Taxikářem proti své vůli (E01) (epizoda)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2017, 11 min

Tak tam nestůj, debile, no ni? Já věděl, že „neježdění“ bude mít důvod. Jó tak to je smolík, čéče. Zdá se, že Franta vzal dráhu… A už se veze – teda vezou… To ten stand-upák nehraje normální lidi, ale pochybný existence? Mám obavu, že o normální roli by nezavadil – zlatej – no tak třeba Kohák. Zásah zhůůůůry? Taxikář a nezná Prahu? Mě poser… Ale proč né?? Já bych mu šanci dal.(8.11.2017)

• Daveoff

Tak tento pilot se nepovedl. Po komediální stránce to bylo prázdné, Lukáš Pavlásek předvádí několikrát viděnou scénku jako vystřiženou z Na Stojáka a nic jiného s komickým nádechem už není. Logika dává vale, hlavní hrdina nemá jakýkoliv motiv k tomu, aby ukradl taxík a někam s ním odjel. Na začátku sice tvrdí, že urgentně spěchá na schůzku, následně se však podle toho absolutně nechová. Seriál mě svým pilotním dílem naprosto odradil od dalšího sledování.(5.11.2017)

• DonBraso

Po prvním dílu bohatě stačilo.Je hezký,že Kopta v rozhovorech povídá,že se to točilo v noci a měl toho plný trenky,ale je z toho všeho jen děsnej škvár.Sice první díl,ale místo aby to nakoplo,tak tam někdo prdne Pavláska s kytkou.WTF.(9.11.2017)

• Wysch

Zhruba tak osmkrát lepší než ta vypitá zdrogovaná kráva z Óčka. Hodnotit se po prologu fakticky nedá.(4.11.2017)

• klukluka

Sorry, ale podobný věci se opravdu nestávají. Na tohle má někdo přistoupit? Ale no tak... :((11.11.2017)