• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Sportovní

Kanada / USA, 2017, 101 min

Dvojka je trošku zbytečná, co se příběhu i komedie týče. Celý příběh je jasný z traileru, dobré vtipy jsou většinou vykrádačky jedničky a nové vtipy až tak vtipné zase nejsou (až na "Bruised and Battered", ale je docela psycho, že taková věc fakt existuje). Řežba je to nicméně ještě o něco větší než posledně, je tam taky víc narážek na Rockyho než posledně (velký Rus, training montage a její hudba). Celkově tedy filmově o trochu slabší než jednička, ale jo, byla to sranda.(19.8.2017)

Je to free...na sobotní odpoledne, kdy venku chčije a vy zrovna nemáte co dělat, je Goon fajn. Není to sranda k popukání, ale ty lidi nejsou jak osiny v zadku a občas jsou různé situace úsměvné. Mám rád Seanna, i ta holčina pak nebyla marná. A je to o hokeji...přesněji, točí se to kolem hokeje...a je to v zimě. Zimu mám rád. :-)(28.9.2017)

• Mrkvič

Druhý díl Goona dopadl asi tak, jako Elisha Cuthbert. Ze sexy svěžíhe pokoukání je tuctová oplácaná mamina. Jen Goon samotný, stařík Schreiber a trochu i nový záporák, drží film lehce nad vodou. Příběh nemá cenu komentovat. Ten je debilní, ale ani se tu žádný nečekal. Pohled na "hokej" je také jak z nějakého afrického filmu, ale ten také nemá být pilířem filmu. Tím hlavním měl být nadhled a zábava, ale obojí se oproti jedničce propadlo. Stejně jako příšerná vystoupení největšího kámoše Goona, Jaye Baruchela, který si tentokrát sedl na režisérskou židli, a asi hlavně on to všechno posral. Pár vtipných okamžiků, spousta trapností a lehké zavzpomínání na první díl.(12.2.2018)

Stifmajster je po menší pauze zpátky na ledovém ringu. Už starší, opatrnější, zfotrovatěl a myslí na společnou budoucnost se svojí ženou. Ano, je to tak protože hned na záčatku dostane pořádnou face to face nakládačku ze, které se jen tak nevylíže a zahanbí svoje jméno ochránce týmu a největšího bitkaře. Nový bitkař týmu je totální kretén, který má rád jen slunečnicové semínka a po starší Rhei ukázal, že má ještě porád páru. Dávám 60%(5.11.2017)

• Morholt

Nadšení z jedničky jsem moc nechápal a tohle je ještě o stupínek horší. Hlavní hrdina je pořád tím jednoduchým blbcem, čímž mi lezl neskutečně na nervy a proti němu se tentokrát jako hlavní záporák postaví úplně vymleté hovado, které má ale narozdíl od Scottovy postavy IQ větší než 50. Příběh sám je pak klasickou báchorkou o pádu a vzestupu. Hokejové záběry na mě dojem neudělaly, bitky také nic moc, což platí i o té závěrečné a nic jiného tu vlastně nebylo. Rozesmál mě akorát tupý televizní komentátor, Wyatt Russell jako padouch ušel a Liev Schreiber mě nezklamal ani tady, ačkoliv ho bylo málo. Nejlepším hokejovým filmem tak pořád zůstává Newmanův Slap Shot. 30%(22.3.2018)

• - Wyatt Russell, který ztvárnil postavu Anderse Caina, opravdu hrál hokej. Chytal v Německu ve městě Timmendorfer Strand. (Dan.nesnera)

• - Po titulcích, které obsahují nepovedené záběry, následuje ještě jedna scénka. (MATADOR)

• - Kouč Ronnie (Kim Coates) na tréningu predstaví svojho brankára ako Petrova (Petrov má aj na drese), avšak na skrinke v šatni a aj v záverečných titulkoch je uvádzaný ako Petr. (GTS_PUNK)