Příjemné komediální překvapení na české scéně. Komedie na téma, které není nikterak originální, průběh děje je až banálně jasný a již bylo vícekráte ve světové kinematografii v různých podobách zpracováno. Jirka Langmajer hraje se svou šibalskou elegancí, Anička Polívková komediální role umí. Místy je to až groteska. Výše sympatií k hlavním přestavitelům a komediantnosti Polívkové bude zřejmě rozhodovat, zda se u filmu pobavíte či na film plivnete. Čeští filmaři si na nějaké "utajování" produt placementu nehrají a tak je zde jedna jedna reklama za druhou. Když už nám ji cpou, tak alespoň, že onu propagaci nějkterých značek, převrátili na druhou a využili ji i do povedeného vtipu. Abych zůstal na zemi, musím přiznat, že mne nepochybně ovlivnilo sledování filmu v plném kinosále, kde nejedna divačka (ženského publika byla většina) nemohla smíchy zastavit a smích je nakažlivý, to je známá věc :) Česká komedie v zaplněném českém kině je vždy větší zážitek. Sám jsem zvědav, jak na mne zapůsobí film v intimitě obýváku. 75%(26.9.2018)

• dogrose

Spoustu let vyčpělé téma běžící v předvídatelných kolejích na vlně klišé. Film stojí a padá s Aničkou Polívkovou, která je bezvadná sama o sobě a zasloužila by si daleko kvalitnější výzvy.(2.12.2019)

Má to spoustu chyb a je to naivní a omleté téma, ale bavila jsem se od začátku do konce a čtyři hvězdičky dávám úžasné, nepřekonatelné Aničce Polívkové.(6.1.2020)

Vcelku príjemná oddychovka z niekoľkými vtipnými scenkami. Aj Polívková celkom znesitelná(7.1.2020)

Nad klasický podpriemer tento film vyťahuje Anna Polívková, ktorá si ho takpovediac pre seba celý ukradla a dá sa to vďaka nej pozerať aj bez hocijakej ujmy, dokonca aj s úsmevom na perách 5/10(19.1.2020)

• amalia

Nebýt herců, tak to za moc nestojí. Vlastně nejlepší z celého filmu je začátek s Ester Kočičkovou, pak už je to v podstatě o ničem. Nesmyslný děj.(20.9.2018)

• Hanka_M

Jeden z dalších omylů české kinematografie. Nepomůže ani dynamický střih, ani řemeslně ucházející hudba. Tyhle filmy ovšem bohužel nikdy nezemřou, protože kde nic není, ani smrt nebere...(20.9.2018)

• gogo77

4/10...sklamanie, pretoze na to aky to malo skvely trajler a teda ja zaciatok filmu tak potom postupne....to bolo nudnejsie a nudnejsie a nudnejsie...mozno aj preto, ze pre mna herecka jednej postavy, alias Tanicka Pauhofová .... total katastrofa, dramaticko sexi tvariaca sa trapka bez fantazie filmu vobec neprospela..... za to Polívková bola skvelá, až teda na ten postupne ubohy scenar vdaka ktoremu sa 100 krat opakovany ftip uz vobec nezdal ftipny ale skor naopak.... no nevadi.... kazdy kto chce vidiet ako sa z hlavnej muzskej postavy stane cez noc zena a s akymi problemami sa zrazu musi popasovat...aj ked v deji absolutne bez logiky....tak je na tomto filme urcite vitany :D(20.9.2018)

• Benigni

Chudáci. Ach jo...(21.9.2018)

• Qwat

Ach jo. Další česká zaměnitelná komedie, navíc s okopírovaným scénářem. Některé ženy se u toho asi zasmějí, jak to ti chlapi nezvládají, ale to je tak všechno. Ty kinosály otřásající se smíchem mě nějak minuly.(21.9.2018)

• tommyacs1893

k zblití...uroven rádoby českejch komedií je k zblití a pokud v tom figuruje Langmajer tak je to jistota slušně páchnoucích hoven...(22.9.2018)

Nevyhnula jsem se četbě kritik na tento film, šla jsem do kina bez očekávání. Ovšem královsky jsem se bavila. Film měl pobavit a to učinil. Jako kdysi Slunce, seno... Plné kino se smálo jako jeden muž, super atmosféra. Každá doba potřebuje něco, co uvolní napětí, upustí "páru". To se realizačnímu týmu podařilo. Anička Polívková tzv. "udělala postavu". Jako kdysi Helenka Růžičková. Ostatní super - Hádek příznačně šumloval, Langmajer by zahrál i rajče, Pauhofová zdobila. Dobrá práce kostymérů i kadeřnic - prostě ženské oko zálibně spočinulo. Za mne dobré, ráda se na film podívám kdykoli mi dojde humor.(23.9.2018)

Tak nejdřív doporučení. Je to dobrá, intelektuálně nenáročná komedie. Udělejte si se svojí polovičkou čas a bez obav vyražte do kina. Neuvidíte sice komedii, na kterou nezapomenete do konce života, ale smát se budete. A několikrát možná i nahlas. Celý film slušně rozjede Jiří Langmajer a po jeho převtělení do Anny Polívkové film zařadí ještě o stupeň výš. Je neuvěřitelně dobrá! Její „Karla“, sexistický chlap v ženském těle, je lahůdková. Nesrovnávejte ale tenhle film s hollywoodskou produkcí, jdete na český film. Takže neřešte logické lapsy ve scénáři a tu a tam akci, vraženou scénáristy do děje jen proto, aby to nemělo pod 60 minut. Ono to koneckonců až tak moc to nevadí, Polívková tahle hlušší místa bez problémů uhraje. Škoda jen povinného závěrečného napravení "hříšníka", naštěstí je v tuhle chvíli do titulků už jen pár minut. Přítelkyně se opět bavila o něco lépe než já. A jak jsem se tak rozhlédl po plném! sále teplického kina, ostatní páry na tom byly podobně. Chlapi se pobaveně usmívali a ženy byly rozchechtané od náušnice k náušnici. Přesně toho chtěli nejspíš tvůrci dosáhnout a nejspíš se jim to povedlo. S procenty to tedy dnes dávám jako mix, tj. 65% (male) 75% (female).(23.9.2018)

Velmi pěkná komedie s vynikajícím hereckým výkonem Anny Polívkové. Oceňuji, že lze natočit komedii, která JE vtipná. Ne, že si autoři myslí, že to vtipným udělají, pokud budou používat vulgarity (které tam nejsou), jak to dělá např. Kotek. Tady to má hlavu, patu, hlavně to neskončí vysloveně "americkým hepyendem"... víc neprozradím.(23.9.2018)

Právě jsem se vrátila z kina a ještě teď se směju. Smíchem bouřilo celé kino. Při odchodu ze sálu jsem slyšela ze všech stran samou chválu. Anička Polívková byla nepřekonatelná. Místy přesně vystihla i nezaměnitelné pohyby těla Jiřího Langmajera. Námět byl zpracován na výbornou. Lépe to snad ani nešlo. Díky tvůrcům za film, na který se dá dívat opakovaně.(23.9.2018)

Anně Polívkové se podařilo propojit filmové plátno s pantomimou a cirkusem, hlavně díky ní film hodnotím pozitivně. Jinak mraky trapných vtipů a sem tam něco úsměvného, děj klasický, známe ho na 100 způsobů a tak dokážeme uhodnout, jak to asi skončí. Z kina odcházíte odpočatí, nebylo a není nad čím přemýšlet (jen proč nedostala skvělá Ester Kočičková větší prostor?).(23.9.2018)

• andydufrsn

Nakonec to nebyl až takovej prů..r jako jsem se obával. Párkrát jsem se i zasmál. Nejhorší na filmu byly okamžiky krátce po proměně. Ty tahoun filmu, tedy Anna Polívková, nezvládl, její kreace v téhle pasáži vypadaly jako velice trapné napodobování Jima Carreyho šmrnclého Jackem Sparrrowem, ale pak už zase začala normálně hrát a šlo to. O „ději“ se radši nezmiňuji!(24.9.2018)

Po spoustě slabých českých výtvorech jedna, která stojí za shlédnutí i v kině. Přestože některé scény byly prostě až moc nereálné a v zásadě mohli si i vybrat i jiný časopis (i když zřejmě PP..), celé to bylo více vtipné a prostě nakonec i poučné. Výkon Anny Polívkové by si zasloužil nějakou cenu, skvělý herecký výkon ale odvedli i další.(24.9.2018)

Když jsem po úterní (před)premiéře koukala na komentáře a hodnocení filmu, lehce jsem se vyděsila, jestli to ve čtvrtek nebudou vyhozené peníze. Kamarádky ale trvaly na tom, že v jiný čas se jim jiný snímek nehodí, takže jsme šly... a kupodivu jsem byla překvapená, že to AŽ TAK strašné nebylo. Jistě, film obsahuje hodně klišé a hlavní hrdina je ve svém šovinismu silně černobílý, stejně tak některé věci při hlubším zamyšlení nedávají smysl (to jako na personálním nikdo neřešil, kde se najednou Karla vzala, že zmizela, kam jí posílali výplatu?), ale jako oddychovka to byl takový průměr a některé momenty pobavily. Výběr herců byl vyloženě šťastný, Polívková mužatku zahrála perfektně, a i když se mi nechce věřit, že by velký macho tak rychle změnil názory i návyky, naučil se malovat a prozřel, jak to vlastně ženy mají těžké, nijak mě sledování tohohle snímku neurazilo.(26.9.2018)

Sla jsem na to jako doprovod mamci, pac normalne na Ceske filmy casto nechodim a takoveto komedie mne celkove moc neberou. Cekala jsem, ze to mozna bude trapne, a plne klise. Tak klise zde jsou, ale rekla bych, ze vkusne zasazene, nadsazky take davaji v kontextu scenare smysl a celkove film neurazi. Docela jsem se i bavila - rekla jsem si, ze obcas film na pohodu neuskodi. Plus na Ceske pomery (asi, nemam zas tak s cim srovnavat z posledni doby) celkem pekna kamera, hudba a strih.(27.9.2018)

Film se nám moc líbil. Herci hráli perfektně, komedie jak má být. Nasmálo se celé kino. Mladší i starší generace. Za mě 5*.(27.9.2018)