Ruská vojenská technika (TV seriál)

• Rusko

Target Range

Dokumentární

Rusko, 2013, 68x26 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Jsem rád za takové snímky a tak nám tento dost ukáže.(6.10.2018)

• Slartibarkfast

Další z řady propagandistických rádoby dokumentárních seriálů, kterými válečné mocnosti, v tomto případě Rusové, ukazují, jak úžasná je technika v jejich armádě. Zapálený moderátor bez špetky nadhledu a odstupu téměř fanaticky vyzdvihuje sovětský šrot do nebes. Občas se i dozvíte něco zajímavého, ale jen za cenu toho, že přetrpíte tu horu žvástů, trapných chvilek a zinscenovaných bojových scén, když například neohrožený "Ivan" osedlá BVPéčko a naturalisticky naznačí celému světu, že levnému nábytku IKEA odzvonilo a proti takovému stroji nemá žádnou šanci. Lidem, kteří se skutečně zajímají o vojenskou techniku, bych tento "dokument" rozhodně nedoporučil, ale protože takových moc není, zvláště o ruské technice, asi jim nic jiného nezbude. Já se tomuto kýčovitému paskvilu do budoucna rád vyhnu. 15%(11.1.2018)

Každá liška si chválí svůj ocas , ale tento seriál je nicméně zajímavý a divák se dozví i lecos nového, takže zaplať pánbůh za takové to snímky!!!!(24.3.2018)

• mnx

Zajímavá přehlídka ruských Ivanů (podle vizáže je min.polovina z nich posílena vodkou) a jejich nadupaných vozidel i zkušeností. Jen nevím, proč něco takového musí cpát Prima Zoom do svého vysílání. To už rovnou může vysílat severokorejskou vojenskou propagandu :)(3.6.2018)

Takový ten typický macho seriál co si točí rusové, amící, frantíci, angláni. Ukážou jak skvělé mají zbraně, ale o skutečné bojové hodnotě se toho moc nedozvíme.(11.12.2017)

Souhlasim s Harvem, zajimavy je brekot nekterych nad ruskou propagandou, zbytek sveta dela taky propagandu, tak nebrecte nad stylem prezentace ruska :-)(1.9.2018)

Super seriál o ruské armádě, který ukazuje jednotlivé zbraně, výzbroj, techniku a mužstvo ;) Natočeno bez keců či zkreslování... Od minulosti po budoucnost. Prostě pro každého má rád zbraně, armádu či techniku prostě pohodové koukání, které je navíc kvalitně natočené :P 5 hvězd a 100%(30.5.2019)