima docela s úspěchem.(2.10.2019)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $4,114,000▐ Pre mňa až trošku nečakané prekvapenie, na tunajšie pomery urobiť remake amerického Po čom ženy túžia, no fúha. Konečne taká stráviteľnejšia komédia, aj keď Anna Polívková hneď na prvý pohľad moc pôvabu nepobrala ale do danej úlohy zapasovala. Fajn je aj Táňa Pauhofová, nekazí. /65%/(3.2.2019)

„TŘEBA TO ČASEM NĚJAK VYPRCHÁ...“ /// Noc zázraků konečně dorazila i k nám a tak se z Lagmajera stala Polívková... Maj kliku, že Po čem ženy touží mě bavilo a taky, že se snažej přijít na kloub všem ženskejm tajemstvím jinou cestou. Polívková má jako babochlap úžasnou ránu (a všimněte si – celej Bolek!...), navíc se povedlo, že to celý tak nějak „zastřešil“ Playboy. Jasný, je to prostoduchá zábava, ale herci si to užívaj, na Táňu se hezky kouká... taková solidní noc zázraků i pro českou komedii. Takže klíďo můžu jít vejš... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Tam dole... nemám nic! 2.) Zjistím, že spousta ženskejch je chytřejší, než vypadá. 3.) Rád bych zjistil, co teda vlastně ženský chcou. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(26.2.2019)

Po delší době opravdu příjemná komedie z Česka. Je to trošku na Americký způsob, ale od našinců to působí svěže. Anna Polívková jako nástupkyně svého otce na komediální scéně je solidní. Potěší i Jiří Langmajer, jen škoda, že v kratší roli a mužské oči láká atraktivní Táňa Pauhofová. Má to příjemné tempo, fungující humor i dobré herce, takže spokojenost. 75%(5.2.2019)

Už jsem z toho věčného kritizování českého filmu, které kolem sebe neustále slyším, tak zmatená, že přestávám umět posoudit, co je, a co není dobrý film. Když si nebudu hrát na odborníka a budu hodnotit čistě na základě pocitů z filmu, vyjde mi, že jsem se pobavila, párkrát nad něčím protočila oči, párkrát se pořádně zasmála, a že se mi film jako celek vlastně líbil. Na druhou stranu mi přijde škoda, že když už někdo nakousl téma postavení žen ve společnosti, že nešel trošku dál, a nedal tomu i jinou hodnotu. Ale tyhle ambice film asi od začátku vůbec neměl. Vystačit si tak musíme s mírně křečovitým rozuzlením a koncem, který asi nikoho nepřekvapí. I tak je to ale dobrý filmový počin a Anička Polívková předvedla hodně slušný výkon. 3*(6.10.2018)

• Djoker

Havlík se jevil jako slušný talent, ale slepenec buranských scének, který dal dohromady s Třeštíkovou, ho posílá zpátky do šedého průměru, jenž skutečně nikoho nezajímá. Fascinuje mě, že se u toho někdo skvěle bavil. Zábavné jsou možná tak nelogické pasáže, které ostentativně popírají realitu.(3.2.2019)

• xxmartinxx

Je mi fakt smutno, jak u nás vypadá rutina. Protože Po čem muži touží není film extrémní svým šovinismem a tupostí (vlastně je skoro bezpředmětné řešit šovinismus - postavy se jako svině chovají vždy vůči všem a vytýkat z toho zrovna tento typ špatnosti je skoro redundantní), protože jiné české komedie poslední doby zašly ještě dál. Špatný je tím, že je sám o sobě přesvědčený, že je "střední cestou" a ve skutečnosti je moudrý a pokrokový - představa, že si autoři myslí, že nastavují laťku, je k pláči.(25.9.2018)

• Dudek

Jako celovečerní snímek funguje Po čem muží touží docela obstojně. Na rozdíl od většiny českých pop komedií drží pohromadě a je jasné kam směřuje. Herecky je na docela snesitelné úrovni a nese prvky vypravěčství, nikoliv jen křepčení a sledu scén naroubovaných na něco co se tváří jako dějová struktura. Problém je však v samém základu a to docela zásadní. Scénář přináší naprosto zbytečně spoustu berliček a menších scén, které prostě nedávají smysl a zbytečně diváka vytrhávají ze sledování. Větší problém jsou ale postavy, které nejsou nositelem žádné myšlenky, ale jedná se jen o naprosto vyprázdněné amorální charaktery. Navíc pokud je hlavním motorem snímku cosi jako poznání žen, je dost smutné, že se snímek zmůže jen na vykreslení žen jako osob, které nesou životní tíhu světa skrze nutnost vypadat dle předpokladů západního světa a trávit spoustu času líčením a oblékáním. A je to škoda, protože některé věci prostě fungují dobře a jako celek je třeba uznat, že to poměrně dobře odsýpá.(3.3.2019)

• Psema

Film o genderové normalizaci, který neumětelsky přechází mezi sexismem a šovinismem a zmůže se jenom na obehranou sbírku klišé vystavěnou na základě požadavků nekonečného zástupu product placementu. Logiku, návaznosti či alespoň snahu o vybudování funkčního filmového světa raději nehledat. Před vypíchnutím očí zachraňují Langoš s Polívkovou a metavtip o erotické inzerci Šteflové.(29.9.2018)

• Gilmour93

Langoš si jede Lajnu, dokud nevytrejduje zvonka za buchtičku a tím získá smysl pro fair-play.. Humor po čase uvízne v bludném kruhu opakování, celý film pak v zobrazování stereotypů a neoriginalitě. Motiv věčného soupeření mezi muži a ženami se scvrkne jen do toho, jak je obtížné se každý den líbit a očekávaná náprava Karla Krále je naservírována slizce líbivým způsobem. Tady bohužel nešlo o to, po čem touží muži, ale platící diváci a podle toho to vypadalo.. Když Anna Polívková vkládala do hereckého projevu praktiky mimů, jako bych v ní někoho viděl..(26.3.2019)

„Přitom vona je úplně jiná. Vona je tak pěkná, ty voči, ty nohy taky má…“ - „A ruce…“ Přesně jak jsem čekal, odpadová hodnocení jsou úplně mimo. Není to žádná pecka, ale ani průser. Nejdřív člověka sice trochu praští do očí nápadný product placement, hned jsem si vzpomněl na Krause („Si mi roztrh sako od Bandiho, ty homoději!“), ale nejsem typ diváka, který by z toho zvracel, spíš to nechtěně pobavilo. V úvodu to solidně táhne Langmajerovo šovinistické hovado, ale pak nastoupí Anička Polívková, která je suverénní a nádherně se tu vyblbla (těžko vypíchnout pár scén, ostatně jen ty artistické kousky na podpatcích musely dát zabrat, ale nejvíc mě asi rozesmála při triumfálním zvedání kola). Lepší vtípky střídají slabší, stejné je to s hereckými výkony, předvídatelnost asi též nikoho nepřekvapí. Konec a vůbec celá ta závěrečná proměna je kapánek sci-fi, ale nic, kvůli čemu bych si rval vlasy. Čistokrevný průměr, nic víc ani míň. „Prosím tě, dej už pokoj s těma tlusťoškama.“ - „Ale vždyť je to hezký, když je holka za co chytit.“ - „Jo, ale ne bagrem.“(17.2.2019)

Obsahuje spoilery: "Vaše kniha Dívka mých snů-se stala hitem...O kom vlastně je?" Rudolf Havlík asi viděl Mezi námi děvčaty. Napadl ho námět o sexistovi, kterého čarodějnice promění v ženu. Uděláme z Langmajera ženskou, kterou bude Polívková. Jak lépe porozumět ženám, než že se jimi stát? Polívkové jsem toho chlapa skutečné věřil. Ona je tady taková mužatka. Celkově jde o milou českou komedie. - 70%.(4.2.2019)

• NinadeL

Havlík a Třeštíková společně napsali českou kopii Po čem ženy touží, ve které před 20 lety lámal rekordy videopůjčoven Mel Gibson. Zatímco jeho první dva filmy byly vysloveným překvapením, tady už začínám o Havlíkově originalitě pochybovat. Po čem muži touží se sice zdá být čistou žánrovkou, která stojí na proměně Anny Polívkové v Jiřího Langmajera (a naopak). O mnoho víc ale nenabízí, všechny ostatní postavy a situace kolem Anny jsou ploché, černobílé, nezajímavé. A Anna sice hlavní roli ustojí, geny má skvělé až k Budilovi, ale lepší materiál bychom jí skutečně přáli nad všechny malé české romkomy.(1.10.2019)

Tak jo, jdeme na to!! Podle názvu jsem očekávala vykradený scénář od Po čem ženy touží (což se potvrdilo). K podobným filmům jsem velmi skeptická a jsem moc ráda, že se to v tomto případě nepotvrdilo. Může za to Anička Polívková, která je z jedna mála komediálních hereček a ustála chlapskou figuru na jedničku. I návrat do "normálu" proběhl s přirozenou elegancí. Za norálních okolností bych dala slušnou trojku, ale v tomto případě tak trochu dorovnávám zbytečně nízké hodnocení jiných živatelů. Nejde o film století, ale také to není žádný propadák.(3.10.2019)

Začne to živým televizním přenosem, který ukončí ostřejší výměna názorů. Právě ta stojí zatrpklého Don Juana místo šéfredaktora pánského časopisu. Vymění ho sympatická, ovšem nezkušená slečna, cynickému šovinistovi navíc jiná ženská, ano, opět ženská, vzápětí nabourá auto, peklo ze života mu dělá i bývalá manželka a vlastně i dcera, jeho mučení ženskými postavami tak ukončí až ocitnutí se v těle opačného pohlaví. Scénář v konfliktu muži versus ženy spoléhá na nejprovařenější klišé, nic nového nebo snad hlubšího absolutně nepřinese. To je potřeba podotknout a zdůraznit. Včetně umělého navozování genderových soubojů. Prostě chlapi koukají na fotbal a chlastají u toho pivo, ženské řeší šminky, jsou neurotické a hledají alespoň trochu normálního chlapa. Na druhou stranu při nízkém očekávání jde o snesitelný kus, u kterého se divák necítí hloupě. Celé to drží poměrně slušně pohromadě, tempo není zlé a divák musí ocenit nejprve solidního Jiřího Langmajera a posléze výtečnou Annu Polívkovou, která dostane ideální prostor ukázat svůj komediální talent. Například vedle pitvořící se Kláry Issové v Zoufalých ženách je její výkon hodný dvojnásobného uznání. I když vlastně po téhle žánrovce nic nového o tom, po čem vlastně muži touží, nevím.(22.4.2019)

Jedna z dalších totálně nenáročných českých výplachových komedií. V tomto specifickém subžánru je určitě s čím porovnávat a musím dodat, že se tenhle film rozhodopádně řadí mezi ty lepší. Samozřejmě, že většina vtipů uhodí na první signální a product placement tu je již tradičně do očí bijící, ale bavil jsem se a občas se i zasmál, jen ten Langmajer tu mohl být více. Cílovka je tedy přesně daná, ten zbytek si raději může pustit “Po čem touží ženy” s Melem Gibsonem.(1.4.2019)

AP ve skvělé formě, trochu dost asexual a lehce přehrávající, protože přeci hraje obhroublého chlapa, navíc Langmajera, který v ženském těle teprve "pochopí" ženy.?! :-)(30.1.2019)

• Hunt

30% dokud je tam Langmajer, působí to dobře, od chvíle, kdy se přemění v Polivkovou je tu (bohužel) přehrávání, trapnost, často nelogicnost. Ztracené téma, ktere např. američané povedeně ztvárnili ve snímku Po čem ženy touží, domácí snimek si vystačí s lahvacema a karikaturama.(9.2.2019)

Za prvé nemám averzi proti českým filmům. Anna Polívková je mi sympatická, a v některých částech filmů se velmi podobá svému otci, což asi byl záměr. Ale dokáže zahrát i půvabnou dámu na úrovni. Matěj Hádek ji hraje dobrého parťáka. Táňa Pauhofová je elegantní. Jiří Langmajer tolik prostoru nemá, ale využije ho. Jeho postava je svá. Nápad filmů není originální ani nic speciálního, ale film jako celek pobaví, což je u komedie účel.(5.11.2018)

• mchnk

Stručně napsáno, dobře sehraný stupidní scénář. Vše bez diskuze drží v rukou Anča Polívková, která se toho jednoduše nebojí, svou ženskost na chvíli odloží v šatně, plně využívá svůj zděděný potenciál a rozesmává publikum od Aše po Brno. Film bez pochyby vypovídá o stavu, jenž panuje v českých kinosálech. Divák, který je natolik otrlý, že dokáže zkonzumovat a hlavně strávit Troškovy flaxy, si pochutná. Bude si lahodit, jak je to tentokrát vše šťavnaté a křupavé. Opačný druh diváka film buď vůbec neuvidí, nebo si jen povzdechne a utvrdí v tom, že čeští tvůrci jdou dál a opatrně po vyšlapané, komediální cestičce, jež sice postrádá důstojnost, nicméně vydělává...v horším případě dál vychovává české publikum. [Kino Citadela - Litvínov].(24.9.2018)

Našinec je měňavec. Z Langoše je Polívka, tedy Anna Polívková, přesněji řečeno, tentokrát ovšem můžeme klidně zůstat u Polívky, neb v mnoha momentech je to celý její tatínek. Pro nafoukaného šéfredaktora pánského magazínu je proměna v ženu velkým trestem a vyloženě si za svůj šovinistický postoj o takový malér koledoval. Naštěstí mu i v ženském těle bylo zachováno jeho vědomí, ne už tak jeho svědomí, načež se jeho lapáliemi můžeme prosmát. Prostřední část patří Polívkové a ta jede s velkou komediální chutí. Nevyhýbá se i teatrálnímu přehrávání, její kreaci to vyloženě neubírá na bodech, je od počátku sympatická a typickou nešikovnost muže, co bojuje s každodenní ženskou rutinou, má v malíku. Má kolem sebe zdatné sekundanty, zejména se svým nejlepším kamarádem Matějem Hádkem dali vzniknout množství legrácek. Elegantní ráz se dostavoval s Táňou Pauhofovou, která po Langošově vyhazovu zaujala jeho místo. A náš hrdina pro změnu zaujme v nové podobě místo v redakční recepci a zlehka kuje pomstu. Námět samozřejmě není vůbec originální, v tuzemsku to ale originální a osvěžující je. Prsty v tom má režisér Rudolf Havlík, který se obešel bez nánosu humoru na jedno použití a servíruje bláznivinku, co má na boj s předvídatelným klišé inteligentní medicínu. Jiří Langmajer jeho film v podstatě rámuje, hlavní hvězdou, která nese humorný tác, je Polívková. Proč se tedy v nekonečném moři nekonečných seriálů a krimi přehršlí zase jednou nepodívat, kterak muž trpí v ženském těle a coby žena šmajdá na podpatcích a absolvuje martyrium s mejkapem. 10/10(9.6.2019)

• InJo

Jako nenáročná oddechovka pro TV by mě to asi nijak neuráželo, ale skutečnost, že takovéhle rádoby uvědomělé gender blbiny, které se snaží být vtipné za každou cenu (a přitom skoro všechno v nich je těžké klišé), v současnosti patří mezi nejúspěšnější tuzemské kinohity, mě nepřestává iritovat. Co se týče žánrových filmů (v tomto případě romantické komedie), snažíme se tvářit hrozně světově, ale jsme stále sto let za opicemi. Btw vlastně nechápu, proč se to jmenuje Po čem muži touží, když se zde řeší primárně ženy a jejich touhy, problémy, způsoby uvažování apod. 40 %(30.9.2019)

Jak nejsem velký fanoušek českých filmů, musím napsat, že u Po čem muži touží jsem se smál od začátku do konce. U komedií je důležité být dobře naladěn a to já byl, takže doporučuji. Polívková byla geniální!(11.10.2018)

• Vančura

Co taky čekat od filmu, v němž hraje Dominika Myslivcová a pod jehož scénářem je podepsaná Radka Třeštíková... ten film je scenáristická ubohost, která je trapná, nevtipná a místy vyloženě dementní (kritika Kamila Fily je zcela trefná a ztotožňuji se s ní). Film je navíc příšerně prolezlý otravným product placementem a některé herecké výkony jsou megatrapas (Navrátil s Konvalinkovou jako majitelé Playboye, haha, tak určitě). Ten film je čistá komerční sračka, která je dokonale odtržená od reality (autoři evidentně v životě v žádné redakci nebyli) a která mě irituje tím, jak uráží mou inteligenci (nechápu lidi, kteří tvrdí, že u komedie nejde pitvat nelogičnosti, protože nevím, proč bych měl u nějakého filmu vypínat mozek jen proto, že spadá do nějakého žánru - ty nelogičnosti tam jsou kvůli neschopnosti autorů scenáře, ne kvůli tomu, že jde o komedii!). Táňa Pauhofová je zde ovšem vrcholně atraktivní (zatím asi nejvíc z filmů, co jsem s ní viděl) a rovněž Sara Sandeva má něco do sebe, byť s herectvím už to žádná sláva není (o hraní na kytaru nemluvě), takže se to nakonec dalo přežít, byť jsem u toho dost trpěl.(13.2.2019)

• nash.

Námět sice nabízel scénáristům, režii i hercům možnost pořádně se odvázat, rozjet to, a ukázat, že jsme ještě nezapomněli točit nápadité a zábavné filmy, bohužel to jediné, co všichni předvedli je křeč, které chybí nápady, jasná vize i známka vývoje, který by měl oporu v ději. Věci se dějí, ne proto, že by to bylo logické a vycházelo to z předchozího dění, ale protože to tak scénáristé chtěli a neváhali kvůli tomu nechat postavy jednat nesmyslně, nelogicky a zcela proti představovanému charakteru. Čemuž napomáhají i herci, kteří jsou spíš prázdnými loutkami než zajímavými postavami. Pomocnou tlapku bohužel nepodává ani humor, kterého je tu doslova homeopatické množství. Smutné je navíc vyznění filmu, které tvrdí, že ženy to mají těžké protože se musí líčit a chodit na podpatcích a skrze toto poznání se šovinistické hovado mění v gentlemana. Jediné kladné body tak sbírá Anna Polívková za to, jak se v mužské roli odvázala a dokonale imituje svého otce. Mimikou, gesty, hereckým projevem.(16.3.2019)

Ak by nenastúpila Karla, tak neviem neviem, či by sa mi oči nekotúľali po podlahe až do konca snímku - v duchu mi nejedenkrát zaznelo slovné spojenie “úplná blbosť”. No Karla sa zjavila, ja si po chvíli hovorím, že celý to Bolek jeho grimasami, gestikuláciou, výzorom, charakterovo a vtipom (ok, bez dodatočného impactu osobnosti alkoholom v prejave) - a ono, je to jeho dcéra (nejak som ju predtým moc neregistroval, respektíve úplne zabudol). Teda film pre mňa zachránený, Anna Polívková zahrala na svoju rolu výtečne a v konečnej fáze aj celý tento komediálny počin dosiahol u mňa ako také uspokojenie. Pozornosť si zaslúži aj šarmantná Táňa Pauhofová, ktorá sem veľmi dobre zapadla (zaradil som si ju ako druhú najvýraznejšiu postavu). ..--55%--..(6.2.2019)

Člověk tady nesmí přemýšlet nad uvěřitelností příběhu, je to střeštěné, ale je to vcelku zábavné, Jiří Langmajer ve své nejtradičnější roli, tedy aspoň v té první půlce, Anna Polívková se pro roli "mužatky" narodila, to jí fakt sedne a zahrála to skvěle. Praštěný ale zábavný.(2.10.2018)

Za mě hodně vtipná podívaná, i když chvílemi trochu jednoduchá a primitivní. Polívková naprosto excelentní výkon!(3.2.2019)

• Ivoshek

Je to takový slabší průměr. Na jedne straně se docela povedly vtípky hned na začátku filmu. Na druhou ale film vlastně jen jede na moderní vlně kritiky chlapů a je strašlivě schematický a předvídatelný. Podotýkám, že Langmajer i Polívková (ona vypadá úplně jak Bolek, úplně...) umí hrát a dobře se na ně kouká. Jenže co s tím, když scénář od Radky Třeštíkové je prostě hloupej.(4.2.2019)

Oddychovka bez akejkoľvek ambície ponúknuť divákovi aj niečo viac. Dej je postavený na komike Anny Polívkovej a treba uznať, že jej pohybové nadanie a grimasy, tak dobre odpozorované od otca, dokázali utiahnuť celý film.(13.2.2019)

• Chrustyn

Na české poměry překvapivě snesitelné a občas i vtipné a herecky příjemné.(20.6.2019)

• dopitak

Postavit film na tom, že kobyla s vizáží dinosaura (to není nic proti paní Polívkové, ale prostě má hrát charakterní role jiného typu, je skvělá herečka, tyhle komediální post pubert postavy jsou asi jako kdyby Mr. Bean hrál boxera) neumí chodit na podpatcích, to je fakt trapas. Film stojí a padá s přítomností Langmajera, resp. jeho většinovou nepřítomností. Sandevu na roli nesympatické nafouknuté kravky? To snad ne, je to přeci sluníčko. Havlík u mě zatím nejlíp za 2*-(4.2.2019)

• DwayneJohnson

Abych byl upřímný, vůbec nechápu ty odpadové komentáře. A vlastně ani ty pětkové, ale to je samozřejmě věc názoru. Po čem muži touží je veskrze průměrná komedie, která nenadchne a ani neurazí a kdyby mi bylo o patnáct, dvacet let míň a můj filmový vkus se teprve vyvíjel, dal bych možná víc. Máme ale rok 2018, je mi přesně, tolik, kolik mi zrovna je a jelikož se snažím hodnotit pokud možno co nejspravedlivěji, je ta moje dnešní dvojka nanejvýš spravedlivá. Kromě solidní a sympatické Anny Polívkové nabízí jen prachbídný scénář, pár úsměvných situací a po čem to muži vlastně touží, to se ve finále taky nedozvíme. Což je ve finále celkem škoda, protože soudě podle procent jsem čekal mnohem víc. A jediným důvodem, proč jsem vlastně do kina šel, byl fakt, že jsem se zase po hodně dlouhé době nechal přemluvit. Na druhou stranu, co bych pro klid v rodině jednou za rok neudělal...(27.9.2018)

Příjemné komediální překvapení na české scéně. Komedie na téma, které není nikterak originální, průběh děje je až banálně jasný a již bylo vícekráte ve světové kinematografii v různých podobách zpracováno. Jirka Langmajer hraje se svou šibalskou elegancí, Anička Polívková komediální role umí. Místy je to až groteska. Výše sympatií k hlavním přestavitelům a komediantnosti Polívkové bude zřejmě rozhodovat, zda se u filmu pobavíte či na film plivnete. Čeští filmaři si na nějaké "utajování" produt placementu nehrají a tak je zde jedna jedna reklama za druhou. Když už nám ji cpou, tak alespoň, že onu propagaci nějkterých značek, převrátili na druhou a využili ji i do povedeného vtipu. Abych zůstal na zemi, musím přiznat, že mne nepochybně ovlivnilo sledování filmu v plném kinosále, kde nejedna divačka (ženského publika byla většina) nemohla smíchy zastavit a smích je nakažlivý, to je známá věc :) Česká komedie v zaplněném českém kině je vždy větší zážitek. Sám jsem zvědav, jak na mne zapůsobí film v intimitě obýváku. 75%(26.9.2018)

Jiři je prostě borec herec, škoda že dostal tak malo prostoru ale i tak zbytek odvedl dobrou práci, komedie která se hodně povedla, takže spokojenost.(11.2.2019)

Tohle je typ filmu, u nějž nejde úplně pitvat nelogičnosti, jak tady někteří činí. Děj je trochu slabší, protože stojí jenom na prostém faktu proměny, ale řada samostatně stojících scén je nadmíru vtipná. Langmajer a Polívková výborní, plus moje oblíbená Lenka Vlasáková.(2.2.2019)

Ač se to z příšerných upoutávek nezdá, nakonec jsou Po čem muži touží zábavnou a na české poměry posledních let solidní komedií. solidní komedii. Po většinu času jsem se náramně bavil a jako oddechovku doporučuji......6/10(25.9.2018)

Dokud je tam neodolatelně nasranej Langmajer, je to jasnejch pět, potom dlouho čtyři - i navzdory některým stupiditám (proč by proměna v ženskou automaticky znamenala menší schopnost řízení, když předtím jako chlap vše v pohodě zvládal?) -, až v sedmdesátý minutě začne být utužování stereotypů a umělé navozování genderových bojů silně denervující, protože se autoři rozhodnou hrát na city, aby z toho něco měli i diváci komerčních televizí. Celkově ale pohoda.(29.1.2019)

Prvních dvacet minut, kdy se to točilo okolo Langmajera tak to mělo potenciál. Bohužel, ale po 20 minutách zmizel.(15.2.2019)

"Hajzly imrvére vobsazený všude..." Takové jednoduché, prosté, (ano, nebál bych se i slova hloupé) a svým způsobem prvoplánovité ale role přesně pro Polívkovou. Pokud se v tom divák nebude hlouběji vrtat a přijme to prostě jako zábavnou blbůstku, pobaví to. 2.5*(4.1.2020)

Vůči českým filmům shovívavost. Anna Polívková nebyla řídká. Talentovaná.(2.10.2018)

Kino MAT - Tak jako, vydržel jsem :) 60% (with J.)(4.10.2018)

• DDT

Čemu jsem se zasmál já aneb nejlepší hlášky z nejlepších hodnocení na ČSFD: "Velmi perfektní film" "Kinosál propukal v histerický smích" "Divák nesmí uvažovat o detailech" "Langmajer standardně ostřílený" "Šlo o humor a ten zde je a já jsme se zasmál" "Více chlapským narážkám se smály muži" "Chlapy se tomu smát nebudou" "Tak takto může a má vypadat český film dnešní doby" "Asi jedno z nejlepších děl, co česká kinematografie vyprodukovala za posledních 10 let"(26.11.2018)

• Tommassi3

"Takovej českej buddhismus !!" ;) Havlík si zkouší další žánrovku a jen dokazuje, že komedie zkrátka patří mezi ty nejtěžší a bohužel rovněž že tuzemští filmaři komedie zkrátka neumí.. Nechci říkal dnes už neumí, ale já nechtěl ani vidět tenhle ri(p)make.. Bizarně jako bejk, či kráva, vyznívá jak herecká poloha Anny Polívkové při transformaci z muže v ženu, která hlasitě připomíná fyzické projevy jejího vlastního otce, tak i rozpory mezi zhovadilými útoky na pivní bránici a poselstvím filmu o tom, že si muži se ženami nemají co vyčítat.. Nicméně ani tomu typickému začleňování charakterových stereotypů do jakési paralelní (ne)reality se tady tvůrci nevyhnuli.. Ovšem takhle naložit s podobně nosnou zápletkou, jakkoli provařenou, se rovná tvůrčí sebevraždě..(8.2.2019)

Nez se dostavi na scenu Anicka Polivkova, tak to chce proste pretrpet. Pak se film riti rychlosti Pendolina, aby tesne pred koncem opet narazil. Puvodne jsem se rozhodoval mezi 1 a 2 *, ale nakonec diky Anne Polivkove davam 3*, s odrenyma usima, ale jo, zaslouzi si to.(11.2.2019)

• Dale

Nápad zúfalo neoriginálny a ani s humorom to nie je príliš ružové, no v súboji vtipných momentov s tými trápnymi to nie je až taký debakel v prospech trápnosti, takže v porovnaní s inými českými komédiami poslednej doby sa dá počítať medzi tie lepšie... 40%(11.2.2019)

Product placement kam se podíváš. Nejsem si vědomá, že by byla v některé jiné zemi PP reklama tak agresivní a nápadná. Začátek - u něj jsem kroutila očima ve stylu "už zase ta klišé". Pak se to rozběhlo a musím přiznat, že mě to zabavilo. Takže za dobrý průměr.(15.9.2019)

• Marze

Mnohokrát viděné jak muž se “ vcítí do myšlení žen. Vidíme milostnou linku z pracoviště, pánské trampoty s punčochami a lodičkami a mnoho vět product placementu: „Roztrhl jste mi šaty od Bandiho.“. Děj je nulový. Chybí jediný nápad, který by příběh rozvinul nečekaným směrem. Místo celku snímek spoléhá na jednotlivosti, na pár hezkých slovních vtipů – Udělám ti ze života Ugandu – a na několik již mnohokrát viděných, nicméně stále vděčných situací. Všichni jsou zde hezcí, styloví a výkonní ve vyleštěném světě. Samé otravné stereotypy pohlaví. Vidíme hned v úvodu zesměšnění celých zástupů žen, jedné ve dveřích výtahu rozepnout knoflík na výstřihu, aby více lahodila mužskému oku. Část kina se směje, část zvrací. Celkově velmi řídký materiál. Největší potíží snímku, který sice sem tam umí načasovat fór a předstírá, že nestraní ani mužům, ani ženám, je právě jeho vykreslení obou pohlaví. Tady Po čem muži touží pokračuje v tradici současné české kinematografie typu Teorie tygra, v níž se soužití muže a ženy vykresluje jako bitevní pole, v němž se obě strany naučily vytvořit přechodný, vratký stav smíru.(20.2.2019)

Ano, je to neoriginální až hrůza a ano, některé části jsou křečovité a bolestně průhledné, což v kombinaci s děravým scénářem nedělá moc velkou dobrotu. Avšak na druhou stranu, snímek Po čem muži touží v některých pasážích nabídne oddechovou a místy i vážně vtipnou “no-brain” podívanou, na kterou se můžete dívat bez onoho známého pocitu viny, který je u české tvorby nuceným společníkem. A to je něco, co se u tuzemského filmu vážně cení. (Viděno v kině CineStar IGY České Budějovice)(28.9.2018)

Okey... tak niekedy asi je dôležité si zhodnotiť pár faktov. Človek sa nestane recepčnou po tom, čo ju šéfka uvidí za recepčným stolom. Noc talentov sa neodohráva sa počas dňa. A je tu ešte pár ďalších blbostí, ktoré sa stali v tomto svete realitou. Ale keď sa od toho všetkého odtrhnem, tak si myslím, že sa tu dá nájsť celkom energická a vtipná komédia s myšlienkou. Fakt je aj ten, že sú to klišé a videli sme to miliónkrát v každom inom filme, ktorý má rovnaký alebo podobný scenár. Vieme kam to dospeje, vieme čo sa bude diať, aj ako sa hlavný hrdina zmení. Alebo hrdinka. Toľko teda k mínusom filmu. Teraz poďme na tie plusy. "Po Čem Muži Touží" spracoval a režíroval Rudolf Havlík, ktorý natočil pár rokov dozadu jeden z mojich top českých filmov za posledné roky. Tak ako ide kinematografia našich susedov dole vodou, tak "Pohádky Pro Emu" bol pre mňa skvelý film, ku ktorému sa rád vrátim počas Vianoc. Takže som mu veril. A myslím si, že právom. Jiří Langmajer bol skvele zvolený do svojej role a pôsobí uveriteľne. Táňa Pauhofová mi bola tiež sympatická. A celkom som dúfal, že sa jej podarí niečo zmeniť. Hoci som mal najprv pocit, že chce spraviť časopisu Playboy časopis Evita. Ale ukáže sa, že v nej je o niečo viac. A potom je tu Anna Polívková. Ja jej fandím už nejaký ten čas, no jej posledné filmy na mňa buď neurobili moc veľký dojem, ale bo v nich mala moc malú rolu na to, aby dokázala niečo ukázať. Tu je to presne to čo som od nej chcel. Buď to neberie absolútne seriózne, alebo každým milimetrom svojej hereckej duše to berie seriózne. Tak či tak, nasmial som sa na nej poriadne. Pri každom páde z opätkov som si hovoril, koľkokrát sa na tom ešte zasmejem... a pravda je taká, že vždy. Okrem toho je ale super vidieť ako sa Karel čoraz viac stáva lepším človekom po tom, čo žije ako Karla. A funguje to. Celkovo to ako ľahkú komédiu dokážem odporúčať. Nie je to sprosté, nemá to blbý humor, no po technickej stránke je ten scenár miestami poriadne odfláknutý. Vôbec si nedali pozor na tie detaily, čo som spomenul vyššie a ako aj iní spomenuli. Lebo to sú dosť podstatné fakty. Ale myslím si, že film za jedno pozretie stojí ako pohodová ľahká komédia. Hodnotenie: B(11.3.2019)

• MikO_NR_1909

Mačoidná zlátanina kameňákovského humoru v trochu civilizovanejšom háve. Úroveň vtipov a pohľadu na spoločenskú heterogénnu hierarchiu robí z tohto filmu iba hnusnú ospravedlňujúcu kúru nemravných spôsobov. Nehovoriac o tej nezmyselnej logike PR oddelenia a ostatných zamestnaneckých skupín vo firme. Integrovaní, úspešní, až máte pocit, že robiť na dobrom fleku (hoci Playboyu) môžete, len keď ste totálne dementný.(8.2.2019)

• JJ.Gibson

Jedna hvězdička za prvních 20minut Langoše, když byl ještě chlap. Jinak zbytek je fakt blitek :) Omlouvám se za nepříliš vtipný slovní obrat, na druhou stranu to dost vystihuje vše, co se ve filmu děje...(6.2.2019)

• Lukrecie

Nepříjemný, hysterický, bulvár prvního kalibru už i ve filmu, šovinistický, přehraný a přehnaný, uhádaný - za celou dobu tam normálně nepromluvěj, negativní, samý nadávky, povrchní, tupý, blbý, ubohý, tohle fakt není komedie, přátelé! Nezasmála jsem se ani jednou, je to spíše k pláči! Jen potvrzuje, kam český film spěje, bohužel.....scénáristická krize se prohlubuje..... A to jsem si myslela, že nejhlubšího dna jsme se již dotkli s Věčně tvá nevěrná, tak pravděpodobně ještě ne... Svou hrubostí, hulvátskostí a nelidskostí mi připomíná odpadovou Slíbenou princeznu.... Ale vlastně dobře, toto je pouze vrchol ledovce, který ukazuje stav společnosti a filmu především.(19.2.2019)

Ale jo, tohle prostě umíme. Komedie je v určitém slova smyslu naší doménou. Ti co mají smysl pro realitu, točí na českým rybníčku pro českého diváka a funguje to. Navíc jak lidi za kamerou, tak i my diváci máme tu kliku, že několik určitých generací má několik skvělých herců. Někde jsem slyšel, že Langmajer se v poslední době nacpe všude. Jenže to je těžký, když chlápek v jeho věku uhraje svou suverenitou v klidu i třicátníka, když na to přijde. Film je pohodová blbinka, která několikrát ten úsměv na rtech vykouzlí. A když se dokoukáte, máte pocit, že čas strávený ve společnosti výborné Polívkové nebyl časem promrhaným, ale vcelku zábavně využitým. 65 procent a silnější tři hvězdy.(16.9.2019)

Rudolf Havlík se opět hlásí do služby! Jeden z nejzajímavějších českých režisérů posledních let, který nabídl už dodnes fajn Zejtra napořád nebo slušné Pohádky pro Emu, opět stojí za kamerou a zároveň si opět psal scénář,tentokrát společně s Radkou Třeštíkovou pro kterou jde o první práci na scénáři. A ze začátku to vypadalo nemile! Trailer na Po čem muži touží totiž působil jako klasicky trapná česká komediální hrůza, která má sice solidní casting a zajímavého režiséra, zdálo se však, že ani toto film nezachrání. Trailer ale klame tělem! Po čem muži touží sice má spoustu chyb, zároveň se ale jedná o velice solidní, zábavnou komedii a pravděpodobně nejvtipnější český film roku! U Po čem muži touží jsem se neuvěřitelně bavil a nasmál. Vtipy, které v traileru působili uměle a nezáživně trapně, najednou fungovali. Všechny nechutné sexistické hlášky jsou vtipné/zábavné. Anna Polívková hrající chlapa nepůsobí trapně a navíc hraje skvěle! Kde sakra začít.... Po čem muži touží opravdu táhne nahoru solidní obsazení. Jiří Langmajer se na plátně pochopitelně dlouho neohřeje a typ postavy, kterou hraje hrál už několikrát takže tady nemá moc cenu řešit jak na tom je. Daleko zajímavější je to právě u Anny Polívkové. I přesto, že se Langmajerovi vůbec nepodobá, ho zvládne dobře napodobovat a to ať chováním nebo gestikulací. Polívková opravdu dokáže působit jako muž v ženském těle a zatím se pravděpodobně jedná o její životní výkon. Vždy perfektní je také nadále Matěj Hádek jenž se stává častým vykonavatelem nejlepších hlášek filmu. Zaujme i dcera hlavního hrdiny v podání Sary Sandevy, která potvrzuje status jedné z nejlepších mladých hereček české scény. Zbytek postav není špatný ale nezaujme. Produkční zázemí je na české poměry velice dobré. Kamera, zvuk, střih, hudba..... vše funguje na jedničku, stejně jako u půl roku staré Tátovy volhy. Jestli něco drhne je to asi přece jenom scénář. Ona hlavní zápletka je celkem zajímavá a na českou scénu netypická, zamrzí ale fakt, že film trvá pouhých 95 minut a přesto se v něm buďto objevuje vata nebo by se spousta scén mohlo vystřihnout a zbylý čas by se dal věnovat něčemu zajímavějšímu. Namátkou si vzpomenu na podzápletku kde se Matěj Hádek a Lenka Vlasáková snaží o třetí dítě (protože chtějí) nebo vztahové problémy ostatních členu redakce Playboye. Oboje zápletky jsou něco co by filmu vůbec nechybělo. Daleko zajímavější byla podzápletka o tom jak se dcera hlavní hrdiny pokouší dostat na vysokou uměleckou školu a snaží se cvičit na soutěž talentů aby vyhrála finanční obnos. Této zápletce je přitom věnováno celkem 10 minut a je to škoda jelikož se z ní dalo vytěžit víc. Jistý plus se však musí nechat za to, že film není černobílý a k žádnému pohlaví není vyhraněný. To znamená, že muži a ženy jsou si rovni, všichni muži tu nejsou sexistická prasata a všechny ženy tu nejsou hloupé slepice. Za tuhle genderovou vyváženost palec hore a je definitivně jisté, že každé pohlaví má své kladné i záporné stránky. Po čem muži touží je česká komedie, která neurazí a zkouší v českém žánru něco nového. Nejde sice o novou komediální klasiku, fajn film to ale je. Po traileru se z toho klidně mohlo stát peklo, což se nestalo. Havlíka nadále sledovat!(22.9.2018)

Jiří Langmajer zahrál svůj standard. Ten zklamat nemůže. Anička Polívková mě hodně překvapila tím, co dokáže všechno zahrát. Má opravdu velký talent. Bláznivé role jí jdou. V těch se může parádně vyřádit. Námět příběhu je jednoduchý jak facka a ani si na nic převratného nehraje.Není ani originální. Od začátku jede do předvídatelného konce, taky proč ne. Dostala jsem přesně takovou pohodovou zábavu jakou jsem chtěla.(30.9.2018)

• Aleee89

Ach, taková promarněná šance - vzhledem k obsazení i námětu. Radku Třeštíkovou mám ráda a věřila jsem, že mě film bude bavit stejně jako její knihy, leč nestalo se. Mrzí mě to, ale já se zasmála asi tak jednou...(16.2.2019)

Že se jedná o x krát recyklovaný námět mi bylo v tomto případě jedno. V tuzemském podání to působilo přeci jenom svěžeji, ale to nejdůležitější je, že jsem se víc než hodinu soustavně smál. Langmajer to načal a Polívková na něj excelentně navázala a svojí roli si užívala tak, že to snad ani víc nejde. Jediné, co trochu haprovalo, byl konec s napraveným hříšníkem, ale to se dalo čekat. Velká spokojenost. 80%(3.2.2019)

Asi se to, alespoň pro českou společnost, chce tvářit jako feministický film, který má jakože ukázat, jak to mají ženy v životě těžký. Místo toho ovšem divákovi servíruje jeden stereotyp za druhým a ze ženských v podstatě dělá dementy. Na to, že je to komedie jsem se zasmála asi tak dvakrát, což mi nepřipadá jako moc dobrý skóre. Ale dívat se na to dá no, což se o velký části český novodobý produkce ani říct nedá.(5.2.2019)

• maverick10

Chlap v podání ženy, která vypadá jako chlap, se snaží obléci silonky a chodit v podpadcích. Celé kino u toho řve smíchy. Smutný pohled. Já chci víc. Tohle je jen kousek nad fekálním humorem a za to dávám Polišenskou hvězdu navíc. Už ze zoufalství hledám slaboduché důvody za co ty hvězdy dát českému filmu. Šovinistický až sexistický námět, kde se přepírají klišé v rozdílnosti mezi ženským a mužským světem je slaboduché jako sestavit Kameňák z kameňáků.(29.9.2018)

Od nových českých komedií jsme se naučili nečekat mnoho, ale čas od času se objeví příspěvek, který se sice nezařadí ke klasikám, ale při jeho sledování se nestydíte za přítomné herce a nelitujete peněz utracených za vstupenku. Havlíkovi se povedlo natočit právě takový film. Jeho název možná některým divákům připomene komedii "Po čem ženy touží" s Melem Gibsonem, podobnost s ní je ale minimální. Hlavní hrdina totiž neslyší myšlenky kolemjdoucích žen. On se stane jednou z nich. A jakkoliv mám ráda Langmajera, tak Anička Polívková je v roli jeho alter ega prostě fantastická. Samozřejmě bych scénáři mohla vytknout jistou repetitivnost (zakopávání na podpatcích se zasmějete jednou, dvakrát, ale po páté už fakt ne), kritizovat se mi v tomhle případě ovšem moc nechce. Čtyřhvězdičková pohodička a "Pohádky pro Emu" už jsou povinnost.(5.10.2018)

Nechápu to! Trailer vypadal jako další česká komediální hrůza s Polívkovou. Mám ji jako herečku rád, ale už těch trapných komedií bylo dost. Byl jsem tedy rozhodlej to nevidět. Má neteř chtěla jít a tak jsem nakonec šel. Dle hodnocení je jasné, že to nebylo špatné rozhodnutí. Opravdu jsem se bavil skvěle a ani nevzpomínám kdy jsem se tak smál. Velký podíl na tom má skvělá Polívková a Hádek. A já jsem moc rád, že Havlík nezklamal a po Pohádkách pro Emu další fajn podívaná. Pokud občas na český film zajdete tak bych dal šanci a nenechal se některými odpady ovlivnit. 7/10(20.9.2018)

Na to, o jak provařené téma jde, jsem se až podezřele dobře bavil. Výškou hodnocení jsem zaskočil i sám sebe, chvíli jsem přemýšlel nad tím, jestli už nějak neměknu, ale co už... Hrouzek se Sidem mě dokázali mnohokrát rozesmát, a to se mi u různých Špindlů, Bajkerů a Volh rozhodně nepoštěstilo. Jasně, nebyl to zrovna humor pro náročného diváka, ale dneska na mě moc dobře fungoval. Nebýt některých trapných momentů a ruční brzdy v podobě Noci talentů (která navíc probíhala ve dne), byla by ta čtyřka pevnější. 4*-(6.3.2019)

Červenoknihovní limonáda. 1) 42letý scénárista a režisér Rudolf Havlík se očividně zlepšuje. Snímek je vtipný, veselý a má spád. Hezky se na něj kouká._____ 2) I výborná 39letá Anna Polívková (Karel v ženském těle) herecky nepochybně roste a já se jen těším na její další zářezy._____ 3) Snad by šlo vytknout poněkud laciný červenoknihovní limonádový humor a jakýsi genderový šovinismus. Myslím si, pan Havlík má na víc, jen to v sobě vykutat. Držím palce.(3.11.2019)

1711. hodnocený film:(23.9.2018)

Nechapu lidi, co za kazdou cenu musi plivat na cesky film a zasypavat jej odpadem. Po cem muzi touzi je prijemne prekvapeni a komedie, u ktere jsem se opravdu zasmal. Tu ctvrtou hvezdicku davam Polivkove, ktera byla vyborna a sve role se chopila neskutecne, vcetne muzskych gest. O to vice me mrzi, ze nebyla ani nominovana na Lva. Jasne, ze by ji bez smlouvy nezamestnali, vyhodili by ji hned prvni den atd., ale kdo hleda logiku v blaznive komedii je blazen sam o sobe. Za me super.(16.3.2019)

• Aljak

Námet, aký tu už bol viacero krát a v rôznych obmenách, takže o nejakej originalite nemôže byť reč. Takže zostávalo dúfať aspoň v nejaké kvalitné prevedenie s dobrým humorom, zápletkou a pointou. Žiaľ, zostalo len pri dúfaní, keďže film bola čistá šablóna, sem tam nejaký závan dôvtipu, no a absolútne očakávaná pointa. Samozrejme, nečakal som nič prevratné, ale aspoň niečo o kus výraznejšie a menej prvoplánové. Napriek tomuto recyklovanému námetu tam určite potenciál na to bol. Takže tak.. nanajvýš 2*!(9.1.2020)

Po několika letech jsem byl na český film v kině a musím říct, že na to jak to má tu nejprozíravější zápletku a jednoduchou myšlenku, to byla hodně příjemná oddechovka na nedělní deštivé odpoledne. Navíc Anička Polívková je má favoritka, takže to hodnocení dost podtrhuje i ona. Lehčí nadprůměr, který se u nás dost často nevyprodukuje. Chci bejt ženskou na jeden den (24.9.2018)

Čekal sem, že to bude trochu „drsnější“. Za mě tam tý limonády a romantiky bylo až moc. Jinak celkem v pohodě a Polívková to zahrála dobře. Langmajer, to je už jistota na podobný role a nezklamal.(11.2.2019)

Naštěstí se tato česká komedie řadí mezi ty povedenější a to hlavně díky hereckému výkonu Anny Polívkové, ta jako muž v ženském těle je naprosto dokonalá a neuvěřitelná. Její scény byly nejvtipnější a Langmajer, i když ho nemám zrovna v lásce tak mi překvapivě nevadil (možná trošku jen na začátku). Zápletka není nijak originální pro světovou kinematografii, ale pro tu českou to ujde.(25.2.2019)

Nadprůměrná česká komedie o tom, že muži jsou páni tvorstva a být ženou tedy znamená mít nevábné vyhlídky. Kdyby film byl býval skončil tragicky, mé srdce by plesalo jako při útěku Edmonda Dantèse z ostrova If. Jenže film skončí přesně tak, jak by si přála česká/moravská žena v období menopauzy - tedy cílovka tohoto filmu. 61 %(13.5.2019)

Světe div se, ale čehůni to zase dokázali - natočili kvalitní komedii. Bohužel je ale smutné, jak málo často se tohle stane. Určitě to stojí na kvalitních hercích, ale děj není úplně ohraný a srší to kvalitním vtipem. Za mě dobrý. ... GA Cinema(27.9.2018)

Pro mě překvapení jako prase.Podobný americký filmy i filmy z jinejch zemí sleduju hodně,ale většinou podruhý už vidět nechci,neni to žánr kterej bych tak vyhledával.U tohodle českýho ale udělám vyjímku.Zaprvé skvělej Langmajer,jeho výraz a neustálý píčování je výborný,ale hlavně Polívková,která mě teda uzemnila úplně.Je to fakt svěží,a neuvěřitelně mě to sedlo.Spokojenost.70%.(16.2.2019)

Polívková byla fakt dobrá. Je vidět, že ksicht zdědila po starym Polívkovi a ty grimasy, které tam často dělala, to byl uplnej Bolek. Zahrála to fakt skvěle, teda dokud to bylo vtipny. A to bylo jen tak v druhé třetině, docela i jo - ale začátek a konec spíš takové čekání na humor a čekání na konec. Jakmile se tam namotalo něco s Pauhofovou, točil jsem oči nahoru. Nevim, ale já tu herečku prostě nemusim. Jinak to ale bylo takové odlehčení a docela jsem se aji bavil...(11.4.2019)

• Mrkvič

Kdyby hlavní mužskou roli hrál Bolek Polívka, byla by proměna v ženu úžasná, protože dcera se pitvoří a pohybuje stejně jako Bolkův šašek a podobné staré role hubeného kolohnáta. Že by zde ale šlo o ženskou verzi Langmajera, nejde uvěřit ani omylem. Takže oproti západní produkci, kde vykouzlí na rtech úsměv právě to, jak jeden z herců dokáže zahrát a napodobit svůj protějšek, zde češi totálně projeli. Přitom herecké obsazení je více než slibné, ale až na pár drobností nevyužité a postavy mohl hrát jakýkoliv Pavel a Maruna. Naštěstí se povedlo pár fórků a tak se hodina a půl dá v klidu vydržet.(20.5.2019)

Super česká komedie, jedna z těch top :)(29.9.2018)

Nebudeme si nic nalhávat. Je to neskutečně hloupé a je to naprostá kopírka všeho, co jste už někde viděli. Jenom je to trošku víc absurdně české. Na druhou stranu jsem se chvilkami opravdu smál a tím se nemůže pochlubit většina českých výplachovek. Herecké obsazení je skvělé a když pominete za začátku hodně dementní proměnu Langmajera na Polívkovou, tak si myslím, že film si jde rozhodně užít. Mě osobně to Po čem muži touží docela příjemně překvapilo.(16.5.2019)

Jasně, není to bůhvíjaká hitparáda, nicméně Anička se doslova vyřádila. Jiří Lagmajer klasicky fajn, do role mi seděl a Matěj Hádek, ten byl bezvadný. Dialogy, které vedl s Karlou/ Karlem neměly chybu. Pohádky pro Emu mě okouzlily, no tohle byla především "jen taková komedie". Jenomže já jsem se v určitých pasážích nemohla přestat smát... Až mi tekly slzy. Takže za mě spokojenost. A protože mám Anču ráda, jistě se na tuto českou crazy komedii podívám i v budoucnu.(21.9.2018)

Musím se přiznat, že ačkoli se čeké kinematografii vyhýbám jak to jde, včera jsem udělala vyjjímku a zašla na tento snímek a byla jsem příjemně překvapena. Může to být způsobeno tím, že jsem měla dobrou náladu, dobrou společnost, tak mě to prostě bavilo. Dokonce to bylo i vtipně vtipné, že jsem se i já, ledová královna, smála. Ani Jiří Langmajer mi tentokrát nevadil, možná to bylo tím, že tam byl jen chvilku a většinu času za něj hrála Anna Polívková. Celý průběh byl svižný, nikde se to moc nezasekávalo a mělo to všechno dobrý rychlý spád. Pátou hvězdičku ale dát nemůžu, neboť námět mi přišel trochu na hlavu a klišé. Ale sranda byla.(26.9.2018)

Nedopatřením jsem si před pár dny přečetla v novinách dosti zákeřnou recenci, která tenhle snímek úplně potopila, ale jelikož se mi nechtělo věřit, že by Radka Třeštíková, která je dosti příčetná a chytrá osoba, napsala scénář k nějaké úplné debilitě, nenechala jsem se odradit a do kina jsem na to šla. A udělala jsem dobře, protože jsem se i docela zasmála, což se o jiných českých komediích z poslední doby fakt říct nedá. Hlavně scénky, jak Langoš leze z auta okénkem, hned tak nezapomenu...(21.10.2018)

Jo, Cesky rymejk US filmu Po cem zeny Touzi - no ale s pridanim domaceho - obavam sa ze az kamenakovskeho humoru....scenar je podpriemerny, matej hadek zbytocny ........ utopene zas v nevyraznom sedivom priemere : 50 %(10.2.2019)

• ivan_drago

...tento pokus o filmové sdělení nejlépe vystihuje termín "šablona"...(7.4.2019)

Je to rozhodně jedna z těch lepších českých komedií poslední doby. O tom není sporu. Všechny scény s Langmajerem byly parádní a opravdu jsem se zasmál! Tím nechci shodit Polívkovou, která určitě předvádí taky super výkon. Nicméně, je to velmi neoriginální příběh, který jsme viděli asi stokrát. Dále je velmi těžké soucítit s vedlejšími postavami, protože jsou všechny do jedné strašně nesympatické.(7.5.2019)

Nebylo to tak marný, především díky Anče a Jirkovi. Naštěstí závěr filmu neupad do patosu...fakt jsem se bál, jak se Langmajer začne ženskejm omlouvat a přesvědčovat, jak vše pochopil. Horší už je, že ten samozřejmě lže. Pravdu má Langmajer hned na začátku...ženský to maj v životě mnohem jednodušší.(1.10.2019)

Film se dá rozdělit do třech částí, kde první část baví hlavně to publikum, které má rádo hovadského Langmajera, jehož vztah k ženám či hodnotám je nulový, ale dokáže to podat velmi zábavně. Druhá, nejdelší část filmu, je úžasnou komedií se skvělou Polívkovou, která se postupem času srovnává s přeměnou chlapa v ženskou. Poslední nejkratší část filmu bohužel vyzní zcela do prázdna, kdy si scénárista jakoby nevěděl rady s proměnou Polívkové zpět v ženy chápajícího Langmajera. A tento konec úplně zabil v podstatě velmi zábavný film. Námětů tu bylo spousty, z nápadu se dalo vydolovat daleko víc, asi ne komedie, ale především toho vyvrcholení. Ale nevadí, i tak jsem si film velmi užil.(14.11.2019)

Jako běžná kino či televizní zábava to poslouží velmi slušně. Film na nějakou hlubokou uměleckou notu ani hrát netouží..(15.1.2019)

Škoda, že se Langmajer nevtělil do hezké české herečky, ale jen do dlouhonosé Polívkové, ale byla to prdel a zahrála to suprově. Dávám 70%(12.4.2019)

Průměrný scénář, pro který jsou nosné pilíře výkony Langmajera a Polívkové, která do role dává fakt vše. Funkční v komediální rovině, po polovině, kdy se napravuje a moralizuje, spíše nudné. Stále lepší, jak většina tuzemské tvorby, hlavně té komediální.(29.9.2018)

Čekal jsem kok*tinu typu Věčně tvá nevěrná. Ale manželka má prostě ráda tyhle filmy, takže nebyla jiná možnost. Ale nakonec jsem byl velmi mile překvapen. Opravdu jsem se několikrát upřímně zasmál. Langoš a především Polívková hrajou na hraně svých možností. Hádek taky příjemně překvapil. Dokonce mě bavily komentáře přítomných dam v kině. Prostě příjemná oddychovka, která pobaví a zpříjemní vám večer.(7.11.2018)

Překvapivě svěží komedie u které jsem se po dlouhé době pobavil. A to mi u komedie stačí. Jasně že příběh není nikterak objevný, ale jelikož komedie většinou stojí na hercích a tady to Langmajer s Polívkovou ustáli, můžu říct, že se mi to líbilo a přehlédnu i ten příšerný product placement...(17.2.2019)

Průměrnou komedii opravdu zvedají herci v čele s Polívkovou - její výkon je směsí profesionality a přirozenosti, Bolek může být pyšný.(19.1.2020)

Ano, vykradlo to několik jiných filmů, některé vtipy jsou laciné, ale já se přesto bavila. Anička Polívková je naprosto úžasná...(1.10.2018)

• Hollohlaway

Polívkové blbnutí je sympatické, ale jinak jde o nesmyslný slepenec vytvořený scenáristy v záhadné křeči. Téměř všechny postavy působí nereálně a jako parodie sebe sama, což ve výsledku opravdu jsou. Skutečně se mi nechce věřit, že v té záplavě klišé se z Langmajerova šovinistického alfa samce stane idiot který se po přeměně v ženu najednou neumí ani obléct. Který z absurdní touhy po pomstě nastoupí do své bývalé práce a tam nedělá zřejmě nic. Což nikomu nevadí. Morální prozření probíhá výjimečně krkolomně a chování většiny postav je prostě divné Vytvořený svět je vysloveně nefuknční. Debilní scénář tuhle věc naprosto potápí a při sledování mne vysloveně píchalo v boku. Díval jsem se pouze kvůli Polívkové což byla nakonec jediná zajímavá věc.(9.3.2019)

• Mr.KarlAdler

Čekal jsem něco mnohem horšího, slizce ošahávajícího. Čekal jsem, že se po čase urazim, ale omezil jsem se na chvilkový husiny trapnosti. Přes všechno vezení se na těch nejbrutálnějších gender stereotypech a absolutní nepochopení, v čem spočívá rovnoprávnost, vnímám aspoň nějakou (kostrbatou, logiku postrádající) snahu o smířlivost a ponaučení. Druhá věc je, že u snahy to skončilo. Celý to na mě tvůrcovsky působí, jako když se dva jednodušší macho chlapi večer brutálně vožrali a udělali pořádnej macho bordel (vyrvali na ulici koše a vyvrátili pár dopravních značek), pak dostali vyčítavej sekec od manželek (což je v tom rozcitlivělém rozpoložení mírně dojalo a popíchlo se nad sebou zamyslet), a tak se při příští buranský slezině rozhodli napsat příběh, ve kterém shrnou, co mají rádi, ale zároveň se polepší. Průser je, že se u toho polepšování zhulili nějakym skankem z kámošovy záhradky, a tak vyplodili nesmyslnou blbinu s kráterama v logice, ve který splácali pátý přes devátý, přístup k genderu nepochopitelně vymezeli v absolutně protipólních extrémech (buď jsem buran, nebo měkouš) - tak trochu ve stylu "aby se neřeklo, máme přece nějakou zodpovědnost" - ale děsně se u toho všeho samozřejmě nasmáli. No, dal jsem si před projekcí pár ginů s tonicem, ale stejně jsem se moc nezasmál, až na pár úsměvů u slušně napsanejch gagů, a po čem muži touží, nezjistil. Zmíněníhodný nicméně je, že lidi kolem mě se smáli, a hodně (celkovej box office mluví za všechno), a při výlezu z kina vypadali odpočatě a pozitivně naladěný, což prostě není málo. Když k tomu přičtu dobře odvedenou práci na castu a komediální schopnosti herců, u kterejch jsem ani nečekal (Langmajer a Hádek), že je maj, tak tam tu druhou hvězdu nějak přičaruju. Na level sodoma gomora tahle Havlíkova vylomenina nemá.(16.4.2019)

Snad to bylo způsobeno náladou v téměř plném kině, kde jsme po dlouhé době byli, spíše ale tím, že se scénář jeho realizace povedly. Prostě jsem se bavil. Některým vtipům a gagům jsem se dokonce smál nahlas, byť opakování nebylo v tomto případě matkou moudrosti - či zárukou úspěchu. Jiří Langmajer byl výborný, ale Anička Polívková prostě dokonalá. Bohužel product placement byl nadmíru otravný svou doslovností a tvůrcům trochu ulítlo vnímání ročních období, závěr byl skoro pohádkový, ale na první dojem mě tato novinka opravdu potěšila.(22.9.2018)

• klima777

Zoufalství. Spíš odpad. Honem pryč...(9.12.2018)

"Po čem muži touží" se v kině u nás ve městě těšil poměrně vysoké návštěvnosti a i kolegyně z práce a kamarádky mi tenhle film doporučovali. Ale já jsem na něj nakonec zapomněla a pustila si ho až včera. Musím tedy říct, že na to, že se jedná o českou komedii, a já české filmy nevyhledávám (až teda na pohádky), protože vždycky předpokládám, že půjde o hroznou blbinu, jsem byla velice mile překvapená. Langmajer mě prostě chytil hned na začátku a jeho herecký výkon se mi zde moc líbil. Ono celkově to obsazení je velice dobře zvolené a na všechny se hezky dívá. Samozřejmě nejvíc zde svůj herecký um předvedla Anna Polívková, která, a to jsme se shodli i s taťkou, by za své zobrazení muže lapeného v těle ženy měla dostat nějakou cenu. Film hezky plyne, stopáž je tak akorát, ačkoliv za mě by mohla být trochu delší, protože konec mi přišel takový urychlený, a je protkaný vtipnými hláškami v těch správných momentech, kdy propuknete v obrovský smích. Bez chyb to určitě není, ale jak jsem řekla výše, z těch českých filmů poslední doby mi tohle přijde jako dobrá podívaná, u které člověk může vypnout a pobavit se, takže nakonec dávám 4* s tím, že už nebudu českou kinematografii soudit až tak přísně jako doposud.(2.2.2019)

• ZHODNOTITEL

Nakonec to nebylo tak úžasné, jak jsem asi očekával. Spíš zklamalo. Některé momenty byly ale skvěle herecky odehrané.(2.2.2019)

na českou bídu poměrně slušná a hlavně občas i vtipná záležitost. Jasně, nechybí tu potřebný product placement a hodně věcí tu buď vůbec nedává smysl (ačkoliv co čekat od filmu kde se z chlapa stane díky zaklínadlu ženská) a nebo by v reálném světě neměla možnost takto fungovat ani minutu. Tvůrci tady měli to štěstí, že hlavní roli svěřili Anně Polívkové ,která většinu filmu táhne směrem vzhůru i přes jasně daný a očekávaný vývoj. Nevím jestli to je tím, že je fakt vtipná ,nebo tím, že tady víc než kdykoliv předtím svým hereckým (a i fyzickým) projevem připomíná svého otce...60%(5.2.2019)

tuhle větu začnu kopírovat do všech průměrných a trošku nadprůměrných českých filmů : " na české poměry se jedná o velice svěží a ráznou komedii"....Film dá se říci stvořený pro Polívkovou, protože ona nenalíčená vypadá úplně jako její fotr a v mužské roli prakticky exceluje (byť už to místy je až přehnané)...jinak s tím fotrem to byl samozřejmě kompliment..................moje hodnocení = 6,5 z 10.(24.2.2019)

253 míst kina Svratka, téměř nestačilo a já tak poprvé seděl v kinosále, kde byla obsazena všechna místa, včetně první řady. České komedie (zvlášť na malých městech) prostě táhnou. My Češi, si umíme udělat srandu z kdečeho a kdekoho. Rádi se smějeme, jsme trochu škodolibí a poťouchlí, občas cyničtí a nezřídka sarkastičtí. Stačí nám málo a celý sál hýká nadšením při pohledu na Polívkovou, která šmajdá v podpatcích, imitující tak muže, lempla, který se přece tak složitou věc nenaučí ani po několika dnech. A o chvílku dál, pak tvůrci ženám ukazují, jak chytří my muži jsme. To když tento problém Karel vyřeší...amputací podpatku bot, které si dobrovolně koupil. To je názorná ilustrace toho, jak schématicky a primitivně tvůrci naložili s tématem, který šlo vytěžit mnohem víc. Jedinou ambicí bylo pobavit plytkou groteskou. A ano, všechny ženy v sále se tetelily blahem a chechtaly se...konečně zábava pro ně. Poté, co s partnery přetrpěly třeba Predátora(poď Jiřka, bude to prča, točil ho Black, no ten co dělal Posledního skauta s Willisem), se jim ani nedivím. Já se bavil sice líp, než u toho Predátora, ale jen a pouze díky Polívkové, za což se trochu stydím, protože její výstupy většinou obnášely asi tolik vtipu, jako scéna z Harryho Pottera, kde nafasoval obrovský pavouk kolečkové brusle. Česká komedie skomírá už několik let a tento film je jen dalším důkazem, že to vlastně nikoho netrápí, protože my Češi, se umíme bavit i u těch mizerných komedií. Přesto si tento počin tvrdou kritiku nezaslouží, protože primárním účelem komedie je pobavit a to se minimálně v případě žen podařilo.(1.10.2018)

Anička Polívková skvělá, kdyby nahodila sestřih, ůplnej taťka za mlada. Pobavilo a to je to hlavní. Řešit technické detaily filmu nemá smysl, vždyť to má diváka bavit.(29.1.2019)

• honajz2

Hele, to, že tenhle film je o něco málo lepší než většina českých komedií roku 2018 neznamená, že bych tomu měl hodit z nouze 5* nebo 4*. Ok, tonoucí se stébla chytá, ale sakra, vždyť je to jenom o něco málo trapnější než Chata na prodej. Ok, tonoucí se stébla chytá, proto jsem taky dal Miss Hanoi 3*, ale tohle... Tak dvakrát jsem se pousmál, ale jinak je tohle podle mě moc přehypované. Začíná to jako Chceš mě, chci tě. Dost hlášek je tu trapných nebo se opakují pořád dokola (to lezení z auta tam je snad pětkrát a kafe asi taky), někteří herci stojí za prd, třeba Hádek tady strašně přehrává, ani Langmajer za moc nestojí, Polívková celkem ujde, ale jinak to je docela bída. Co tady mám hodnotit ještě kladně? Moc jsem se nebavil, spíš jsem se nudil a to, že je to lepší než ty srač*y typu Zoufalé ženy nebo Věčně tvá nevěrná, ale i tak, to je nejlepší důvod pro to, že dávám 2*. Ok, ten příběh není špatný, ale vždyť je to jenom kopírka té slavnější americké verze (nevzpomínám si na název). Ne, tohle fakt tolerovat nebudu, protě český filmy jsou někde v háji a tak to je. 2*(9.2.2019)

• bari68

Je ešte pred začiatkom zhliadnutia filmu patrné, že film sa neopiera o žiadny originálny námet, resp. ani sa nesnaží. To by bol ale až ten najposlednejší argument, ktorý by som uviedol. V podstate ide len o srandu, ale bohužial tú tady nahradila topornosť, kŕč a trápnosť. Ide len o akýsi český remake Veľkého, výmenu identít ála Tootsie, či americké ,,bijáky,, s Lohan a pod. , či uvedomenia sa seba samého v notách Hromníc.... Sklamanie, herecké (ne)výkony Polívkovej, či Hádka radšej bez zmienky. 2 * - a to som hodný.(9.2.2019)

Začátek s arogantním šovinistou, co hláškuje na všechny strany, navíc ještě v podání geniálního Langoše je na čtyři hvězdy, ovšem jakmile se na scéně objeví asexuální Anička Polívková, jde to s filmem z kopce. Ztratí se tah na bránu a v podstatě i humor. Takže ve výsledku něco kolem 50%.(26.2.2019)

Jako odpočinkový film fajn. Jen jsem se divila, proč jsou muži v tomhle filmu fakt zlouni zlí...a ona naspala scénář Ráďa Třeštíková :-) .(15.3.2019)

Výborné výkony Anny Polívkové a Jiřího Langmajera (ve vedlejší roli pak podpantofláka Matěje Hádka) zahladily jak většinu scénáristických klišé (změna smýšlení i polepšení ústřední postavy se prostě staly), tak povrchností "genderového" porovnávání. Párkrát jsem se tudíž pořádně zasmál (ženská část publika ještě hlasitěji) a nepřičítám to pouze tomu, že jsem film viděl po 3 pivech v sedlčanském "letním mobilním kině" (vůbec 1. představení!). :-)(22.7.2019)

Nepamatuji kdy jsem se naposled takhle nasmál u Českého filmu. Je to samozřejmě maximální oddychovka ale zatím jsem do kina taky šel. Langmajer, Hádek i Polívková jsou opravdu skvělý a co věta to perla! Opravdu super, po Pohádkách pro Emu se Havlík zase předvedl.(22.9.2018)

Na českou komedii to není zlé. Není to takové, že bych se trhal smíchy. Jde pouze o průměrný film. Není nějak chytrý, ale není takový, že by vás znechutil. Dnešní české komedie vážně stojí vyloženě za prd, ale přesně takhle si představuji normální průměrný film této republiky. Naše republika by se měla držet na nějaké inteligentní úrovni a to jak se poslední dobou prezentujeme mě fakt znechucuje. Naše filmy by neměli být cílené na Českou republiku a neměli by být k tomu všemu ještě tak hloupé. Naše filmy by se měli cílit na Evropu, nebo na Ameriku. Měli by bavit cizí země a ne tu naši. Naše ČSFD vznikla, aby šlo hodnotit filmy, které jsme viděli, aby jsme projevily své názory. Zde se napíše spousta komentářů, kde hodnotitel (kritik) popisuje co se mu na filmu líbí a co se mu nelíbí. Naši tvůrci by se měli z této databáze učit, aby se předešlo zkritizování. Ono ani není divu, že naše filmy mají tak nízkou sledovanost, když jedou pořád to samé dokola. Strašně to pak vymývá mozek!(26.12.2018)

Polívková to zahrála dobře. Některé scény pobavily. Když to porovnám s filmem Po čem ženy touží, tak je to o třídu horší. Velký plus je, že to je koukatelné a občas zábavné.(7.2.2019)

Mám zvykem se u českých filmů nedívat na trailer a jen si domýšlet zápletku a její detaily jen z názvu filmu. I tentokrát jsem dokázala jít k filmu s čistou hlavou a možná i proto se mi tak líbil. Nápad pravda není nijak originální, ovšem Anna Polévková hraje velmi dobře a všechno tak nějak příjemně plyne. Asi to nebude na zlatou cenu, ale já se dobře bavila a o to šlo.(8.2.2019)

Ale jo, bylo to koukatelny. Začátek mě přišlo,že si Langmajer odskočil od Lajny, podobný týpek. Pak nám na scénu přišla Polívková a i ta mě bavila. V kostce bych řekl, že je to klasická americká komedie v českým kabátě. Po delší době lepší český film.(17.2.2019)

Prostě oddychovka kterou prokouknete hned od začátku až do konce, ale proti českému průměru je to koukatelné.(6.9.2019)

Letos jsem viděl 2 české komedie tohle a 2 nevěsty a jedna svatba. Tahle se mě líbilo více chlapským narážkám se smály muži a ženským věcem zase spíše ženy takže je to takové vyvážené. Zasmál jsem se zhruba 5 krát ze začátku jsou tam slušné hefty což oceňuji navíc plus za to, že tam není fekální humor a nepůsobí to trapně. Navíc chválím ženský kásting, který se kromě té tlusťošky nadměrně povedl a nevím čím to je, ale přijde mě, že paní Polívková je o několik kvalit výše než většina českých hereček. 80 procent(22.9.2018)

Je to takových slabších 70%. A docela velké překvapení, protože o českém filmu nemám již delší dobu valné mínění. Původní plán byl jít na Bohemian Rhapsody, ale to bylo již několik dnů dopředu plné, takže jsme zvolili jako náhradu toto. Začátek fajn, vtipné, Langmajer v pohodě. Jakmile došlo k proměně, začátek byl trošku potřeštěný, trošku přehrávaný a takový moc grimasový. To mi moc nesedlo, nemám to rád. Potom se to vrátilo tam, kam na začátku, do solidního a rozumného humoru. Ať už slovního či situačního. Je opravdu třeba vyzdvihnout výkon Anny Polívkové, hrála parádně, byl to její film. Příběh od začátku do konce jasný, ale šlo to dobrou cestou, takže to nevadilo. Bavil jsem, někdy pousmál, někdy hodně zasmál a jen tu chvilku jsem si říkal, že to snad nepůjde takovým směrem - nešlo. Takže za mě spokojenost a milé překvapení. Howgh!(17.11.2018)

Já tomu tu plnou palbu dám. Po hrozivě dlouhé době tu totiž máme českou komedii z doposud velmi pochybné produkce televize Prima, kterou nelze považovat za inovativní, ale za zábavnou a zásluhou povedeného castingu za milou a neunavující. Polívkovou jsem nikdy moc v lásce neměl, tímhle kouskem mi ale prokázala, že patří mezi naše talentované herečky. O kráse Táňy Pauhofové a sympatiích Jirky Langmajera se rozepisovat ani nemusím.(30.1.2019)

Místy jsem se přistihnul, že se směju. Tři hvězdičky a budeme dělat, že se to nestalo.(2.2.2019)

• zsn

Český film zaručuje vždy jediné - a sice, že to bude vždy pí*ovina.(10.2.2019)

Po velmi dlouhé době zase výborná česká komedie, která mě naprosto dokonale pobavila. Už od první minuty jsem se nemohla přestat smát až po závěrečné titulky. Jedna hláška střídá druhou a do toho naprosto úžasná Anna Polívková, které bych z fleku uvěřila, že se právě v ženskou opravdu proměnila. Myslím, že tak skvělých komedií je opravdu málo, obzvlášť těch našich. Momentálně hodnotím čtyřma hvězdičkama, nemám ráda motivační kecy a některé scény (například talentová soutěž) mi do filmu vůbec neseděly a přišly zbytečné, každopádně tak skvěle jsem se u českého filmu už dlouho nepobavila, a proto si to s přidáním ještě jedné hvězdičky k dokonalosti rozmyslím. Protože už jen to výborné herecké obsazení a jejich výkony by si to určitě zasloužily.(23.9.2018)

Poslední dvě české komedie jsem ohodnotila jako odpad, ale u tohohle jsem se opravdu nasmála a ty 3* si to zaslouží. Líbilo se mi pár chvil, které byly relativně i ze života. Zbytečná nedorozumění mezi mužem a ženou, protože tato opačná pohlaví se nikdy nepochopí 😀 Sice stále netuším po čem, že to ty muži touží, ale jako komedie se jim to celkem i povedlo...(29.9.2018)

Skvělé jsem se bavil, hledat v tom kraviny jakože noc talentů je ve dne to musí bavit :)) Takže pobavil film, tak tradicne i komentáře místních pseudoexpertu jako tetsuo nebo xxxxxxmartin s takovýma sucharama někam chodit jistě ciry zážitek. Nevymyslíš:)))) Klobouk dolů před výkonem Polívkové.(30.9.2018)

Stále se musím opakovat, ale poslední dobou jde česká filmografie do sebe. Výborné a zábavné, nové české komedie jsou prostě skvělé. Od začátku do konce jsem se bavil. Na to že herce Langmajera nemusím, tak mi zde paradoxně nevadil a role mu evidentně sedla. Ale za vyzdvihnutí stojí fenomenální a skvělý výkon Anny Polívkové. Ta byla fantastická a scény, které by jiní herci předvedli trapně, ona dokázala pojmout tak, že z toho vyšla vtipná scéna. No snad ji budeme vídat ještě častěji.(1.12.2018)

Po traileru jsem čekal peklo, a filmu se bál, jako čert kříže. Nakonec jsem byl příjemně překvapený, že to není, tak špatné jak jsem čekal. Jen je to hrozně banální, předvídatelné a bez jakéhokoliv originálního nápadu, a logiku v tom nelze hledat. Herci to tahají hodně nahoru, a jen díky nim se to celé nerozpadne, jako domeček z karet, ale nechybělo málo. Jako oddychovka, u které můžete(musíte) vypnout to funguje celkem obstojně, ale jakmile bude chtít něco více, nebo zapnete mozek, tak bude zle. Znovu to vidět nepotřebuji.(7.2.2019)

• Kamiiik

Z upoutávek to vypadalo, že by se mohlo jednat o zdařilou komedii. Zdejší hodnocení toto zdání ještě podtrhovalo, ale bohužel. Dalo se na tento film dívat, ale nemohla jsem se zbavit mnoha věcí, které mi zatraceně vadily. Ačkoliv mi Polívková nevadí, její ztvárnění chlapa, který se zrovna změnil v ženu, bylo otřesné a přehrané. Scénář, výběr herců a ztvárnění? Opravdu by byl nějaký chlap, který šéfoval časopisu Playboy, až tak moc neschopný a nepoznal by, že vypadá jako zfetovaná zmalovaná štětka za dvacku? Namalovat se neumí, ale hned za pár dní je schopný si natáčet vlasy, dělat copánky a podobně... Vedlejší postavy filmu také moc nepomohly - hlas exmanželky se nedal poslouchat, dcery trénování na soutěž talentů znělo, že kytaru drží v ruce poprvé, vykroucená Pauhofová, a šestačtyřicetiletá Vlasáková snažící se o dítě, to vážně?...(10.2.2019)

• LuccinyFilmy

Přesně tak špatné, jak byste čekali, česká mainstreamová kinematografie zkrátka zamrzla na tom nejtrapnějším, nejprimitivnějším a davově nejbezpečnějším humoru. Nicméně nemůžu říct, že bych se nezasmála - hlavně díky komediálnímu pohybovému talentu Polívkové.(7.1.2019)

• Strike

Díky Polívkové, zejména, Langmajerovi, Hádkovi a Pauhofové se to dá vydržet, aLe jinak... Prostě film o časopisu Playboy, který patří Emilu Nádeníčkovi a Naděnce Konvalikové a pracuje tam Dominika Myslivcová :-) Zpětně v podstatě velmi metahumorný scénář, který brojí proti mužskému šovinismu a vyjde z toho poznání, že ženy mají život těžší kvůli to mu , že se musí líčit, oblíkat, nosit boty na podpatku a poslouchat drby a pomluvy kamarádek... Něco mi ale říká, že to prvotní úmysl nebyl:-)(3.2.2019)

Jasně, předvídatelné, prvoplánové, stereotypní, občas trapné, ale někdy taky docela milé, vtipné a i přes všechna ta klišé to docela funguje.(5.2.2019)

• suzanne1997

Námět to mělo dobrý, ale ... No právě, je tady to ale. Anna Polívková se své role zhostila s největší parádou, její pojetí předčilo veškerá má očekávání, jenže ... Prostě jsem od tohoto filmu čekala víc. Mi to připadalo jako kousky skla z okenní tabule, kdyby se to pospojovalo a poskládalo, mohl by vzniknout perfektní celek. Více méně mi vadila ta kompozice, bylo toho najednou až příliš. Některé dialogy, podle mě, nenavazovaly a celé to působilo moc útržkovitě. Proto po napsání těchto řádků hodnotím podprůměrně, přesto lépe, než kdybych tyto řádky vůbec nepsala.(16.2.2019)

• Danken

5/10(18.3.2019)

Anna Polívková je neskutečný komediální talent, ve dvojce s Matějem Hádkem jsou báječní. Tyhle komedie ano, prosím. Vtipné a přímočaře (ale ne trapně) zábavné. 75%(7.4.2019)

• Arsenal83

Pokus o českú verziu "Po čom ženy túžia" zlyhal na plnej čiare. Tak v prvom rade Langmajer hrá zase arogantného debila, ale neviem či v jeho prípade ide o herectvo. Ale keď nastúpi na scénu Polívková, tak sa z toho stáva fraška. Nielen, že ma okopčený ksich po tátovi, za čo nemôže a je to veľká smola (ktorá žena by chcela vyzerať ako Polívka?), ale to jej hranie je strašne prehnané, úplny plagiát svojho otca, ale ten hral aspoň v dobrých komédiách. Polívková nemá vlastný ksicht ani štýl. Smutné. Miestami to vyzeralo ako travesty kabaret, len problém je, že ona je fakt ženská... Od odpadu to zachránili dve skutočnosti: 1. (Vraj) bývalá prostitútka Šteflová tu má našťastie len vedľajšiu rolu 2. Pauhofová konečne vo filme neukazovala kozy. Jej najväčší herecký výkon ale zatiaľ stále ostáva dabing Hermiony.(14.7.2019)

Překvapivě koukatelná komedie. Anna Polívková má prostě talent!(5.2.2020)

Jak lépe porozumět ženám, než že se jimi stát? Typický příběh o napravení nejen špatného názoru, ale i osobnosti. Ale vtipný, skvěle zahraný a celkově protkaný všemi možnými druhy emocí. Možná si najdu větší výtky. Jako třeba fakt, že hrdinovi/hrdince tak snadno prošel nástup do práce, nebo že události v druhé polovině začaly být předvídatelné. Plus jsem postrádal potitulkovou scénu, která by se vzhledem k jedné scéně z konce filmu hodila. Ale jinak? Asi jedno z nejlepších děl, co česká kinematografie vyprodukovala za posledních 10 let. Já se příjemně bavil. 80%(24.9.2018)

Nenáročná, veskrze oddychová podívaná. Děj je sice trochu přitažený za vlasy, ale drtivá většina diváků bude stejně spíš sledovat a užívat si jedinečný herecký výkon Anny Polívkové, než aby se pozastavovala nad slabším příběhem.(1.2.2019)

65 %(2.9.2019)

Obrovské překvapení! Po čem muži touží je filmem, od kterého jsem nečekal vůbec nic a přesto nebo možná právě proto, jsem se téměř po celý film královsky bavil. Tím netvrdím, že se jedná o bůhví jak hodnotné dílo, nicméně stačí mi to k tomu, abych s klidným svědomím hodnotil vysoko. 72%(9.10.2019)

• Gaia.M

Úplně každý okolo mě tenhle film chválí. Fakt jsem neslyšela ve svém okolí jediný špatný názor. Takže jsem ho samozřejmě taky musela vidět. Navíc, já mám české filmy ráda. Většinou se mi líbí mnohem víc, než mému okolí. A taky Polívková a Langmajer, že jo. Asi jsem prostě divná. Asi jsem fakt předurčená k tomu, že se mi líbí to, co jiným ne a naopak. Mně se to prostě nelíbilo. Přišlo mi to maximálně stupidní. Sorry.(20.10.2019)

Takových celebrit... to bude asi dost blbé. ___ doplněno 25.2.2019 Film jsme viděli u našich filmových guru a nebylo to jen tak - došlo ke koitu interruptu – dorazila návštěva a film jsme museli stopnout. Naštěstí hned v úvodu, nedovedu si představit sílu, která by to dokázala později v rozpumpovaném ději. Langoš to nemá jednoduché – myslím, že ho stejně vylili z fleku i v Sezn@mce. Ač obvykle hraje prasáky, zde si chudák ani neškrtl... ___ Pravda, není to poprvé, co chlapi hrají ženy (napadají mne minimálně tři světové a jedno tuzemské dílo), ale zde nic nehrají – shodou okolností (došlo k otočení rolí, kdy gádžo dostal to, na co si zrovna vzpomněl) se ženou prostě stanou. Ano, pohádka, ale pro děj nezbytná. Zde musím uznat, že Anička Polívková je naprosto dokonalá a film na ní stojí a padá. Nechápu, proč nedělá kariéru někde ve světě, ale chvála bohu! Viděl jsem jí na Prázdninách v Telči (ahoj Medvěde!), kde měla celý večer k disposici sama samotinká Konírnu. Předváděla všeliké hudební styly podpořené převleky a mě definitivně docvaklo, že je NAPROSTO ŠPIČKOVÁ herka. Holt taťku nezapře. Stejně tak i v tomto filmu (za Langoše) zahrála ženu a to ne nějakou šťabajznu jako občas Lenka Vlasáková, která se také nezdá, leč ve vývoji - od příšerné obludy o kterou by si jeden neopřel kolo až po krásnou babu pro kterou by si chlapi vzájemně rádi dali na budku jen proto, aby byla tak laskavá a usmála se na ně. Použitý humor mne vůbec neurážel a zaznamenal jsem i nějakou tu katarzi i když na ni nebyl kladený dostatečný důraz, aby pro bůh nebyl poplašen (až znechucen) divák, prahnoucí jen po „srandě“. Dělám to nerad, ale film by se nechal přirovnat k Vorlíčkovské klasice, např. Pane, vy jste vdova, ale nejen. ___ Poslední dobou jsem v rychlém sledu viděl: Léto s gentlemanem, Ženy v běhu a nyní Po čem muži touží. Ta vzestupná tendence je nabíledni. Kéž by se strážcové měšce chytli za nos a dávali kačku jen na rozumnou tvorbu, ale chápu, PP těžko naroubuješ na něco rozumného... Abych nezapomněl, slečna Sara Sandeva je fakt okouzlující žena. Doufejme, že dostane rozumné role, aby měla šanci svoji neotřelou vizáž a nesporný talent náležitě zúročit. Bohužel nyní se netočí závažné filmy, které by jí slušely. Nyní může být luznou mrtvolou či nanejvýš emancipovanou vyšetřovatelkou... 30.9.2019 O5 jsem to viděl – svěží, srandovní, prostě paráda!(25.9.2018)

• John8

Kéž by si tak film vyměnil děj s něčím zajímavým a neopakoval nevtipnou premisu kterou jsme viděli už tisíckrát.(28.1.2019)

• aquiver

Neoriginální obsah, předvídatelný a jednoduchý děj, hloupé postavy, komerční jistota. Zasmál jsem se dvakrát. Aspoň herci se snažili, aby byl film koukatelný, nijak mě neurážel, filmové dno to ještě není... 35 %(7.2.2019)

Mnohokrát k vidění v různých variacích. Není to rozhodně ani nejhorší ani nejlepší verze. Rozhodně ale docela zábavné a kupodivu to není trapné a sem tam se i zasmějete. 60 %(16.2.2019)

Parkrat jsem se od srdce zasmal. Prijemna oddychovka a super Polivkova. 3,5*(25.2.2019)

Amerika v Čechoprášku...ale jinak relativně příjemná oddechovka, made in současná tuzemská komedie. Klasická výměna těl….kolikrát už jsme toho byli svědky? Manžel za choť, děti za rodiče, pes za kočku, princ za chuďase, mladý za starého a nebo jako v tomto případě muž za ženu. Když už jsem se hned prvním slovem otřel o Spojené státy americké, tak já osobně bych se jich v tomto případě držel jako klíště a okopíroval bych Mela Gibsona od ponožek po pokrývku hlavy. A to z jednoho prostého důvodu. Šovinistický suverén Langmajer mi seděl mnohem víc, než jeho ženské já v podání špatně artikulující Anny Polívkové. A to je ten zásadní problém….přeměnou Karla na Karlu se mění i samotný snímek, který si od té chvíle vystačí už pouze se stereotypy, lahvovým pivem a saháním na prsa. Ale jinak bych si s dovolením vypůjčil závěrečnou větu komentáře klasika zdejších hodnotitelů Enšpígla: „Kéž bych se u všech našich komedií cítil tak v pohodě jako tady“. A já snad jenom dodám: „Buďme rádi za každý tuzemský počin, při jehož sledování se nemusíte za tvůrce stydět“.(26.2.2019)

Anna Polívková je skvělá(26.8.2019)

Ale jo, po tom braku který v poslední době vzniká jsem se i zasmál a většinu filmu jsem se vyloženě nenudil - čili za mě 60%. Langmajer mě poslední dobou nehorázně baví, bohužel opačně je to s všudypřítomnou Polívkovou, které jsem se jaksi přejedl. Ne že by do té role vyloženě neseděla, ale líbila by se mi tam jiná herečka. Ale jak říkám, slušný, na české poměry nadprůměr.(27.9.2018)

Dlouho se mi nestalo, abych se takhle prosmála celým filmem a už vůbec ne českým.. Anička byla úžasná!(18.10.2018)

Dle mého mužského pohledu v českých kotlinách lehoučký nadprůměr, který stojí hlavně na výborné Polívkové a částečně na Hádkovi, který ji zdatně sekunduje - jejich společné etudy patří k tomu nejlepšímu z filmu. Takže za mě slabší tři. Přítelkyně se ale bavila náramně, takže za ni za 4*. No... Takže když zprůměruju komedii pro ženy mužskou matematikou, poctivá 3.(5.3.2019)

Ale jo pobavilo, i když Langoš, tam moc nehraje :-). Jakoby Po čem ženy touží v českém provedení se povedlo, ono filmy se záměnou bývají většinou povedené. Příjemný český film s dobrými hereckými výkony a naštěstí tam není nacpaná romantika za každou cenu.(1.10.2019)

Situační humor A. Polívkové nemá chybu a s M. Hádkem tvoří skvělou dvojici. :)(26.9.2018)

Jednoznačne babský film. A dobrý film. Chlapa by som naň neťahala. Polívková hrá excelentne, strašne sme sa nasmiali. Highlight večera bol, že babenka, čo som s ňou bola v kine, nepoznala Polívkovú a po skončení filmu skonštatovala, že ten chlap, čo hral ženskú, bol fakt vtipný. Tak to ma dostalo. Ľahká dobrá komédia, ktorá sa zaobišla bez klišé, trápností a vulgarizmov. Milé prekvapenie večera.(26.9.2018)

Po dlouhé době česká komedie, která je komedií. Téma není originální na světové scéně, ale u nás a v současné době skoro ano. K tomu se odehrává v našem čecháčském světě (žádné amerikanismy). A největší deviza – Anna Polívková. Ta hraje proměněného chlapa takovým způsobem, že jsem chvilkama viděl hrát Polívku. Šlo o humor a ten zde je a já jsem se zasmál. Podruhé jsem se zasmál, když jsem četl komentáře v kategorii Odpad. Vlastně je mi těch lidí líto. Nechtěl bych je venku potkat, protože se určitě celý den ukrutně mračí!(30.9.2018)

Cekal jsem pruser a dostal jsem vcelku pohodovou odpocinkovku, u ktere jsem se parkrat neubranil smichu. Ceske filmy moc nesleduju, ale tohle bych teoreticky mohl nekdy v televizi i videt znova. Odpady jsou v tomto pripade prestrelene, na tu jednu hvezdu tohke proste ma. Jsou daleko a daleko horsi ceske filmy. Tohle si na nic nehraje a jede si to svoje. Jinak kino bylo na małomeste plne a lide se dost bavili.(1.10.2018)

Scénář nestojí za nic, ta třetí hvězda je za Annu Polívkovou.(1.10.2018)

zapletka jak ze starych vorlickovych filmu. v podani dnesni ceske herecke spicky. skoda toho nevysvetleno kouzla. pritom stacilo tak malo.....(2.10.2018)

Velmi povedená komedie, která ukazuje, jak "těžký" život vlastně ženy mají. Jirka Langmajer je jedním slovem boží!(22.10.2018)

Hodina a půl trvající reklama na Hyundai, Playboy, Onlineshop (2x). Hlavně u dodávky s nápisem "onlineshop" přes celý plátno je vidět, jak jsou Češi neschopní udělat reklamu trochu chytře. Tohle tak bije do očí, že si to budete pamatovat ještě den po návštěvy kina. Po čem muži touží je ale jinak v žánru českých komedií docela objev. Langmajer je tu sice bohužel jen na začátku a na konci, ale Anna Polívková, i když jí nemusím, utáhne celý film v přehledem. Všechny její trampoty jsou sice jedno obrovský klišé, ale na diváka (a skoro natřískaný kino v Letňanech) fungují skvěle, alespoň co se smíchu týče. Je to sice klasika, kterou jsme viděli už 50x a nejspíš jí ještě několikrát uvidíme, na nedělní odreagování film ale funguje překvapivě dobře. A zase... Pokud přihlédnu, že se jedná o český film, tak skvěle. Do toho se tu často prochází neskutečně sexy Táňa Pauhofová, takže když Vás nebude zajímat film, můžete se dívat na ní.(1.11.2018)

Šovinista a sexista šéfredaktor Playboye se přes noc změní v ženskou. Neoriginální námět filmu u kterého jsem čekal, že vše na jednotku utáhne Langoš s podporou Polívkové s Havelkou a estetiku zajistí Pauhofová a Sandeva. Bohužel zklamání, jelikož: 1) Langmajer supr v každém momentu, ale první polovina filmu mne nestrhla a Polívkové jsem tu grotesku moc nevěřil 2) málo využitá Pauhofová 3) film z prostředí časopisu Payboy a ani jedna nahá ženská? to je Amerika 4) nevěřil jsem v mentální přeměnu postavy hl. hrdiny. Celý film zachránila druhá polovina, kde se nakupily střetové situace a já se i pobavil(2.2.2019)

Fajn odpočinková komedie s výbornou Annou Polívkovou(4.2.2019)

Na moderních českých komediích (výjimka je Teorie tygra) je jedna velká vada, buď je to film, který vypadá jak epizoda nekonečného seriálu nebo jde o komedii, která je prostě jen tuctová. Tohle je, naštěstí, druhý případ, ale moc velkých plusů, které bych mohl přičít k nadprůměru tu není. Langoš je tradičně výbornej, ale moc si ho neužijeme. Polívková je taky fajn, ale nepředvede nic, co by si divák mohl zapamatovat jako hlášky ze Slunce, sena, Homolků nebo Pelíšků. Asi takhle je to film průhledný jak 20 gramů sekaný, ale neuškodí a to se taky počítá.(4.2.2019)

Budete-li se na to dívat s přítelkyní, která se tlemí kde čemu, bude se vám to líbit. Anna se snaží, ale typicky mužské chování v jejím podání působí poněkud krkolomně (když podstatnou část humoru tvoří její chůze na podpatcích) v okamžiku, kdy se v její postavě projevuje i část ženských hormonů, je to zahráno fajnově.(8.2.2019)

• Oonika

Ajajaj, takže tohle byla slabota... Myslela jsem si, že můj vymytý mateřský mozek to zkousne a odpočinu si u toho, ale většinu času jsem tak nějak protrpěla. Pár scének bylo dost vtipných, to nepopírám, ale jako celek fakt kravina. Až se divím, že takhle kvalitní herci mají zapotřebí hrát v takových blbostech....(3.4.2019)

• mira.l

Od naprostého odpadu, o kterém jsem uvažoval (nebo byl snad i přesvědčen) to zachránila snad jen Sara Sandeva, na kterou se mně jako chlapovi kouká hezky, a snad i ta Pauhofová. To byly jediné dva světlejší okamžiky jinak absolutního nesmyslu, při kterém mi bylo za Polívkovou až trapno a který mě opět jen utvrdil v tom, že Langmajera fakt nemusím. O neustálé velmi okatě a vlezle umístěné reklamě na cokoliv radši pomlčím. Stejně tak jako o mnoha nesmyslech scénáristických.(9.5.2019)

Příjemná předvídatelná česká komedie s dobře vybranými herci a přiměřenou délkou. Slušná odpočinková záležitost...(6.6.2019)

Že je česká kinematografická tvorba ve sračkách, to už vím dlouho, ale že se z těch sraček dokáže vynořit něco, co dokáže pobavit, tomu už jsem nevěřil. Anna Polívková, to absolutně nm ovládla a já se dokázal smát!(17.7.2019)

• radeckator

Takovou vykrádačku jiných filmů a hru na trapnost jsem už dlouho neviděl. Není v tom vůbec nic původního. Být scenárista tohoto filmu zlomím si dobrovolně ruku kterou jsem to napsal.(6.10.2019)

• MaryLynn

Pobavilo, trochu.(7.10.2019)

"A cos udělala?..Bramboráky, co jinýho..." Vyloženě televizní záležitost, ale přes všechnu neoriginalitu tam nějaké hlášky byly a do podprůměru bych to neřadil. "To nebyl žlučník, to byla Rudá armáda!"(12.10.2019)

Herecky zdařile vyvedná komedie, ve které exceluje ( za dvě hvězdy) především skvělá Anna Polívková a Matěj Hádek. Langmajer předvádí roli téměř nerozeznatelnou od trenéra hokeje, nabubřelého doktora či majitele seznamky (prostě s jedním výrazem zvládne obsáhnout všechny mizerné role, co bere). Co se námětu týče nic originálního, zápletka se moc nepovedla, stejně jako celkový koncept moc pohromadě nedržel. Nicméně i tak jsem se královsky bavila, pravda prvoplánovitě, bez nutnosti zapnout byť jednu šedou buňku mozkovou, ale bavila. Jako jednohubka v téhle dlouholeté české filmové komediální mizérii výtečné. proto nadhodnocuji a jednu hvězďuli dávám navíc.(15.12.2019)

• nwx

Promarneny potencial. Tema zeny-muzi absolutne nevytezeno. Skoda.(21.10.2018)

• retrogirl2

Obě dvě hvězdy za Aničku Polívkovou, která poslední dobou hraje bezvadně! Zbytek bohužel komerční shi*ka, ale dle reakcí diváků v kině není divu, že se natáčí - byznys no...(3.11.2018)

Dal bych tři hvězdičky,ale za perfektní Polívkovou je to na 4.(28.12.2018)

• ANTYCHRYST

Tak nevím..jestli jsem nekoukal na jiný film.. ( 72 %hodnocení ) Krom solidního začátku s Langošem to stálo za vyližprdel.. Žádný humor.. nevím čemu se smát.. nezajímavé postavy.. prostě nic co by mě na tomhle filmu bavilo... 20% ..a to mám český film rád..ale tohle... opravdu ne...(31.1.2019)

• Kokska

Film na mě působil jako úplné zjevení. Je to oživlá podoba českých lifestylových časopisů, sem tam říznutá bulvárem. Narychlo splácaná, kde režisér moc nerežíruje a jeho jedinou starostí je, aby vše drželo alespoň trochu pohromadě. Něco víc už je nadstandard, který stejně nikdo nedocení a ve skutečnosti ani nechce. Všechny neduhy, kterých má film nepočítaně, ještě důkladně přitvrzuje skutečně hrůzostrašný scénář Radky Třeštíkové, spoléhající se výhradně na záplavu klišé, ať už pracovních, vztahových nebo genderových.(2.2.2019)

Nakonec se to celkem dalo. Člověk musí trochu přistoupit na hru, že svět je hodně jednoduchý a že se nemá babrat v detailech a pak se i pobaví. Kdyby ten film nevykrádal někdejší trhák s Melem Gibsonem, dalo by se říct, že nápad proměnit šovinistu na ženu je i originální. Bohužel není, stejně jako řada hlášek a vztahových vzorců. Vše ale vyvažuje Anna Polívková i Jiří Langmajer, kteří ve svých rolích působí uvěřitelně a uvolněně. S přimhouřením oka tedy tři hvězdičky ...(3.2.2019)

Sice vykrádačka Gibsona, sice moc "skrytých" reklam, ale přesto, na české poměry, kupodivu v pohodě koukatelné.(3.2.2019)

Annu Polívkovou jsem viděl teď ve dvou komediích a kdybych to pojal jako sportovní utkání, napsal bych: Dvě nevěsty a jedna svatba - Po čem muži touží 3:2. Téměř remake někdejšího hitu Po čem ženy touží, tentokrát s úplnou proměnou, ale mnohem slabším humorem a hodně trapnými scénami. Oceňuji výkon A.P. za Karlu alias Karla, za kterou přihazuji jednu hvězdu.(7.2.2019)

Naprosto v pohodě koukatelná česká komedie, která si sice neodpouští místy celkem trapný styl humoru, ale oproti většině jiných komedií/nekomedií pracuje s kapku odlišným scénářem a s fajn herci, takže vás ve finále dokáže v klidu zabavit. 60%(9.2.2019)

Anna Polívková, ač ji moc nemám rád, tak naprosto famózní a velice zábavná.(18.2.2019)

Film by se měl spíš jmenovat po čem touží ženy. Nebo léčba proměnou v ženu... I přes poněkud slabší zápletku film šlape - táhne dobře napsaný scénář a výborné herecké výkony a to i herců i ve vedlejších rolích. Velmi mě překvapila výborná Anna Polívková.(6.8.2019)

75%(14.8.2019)

První polovina filmu výborná, to převtělení chlapa do ženské a následný situace s tím spojený mě dost bavily. Druhá polovina na mě už moc měkká, ale pořád chvílema zábavná. Český filmy a hlavně komedie v poslední době za mě katastrofa, ale tohle bylo i díky skvělé Polívkové a Langmajerovi úplně v pohodě, nemám problém - 65%.(7.10.2019)

• Meev

Ať si film má myšlenku, jakou chce, ať si film má herce, jaké chce, ať si má film scénář, jaký jen chce, ale když to člověka nebude bavit, bude filmu všechno dobré a pozdvihuhodné k ničemu. Stejně, jako to je (alespoň v mém případě) u tohoto filmu. Snímek Po čem muži touží by se podle mého dal totiž rozdělit do čtyř fází. (Spoiler) První fáze začíná s Langmajerem a jeho vyhazovem v práci a už tam se film náklání do záporných bodů. Druhá fáze je přeměna na ženu, zde se setkáváme s nevtipnými až otrávně nudnými pasážemi a věcně opakujícími se "vtípky" . Třetí fáze je takovéto uvědomění si schopností žen, atd... A fáze čtvrtá je zase přeměna, tentokrát už na muže. Musím uznat, že 4. fáze byla nejpříjemnější. Nevím už, jestli to bylo tím, že se blížil konec a nebo tím, že se ve filmu konečně začalo něco dít, ale užil jsem si ji nejvíc. Věřím, že film mohl někoho zaujmout a spíše než na myšlenky se zde sázelo na lehkost a odragovanost diváků, což není od věci, s filmem tohoto námětu by to nebyl problém, ale zas by tu odreagovanost měl dohánět něčím jiným, nejlépe humorem. A u tohoto filmu se mé svaly na obličeji moc nezapotily.(3.2.2020)

Výtečná česká komedie! Pro mě jednoznačně nejlepší komedie druhého půlroku! Zajímavá úvodní zápletka, výborné obsazení (na film jsem se rozhodl zajít zejména kvůli mé oblíbenkyni Táně Pauhofové), naprosto špičkový herecký výkon Anny Polívkové, ale dobře napsané a zahrané i vedlejší postavy. Po zhlédnutí traileru jsem se trochu obával, že to bude velká vykrádačka Po čem ženy touží s Mel Gibsonem, ale nápad a jeho následné rozvíjení mi přišel ještě o třídu lepší. V kině jsem někdy společně s divačkami za mnou doslova řval smíchy. Klidně bych šel s hodnocením ještě výše, pokud by to bylo možné. Vskutku nemám vůbec co vytknout, takhle jsem se při filmu už dlouho nenasmál. Bravo, pane Havlíku!(19.9.2018)

Zajímavý film(28.9.2018)

Po dlouhé době jsem si zopakovala komedii v duchu Zítra to roztočíme drahoušku. Zkrátka taškařice u které jsem se nemohla přestat smát. A Polívková je opravdu výborná herečka narozdíl třeba od Pauhofové která nic moc nezahrála.(11.10.2018)

Včera jsem přítelkyni vytáhl do kina, a musím říct, že to byla příjemná změna, ačkoliv na české filmy nechodím. Fakt psina! Talent Polívkové se po tátovi nezapře, v některých částech filmu je Bolkovi fakt nesmírně podobná. Langmajer s Hádkem nás taky bavili, i když neměli tolik prostoru. Takže za mě lehce nadprůměrná komedie, která splnila účel večera - zasmát se a odreagovat.(17.11.2018)

jedna z lepším komedií v českém filmu(24.12.2018)

Konecne po nejakej dobe skvela ceska komedia,na ktoru nemozem povedat ani krive slovo,v prvom rade musim pochvalit namet i samotne spracovanie,dalsim velkym plusom je vyber herecky Anny Polivkovej,ktora to zahrala uplne super,reziser si lepsie nemohol vybrat,ale aj krasna Tana Pauhofova ci Jiri Langmajer boli pozitivom tohto filmu,takze jasna volba...:-)(1.2.2019)

Polívková je výborný chlap. V poslednej dobe je to skutočne jedna z herečiek u ktorej je záruka dobrého filmu. I tento film, je dobre spracovaný a byť tam viac humorných situácií s pracovného prostredia tak je to na plný počet.(2.2.2019)

Rozhodně koukatelná komedie postavená na laciných vtipech (které ale většinou fungují), předvídatelném ději (kdy máte pocit, že jste to už stokrát viděli) a kterou nejspíš nemusíte více než jednou vidět. Nebo aspoň já. Anna Polívková pobavila a dokonce i Jiří Langmajer, kterého od jisté doby fakt nemusím a filmům, kde hraje, se vyhýbám, byl zejména v první půlce fakt dobrej. Nečekám, že by tvůrci od tohoto svého počinu chtěli něco víc, než pobavit diváka a to se jim povedlo. Je to svým způsobem blbý, ale tak nějak koukatelně. Když to člověk srovná s většinou českých komedií, co v posledních letech vyšli, tak super.(4.2.2019)

Nic extra. Polívková super.(11.2.2019)

Je to normální film na který se dá koukat.(21.2.2019)

• masekjc

Anna Polívková opět super, jinak ale totální bláznivá pakárna.(24.2.2019)

• Vikki

Neskutečná krávovina, která se možná bude líbit retardovaným a zamindrákovaným feministkám z konkurenčního webu a dalším kreaturám, které trpí těžkými mindráky a psychickými poruchami a nejsou schopné navázat a být ve vztahu s mužem a že takových krav jsou dnes miliony. Jakoby vtipné scény nejsou nijak vtipné. CELKOVÝ DĚJ JE K HOVNU A TO DOSLOVA, JAK UŽ BÝVÁ ZVYKEM V DNEŠNÍ DOBĚ VELMI LACINÉ, POVRCHNÍ A UBOHÉ. Toto dílko je jen další filmovou sračkou útočící na muže, jakoby nebylo už nic jiného. Proč se netočí o tom jaké jsou dnes ženy jen obyčejné kurvy zlatokopky vychovávné k tomu, že muž je jen spotřební zboží, proč se netočí o tom, že současný agresivní feminizmus se se neštítí žádné sprosté manipulace a svinstva. Co film tak jen urážky a degraace chlapců a mužů ačkoli vše je ve skutečnosti docela dost naopak. Jenže o tom se v dnešní "svobodě" NESMÍ MLUVIT ŽE??!!!! TO SOUČASNÉ DIKTÁTORKY A TOTALITNÍ ŽVANILKY "svobodně" ZAKAZUJÍ. Na druhou stranu se asi nemůžu divit když současní mladí pánové jsou jen načančané zženštilé děvky trávící hodiny před zrcadlem a na kosmetice a do skutečného tvrdého a přitom slušného chlapa, mají kurevsky daleko(18.3.2019)

Na český film to nebylo vůbec špatné. Stejně jako film Hastrman to bylo časem zajímavé, někdy docela pěkně natočené a herci se někdy docela dobře předvedli. Nevím proč ale prostě u českých filmů mě nikdy nebavil ten humor a stejně to je bohužel i u tohoto filmu. Film bych doporučil zhlédnout ale né s velkým očekáváním. Pokud nebudete od filmu nic extra čekat tak se to určitě vyplatí zhlédnout. C+ (67%) (20.7.2019)

• Pete

Polívková se snaží, koulí očima, dělá, že se neumí nalíčit, kulhá na vysokých podpatkách... ale to nestačí. Česká crazy komedie má dloouhou a skvělou tradici, ale v poslední době upadá, a oproti té kdysi zlaté éře zaostává tak, až je člověku stydno. Škoda.(29.9.2019)

• MyrnaAlec

Komedie po česku, neboli : trapné fousaté vtipy na téma muži/ženy, pitvořící se Polívková a příšerně dlouhý a nudný film. Pan Havlík psal celkem trefný blog ze svých cest a pak naznal, že je tedy čas vytvořit nějaký pěkný, komerční produkt. Dalo se na to koukat dejme tomu prvních 10 minut.(4.10.2019)

Freaky Friday patří mezi moje top filmy, těžko dohánět, i když Anička udělala hodně. Tohle bylo pěkný, ale strašně předvídatelný. 3***(30.12.2019)

Po česku udělaná verze filmu Po čem ženy touží. Trochu jsem se obával, aby to nebyl průšvih, ale naštěstí to tak není. Film má vtip, spád a hlavně výbornou Aničku Polívkovou, ta film táhne, asi víc než samotný Jirka Langmajer. Takže příjemně a rychle těch 95 minut uplyne, to zase není u českého filmu tak málo.(3.1.2020)

jsem necekane, ale mile prekvapen !! na ceskou komedii opravdu uspech !!(23.1.2020)

• Sala1

Spracovanie tohto nie práve najoriginálnejšieho námetu stroskotáva predovšetkým na neschopnosti koncipovať humorné scény s pointou. Akonáhle dôjde k premene muža na ženu, film sa triešti a pokračuje ako zhluk nesúrodých strihových scénok, ktoré neviaže žiadna spoločná téma ani myšlienka. Ak je hlavnou témou rozdiel a pochopenie mužského a ženského pohlavia navzájom, potom komédia iba minimálne pracuje s jednotlivými aspektami tohto konfliktu. Kĺže po povrchu a ani z jednoduchých momentiek ako parkovanie auta nedokáže vyťažiť zmysluplnú scénu či vtip. Celá snímka sa javí ako marketingový ťah, na základe ktorého Česi vyplnili sezónu ďalšou pásovou komédiou a nazvali ju po americkom Po čom ženy túžia napriek tomu, že na túto otázku absolútne neodpovedá, dokonca sa názov zdá byť absolútne mylným. Po technickej stránke je film na zlej úrovni a najviac zamrzí spracovanie a strih zvuku. Špičkoví herci sú nútení stráviť pred kamerou scény nedobre napísané, často sa ocitajú v šedej zóne, kedy prešľapujú z miesta na miesto a snažia sa zachrániť napríklad 20-minútový vtip o nosení kávy na podpätkoch (to len aby ste pochopili, že muž nevie chodiť na podpätkoch). Scenár mimo nudných a vatových replík dopĺňajú zbytočné postavy, ktoré k hlavnej téme filmu nemajú čo povedať a sú tu len preto, lebo "tak to robia v amerických filmoch" a predsa na konci musia zaspievať pesničku. Film je v zásade očakávaným sklamaním, ktorý si ale určite svojho diváka nájde. Viac tu: https://www.youtube.com/watch?v=yUsNnxX9Bnk(21.9.2018)

Na film jsem zašla do kina s kamarádkou a velice jsme se bavily. Všichni v kině jsme se smáli od začátku do konce. Za mě byla nejlepší scéna s Pavlou Tomicovou ve stanu, když proklínala Langmajera.. Potom byly také vtipné začátky toho, jak se Langmajer/Polívková neuměl nalíčit, začal pracovat na recepci, nakupoval nový šatník, apod. Chápu, že se u filmu zasmějí spíš ženský, ale ať už se mě kdokoliv zeptá, jaký film byl, doporučuju ho bez rozdílu všem :D(22.9.2018)

Po čem muži touží - tak tady musím říct, že jsem byl mile překvapen. Po dlouhé době česká komedie, kdy se člověk baví, směje a obdivuje skvělé nápady scénaristů... Divák nesmí uvažovat o detailech, které nejsou ideální, ale zápletka a herecké výkony hlavně Anny Polívkové vše vynahradí. Určitě v tomto případě nelitujeme návštěvu kina, odcházeli jsme spokojeni a hlavně v pohodě! "U mě dobrý"...(12.10.2018)

Po dlouhe dobe skvela tuzemska komedie, kde si myslim, ze se musi v nejake situaci urcite kazdy poznat, jelikoz je to film ze zivota. Herecke poodani Polivkove a Hadka bylo bezkonkurencni. Radim mezi me oblibene komedie, ja film rozhodne doporucuji a jsem nadsena :)(25.10.2018)

Ty čtyři hvězdičky jsou pro Aničku Polívkovou, ta je fantastická, zahrála to SKVĚLE!!!!!!(1.2.2019)

Už si nepamatuji, kdy jsme se kamarádkou v kině tak pobavily. Měly jsme reference, že by se nám to mělo líbit, ale předčilo to očekávání. Je ale fakt, že jsme součástí cílovky, v holkách to má kde zrezonovat, jak jsme pozorovaly, dokonce ve všech věkových skupinách. Pár přítomných pánů vypadalo, jako by byli na jiném filmu... Scénář má pár "much", které ale nebyly na překážku, abychom se bavily od začátku do konce, a ještě půl hodiny si o tom povídaly s úsměvem od ucha k uchu.(2.2.2019)

Nečekal jsem nic a tak jsem nebyl sklamán. Nejsem zrovna příznivcem Anny Polívkové, ale zdá se, že z ní roste zdatná komediální herečka. Film sám o sobě není žádný trhák a neubránil se některým klišé, ale pokud ho budu brát jako moderní variaci na pohádky typu " Potrestaná pýcha " , tak bráno jako oddychovka u které nemusím a ani nechci řešit, že některé věci jsou nedomyšlené ( nástup nové recepční, která nikdy do práce nepřijde a tak vlastně nikomu nepřijde divné, kde se tam vzala Polívková) a chci jen tak relaxovat, proč ne.(11.2.2019)

• klukluka

O žánru není pochyb, což u českých komedií rozhodně není samozřejmost. Zapojovat prostou logiku á la Tetsuo je cesta do pekel. Kdo si u toho chce vyčistit hlavu, ten má slušnou šanci. Na Oscara to není a dnes už je jasný, že ani na Českýho lva. Za mě je tím pádem všechno v rovnováze. Snad tedy vyjma kamery. Na Bakaláře OK, ale u kinofilmu bych se s něčím takovým nespokojil.// Po jednom dni snižuji hodnocení ze tří na 2 hvězdičky. Karel po Karle byl jiný Karel, ale na základě čeho..? Co z něj udělalo ohleduplného milovníka něžného pohlaví? A co z něj udělalo milovníka paní šéfredaktorky? To jsou zásadní otázky, na které jsem ve filmu nenašel odpovědi. Rozhodně bych si nepřál, aby mi je někdo otrocky odvyprávěl. Chtěl bych, aby vyplynuly z děje. Abych si je mohl prožít, procítit je. Bez toho je to jen bezduchá řachanda, která nemá s ikonickými předlohami typu Tootsie společného nic víc než chlapa v sukni.(12.2.2019)

70%(18.2.2019)

Moje hodnocení: 45%(6.3.2019)

Tleskám hereckému výkonu Aničky Polívkové. Myslím, že nemohli vybrat lépe! :D Moc se mi líbila i Táňa Pauhofová, které role skvěle sedla. Film pár mušek má, ale celkově hodnotím pozitivně. :) 4 hvězdičku dávám za píseň Skrytý city, která dokreslila celkový dojem na konci filmu.(17.3.2019)

Toto téma už bylo v několika filmech a tohle jsem chtěla vidět. Bylo to dobrý, některý scény jako přes kopírák, jen trochu jiné prostředí. Vtipný scény taky byly, nenudila jsem se.(5.5.2019)

• MUNRO

Po brilantním rozjezdu,ve kterém perlí sarkastickými hláškami Jiří Langmajer přichází totální zvrat v neuvěřitelnou frašku.Režisér Havlík pravděpododobně zhlédl francouzskou(rovněž stupidní) předlohu "Kdybych byla kluk"a podle ní se rozhodl natočit český předěl.Jak originální!Dávám jednu hvězdu Hrouzkovi,film a scénář je jasnej odpad.(16.7.2019)

Na první pohled po cestě na dovolenou splnil Karel s Karlou všechna moje očekávání od lehké komedie. Inspirace původní americkou verzí mi tentokrát nevadila. Naopak, česká varianta genderového humoru mi přišla ještě bližší nežli v provedení Mela Gibsona.(22.7.2019)

• zigy

Dokud tam byl v úvodu langoš, dalo se to vydržet. Po přeměně v polívkovou jsem začal mít problémy, hlavně jsem musel přemýšlet, proč natočili sexistickou zápletku (ovšem bez sexu), a přitom je to natočený ve stylu létající čestmír pro max. desetileté děti. Opakované nevtipné vtipy, a polívkové tohle fakt nesedlo. V půli jsem rezignoval. Demence.(30.9.2019)

Za mě po dlouhé době spokojenost s českým filmem. Nejedná se o žádný vrchol filmařiny, ale prostě komedii, která si absolutně na nic nehraje a má za cíl jediné, a to pobavit. Po dlouhé době není v komedii žádná dramatická linka, nikdo neumřel, nehledal se žádný vyšší smyl apod. Zkrátka a dobře, přesně taková ta komedie o ničem, které nám kdysi dávno šly, ale pak se něco zlomilo.(5.10.2019)

• knihovna

Vždycky mi vrtalo hlavou, proč by ženský měli chápat chlapy anebo naopak. K čemu to? Já například vůbec nevím, co si myslí moji psi a oni nejspíš vůbec nechápou co si myslím já, ale výborně spolu vycházíme. Z mého pohledu jde tedy o to, že je těžké vydržet dlouhou dobu s kýmkoliv - a protože většinu lidstva přitahuje opačné pohlaví, pak nastávají problémy hlavně mezi muži a ženami. Pokud si někdo myslí, že se lesby nebo gayové nehádají se svými stejnopohlavními partnery je zcela mimo. Film byl takový trošku blboučký, málo vtipný a lehce zapomenutelný. Na druhou stranu, Polívková se snažila a mohlo to být horší. PS - jsem ženatý skoro třicet let, svou ženu dost často nechápu, ale stejně jí mám pořád rád.(6.10.2019)

Příjemná česká komedie, která mě překvapivě velice bavila a mohl jsem u ní vypnout mozek a jen relaxovat a občas se zasmát. Povedené :)(7.11.2019)

Po strašně dlooouhé době pro mě velmi perfektní česká komedie. Kinosál propukal v histerický smích. Anna Polívková úžasně ztvárnila muže.. opravdu klobou dolů! Langmajer v této chvíli trochu ostrouhal, ale jeho šarm tomu prostě dodává to pravé. Hlášky perfektní, ztvárnění bezkonkurenční a herci famózní :-) na večerní zábavu tak akorát. Doporučuju!!!(20.9.2018)

• ESNYR

Podle celkem slušných reakcí a celkem dobrého hodnocení, jsem si myslel že česká komedie přece jen dokáže lidi rozesmát a vypadat dobře. Netrpěl jsem u toho tak moc jako jiní ale taky jsem se u toho moc nenasmál. Vystavět film na otřepaném klišé jak velké rozdíly jsou mezi ženou a mužem, opět nevyšel. Jelikož se tomu přece jen dalo občas pousmát, tak nebudu moc krutý a dám 2 hvězdy. I když ......... děj filmu mi přišel místy dost zmatený a nepůsobil nijak kontinuálně. Občas mi přišlo že autoři na sebe jednoduše vršily nápady které považovaly za zajímavé.(22.9.2018)

Polívková dokonalá, jen ty gagy nemusely být opakovány 10x každej. Ocenila jsem Anninu matku Evelynu v roli lékařky (kterou údajně původně chtěla být), ale zde chybí v seznamu herců. 7/10.(24.9.2018)

Vtipné,dlouho jaem se tak nezasmál...(29.9.2018)

Náhodou dobrá komedie.(30.9.2018)

Takovej hejt tady :) Je to proboha komedie, samozřejmě jsou tam nadsázky a přiblblý setupy situací, ale to vůbec není pointa. Bavil jsem se náramně. Nevzpomínám si, že bych někdy viděl lepší českou komedii!(14.10.2018)

Nehledejte ve filmu logiku. Je to komedie !!!!!!!!! A v ní úžasná Polívková. Anička se prostě do toho obula a my se v kině mohli potrhat smíchy. Skvělá odpočinková komedie :-)(16.10.2018)

• pold

Rozmohl se nám tady takový nešvar. Filmaři točí rádobyvtipné filmy o něčem, čemu nerozumí, a to ještě strašně hloupě, tupě, blbě a co hůř, škodlivě. Nejsem žádný příznivce radikálních feministek, ale portrét "feministy" - který fakticky nepředstavuje z feminismu vůbec nic nad rámec prázdných floskulí - jako nesvéprávného debila, je jen takovým utvrzením toho buranského šovinismu čtvrté cenové skupiny.(30.11.2018)

Trochu divoká a tak trochu ulítlá komedie. Ty se v české filmové historii často objevují, takže ani tentokrát neurazí. Námětově ani obsahově to není žádný zázrak. Nic nepochopitelného, není třeba nijak zapojovat mozek. Jen se nechat unášet a podlehnout hře. A pak divák zjistí, že vlastně Anna Polívková je v této roli vynikající a Jiří Langmajer, ač moc prostoru nedostal, je opět skvělý. Jen škoda toho obehraného příběhu, protože začátek vypadá velmi slibně. Ale pak se to zvrhne v jakési tajemné kouzlo, které stejně není nakonec vysvětleno. A vůbec ten konec vyplyne nějak do ztracena. 3-(29.1.2019)

Pobavilo, rozesmálo.:) A ano, mám české filmy ráda, když jsou dobré.:)(30.1.2019)

DOBRÝCH českých komedií je jako šafránu . Kdyby všichni hráli jako Anička , byl by to šafrááán jak víííno . Škoda slabého scénáře a některých postav . Např . Hoffmanová , Sandeva , Havelka , Konvalinková atd . Hádek dobrý i jeho žena . Snaha byla a tak se těším na další komedie z naší kotliny. Jo a Pavla Tomiců , jako vždy, věrohodná . TOŽ tak .(30.1.2019)

• ČR

45% Langoš s Polívkovou ten úlet scénaristů nevytrhnou. Škoda.(30.1.2019)

Povedená odlehčená komedie ideální k odreagování od všedních sraček. Plno vtipných scének a hlavně perfektní výkon Anny Polívkové v hlavní roli, která jenom dokazuje, že má po otci výborná herecký talent na komedie. Celý film jsem se náramně bavil, i když je to v podstatě film o ničem, dokáže výborně pobavit. Za mě velmi milé překvapení a hodně povedená komedie. 4* zejména díky výkonu Anny Polívkové, která je suverénně tahounem celého filmu.(2.2.2019)

Pro někoho odpad, pro mě perfektní zábava. Anna Polívková herecky exceluje.(2.2.2019)

• fooggyy7

Ta Polívková se stále víc podobá na svého pošahaného fotra(2.2.2019)

jednou to videt stacilo :) Herci velmi dobri, scenar mohl byt lepsi, ale alespon tam nebyly zadne ultra trapne vtipy, jak tomu byva jinak v ceskych komediich. Parkrat se clovek zasmal, byla to fakt celkem chytlava oddechovka, ale podruhe uz to videt nepotrebuji :) Vykon Anny Polivkove byl fakt silene dobry, to se jen tak nevidi.(2.2.2019)

Zachechtal jsem se . Nic víc , nic míň .(2.2.2019)

Kupodivu se mi film líbil a docela jsem se u něho krásně bavil. Po dlouhé době nějaká dobrá česká komedie, která člověka rozhodně nenudí. Není to kdovíjaký trhák a příběh není zrovna dvakrát originální, ale na večerní shlédnutí je to zkrátka dobré. Rozhodně doufám, že jsem film neviděl naposledy.(4.2.2019)

Po delší době koukatelný film z naší produkce. Aničce role sedla jak prdel na hrnec a je vidět, že se prostě potatila. Jak svým hereckým uměním, tak i projevy, grimasami a celkovým projevem. Zápletka je v podstatě jednoduchá. Život žen z pohledu mužů. Občas to sice bylo z mého chlapského pohledu na hraně, ale Ruda je zkušený provazochodec a vždy to uměl s grácií vybalancovat. Takže resumé - příjemná komedoška stylu "Až po uši", u které se zasmějí obě pohlaví.(7.2.2019)

Lehce nadprůměrná komedie, kde mě ze začátku dost bavil Langoš v roli drsného machisty a pak svůj komediální talent projevila i Polívková coby nemotorný chlap v ženském těle. Tím byl ale veškerý humor vyčerpán a druhou půlku filmu jsem viděl jen upachtěný pokus o vztahovou komedii s kýčovitým závěrem.(7.2.2019)

Poněkud povrchní, ale zábavná jednohubka. Pobavil jsem se a vypnul svůj chlapský mozek, takže účel splněn :-) 65%(8.2.2019)

Oddychový Český filmík.(9.2.2019)

• dvurkarlin

nechal jsem se nachytat na Polívkovou, ale slibný začátek se rozjede do strašný srágory(11.2.2019)

Nijaká valná zábava se tu teda nekoná, ale sem tam úsměvnej moment se tu najde. Co se scénáře týče, možná by se to dalo nazvat remakem Po čem ženy touží, protože kostra příběhu je jak přes kopírák. Ale na dnešní poměry...zas takovej průser to neni. 62%(18.2.2019)

Čekal jsem trapnou komedií podle vzoru z posledních let, ale byl jsem mile překvapen. Pokud se u nás budou točit alespoň takovéto filmy, může se česká kinematografie vrátit zpátky na vyšší úroveň, kde kdysi byla. Slabší 4*(12.3.2019)

Anča Rullez !!!(26.3.2019)

Langmajer na začátku naprosto super. Role přímo pro něj. Polívková občas dost přehrávala. Celkově mě to na české poměry příjemně překvapilo. Pohodových 60 %(29.3.2019)

Jasně, velkofilm vyprodávající americká kina to opravdu není. Ale rozhodně jsem se pobavil a zpříjemnil si den. Je to klišé nejvyššího kalibru, ale v podání dobrých herců, s příjemným spádem, správnou dávkou komediálních okamžiků a pointou. 80% (6.8.2019)

• moriero

Opravdu tu recenzi chcete číst? 100x viděné? (recenze i námět). Ano. Narvané genderovým klišé? Ano. Ano. Tuzemsky naivní (získání práce v Playboyi). Ano. Ano. Ano. Násilné polepšení hlavního hrdiny(..nky)? No to si piš. Celé to zachránila Bolkova mladá. Přes občasné přehrávání a pitvoření předvedla nadstandardní herecký výkon. Vlastně je to nesmírně sympatická baba. A i když Hádek sekundoval skvěle, proč - když mám dnes už ne moc originální námět - ho prošpikovávám tak nezajímavými vedlejšími dějovými liniemi? Podpantoflák a jeho stihačka dnes už nikoho nebaví a fakt nejsou vtipní. A i zápletka s krásnou dcerou byla taková nijaká. Vždyť tam o nic zajímavého nešlo. Nebo jo? Jak české filmy moc nemusím, nedávno mě mile překvapila taková Bezva ženská na krku. Excelentní Vetchý Hřebíčkovou stíral tak nekorektně a sexysticky, až jsem zíral, kde na to vzali naši tvůrci koule. Byl to pro mě takový svěží vánek. A o dva roky později zase sklouzneme do klišé. Ale abych snímku nekřivdil, na naše poměry to docela ušlo.(16.8.2019)

• superzurda

Když genderově korektní komedii uvidí šovinistický sexista. Jediné, co je v tomto filmu dobré je úvodní one man show Jiřího Langmajera. Pak je to plejáda nekvalitního humoru, špatného scénáře a faktických chyb. Například nikdy neuvěřím, že vydavatel Playboye bude mít manželku jako Naďa Konvalinková (bezvýznamné plus za chabý pokus sbalit Polívkovou na firemním večírku). Moje mužská přízemnost nikdy také neuvěří, že osoba, která se ve stavu v jakém se objeví ve firmě získá bez pohovoru práci na recepci. A protože jsem tupý maskulinista, tak mi přijde i nepochopitelné, že osoba bez jakéhokoliv dokladu dostane předepsanou antikoncepci. Při scéně s parkováním jsem si vzpomněl na legendární větu trenéra Hrouzka: řekni starýmu, ať už ti to nepůjčuje!!! Takže jedna hvězda za Langmajera a druhá za uměleckou přidanou hodnotu. Protože když vytvoříš jakoukoliv sračku, tak tím, že nad tím lidé přemýšlí se vlastně jedná o umění.(9.9.2019)

• S.hort.Y

Podle názvu (nečetl jsem popisel) jsem čekal něco úplně jiného... Po prvních minutách, kdy product placement dosáhl pro mě téměř neúnosné úrovně (Bandi, Impuls, Hyundai a ještě cosi), jsem film skoro vypnul. Nakonec jsem ta neudělal a ve výsledku mi to až tolik nevadí. Paní Polívková to zahrála dobře, líbila se mi, ačkoliv jsem čekal, že se první ráno s gustem poškrábe alespoň na vercajku nebo na zadku. Byly situace, kdy jsem se smál, ale od komedie bych čekal takových situací víc (u 3. dílu Hobita jsem se smál víc). Dal bych jednu hvězdičku, ale jak jsem zmínil, paní Polívková se mi v tom filmu líbila, takže nakonec dávám hvězdičky 2. Co mi film dal: Vím, že si nemám kupovat Hyundai, protože z něj nelze vystoupit (ne že bych si v budoucnu chtěl jakýkoliv Hyundai koupit); pár vteřin smíchu; důvod podívat se na další filmy s Annou Polívkovou. Co mi film vzal: víru, že může vzniknout dobrý film i z jiné TV produkce, než je ČT.(29.9.2019)

Možná jsem (trochu) (hodně) nekritický, scénář se nepochybně opírá o obehraná klišé, ale jenom dvě hvězdičky dávám za skvělý výkon Anny Polívkové, měnící jemné odstíny prožitků ženy v chlapovi s postupným vývojem dějě. Jenom škoda, že do toho J. Langmajer na konci nedokázal naskočit...(1.10.2019)

• tchempi

Scénář a dialogy splácal autor na velké, než stihl hodit bobek. Více času to nezabralo. A digitálně omlazený Bolek Polívka v ženských hadrech děsně přehrával. Ale uznávám, že nejsem cílovka a divačky Ordinace a swingers Výměny se u toho asi královsky baví. Blahoslavení chudí duchem a vkusem.(2.10.2019)

Začalo to slibně. Po Karlově zku*veném dni jsem čekal standardní komedii o muži kreténovi, který k rozumu přišel. Nečekal jsem však takový twist a odříznutí Langmajera na zbytek filmu. Trošku jsem se obával, co za balast z toho vznikne, ale Polívková to bravurně zahrála a scéna, kdy šla první den do práce mě dohnala k slzám a asi minutovému záchvatu smíchu. Další průběh byl už takový průměrný, nechybí ani klišé výlet do přírody uprostřed filmu. Závěr mě trošku zklamal, měl zahrát hlavně na struny rodičů, ale jelikož byla linka otec-dcera taková vedlejší, nevím proč jí dali takovou váhu. Obecně jsem se bavil a ta smíchová bomba zaslouží tu jednu hvězdu nad průměr.(10.11.2019)

Očekával jsem úplnou klasickou tupou chujovinu, ale byl jsem docela mile překvapen lehkým, břitkým humorem. Nic inteligentního, prostě pytlovina na zasmání, odreagování. Zasmál jsem se, pobavil. Splnilo to účel jaký jsem očekával. Kdo by hledal film k zamyšlení, s pořádným scénářem, tak ať jde dál. 4*(8.12.2019)

Málokdo mi je nesympatičtější než Třeštíkové snacha. A má drahá polovice se mi zmínila, že ani ty její knihy nestojí za nic, čili o to víc jsem byl udiven, že se mi tahle komedie líbila. Fakt že jo. Žádné velké umění to není, ale kecám, ukazuje se, že natočit fajn komedii umění je. A velké. Chválím Matěje Hádka, ten to s Ančou rozbalil, jak dávno ne.(11.12.2019)

Sranda :)(14.12.2019)

Výborná komedie.(20.9.2018)

malá česká komedie s výbornou Polívkovou, ale taky Matějem Hádkem, Langmajer standardně ostřílený, není to taková nálož, že by člověk slzel, ale když se bavit chce, tak se baví a bavilo se celé kino, takže za mě čtyři hvězdy a když to někde poběží, rád se znovu pobavím ;) ps: akorát ten product placement mě u českých filmů bije do očí, ale co už...(21.9.2018)

• KuceraJohny

Na film jsem byl donucen jít s přítelkyní a musím říct že je to vyloženě film pro ženský. Mám rád Langmajera který se tam ukáže jen čtvrtinu filmu což je škoda. Je mi jasný že kvůli příběhu to jinak nejde, ale mrzelo mě to. Příběh byl hodně předvídatelný a nijak hlubší. Myslím si že pokuď na to jde žena hodně se nasměje, když vidí jak se "muž" snaží popasovat se ženskými problémy. Musím říct že jsem se u filmu taky nasmál sice ne jako přítelkyně a některé vtipy mi přišli stupidní, ale úplně nejhorší to nebylo. Pocitově bych chtěl dát tři hvězdičky, ale když se nad tím zamyslím není to nějaké super dílo, takže zůstanu u dvou.(21.9.2018)

Čekala jsem další český pokus o dobrou komedii. Tady to ale vyšlo na 100% Smála jsem se od začátku do konce. Stejně jako celé kino :-D Film je dle mého názoru spíše pro ženský. Chlapy se tomu smát nebudou, protože to asi nepochopí :-) Jen kdyby se trochu do toho vžili a představili si sebe na místě hlavního hrdiny/ky, tak se možná budou smát také. Je to komedie. Ne nějaký akčňák, tak bych neřešila, jak je možné, že ji/ho zaměstnali bez smlouvy apod... Je to jen komedie... To by potom každý dobrý akční film, musel mít označení odpad!, kdybychom řešili, jak je možné, že hlavní hrdina roztřílí své protivníky, kteří jsou v jednoznačné přesile... Prostě je to dobrá komedie a já si to užila(21.9.2018)

Průměrná česká komedie, která neurazí, ani nenadchne. Pochybuji, že muži, kteří se k ženám chovají jako ke služkám se po zhlédnutí změní, ale tenhle film se o nějakou výchovu ani nesnaží. Naštěstí. Je to prostě čistá komedie na jedno odpoledne / večer. Vidět ji znovu nepotřebuji, ale místy jsem se zasmál opravdu hodně. 3*(22.9.2018)

• Slepejsek

Nemohu říci, že bych se nezasmál (pár hlášek mne dokonce rozchechtalo). Na druhou stranu film je velkou přehlídkou klišé v nahlížení muž vs. žena (v čele se šminkami a podpatky). Bohužel s nimi ale nijak nepracuje, nesnaží se je nikam posunout, nijak změnit ani aspoň nějak jinak nahlížet, takže z nich vytváří jedno další velké klišé "jak se sexistické prase změní v chápavého gentlemana" (mám z toho stejně rozpačitý pocit jako z někdejší dikobrazí satiry "dělník opřený o lopatu").(23.9.2018)

Taková oddechová komedie. Chvilkama trapný humor, chvilkama fakt chlama. Myslím, že nikoho neurazí a každý si tam najde to svoje, čemu se zasměje. Anča Polívková naposto skvělá a úžasná. =)(24.9.2018)

Až prekvapivo vysoký level nenúteného humoru, a treba uznať, že Anna Polívková to nemala najľahšie, no zahrala výborne.(27.9.2018)

Čekala jsem kravinu a kravinu jsem taky dostala. Musím ale přiznat, že jsem se místy docela dobře bavila. Pokud si chcete vyčistit hlavu, jděte na to. Jen nepřemýšlejte o logice a přehrávání některých scén, prostě si jen odpočívejte.(27.9.2018)

Proc plny pocet? Protoze jestli si chci hrat na intouse, tak na tohle nepujdu do kina, abych to mohla hejtovat a davat odpad. Po cem muzi touzi stoji na skvelem vykonu Anicky Polivkove, ktera mela take kliku, ze nemusela tahnout blby scenar - ten se totiz take povedl. Cely film ma spad, nema zbytecna hlucha mista a co vic, neni prospikovany trapno-sprostym humorem ala americke teenage komedie. V tomhle se kazdy zarucene najde a nektere hlasky mozna i zlidovi. Pet hvezdicek zkratka proto, ze zanr a kategorie tehle komedie maximalne splnuje svuj ucel a jeste jednou - Anicka hraje skvele! Ona fakt nehraje chlapa.. ona opravdu hraje Langmajera. A paradne! (Mala skoda zaveru, nabizela se tam pekna scenka aby se probudil jako zena otravny typek z hospody..)(28.9.2018)

Svolil jsem s návštěvou kina a shlédnutím tohoto filmu, protože jsme měli dva volňásky, které měli platnost do konce září. Nicméně názor vyvstihuje toto: Šel jsem na to, protože jsem do kina jít musel. Kdybych za to měl dát peníze před tím, než jsem film viděl, tak bych asi ty peníze na to nedal, ale po shlédnutí by mě to neštvalo. Příjemná, oddychová komedia a Anna Polívková výborná.(1.10.2018)

Mě ten film nepřipadal zase tak špatný, a docela jsem se u něj bavil.Samozřejmě je tam patrná gender agenda a hlavní hrdina je zde vykreslen jako sexista a šovinista,který následně v ženském těle procitl a pochopil jak se k ženám chovat správně a pokrokově,v duchu v současnosti propagovaného genderismu. Celkově bych řekl,že patří tento film k tomu lepšímu z české produkce co jsem letos viděl,bylo to vtipné, i lidé v kině se bavili,takže jsem odcházel s docela dobrým dojmem, na rozdíl od hrůz typu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci nebo Věčně tvá nevěrná což byla naprostá katastrofa a přehlídka trapnosti nemající s komedií nic společného.(1.10.2018)

Scenár tejto komédie je prvoplanový a jednoduchý. Gagy a jednoduché repliky tejto satiry sú umelo vytvorené a asi by nefungovali. Ale to by v tejto komédii nemohla hrať Anna Polívková. Anna tento film zachraňuje. Proste na scenách ako si ako premenený chlap na ženu oblieka pančuchy na chlapské spodky, alebo ako nesie kávu na podpätkoch, som vybuchla v smiech. Vďaka Anne je táto nová Česká komédia filmom, ktorým si môžete spríjemniť večer, alebo víkend. Bez nej by to bol odpad. P.S. Vedľa mňa v kine sedel chlap a ten sa rehotal najviac z celého kina a to ukazuje, že film je to skôr film šovinistický, ako film pre ženy (čo si asi ženy mysleli, keďže tvorili 90% návštevníkov kina).(7.10.2018)

Absolutně super komedie roku 2018 a k tomu Made in CZech... po strašně dlouhé době člověk řval smíchy... vivat Havlík...(8.10.2018)

Po zhlédnutí traileru jsem si říkal, že je to další česká pitomost. Pak jsem se s podivem díval na hodnocení na ČSFD a poslechl si doporučení kolegy. Na film jsme vyrazili a udělali dobře. Pokud se jdete dobře pobavit a nebudete se zabývat smyslem děje, tak jste zvolili dobře. Velmi vyzdvihuji herecký výkon Anny Polívkové, role je na ní jako dělaná. Také jsou velmi trefně vystiženy rozdíly mezi ženami a muži, je zvolena taková forma, že se smějí obě pohlaví. Dávám 75%.(12.10.2018)

Bezvadná komedie. Češi prostě umí filmy.(24.10.2018)

Naprosta oddychovka! A mozna vice urcena zenam nez muzum, myslim, ze vetsina z nich ty jemne nyance opravdu neodhali natoz aby se jim zasmali. Idealni pro partu holek, dobre prosecco a nedelni posmourne odpoledne. Kdo ocekava humor v huchu Pelisku nebo Wericha bude jiste zklaman (a ze toho "odpadu" tu vidim nejak hodne...), ale to jsou ocekavani zcela nerealna a dost mimo misu. Takze kdo se jde v klidu bavit, zazit par dobrych hlasek (vysoce nad uroven Babovresku nebo Kamenaku..), znovu si zamilovat Annicku Polivkovou je srdecne vitan a nebude rozhodne litovat. ba naopak bude odchazet z kina dobre naladen a bohatsi o nekolik hlasek, ktere bude pouzivat i dale. (my uz s holkama nejsme ani na hlavni... my uz jsme rovnou na kruhaci...). Za posledni dobu fakt dobra komedie a opet potvrzeni - pokud v tom hraje Annicka Polivkova, nebudete litovat.Davam 4**** a vubec se za to nestydim. Mozna me za to Prazska kavarna vypiska, ale jinak se budou normalni lidi dobre bavit!(17.11.2018)

Scénář je sled vykradených nápadů odjinud a víceméně působí jako jeden velký slepenec fórků sloužící pouze k placementu. Ale kdo jde do kina jen za zábavou a oddechem, bude příjemně překvapený excelentním výkonem Anny Polívkové a uvěřitelným herectvím Matěje Hádka, kteří dodali 100 x použitým fórkům punc uvěřitelnosti.(13.12.2018)

Záleží na tom co od filmu divák čeká, ale jako nenáročné pobavení, které nenadchne ani neurazí to docela ujde.(22.1.2019)

Řval jsem smíchy. Jasných 5. Kdo dává Odpad... tak asi tuším to budou Ti, co zase dávají 5 za všechny ty Slámoviny, Nellisoviny, které zase nemůžu já. Aničku Polívkovic jsem dodnes nemusel. Tak dnes složila maturitu s vyznamenáním. Polívková/Langmajer - DĚKUJU. Mám ale i jedno - mínus - opět nezbytný product placement, za který bych shodil hodnocení o 20%, ale, ale product placement není ten ortodoxní lopatou přes hubu milý diváku čum a koukej koupit, není ho zase tak moc a ... A to že jsem se smál až do konce - díky. 100% A teď se jdu mrknout na pana režiséra - tohle byla elegantní práce.(28.1.2019)

Skvělá Polívková. Pobavil jsem se :-)))(3.2.2019)

• ridik1

Začátek super, potom jde na scénu Polívková a jde to do kopru. Její napodobování tatínka, gesta, mávání rukama, přiblblá chůze ( manéž B.P ). Překousnul jsem to a dokoukal. Dvě hvězdy pro Langmajera.(3.2.2019)

Je to spíš na 4,5 hvězdy, ale blíž k těm pěti. Hezky vtipně zpracované téma s dobrými herci,(tady mi sedli i Langmajer a Pauhofová, které zrovna nemusím). Polívková jako vždy 10/10. Mělo to slabší chvílky, ale bavila jsem se u toho, takže dávám 5. Je to naprostá oddechovka na vypnutí mozku, odpad tomu dají jenom rádoby kritici s fetišem ve všem hledat Oscarovku.(3.2.2019)

• lister_dave

Na můj vkus až moc velké díry ve scénáři. Škoda...(4.2.2019)

Chvílemi jsem se skvěle pobavil,s tématem se dá pracovat a děj byl rozběhnutý solidně, bezmyšlenkovitý konec ale ubral jednu hvězdu z mého hodnocení.(5.2.2019)

Říkal jsem si jestli to nebude aspoň lehounce konkurovat "Ženy v běhu". NEBUDE :-)(10.2.2019)

60% - komentář 20ti slovy: Pauhofová sexy, Polívková občas přehrávala a někdy film působil "lacině", ale slušný výkon na české poměry, občas jsem se zasmál a nenudil.(11.2.2019)

Konečně jsem se něčemu českému pořádně zasmála. Díky patří Aničce Polívkové. Utáhla to celé skoro sama. Klobouk dolů. Hodně jsem v ní viděla Bolka Polívku :-).(14.2.2019)

Tématika, že se muž změní v ženu nebo naopak nebo slyší co si myslí už tady byla několikrát, přesto jsou si tyto dva světy stále tak odcizené, že si myslím, že tahle tématika má smysl. :) Jistě, film má mnohé faktografické nedostatky (Noc talentů ve dne apod.), ale téma je nosné. :)(17.2.2019)

• TommmyT

Děcka se tomu filmu mohou smát, ale dospěláci asi tolik ne. Humor je takový pro děcka na základce. Věřím, že Polívková si to hraní užila, ale mě její herectví tady přišlo hlavně ze začátku dost přehrávané, skoro až trapné. Některé její grimasy jsou zde podobné otci, ale v tom asi bude problém, že co funguje u otce, nemusí fungovat u dalšího. Scénář úplně obyčejný jako každá druhá hloupá komedie.(21.2.2019)

• Petal76

Anička Polívková by dostala pět hvězdiček, byla úžasná, jen škoda v jakém filmu, ten byl strašný....(5.3.2019)

Velmi povedená česká komedie o napravení jednoho člověka, který si neváží žen a myslí jen na sebe. Některé scény jsou vážně povedené, hlášky také stojí za to! Vyměnit mužské tělo za ženské, ale uvnitř zůstat chlapem je opravdu povedené. Já osobně jsem se zasmál, takže účel komedie splnila. Doporučuji, i když já osobně nové české komedie moc nesleduji. Tohle je po dlouhé době další česká komedie, která bude bavit. Poté co jsem shlédl romantickou komedii Po čem ženy touží, jsem se rozhodl hodnocení změnit na 3 hvězdičky, protože tento film vychází z filmu Po čem ženy touží. Hvězdiček 3***(7.3.2019)

Příjemná blbina, která funguje pokud se na tím moc nehloubá. Polívková je zde úžasná, zejména když je ještě "hlavně chlap". Slabší když film tlačí na pilu a snaží se být moderní a víc pro ženské publikum. Oddychovka, nic míň a nic víc, stojí za kouknutí.(10.3.2019)

Já se bavila královsky, kdákejte si negativní kritiku jak chcete :) kdo v takovém filmu hledá drama, hluboké myšlenky, tak to jste snad spadli z višně. Každý film nebude kandidát na oscara s námětem, u kterého vám buď běhá celou dobu mráz po zádech nebo koukáte s otevřenou pusou a mrmláte si, jak moudré ty dialogy jsou. Toto je film k pobavení. Za mě splněno na výbornou. Není to jako ostatní novodobé české rom-kom, ale je to jiné, takové svěží a lehké. Neberte tam proboha nic vážně. Je tam věštkyně, která zakleje pana Langmajera, no a co? Když nemáte rádi nereálné nesmysly ve filmech, tak si pusťte jiný film. Langmajer tu měl trochu nevděčnou a krátkou roli, ale sedl na ni perfektně. Anička Polívková je geniální. V těch humorných sekvencích celý Bolek, ale v jejím ženském podání je to ještě srandovnější. A když je hezky namalovaná a upravená, je to i krásná ženská, to se musí uznat, že je takový malý chameleon, kterého mám ráda. A Táni Pauhofové to sekne jako vždy, typická kočka českých komedií a nikdy nezklame. Příběh se mi moc líbil. To, jak Karel přichází na všechny ženské věci a že to není zase taková hitparáda třeba chodit na podpatcích nebo si holit nohy a tak :D prostě legrace a roztomilost první kategorie.(17.3.2019)

Hádek co neustále leje pivo nemá chybu :D(17.3.2019)

Je umění zpracovat vytěžené, a zároveň ošemetné téma tak, aby bylo vtipné, ale nezvrhlo se v příliš tělesný humor. Mohu konstatovat, že se to tvůrcům povedlo, i když výsledkem je jen příjemná komedie, která pro relativně nízkou intenzitu vtipů, které často ještě vyznívají, jako by už byly někdy slyšeny, nevyvolává žádné záchvaty smíchu... leč upřímně je to spíše způsobeno mými osobními preferencemi.(23.7.2019)

• lu1

Díky Langošovi a Hádkovi jsem dokoukala, ale jinak to byl dost trapný cirkus. Z marného scénáře zlato nevydoluje ani dobrý herec...(8.8.2019)

Natočit v současné době českou komedii není vůbec snadné. I když je nápad otřepaný jako starý trepky, tento film mě neurážel a občas jsem se i zasmál. Když si vzpomeneme na ty "úžasné starší české veselohry", tak bychom mohli uznat, že některé z nich byly taky docela velký ptákoviny... Polívková chvilku vypadala jako Bolek, ale časem vyrostla do své svérázné krásy. Langoš je klasik, nic nepokazí. Některý scény byly trochu přitažený za vlasy, ale komedie je holt komedie... Vtipné byly výstupy Anny P. s Matějem Hádkem, nebo to, jak už přestala ráno kontrolovat, co má mezi nohama.(21.8.2019)

Tento Český film se povedl,byl jsem trošku zaskočen,že mě to tolik bavilo a bylo to i z důvodu,že tam hrál herec Langmajer,protože on hraje užasně. O filmu se přiučíte hodně věcích. 79%(11.9.2019)

• iwee23

Trapnej pokus o českou verzi Po čem ženy touží s vynikajícím Melem GIbsonem. Fakt bych se ráda dočkala dne, kdy zase Češi budou umět komedie, ale tímhle směrem cesta opravdu nevede. Hvězdička za úvodního Langmajera,u toho jsem se skutečně zasmála, a po zbytek filmu už jen nevěřícně vrtěla hlavou. Polívková je slušná herečka, ale špatnej scénář prostě nezachrání ani sebelepší hereckej výkon.(24.9.2019)

• PoprockCZ

Zajímal mě herecký výkon paní Polívkové. Nebyl špatný, ono, jak jinak hrát roli "muže". Ovšem celé to bylo až moc teatrální a film jako takový jedno klišé za druhým, příliš stylizované a strojené. Nijak extra mě to nepobavilo.(29.9.2019)

• david666

Předvídatelné. Herci přehrávají(6.10.2019)

Na Oscara to sice není, ale bavila jsem se. Anna Polívková je boží!!!(7.10.2019)

Anna Polívková tady byla skvělá, myslím, že obsadit ji byl moc dobrý nápad.(15.10.2019)

• dogrose

Spoustu let vyčpělé téma běžící v předvídatelných kolejích na vlně klišé. Film stojí a padá s Aničkou Polívkovou, která je bezvadná sama o sobě a zasloužila by si daleko kvalitnější výzvy.(2.12.2019)

Má to spoustu chyb a je to naivní a omleté téma, ale bavila jsem se od začátku do konce a čtyři hvězdičky dávám úžasné, nepřekonatelné Aničce Polívkové.(6.1.2020)

Vcelku príjemná oddychovka z niekoľkými vtipnými scenkami. Aj Polívková celkom znesitelná(7.1.2020)

Nad klasický podpriemer tento film vyťahuje Anna Polívková, ktorá si ho takpovediac pre seba celý ukradla a dá sa to vďaka nej pozerať aj bez hocijakej ujmy, dokonca aj s úsmevom na perách 5/10(19.1.2020)

• amalia

Nebýt herců, tak to za moc nestojí. Vlastně nejlepší z celého filmu je začátek s Ester Kočičkovou, pak už je to v podstatě o ničem. Nesmyslný děj.(20.9.2018)

• Hanka_M

Jeden z dalších omylů české kinematografie. Nepomůže ani dynamický střih, ani řemeslně ucházející hudba. Tyhle filmy ovšem bohužel nikdy nezemřou, protože kde nic není, ani smrt nebere...(20.9.2018)

• gogo77

4/10...sklamanie, pretoze na to aky to malo skvely trajler a teda ja zaciatok filmu tak potom postupne....to bolo nudnejsie a nudnejsie a nudnejsie...mozno aj preto, ze pre mna herecka jednej postavy, alias Tanicka Pauhofová .... total katastrofa, dramaticko sexi tvariaca sa trapka bez fantazie filmu vobec neprospela..... za to Polívková bola skvelá, až teda na ten postupne ubohy scenar vdaka ktoremu sa 100 krat opakovany ftip uz vobec nezdal ftipny ale skor naopak.... no nevadi.... kazdy kto chce vidiet ako sa z hlavnej muzskej postavy stane cez noc zena a s akymi problemami sa zrazu musi popasovat...aj ked v deji absolutne bez logiky....tak je na tomto filme urcite vitany :D(20.9.2018)

• Benigni

Chudáci. Ach jo...(21.9.2018)

• Qwat

Ach jo. Další česká zaměnitelná komedie, navíc s okopírovaným scénářem. Některé ženy se u toho asi zasmějí, jak to ti chlapi nezvládají, ale to je tak všechno. Ty kinosály otřásající se smíchem mě nějak minuly.(21.9.2018)

• tommyacs1893

k zblití...uroven rádoby českejch komedií je k zblití a pokud v tom figuruje Langmajer tak je to jistota slušně páchnoucích hoven...(22.9.2018)

Nevyhnula jsem se četbě kritik na tento film, šla jsem do kina bez očekávání. Ovšem královsky jsem se bavila. Film měl pobavit a to učinil. Jako kdysi Slunce, seno... Plné kino se smálo jako jeden muž, super atmosféra. Každá doba potřebuje něco, co uvolní napětí, upustí "páru". To se realizačnímu týmu podařilo. Anička Polívková tzv. "udělala postavu". Jako kdysi Helenka Růžičková. Ostatní super - Hádek příznačně šumloval, Langmajer by zahrál i rajče, Pauhofová zdobila. Dobrá práce kostymérů i kadeřnic - prostě ženské oko zálibně spočinulo. Za mne dobré, ráda se na film podívám kdykoli mi dojde humor.(23.9.2018)

Tak nejdřív doporučení. Je to dobrá, intelektuálně nenáročná komedie. Udělejte si se svojí polovičkou čas a bez obav vyražte do kina. Neuvidíte sice komedii, na kterou nezapomenete do konce života, ale smát se budete. A několikrát možná i nahlas. Celý film slušně rozjede Jiří Langmajer a po jeho převtělení do Anny Polívkové film zařadí ještě o stupeň výš. Je neuvěřitelně dobrá! Její „Karla“, sexistický chlap v ženském těle, je lahůdková. Nesrovnávejte ale tenhle film s hollywoodskou produkcí, jdete na český film. Takže neřešte logické lapsy ve scénáři a tu a tam akci, vraženou scénáristy do děje jen proto, aby to nemělo pod 60 minut. Ono to koneckonců až tak moc to nevadí, Polívková tahle hlušší místa bez problémů uhraje. Škoda jen povinného závěrečného napravení "hříšníka", naštěstí je v tuhle chvíli do titulků už jen pár minut. Přítelkyně se opět bavila o něco lépe než já. A jak jsem se tak rozhlédl po plném! sále teplického kina, ostatní páry na tom byly podobně. Chlapi se pobaveně usmívali a ženy byly rozchechtané od náušnice k náušnici. Přesně toho chtěli nejspíš tvůrci dosáhnout a nejspíš se jim to povedlo. S procenty to tedy dnes dávám jako mix, tj. 65% (male) 75% (female).(23.9.2018)

Velmi pěkná komedie s vynikajícím hereckým výkonem Anny Polívkové. Oceňuji, že lze natočit komedii, která JE vtipná. Ne, že si autoři myslí, že to vtipným udělají, pokud budou používat vulgarity (které tam nejsou), jak to dělá např. Kotek. Tady to má hlavu, patu, hlavně to neskončí vysloveně "americkým hepyendem"... víc neprozradím.(23.9.2018)

Právě jsem se vrátila z kina a ještě teď se směju. Smíchem bouřilo celé kino. Při odchodu ze sálu jsem slyšela ze všech stran samou chválu. Anička Polívková byla nepřekonatelná. Místy přesně vystihla i nezaměnitelné pohyby těla Jiřího Langmajera. Námět byl zpracován na výbornou. Lépe to snad ani nešlo. Díky tvůrcům za film, na který se dá dívat opakovaně.(23.9.2018)

Anně Polívkové se podařilo propojit filmové plátno s pantomimou a cirkusem, hlavně díky ní film hodnotím pozitivně. Jinak mraky trapných vtipů a sem tam něco úsměvného, děj klasický, známe ho na 100 způsobů a tak dokážeme uhodnout, jak to asi skončí. Z kina odcházíte odpočatí, nebylo a není nad čím přemýšlet (jen proč nedostala skvělá Ester Kočičková větší prostor?).(23.9.2018)

• andydufrsn

Nakonec to nebyl až takovej prů..r jako jsem se obával. Párkrát jsem se i zasmál. Nejhorší na filmu byly okamžiky krátce po proměně. Ty tahoun filmu, tedy Anna Polívková, nezvládl, její kreace v téhle pasáži vypadaly jako velice trapné napodobování Jima Carreyho šmrnclého Jackem Sparrrowem, ale pak už zase začala normálně hrát a šlo to. O „ději“ se radši nezmiňuji!(24.9.2018)

Po spoustě slabých českých výtvorech jedna, která stojí za shlédnutí i v kině. Přestože některé scény byly prostě až moc nereálné a v zásadě mohli si i vybrat i jiný časopis (i když zřejmě PP..), celé to bylo více vtipné a prostě nakonec i poučné. Výkon Anny Polívkové by si zasloužil nějakou cenu, skvělý herecký výkon ale odvedli i další.(24.9.2018)

Když jsem po úterní (před)premiéře koukala na komentáře a hodnocení filmu, lehce jsem se vyděsila, jestli to ve čtvrtek nebudou vyhozené peníze. Kamarádky ale trvaly na tom, že v jiný čas se jim jiný snímek nehodí, takže jsme šly... a kupodivu jsem byla překvapená, že to AŽ TAK strašné nebylo. Jistě, film obsahuje hodně klišé a hlavní hrdina je ve svém šovinismu silně černobílý, stejně tak některé věci při hlubším zamyšlení nedávají smysl (to jako na personálním nikdo neřešil, kde se najednou Karla vzala, že zmizela, kam jí posílali výplatu?), ale jako oddychovka to byl takový průměr a některé momenty pobavily. Výběr herců byl vyloženě šťastný, Polívková mužatku zahrála perfektně, a i když se mi nechce věřit, že by velký macho tak rychle změnil názory i návyky, naučil se malovat a prozřel, jak to vlastně ženy mají těžké, nijak mě sledování tohohle snímku neurazilo.(26.9.2018)

Sla jsem na to jako doprovod mamci, pac normalne na Ceske filmy casto nechodim a takoveto komedie mne celkove moc neberou. Cekala jsem, ze to mozna bude trapne, a plne klise. Tak klise zde jsou, ale rekla bych, ze vkusne zasazene, nadsazky take davaji v kontextu scenare smysl a celkove film neurazi. Docela jsem se i bavila - rekla jsem si, ze obcas film na pohodu neuskodi. Plus na Ceske pomery (asi, nemam zas tak s cim srovnavat z posledni doby) celkem pekna kamera, hudba a strih.(27.9.2018)

Film se nám moc líbil. Herci hráli perfektně, komedie jak má být. Nasmálo se celé kino. Mladší i starší generace. Za mě 5*.(27.9.2018)

Česi tie komédie proste vedia! Parádny film, nasmial som sa v kine :-D(29.9.2018)

Nové české filmy obecně moc nemusím a českým komediím se už dlouho obloukem vyhýbám, ale tady jsem udělala výjimku, a jsem za to ráda. Děj není nijak složitý a celou zápletku už člověk viděl nesčetněkrát, ale není potřeba u toho přemýšlet, stačí prostě vypnout a smát se. Celý film svým herectvím táhne Anna Polívková. A protože jsem k tomu tak přistupovalaa Anna Polívková komediální party umí, tak jsem se bavila a dostala jsem přesně to, co jsem chtěla. Jako film na páteční dámskou jízdu spojenou s kinem se Po čem muži touží osvědčili.(29.9.2018)

Oddechový románek na pátek po práci, s partou... Potom na šampus a pěkně to rozebrat a zopakovat si nějaké humorné repliky z filmu... Langoš je v pohodě, Anka Polívková je talent na praštěné baby... Fajn film, nic proti(2.10.2018)

Víceméně jsem se většinou filmu prosmál, místy i výrazně, stejně jako zbytek kina. Samozřejmě jde o nenáročnou oddechovku, na kterou si za chvíli už nevzpomenete, ale myslím, že o nějaké vyšší cíle film ani neusiluje. Vtipy a vtipné situace jsou povětšinou prvoplánové, Anna Polívková ukazuje, že pohybový talent "mima" rozhodně podědila ve velké míře a ostatní herci také slušní, takže za mě spokojenost na nedělní odpoledne.4*.(2.10.2018)

Bolo to veselé a zábavné po celý čas. Kino sa smialo často a mne sa to páčilo. Anna Polívková hrala výborne, naozaj som sa bavil na tom, ako má muž problém byť ženou a keď si pritom človek uvedomí, že to hrala žena, tak je to waw. Film má aj poučný rozmer, učí byť trochu empatickejší k ženám. Celkovo super. Áno, myšlienka je podobná ako v Po čom ženy túžia. Áno, sú tam nelogické situácie, teda aj keď prijmeme, že človek zmení svoje pohlavie cez noc. Ale keby som chcel realistický film, idem na dokument. Ako komédia výborné.(3.10.2018)

Nejlepší česká komedie v roce 2018 lepší už tento rok nebude.(3.10.2018)

Pokud si chcete film užít, nehledejte v něm žádnou hlubokou myšlenku. Ti kteří na něj házejí špatné recenze tuto chybu udělali. Od toho jsou jiné filmy, které řeší "zásadní otázky lidstva a vztahů". Toto je komedie a musím říct velmi povedená. Jsem rád, že to do tohoto netahali a nešli do extrému. Od filmu jsem moc nečekal, tak jsem si ho užil. Zasmál jsem se. A to mi od komedie stačí. A příjemně vystihli různé momenty "běžných stížností" žen/holek. Stojí to za to, po dlouhé době se mi něco Českého fakt líbilo a nebyla v tom politika, smutné vztahy, sirotci apod.(5.10.2018)

Nechal jsem se ukecat manzelkou, ze na to pujdem. Radsi bych sel nakupovat tri hodiny hadry nez na tohle jit. Ale sel sem a uprimne nelituju....ikdyz...Langmajer na zacatku filmu uzasnej, vtipnej, prirozenej. Melo to vtip a spad. Bohuzel premena na zenu je totalni ulet, ktera ten film totalne degradovala. A nepomohla tomu ani skvela Polivkova. Skoda. Zacatek super, pak slabota.(6.10.2018)

Podařená a výborně obsazená komedie. Námět určitě není originální, ale zábavě to neubírá. Polívková exceluje v roli, kdy jako žena hraje muže, který je ženou. Skvěle jsem se bavil a opravdu hodně nasmál, doporučuji.(6.10.2018)

Řeknu to tak, trošku jsem měla obavy na ten film jít po přečtení zdejších komentařů a recenzí. Ale... já jsem z kina odcházela a měla jsem celkem příjemný pocit. Tak jasně, nebylo to nic hlubokého, nic, z čeho byste těžili ještě další týden a tak, ale nebylo to špatné. Jednoduché, ale milé, občas i úsměvné a tak jak nemám paní Polívkovou příliš ráda, tak tady si myslím, že podala hodně dobrý výkon. Za mne to celkem šlo :)(7.10.2018)

Tak to byla Paráááda! Od začátku do konce. Úplně luxusní obsazení Anny Polívkové! To byl herecký výkon. Tak takto může a má vypadat český film dnešní doby. Jo, našlo se tam plno různých otřepaných fází. Ale co už. Komu to vadí, ať vymyslí svůj film a scénář a texty a další. Hodnotím zcela pozitivně. Např. jak zahrála chůzi na podpatcích :)(9.10.2018)

Ve filmu bylo spoustu nesmyslných věcí a trapné vtipy které si mohli scénáristi odpustit. Celkový děj není špatný a až na některé tam bylo spoustu neokoukaných tváří což u moc českých filmů nevídáme. Celé je to natočené hezky a u pár scének jsem se i zasmál. Komedie u které si odpočinete a nebudete muset moc přemýšlet.(10.10.2018)

Nářez. Víc filmů s Polívkovou.(11.10.2018)

• Ilikefilms

Totální vykrádačka a slabá kopie The Hot chick. Ale Langmajer hraje dobře.(11.10.2018)

Taková skvělá oddychovka, která mne opravdu bavila. Smíchu není nikdy dost a když se občas v kině nebo televizi objeví film pro zasmání, který nesmí člověk brát až tak vážně, tak mám prostě radost. Kdo nečeká žádná vážná témata a chce se odreagovat od starostí a negativních zpráv, které nám denně média servírují, ať se na film jde určitě podívat!(12.10.2018)

Boze lidi, neberte ten zivot a sebe tak moc vazne 😃 Nechapu komentare typu ODPAD! Je to skvela komedie. A myslim si, ze by promena prospela obema pohlavim 😉(12.10.2018)

Ač zapřísáhlý odpůrce českých komedií, tak musím říct, že tento film není tak úplně debilní jako ty ostatní ze stejného žánru. Pokud tomu člověk odpustí (pro český film klasický) odporný PP a některé pitomé scény, tak se na to dá dívat. Nakonec film obsahuje i některé pasáže, kterým jsem se upřímně zasmál a necítil se při jejich sledování trapně.(24.10.2018)

Celkem vtipné, Polívková vynikající...(27.10.2018)

Po opravdu velmi dlouhé době podařená komedie! Nešla jsem hledat nelogičnosti a PP, ale chtěla jsem se bavit a nepamatuji si, kdy naposledy jsem se (nejenom já) tak nasmála. A. Polívková prostě skvělá - za mě dávám lvíčka! Bavil i Hádek a kupodivu i Langmajer. Pro nenáročné doporučuji!(29.10.2018)

Výborná komedie!(8.11.2018)

Klasická lepšia česká komédia, pri ktorej som si v kine príjemne oddýchla a zasmiala sa. Táňa Pauhofová by mala radšej hovoriť po slovensky, to bol za mňa jediný rušivý a nepríjemný dojem z filmu a taktiež Polívková asi nie je vizuálnym snom mužov, ktorí sa stanu chtiac, či nechtiac ženou. Myslivcová ma vo filme hodne prekvapila, ale scéna búrajúcej blondíni na začiatku filmu, bola pre mňa vydarená.(21.11.2018)

Komedii hodnotím podle toho, jak se člověk zasměje. Za břicho se popadalo celé kino, a často :)(25.11.2018)

Film na pohodu, pobavili jsme se. Hlavní role perfektně obsazené, Anička Polívková super.(27.11.2018)

Klidně budu na chvíly "Ančou Bolek Polívkovou" VAKATOŠ, MELEŠ, FAKETAŠ! A teď jsi prokletej...(29.1.2019)

Milé překvapení, začátek jsem se opravdu od srdce zasmál, to se mi u nových českých filmů v poslední době moc nestává, konec však již dost chaotický a moc naivní, ale budiž, žena byla spokojená a já v podstatě taky(29.1.2019)

dobrý film ale povedal by som ze odflaknuty konec, preco ten koniec nemohol byt dlhsi? mensi spoiler: preco nemohlo sa v zavere par scen venovat vztahu dcera otec? prečo tam nemohl byť vyriešený odchod Carly z firmy preco tam nemohlo byt ako zbalil Táňu Pauhofovú?, keď sa ho opýtala o kom tá kniha je, prečo tam bolo to zaklínadlo a uplne sprostosť na koniec? ak nie scény aspoň keby povedal o tebe (miesto toho zaklínadla) a v závere ich dať dokopy alebo niečo proste ja mám rád konce ak sú dobre urobené a tuto by natiahnutie filmu o 5 minút mohlo urobiť dokonalú čerešničku na torte škoda...(30.1.2019)

Solidní,slušná,pohodová,moc fajn komedie. Díky Langmajerovi a Polívkové jde o fakt zábavnou,vtipnou komedii ! Polívková vládne snímku !! I vedlejší role Matěj Hádek,Lenka Vlasáková moc fajn herci !!(30.1.2019)

• clot

Mnohokrát obehrané téma. Nic nového pod sluncem. Po pěti minutách bylo vše jasné. Škoda.(30.1.2019)

N.1 Komédia roka 2018, nechýba tomu naozaj nič. Herecké výkony na maximum. Totálne som sa zabavil.(30.1.2019)

• Pleazzy

Šovinismus kam se podíváš(31.1.2019)

• Kinepa

No tak nevím. Klasický příběh, ale nikterak dobrý.(31.1.2019)

Pokud člověk přistoupí tvůrcům na onu událost "z muže ženou díky kouzlu" a hodí za hlavu racionální pochyby o takové přeměně, spadnou z něho předsudky a může si naplno užít tuhle transformaci. Je pravda, že vzhledem k obsazení Anny Polívkové to nedá až tolik práce :) Langmajer jako šovinistické prase naprosto uvěřitelný a věrohodný. Anička zahrála "Langmajera" naprosto uvěřitelně, ba co víc, řekl bych, že je spolu s T. Pauhofovou to nejlepší, co film nabízí. Některé její "chlapské scény" nemají chybičku :D Karla zkrátka válela. Ani Hádek se v této společnosti neztratil. Nakonec jsem se u filmu tak řechtal, že jsem mu odpustil i pár technických úletů (napočítal jsem tři) a udělil na českou tvorbu velmi výjimečné 4*. Pokud se chcete bavit a moc nepřemýšlet, tenhle film je trefa do černého. Nic extra nového ani románový příběh ale nečekejte.(1.2.2019)

České filmy mám veľmi rada a ani film Po čem muži touží ma nesklamal. Veľmi chválim výber hercov, Anička Polívková hrala Karla vynikajúco, Táňa Pauhofová a Matej Hádek boli tiež výborní. Z kina som išla veľmi príjemne naladená.(1.2.2019)

• bournak

Dobře herecky zvládnutá celkem příjemná blbost se slaboučkým scénářem. 100xviděná klišé někdy vyvolají úsměv na tváři, který ovšem rychle zmizí ve chvílích, kdy přijde další nesmyslná klička scénáře. Úplný odpad to není, ale hodnocení na ČSFD mi přijde vysoké. Samozřejmě cílová skupina je jasně daná, na film bych se za normálních okolností ani nedíval.(2.2.2019)

• BlackDemon

Toto je jednoducho grc. Vydržal som presne 30 minút a potom mi začalo byť trápne aj za Polívkovú a spol. Na jej mieste si začnem starostlivejšie vyberať úlohy, lebo ide už o x-té klišé a vykrádačku v ktorej sa objavila. Ešte dobre, že som na to nešiel do kina, tie peniaze by som oplakal.(2.2.2019)

• lineker

To jsme jako filmový národ opravdu tak klesli? Vážně se někdo směje zakopávání v podpadkách a rozbryndané kávě? Ty dvě hvězdy jsou v podstatě za prvních patnáct minut filmu, která mne dokázala díky Langmajerovi a jeho šovinistickém týpkovi jakž takž bavit. Jakmile dojde k transformaci, stává se film téměř nekoukatelný.(3.2.2019)

• RenataD

Nechápu ty kladné komentáře. To už i nekonečné seriály na Nově i Primě jsou zábavější. Nebyla tam snad žádná scéna, kde bych se zasmála. Také inspirace filmem "Velký" je zde dost vidět. Chlap umí dobře řídit, ale jako ženská už ne? Musí se malovat a chodit na vysokých podpacích? Proč? Už vůbec nechápu logiku ohledně změny v časopise Playboy. Určitě by si též každý vzal sekretářku, která každému vylije hrnek s kafem. U filmu "Slunce, seno, jahody" jsem se pobavila víc. Filmu nepomůže ani dobrý výkon Langmajera nebo Polívkové, protože scénář prostě nestojí za nic.(3.2.2019)

Už dlouho jsem neviděl tak příjemnou ČESKOU komedii. Hlavně Díky Polívkové(4.2.2019)

Škoda no, mohla to byť ďalšia príjemná komédia na zasmiatie.Lenže ako to už býva zvykom, Rozbeh a začiatok super a potom to skĺzlo to romantických vôd a bolo to v prdeli. Anička Polívková na výbornú.(5.2.2019)

Netuším proč ale líbilo se mi to ... a to že dost ... skvělej film na odreagování .. místy vtipné krásná Pauhofová.. vždy precizní Langmajer a v tomto filmu naprosto dokonalá Polívková... jako klobouk dolu před českým filmem..(7.2.2019)

Dal som 4*. Nemohol som ináč... Veľmi málo chýbalo, aby som dal 5*. Toto je ten film, tá výnimka - nebola tu voda a predsa bol skvelý. (čeký film v ktorom je voda nemôže byť zlý!) Havlík to proste vie. Polívková to hrá excelentne. Som sa pár krát z chuti zasmial. Pauhófová a Sandeva sú nádherné a dobre to hrajú. Hádek, Vlasáková, Polišková, Šteflová (tá kedy tak vyrástla od nežných vĺn ?) to zahrali prirodzene a s noblesou... A Langmajer ? Tak to je pán herec.... Takže skvelé. (ako môže dať niekto na tento film že odpad, nepochopím!) Ten námet bol trocha klišé a ošúchaný (každý z nás podobný film už niekde videl) ale čo už. Hudba bol vcelku fajn, mohla byť výraznejšia. Ale čo už. Ja som sa bavil, nečakal som veľa a dostal som mnoho. Ďakujem p. Havlík.(9.2.2019)

V kategorii novější česká komedie rozhodně nadprůměr.(9.2.2019)

Za mě po dlouhé době, na poměry českého filmu, kvalitní film. Jsem rád, že se česká kinematografie ubírá dobrým směrem.(9.2.2019)

• esmoke

Anna Polívková se "naprosto vtělila" do Jiřího Langmajera, v každém pohybu, řeči chování.(10.2.2019)

Vobec to nebolo zle :) a aj som sa z chuti zasmiala a to viackrat :)) a slusne herecke vykony...jedna z tych lepsich novych ceskych komedii...a Pauhofova potesila. Mozno kazdy chlap by mal byt aspon mesiac zenou! Davam take lepsie 3* !!! 70%.(10.2.2019)

• VerJer

Tak s timhle jdete dopr... to uz dakt dostavaji takovyhke sracky 67%?? Fakt? To snad ne. Gender mrdka o tom jak to maji zeny tezke a jak, kdyz se z chlapa stane zenska, tak si natahne minisukni a jde na kosmetiku. No ty woe to fakt ne. Edit: za ten konec ani jednu hvezdu. Mrdka mrdek.(11.2.2019)

Film sám o sobě se mi nelíbil tolik jako výkon Aničky Polívkové, který byl skvělý. Ani na chvilku jsem jí nepřestala věřit, že je opravdu tím trochu potrhlým chlapem.(12.2.2019)

• Filooos

Jen za Langoše. Jinak bych považoval 1* za přecenění. Výkon Polivkové je podprůměrný snad už ze zvyku.(12.2.2019)

• Schuebelbach

Chtel jsem tomu dat odpad!, ale pak se mi zzelelo Anny Polivkove, ktera se snazila. Takze ta jedna hvezda je jenom diky ni. Pokud ma tento na csfd 69%, tak s csfd-komunitou neni neco v poradku.(14.2.2019)

• JuiceOrange

Jednu hvězdičku jsem dal za výkon Polívkové a Hádka. Jinak to nestálo za nic. Angažovaná "komedie" se stupidním scénářem. Celková úroveň zpracování připomínala TV český seriál (z těch horších :) ), výkony většiny herců byly jak z besídky první třídy.(16.2.2019)

Malý zázrak,česká komedie která za něco stojí.Langmajer na začátku hláškuje ostošet,pak nám to sklouzne do opačného gardu a konec je teda dost přeslazený.Jinak ale skvělá práce.Neumím si v hlavní roli představit nikoho jinýho než Polívkovou.(19.2.2019)

I podle názvu podoba s Po čem ženy touží, ale ještě větší podobnost vidím s filmem Proměna s Ellen Barkin. Ani jeden ze vzorů to nedokáže trumfnout, ale průšvih to určitě není. Za mě to mohlo být i delší a Langmajer mohl dostat větší prostor před i po proměně a díry v logice děle by měly být o dost menší, ale kouknout se na to dalo a občas vykoukl kvalitní vtip.A kreace Anny Polívkové v roli "muženy" byla zdařilá, i když Ellen Barkin byla ještě o fous lepší. 65%.(19.2.2019)

Dalo sa z toho vyžmýkať viac, chýbalo mi dotiahnutie niektorých myšlienok a miestami chýbala logika, ale inak to bola fajn komédia, nebyť tých pár chýb, tak nadpriemerná. Komédia má byť ale na pobavenie, nie na logiku, takže dalo sa to čakať. Pobavili sme sa, zasmiali sme sa a malo to aj pár pekných myšlienok. Klobúk dolu za výkon Anny Polívkovej, podarilo sa jej zahrať muža výborne, hlavne v tých prvých chvíľach, bolo to uveriteľné.(28.2.2019)

a proč NE !?? proč se jen nepobavit , nezasmát.... za mne - účel splnilo, námět sice lehounce ukraden od M. Gibsona, Aničce to občas i moooc slušelo a Langoš jako vždy skvělý.. nevím, koho to pohoršilo, mne rozhodně ne :-)(15.3.2019)

• potok.009

Do Langmajera na ** ... od Polívkový na * Taková blbost.(16.3.2019)

Docela překvapení. Na to, že 95% současné české produkce je odpad, tak na tohle se dívat i dalo. A to i v případě, že Polívkovou jako herečku rád nemám. Člověk se i zasmál.(21.3.2019)

• Martens14

Jaksi mi někdo říkal, že to je celkem dobré, a nebylo to dobré, dvě hvězdy jen za dobré herecké obsazení, i když se moc nepředvedly.(23.3.2019)

Anička i Langoš dokonalí. Nečekal jsem víc než standardní situační komedii, dostal jsem víc.(24.3.2019)

Za mě dobrý,docela jsem se pobavil.Videl jsem mnohokrat horsi zahranicni radoby komedie.(25.3.2019)

• Lady_Gaga

Stovky krásných českých hereček, ale stejně bude hrát Pauhofová tu "sexy krásku", kterou teda není ani omylem. A když už neobsazují Češky do role sexy samic, tak se tedy těším, až Makedonka Sara Sandeva přestane hrát dcery a začne hrát ty okouzlující krásky ona, protože to nejen nemusí předstírat, ale umí i skvěle hrát :-) Vypadá to, jako by byl film natočený proto, aby si každý přišel na své: aby lidé od filmu vydělali nějakou tu kačku a diváci měli nějakou novou komedii, ač okopírovanou a průměrnou. Celé jako ušité horkou jehlou... Polívková, Langmajer, Hádek, Sandeva, Vlasáková a Kočičková - ti byli fajn.(27.3.2019)

• bosso

Hrozna sracka,nechapem tie kladne komentare.Humor pre slaboduchych.Presne takychto ludi potrebuju mat,sprostych s vypatlanou hlavou ktori im zeru takyto odpad.Ti sa lahsie ovladaju. Je mi na grcanie z poslednej ceskej produkcie co sa tvari ako humor a pritom je to na urovni Trockovych sraciek.(31.3.2019)

Film dost stojí na skvělé Anničce. Jinak to nebyla zas taková protichlapská propaganda, jak jsem se obával.(3.4.2019)

Příjemná oddychovka, čtvrtá hvězda za skvělou Annu Polívkovou.(8.4.2019)

• awerto

Uz vim proc nekoukam na novodobe ceske filmy... Toto je jeden z duvodu. Langmajera nemusim, ale on jako jedinej skutecne hraje. Ostatni... mno mam rad Polivkovou, ale v ramci pitvoreni neumi ani poradne mluvit. Do ceho jsi se to navlekla, devce? Proc jsem dal alespon jednu hvezdu? Hvezda od uplneho odpadu jen za toho Langmajera na zacatku, ktery byl jediny uveritelny. No a herecke obsazeni ala komparz, skoda hodnotit. Nelogicke, opajcnute od amiku na cesky zpusob proste nefunguje... Navic jde-li uz o slabou predlohu.(19.4.2019)

• murinvm

Dokud tam byl Langmajer(cca 15 min) tak sem se řezal....pak už to byla nuda....znovu se už nepodívám(27.4.2019)

I když je koncept docela provařenej, tak je vždycky dobrej a i mě to bavilo. Anna Polívková svoji roli zahrála na jedničku.(30.4.2019)

Na to , co za píčoviny v posledních letech ČR udělalo, je tohle příjemná změna . Moc jsem se pobavil . Ty odpady nechápu . 8/10.(12.7.2019)

• MrAldridge

Takový nudný 90 minutový product placement.(29.9.2019)

Po dlouhe dobe fakt mila komedie. Navic se skvelym obsazenim... 29/9/2019 80%(29.9.2019)

Pozitivní překvapení. Čekal jsem odpadní českou romantickou komedii číslo 98209822, ale ono to funguje a opravdu se u toho občas zasmějete. Anna Polívková podala komediální výkon, jaký bych do ní v životě neřekl.(29.9.2019)

Jedna z mála novějších českých komedií, kde se něco děje, má to vtip a pobaví. Většina rádoby českých nových komedií je dlouhá, nudná a větší část je zapláclá hudbou - jinak by tyto trapárny vyšly tak na 40 minut.(29.9.2019)

Tento film je jedno velké klišé, ale Anna Polívková je naprosto dokonalá.(29.9.2019)

Velmi příjemné překvapení! Nekopíruje zcela hlavní předlohu, herci nejsou krecoviti...dobře obsazené. Takže za mě 70%.(29.9.2019)

Jako komedie fakt príma. Zasmál jsem se a to dost. Anna Polívková vůbec nezapře svého talentovsného tátu, v hereckých výkonech je stejně dobrá a vtipná, jako on. J možná průměrná komedie. Ale to její herectví vše zachraňuje. A vtipných okamžiků je tam hodně. Nikdy bych nemyslel, že dokáže tak skvěle zahrát chlapskou duši. Že je tam něco, co nehraje, a v normální realitě by se nestalo? S tím se přece počítá. Je to normální zábavná komedie. Trochu mě mrzelo, že ten konec byl až příliš happy. Aničce bych chtěl vzkázat, pokud to někdy bude číst. Jsem moc hrdý za ženy jako jsi ty. Které jsou samy sebou, jak jim frňák narostl. Vždycky jsem tě měl rád, nejen za to že jsi hrdá dcera svého otce. Ale také za to, že kašleš na nějaké debilní zákroky, protože ty herečky, které si nechají zvětšit prsa, nebo zmenšit nos, jsi vůbec neuvědomují, že tím se dostanou sice mezi krásné, ale všechny stejné co do průměru. Také si pamatuji, když jsem tě potkával na festivalu, s jakým zaujetím a nadšením jsi chodila na ty filmy. A jak ses krásně dovedla obléci. Buď prosím stále sama sebou. Nenech se strhnout do průměru.(30.9.2019)

• Unlikelyhero

stačil kousek, nechápu kdo to platí, český film je úplně v prdeli(1.10.2019)

Tak 3,5*. Za to, že jsem to čekal horší a docela jsem se bavil, tak to zaokrouhlím na 4*. Ale jestli to nebudu chtít vidět při nějaké repríze, tak tu čtvrtou smazat můžu vždycky.(2.10.2019)

• andreas_tool

Český slabší průměr. A co se týká děje a hlášek... všechno už tu bylo. A bylo to lepší. Spíš asi 1*, za Langmajerův výkon 1* navíc. Ostatní herci nuda a šeď!(5.10.2019)

Příjemná komedie, která pobaví, nehraje si na nějaké umění, zbytečně nemoralizuje a převyšuje úroveň většiny rádoby komediálních filmů poslední doby Langmajer byl ve své roli cynického šovinisty perfektní, až mi bylo líto, že úvodní pasáž trvala tak krátce. Ale skvěle hráli i Hádek a Anna Polívková, která hodně připomínala svého otce Jistě, některé detaily trochu drhnou, že by zrovna šéfredaktor Playboye a lovec žen nevěděl, jak se má obléknout jako žena, dloubal se v nose a řezal podpatky? ?:-) Ale chápu, že to mělo přinést další komické situace, takže odpouštím, není to holt Hollywood.(6.10.2019)

Čekal jsem jaká komedie to na mě zase vyleze z českého producentského rybníčku a naštěstí jsem byl mile překvapen. Dokonce si umím představit, u jakých scén asi kino bouřilo. Způsobeno je to asi hlavně tím, že Jiří Langmajer je náš v současnosti nejlepší herec, nebo minimálně jeden z nejlepších. A Anna Polívková zase ve své roli excelovala. Chvíle, kdy se špatně namalovala nebo se nedokázala oblékat jako žena byly prostě skvělé. Já se pobavil a říkám to pořád - u komedie mě zajímá to, zda je komediální, vtipná, prostě zábavná. A to tahle je. Ano, nebudete se smát od první minuty do konce a asi nebudete utírat slzy smíchu, ale pobavil jsem se. Faktem zůstává, že tři hvězdy dávám neboť scénář trochu pokulhává, hudba též a taky mi přijde, jako by filmu někdo ustřihl konec. Navíc si myslím, že muž v ženském těle až příliš rychle přejde na ženskou notu a uvažování. Na jedné straně tvrdí, že v hlavě je pořád muž, na straně druhé ale neumí řídit auto... A Sáru Sandevu a Táňu Pauhofovou prostě miluju...(7.10.2019)

• bratr_jezek

Jsem muž a film mě nepřesvědčil o tom, že zbožným přáním mužů je být ženou. "Proč?" ptáte se. Komedie se dost krkolomně snaží ukázat, jak to mají ženy těžké. Polívková dělá co může, chůzi v podpatcích opravdu žádné ženě nezávidím, ale někdy je to na hranici určitých "nálepkových" stereotypů (žena nepozná nářadí v autodílně, neumí tak dobře jezdit autem atd.). Polívková je bohužel jediná trochu uvěřitelná, ostatní jsou jen vata a "otevřený" konec je víc než na škodu.Žánr české komedie začíná být dost mrtvý, bohužel - jedna celkem dobrá na deset špatných.(10.10.2019)

• MrSAP

Ani herecký koncert Aničky, která za film stihne 148 různých geniálních ksichtů, neudělá z takhle pitomého scénáře nic koukatelného. Jediný důvod k dokoukání byla právě Polívková, které tahle jalová pitomost prostě sedla. Slátanina okopírovaných buranských vtipů ala Tele Tele a scének s očekávaným výsledkem. To celé fakt neskutečně blbě natočené. Nebrat. Nekoukat.(10.10.2019)

• jjjerry

Langmajer skvělý výkon, dále Lucie Polišenská taky skvělá. Ač mám Polívkovou moc rád, tak tady to příliš přehrávala a vůbec jsem ji to nevěřil. Ten scénář má hrozný díry. Třeštíková by si místo výlevůl na facebooku měla přihlasit na kurzy tvůrčího psaní, aby z toho nebyl takový slepenec. Okopírovaný název "Po čem ženy touží " mně vadí hodně, je to zavádějící. Celkově snímek nepřináší nic nového, a staví na podobných zápletkách, jako jiné lepší komedie. skvělý výstižný komentář: Tetsuo(21.10.2019)

Neco mezi 3-4*. Zabavny to je, ale vickrat to videt clovek nemusi.(1.12.2019)

• Hombre8

Další komedoška pro dolních deset miliónů. Neurazila, občas i nějaká ta myšlenka se dala najít. Kdyby někdo řekl jinak dobré Aničce, že nemá tak naprosto zbytečně kopírovat tátu a přehrávat, mohly by být i tři hvězdy. Jenže to by se asi cílová skupina nebavila, že...? Ale jinak může být Boleček hrdý. Nejen na to, že má stoprocentně jisté otcovství. :-) Herecké výkony matadorů (+ Maryška) nezklamaly, jsouce pevně zasazeny do jejich profilů. Taky to bylo míň džendr, než jsem čekal.(5.12.2019)

70% Musí sa nechať, prekvapivo príjemne zaskočilo, nejde ani o našu nádhernú Táňu, skôr to proste sadlo Anne a tá sa tu našla, je baba svojho tatka a bolo poznať, že sú rodina. Celé to potiahla a aj mi bolo ľúto, keď sa zmenila na chlapa. Proste, film o poriadnej ženskej čo je kus chlap. Až po uši som si užíval, každého herca. Tu najviac Polivkovu.(3.1.2020)

Veľmi dôležitý film, ktorý dokazuje, že aj ľudová zábava môže mať úroveň. Do obrovskej miery ju však zabezpečila výborná Anna Polívková.(3.1.2020)

Na Oskara to není, ale kulisa k vaření dobrá, na Polivkove je vidět, že geny po tátovi nezapře....(10.1.2020)