• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Sportovní

Kanada / USA, 2017, 101 min

• P1tr

První Goon byl svěžím vánkem mezi moderními sportovními komediemi a ačkoliv se pokračování zdálo zbytečně, díky sympatiím k jedničce jsem se na něj těšil. Očekávání nicméně nebyla naplněna a dvojka trpí spoustou neduhů. Humoru je tu poskromnu a často se zdá, jako by se tvůrci o humor po dlouhé minuty ani nesnažili, což se překvapivě děje i ve chvílích, kdy prokazatelně nemá jít o vážnější scénu. Good 2 bohužel zkouší hrát také na city a na rodinnou kartu a hrubě mu to nevychází, neboť i když je hlavní hrdina sympatický, chceme ho vidět spíše v humorných a brutálních situacích a ne v dojemných momentech. Naštěstí aspoň ta hokejová brutalita tu funguje pořádně, ale to je tak všechno, zbytek jede přinejlepším na půl plynu.(5.3.2018)

V druhém zápase série se pozice head coache ujal Baruchel a utkání poněkud prokaučoval. Dění na hřišti a v šatnách plných vybraně se chovajících gentlemanů ještě ujde, ale to ostatní mimo led je jako bruslení se zlomeným nožem. Na Dougiem Glattovi se už začaly nemilosrdně projevovat časté údery do hlavy, jeho rodinné trampoty narušují tempo, sám kouč je na pomyslné pozici třetího centra za naprostého idiota a tak jediné štěstí je, že se veterána Schreibera stále drží forma (respekt za to, že jako uznávaný divadelní herec přijme roli i v takové bejkárně a ještě ji pozvedne). Mám jisté obavy, že halifaxští Highlanders ve volbě „evolve or go extinct“ směřují k tomu druhému..(23.1.2018)

• kaylin

Bohužel tohle pokračování nepřináší skoro nic, co by mohlo zaujmout. Jediné, co se vymyká, jsou sakra krvavé bitky, které se mi líbily. Jinak ale ta nostalgie a melodramatičnost, které zde jsou, nejsou ničím, protože se s těmi postavami prostě tak dobře nepropojíte. Jay Baruchel pak v tomhle filmu neměl vůbec hrát, měl raději zůstat jen za kamerou.(25.9.2017)

• Frajer42

Katastrofa. Debilním scénářem počínaje a neherci končíce. V podstatě všechno co se odehrávalo mimo led bylo na poblití. Objektům na zvracení s velkým náskokem dominovala Alison Pill. Dlouho jsem neviděl tak šeredné stvoření. Každý film mají tvůrci v druhém, nejpozději ve třetím dílu tendenci zprasit nějakou debilní rodinnou vsuvkou. Do tohoto snímku se to prostě nehodilo. Všechny scénky, kde se motala ta zrůdička, byly jednoduše odporné. Stejně tak návštěvy pojišťovny. Ze snímku bylo určitě cítit, že se u něho hodně pilo a fetovalo a nálada během natáčení byla rozhodně velmi dobrá. Jen se ji tak úplně nepodařilo přenést na plátno a dát ji ochutnat i divákům. Potenciál snímku byl vyčerpán již v předchozím dílu.Tento díl byl nanejvýš zbytečným.(22.10.2017)

Stifmajster je po menší pauze zpátky na ledovém ringu. Už starší, opatrnější, zfotrovatěl a myslí na společnou budoucnost se svojí ženou. Ano, je to tak protože hned na záčatku dostane pořádnou face to face nakládačku ze, které se jen tak nevylíže a zahanbí svoje jméno ochránce týmu a největšího bitkaře. Nový bitkař týmu je totální kretén, který má rád jen slunečnicové semínka a po starší Rhei ukázal, že má ještě porád páru. Dávám 60%(5.11.2017)

• - Wyatt Russell, který ztvárnil postavu Anderse Caina, opravdu hrál hokej. Chytal v Německu ve městě Timmendorfer Strand. (Dan.nesnera)

• - Ve filmu má camea i pár skutečných hokejových bitkařů – Brandon Prust, George Parros, Georges Laraque, Mel Angelstad, Tyler Seguin nebo Michael Del Zotto. (Lumberjack)

• - Po titulcích, které obsahují nepovedené záběry, následuje ještě jedna scénka. (MATADOR)