Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“  Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší? (CinemArt)

ANTYCHRYST

Tak nevím..jestli jsem nekoukal na jiný film.. ( 72 %hodnocení ) Krom solidního začátku s Langošem to stálo za vyližprdel.. Žádný humor.. nevím čemu se smát.. nezajímavé postavy.. prostě nic co by mě na tomhle filmu bavilo... 20% ..a to mám český film rád..ale tohle... opravdu ne... ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Pauhofová sexy, Polívková občas přehrávala a někdy film působil "lacině", ale slušný výkon na české poměry, občas jsem se zasmál a nenudil. ()

Alois88

Za mě po dlouhé době spokojenost s českým filmem. Nejedná se o žádný vrchol filmařiny, ale prostě komedii, která si absolutně na nic nehraje a má za cíl jediné, a to pobavit. Po dlouhé době není v komedii žádná dramatická linka, nikdo neumřel, nehledal se žádný vyšší smyl apod. Zkrátka a dobře, přesně taková ta komedie o ničem, které nám kdysi dávno šly, ale pak se něco zlomilo. ()

Azrail

Příjemná česká komedie, která mě překvapivě velice bavila a mohl jsem u ní vypnout mozek a jen relaxovat a občas se zasmát. Povedené :) ()

Sebastianek1

Málokdo mi je nesympatičtější než Třeštíkové snacha. A má drahá polovice se mi zmínila, že ani ty její knihy nestojí za nic, čili o to víc jsem byl udiven, že se mi tahle komedie líbila. Fakt že jo. Žádné velké umění to není, ale kecám, ukazuje se, že natočit fajn komedii umění je. A velké. Chválím Matěje Hádka, ten to s Ančou rozbalil, jak dávno ne. ()

Meev

Ať si film má myšlenku, jakou chce, ať si film má herce, jaké chce, ať si má film scénář, jaký jen chce, ale když to člověka nebude bavit, bude filmu všechno dobré a pozdvihuhodné k ničemu. Stejně, jako to je (alespoň v mém případě) u tohoto filmu. Snímek Po čem muži touží by se podle mého dal totiž rozdělit do čtyř fází. (Spoiler) První fáze začíná s Langmajerem a jeho vyhazovem v práci a už tam se film náklání do záporných bodů. Druhá fáze je přeměna na ženu, zde se setkáváme s nevtipnými až otrávně nudnými pasážemi a věcně opakujícími se "vtípky" . Třetí fáze je takovéto uvědomění si schopností žen, atd... A fáze čtvrtá je zase přeměna, tentokrát už na muže. Musím uznat, že 4. fáze byla nejpříjemnější. Nevím už, jestli to bylo tím, že se blížil konec a nebo tím, že se ve filmu konečně začalo něco dít, ale užil jsem si ji nejvíc. Věřím, že film mohl někoho zaujmout a spíše než na myšlenky se zde sázelo na lehkost a odragovanost diváků, což není od věci, s filmem tohoto námětu by to nebyl problém, ale zas by tu odreagovanost měl dohánět něčím jiným, nejlépe humorem. A u tohoto filmu se mé svaly na obličeji moc nezapotily. ()

hazdrova

Po dlhej dobe som si pustila český film, že vyskúšam a zistila som, že je to strašne faaaajn. To sú všetky české komédie takéto? Táňa a Anna Polívková ma extrémne bavili a Jirka, ktorý vystupuje okienkom z auta ma až pobavil hlasným smiechom. Češi jen tak dál. 4* ()

ForGump odpad!

Nooo... už mi došla slova. Budu chtě nechtě dělat jako bych to neviděl! Ale ono to nějak nejde. Po čem muži touží je pohřeb talentu Rudolfa Havlíka v náručí té úžasné brakařky Třeštíkové a vrchol nevkusu, bizáru a naprosto hnusného stereotypního humoru... No já jsem snad dokonce v šoku.. 0% ()

Knor

Jedním slovem trapas, stokrát omytý ,,pohádkový" příběh o napravení jednoho debila pomocí fyzické transformace a ano, dopadne to celá tak jak by předpovědělo 9 z 10 lidí. Neoriginální, naprosto předvídatelné a naprosto nezajímavé. Chápu, že je to oddychovka na vypnutí mozkovny, ale když pří sledování trpím a nudím se, tak se moc dobře oddychnout nedá. ()

Dizzy_eM

Chtěla jsem si pustit nějakou oddychovku, ležíc v posteli s rýmičkou a vyskočilo na mě toto. Musím říct, že českou komedii jsem si pouštěla se značnou dávkou skepse, ale světe div se, já se bavila! A bavila jsem se tak, že se na mně do pokoje chodili dívat i moji spolubydlící z Argentiny :) Anna Polívková mi zajistila záchvaty smíchu na první dobrou. Nevím jestli mě lehce neovlivnil stesk po domovině, ale přišlo mi, že to po dlouhý době nebyla žádná křeč, jen čistej humor... Palec nahoru. ()

Amonasr

Na české poměry překvapivě vtipná komedie, která až na pár momentů nepřekračuje únosnou míru podbízivosti většinovému pokleslému vkusu. ()

estik97

Po strašně dlooouhé době pro mě velmi perfektní česká komedie. Kinosál propukal v histerický smích. Anna Polívková úžasně ztvárnila muže.. opravdu klobou dolů! Langmajer v této chvíli trochu ostrouhal, ale jeho šarm tomu prostě dodává to pravé. Hlášky perfektní, ztvárnění bezkonkurenční a herci famózní :-) na večerní zábavu tak akorát. Doporučuju!!! ()

MirkaP

Polívková dokonalá, jen ty gagy nemusely být opakovány 10x každej. Ocenila jsem Anninu matku Evelynu v roli lékařky (kterou údajně původně chtěla být), ale zde chybí v seznamu herců. 7/10. ()