Minifilm k veleúspešnému hitu Michaela Jacksona sa považuje za prvý videoklip natočný cinematickým prístupom a ako v prvom sa tu vyskytujú herecké pasáže takže akoby sme sa nepozerali na klip ale na krátky filmový muzikál. Thriller v 90tych rokoch vyhral cenu MTV za najlepší klip a dodnes je jedným z najoceňovanejších videoklipov vôbec. (JohnFarst)

MarekT

Jacksonovým fanouškem jsem nikdy nebyl a poslední léta jsem si o něm myslel své. Jeho prvopočáteční tvorba ovšem ukazuje, že nějaký talent v něm rozhodně byl. Smutné, jak s ním naložil a jak nakonec dopadl (komentář píši právě při příležitosti jeho úmrtí). Klip k Thrilleru je fantastická pocta starým hororům, píseň bez debat skvělá, dokonce si myslím, že některé hudební pasáže by stály za použití v nějakém hororovém snímku. ()

Jermann

Super song, špičkové masky, kostýmy i choreografie .. Michaelova uctivá poklona žánru a nová definice pojmu 'music video'. Ta ukřičená holčina na 10'' štoklech je sice nejhorší herečka ever, ale tak nějak sem patří. "Of course you're different, Michael. That's why I love you." :-D ()

tom88

Na tú dobu dosť kvalitné video so super klipom a moc dobrou muzikou Michaela Jacksona. Dosť dobrý vizuál a masky, Jackson bol spravený perfektne až sa je na neho radosť pozerať, určite väčšia ako momentálne :)). 80% ()

bartias

Sáhodlouhý videoklip z dob, kdy byl ještě Michael Jackson opravdovým králem popu, má vynikající strašidelné masky, nezapomenutelnou choreografii a atmosféru starých béčkových hororů. Slyšet, jak pod tím vším působivě duní charismatický hlas legendárního Vincenta Price, je velký zážitek. ()

MJMilan

Rest in peace Michael, ... budeš tomuto světu chybět....jedna z nesmrtelných věcí, co po Tobě zbyla....společně se skupinou Queen průkopník hudebník videoklipů,... tento klip je toho důkazem.... ()

SoolenJV

Třináct minut a film se vším všudy. Napínavý, strašidelný s dobrou pointou. A pak: V kolika filmech uvidíme zombies tančit společně s Michaeleam Jacksonem? ()

wendelin9

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ omlouvám se za spam, ale nevím jak jinak to vyjádřit :) nějak se mi nedostává slov ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ()

tomeek

14 minut dnes už spíše úsměvného hororu s maskami, ovšem ale s jedním z nejlepších songů všech dob a klasický "zombie tanec" bude prostě vždycky patřit jenom Michaelovi. Geniální klípek. ()

Dado

Som pevne rozhodnutý, že sa nenechám strhnúť vlnou nového ČSFD trendu spočívajúceho v hodnotení hudobných videoklipov. Výnimku potvrďujúcu pravidli si však rozhodne zaslúži najznámejší, najprepracovanejší a pravdepodobne aj najlepší videoklip, aký kedy vznikol. Pretože tým všetkým Thriller od kráľa popu Michaela Jacksona nepochybne je. (100%) ()

Jazzzz

Tohoto hudebního genia mnozí nenávidí, i já bych k němu našel dost výhrad, ale jeho tanec, zpěv i celkové Image je tak unikátní a originální, že přízvisko Genius pro něj opravdu sedí!!! Viděl jsem jeho klipy z jeho dětství a musím uznat, že tento chlapec (muž nebo rozpadající se zombí) to měl celkem lehké, protože již ve svých 10 letech uměl tančit, zpívat a byl dokonalým šoumenem... ()

Sabiana

Když opomenu fakt, že Michaelův vlkodlak vypadá jako kočka sešitá s netopýrem,... ne, to se prostě opomenout nedá :D, tak písnička, nápad, zpracování i taneční kreace jsou prostě výborné! ()